چیست: رسانه

رسانه یک برگه در نوار کناری سرپرست وردپرس شما است که برای مدیریت بارگذاری های کاربر (تصاویر ، صدا ، فیلم و سایر پرونده ها) استفاده می شود. در زیر منوی Media ، دو صفحه نمایش وجود دارد. صفحه اول کتابخانه لیست تمام پرونده های موجود در کتابخانه رسانه است. این پرونده ها قابل ویرایش و حذف از کتابخانه هستند. صفحه دوم افزودن جدید است که به کاربران امکان می دهد پرونده ها را بارگذاری کنند. به یاد داشته باشید که کاربران می توانند هنگام نوشتن یک پست یا صفحه ، رسانه (تصاویر ، فیلم ها و غیره) را نیز بارگذاری کنند. با این حال ، پیوند افزودن جدید در زیر به کاربران امکان بارگذاری پرونده ها را بدون اتصال آنها به یک پست یا صفحه خاص می دهد.

بزرگترین شکایت در مورد کتابخانه رسانه در وردپرس این است که سازمان یافته نیست. همه پرونده های رسانه ای براساس سال و ماه بارگذاری و سازماندهی شده در پوشه ای به نام / wp-content / uploads / بارگذاری می شوند. با استفاده از فهرست مدیریت وردپرس خود می توانید پرونده های رسانه را جستجو کنید ، اما راهی برای ذخیره پرونده های رسانه ای در پوشه های خاص وجود ندارد. پلاگین هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد با استفاده از برچسب ها ، پرونده های رسانه ای را سازماندهی کنید.

ویرایشگر رسانه وردپرس همچنین دارای ویژگی های کمتر شناخته شده ای است که افراد از آنها نمی دانند. یکی از آنها توانایی ویرایش تصاویر از قسمت مدیریت وردپرس است. در زیر صفحه ویرایش کتابخانه ، گزینه ای برای ویرایش عکس وجود دارد که به شما امکان می دهد تصاویر را از قسمت سرپرست وردپرس خود برش ، تغییر اندازه و مقیاس بندی کنید.

Editing Media in WordPress

برای تولیدکنندگان توابعی نیز وجود دارد که می تواند به صورت خودکار اندازه های جدید تصویر را ایجاد کند ، اندازه های تصویر اضافی را در هر بارگذاری تصویر جدید و موارد دیگر اضافه کند.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید