چیست: تم

در وردپرس ، یک تم مجموعه ای از الگوها و شیوه نامه ها است که برای تعریف ظاهر و نمایش یک وب سایت دارای وردپرس استفاده می شود.

می توان آنها را از قسمت مدیریت WordPress در بخش ظاهر »مضامین تغییر ، مدیریت و اضافه کرد. چندین تم های وردپرس رایگان و پولی در دسترس است . WordPress.org مجموعه گسترده ای از موارد رایگان را در مضامین خود دارد. دایرکتوری .

هرکدام با طراحی ، طرح و ویژگی های مختلفی ارائه می شوند. کاربر باید یکی از آنها را متناسب با سلیقه و نیازهای وب سایت خود انتخاب کند. مواردی وجود دارد که برای سرویس دهی به نوع خاصی از وب سایت ها طراحی شده اند ، به عنوان مثال مضامین عکاسی وردپرس برای عکاسان و وب سایت های عکاسی طراحی شده اند.

می توان آنها را با افزودن پلاگین یا با افزودن کد به فایل functions.php اصلاح کرد. همچنین می توان تغییرات را در قالب طرح زمینه کودک ایجاد کرد. تم ها به طور کلی از سه قسمت علاوه بر تصاویر و پرونده های جاوا اسکریپت تشکیل شده است. این سه بخش عبارتند از: هر موضوع باید دارای یک فایل style.css منحصر به فرد باشد. این بدان معنا نیست که سبک ها نمی توانند یکسان باشند بلکه باید اطلاعات شناسایی در هدر متفاوت باشد در غیر این صورت هنگام نصب با مشکل روبرو خواهید شد. اگر این یک تم کودک نیست ، همچنین لازم است حداقل یک پرونده الگوی index.php برای کنترل نمایش محتوا داشته باشد.

خواندن اضافی h4>

.

دیدگاهتان را بنویسید