چرا از مولد رمز استفاده کنید: 5 دلیل

آلا رود
20/09/28
0
293
7 دقیقه برای خواندن


چرا به رمز ورود ایمن نیاز دارم؟ موضوع رمزهای عبور ایمن و مطمئن همیشه مرتبط است. به خصوص امروز ، زمانی که مهاجمان با استفاده از بسیاری از روشهای خودکار حدس زدن رمز عبور ، حسابها را هک می کنند. طول و پیچیدگی رمز عبور باید به اندازه اطلاعاتی که در این رمزهای عبور ذخیره می کنید غیرقابل دسترسی باشد.

تهیه یک گذرواژه و به خصوص قابل اطمینان ترین رمز ، گاهی اوقات بسیار دشوار است.

این مشکل به ویژه در مواردی که نیاز به ثبت نام در بسیاری از منابع وجود دارد ، جایی که سیستم از شما می خواهد با حداقل 8 کاراکتر رمزعبور پیدا کنید. گذرواژه کوتاه بدون شماره و با حروف یکسان نا امن است. رمز عبور قوی باید تا حد ممکن طولانی و دشوار باشد.

چگونه می توانم یک رمز عبور قوی پیدا کنم؟ راه نجات در این شرایط بسیار ساده است – شما نیازی به اختراع چیزی ندارید ، شما باید از یک تولید کننده رمز عبور آنلاین رایگان استفاده کنید. این به شما کمک می کند تقریباً برای هر هدفی رمز عبور تصادفی ایجاد کنید.

اغلب شما باید یک رمز ورود در حساب شخصی خود پیدا کنید ، اکثر کاربران رمز عبوری را وارد می کنند که قبلاً در منابع دیگر استفاده کرده اند و رمز فراموش شده برای آنها آسان است. این وضعیت اساساً اشتباه است ، هک کردن این روش محافظت از حسابها بسیار آسان است. چگونه می توانم یک رمز عبور قوی برای حساب خود ایجاد کنم؟ برای این کار ، از سرویس های ویژه ای استفاده کنید که در صورت درخواست ، پیچیده ترین ترکیب را ایجاد می کنند. لازم نیست آن را بخاطر بسپارید ، برای ذخیره رمزهای عبور از مدیران رمز عبور ویژه استفاده کنید. به عنوان مثال ، برنامه ها LastPass ، RoboForm ، KeePass ، Sticky Password ، OneSafe و بسیاری برنامه های دیگر که به شما در حفظ امنیت رمزهای عبور خود کمک می کنند.

مولد رمز چیست؟ h2>

ژنراتورهای رمزعبور ایمن خدمات ویژه ای برای تولید سریع رمزهای عبور تصادفی پیچیده هستند. Р و تولید رمز ورود به خانه همیشه از وارد کردن رمز عبور ایمن تر است – تاریخ تولد شما :). Password

امروز در شبکه می توانید سرویس های زیادی پیدا کنید که گذرواژه های ایجاد شده به طور تصادفی ایجاد می کنند و اکثر آنها واقعاً مشکلات شما را برطرف می کنند. این مولدهای رمز عبور از الگوریتم هایی برای تولید مجموعه های تصادفی حروف ، اعداد و شخصیت های خاص استفاده می کنند. گذرواژه های تصادفی معمولاً برای تأمین نیازهای خاص امنیتی مانند استفاده از ترکیبی از حروف ، اعداد و نویسه های خاص ایجاد می شوند.

این رمزهای عبور قوی تلقی می شوند زیرا تصادفی هستند. یعنی با استفاده از الگوریتم تولید می شوند و مثلاً ترکیبی از نام حیوان خانگی شما و تولد او نیست.

نیازی نیست نگران باشید که بهترین رمز ورود چیست ، با چند کلیک این کار را برای شما انجام می دهد مولد رمز ورود .

5 دلیل برای استفاده از مولد رمز ورود

شما ترکیبی قابل اعتماد و منحصر به فرد دریافت می کنید

مولد رمز عبور به شما کمک می کند تا ترکیبی کاملاً مطمئن و بی نظیر برای هر نوع حساب ایجاد کنید. برای اکثر سرویس ها ، در طی فرآیند تولید ، می توانید توابع اضافی را پیکربندی کنید ، به عنوان مثال ، افزودن حروف بزرگ ، نویسه های خاص. شماره. همچنین می توانید سطح دشواری رمز عبور را تعیین کنید – آسان ، متوسط ​​و سخت. اگر می خواهید به سرعت یک رمز عبور برای حساب شخصی خود پیدا کنید ، پس از ایجاد رمز عبور ، به شما کمک می کند تا با چند کلیک با این کار کنار بیایید. راحتی کار این است که اکثر این خدمات رایگان هستند.

تولید رمز عبور تصادفی و سپس ذخیره آن در مدیر رمز ورود ، مراحل اصلی امنیت داده های شماست.

گذرواژه های ایجاد شده در برابر ترک خوردگی مقاوم هستند ، زیرا هیچ ارتباطی با کاربر ندارند

رمزهای عبور کاربر اغلب شکسته می شوند زیرا حدس زدن آنها آسان است. مردم دوست دارند رمزهای عبور خود را تنظیم کنند – تاریخ تولد ، نام حیوان خانگی ، نام دخترانه ، رنگ مورد علاقه. شکستن این رمزهای عبور آسان است. در صورت استفاده از مولد رمز عبور ، شما ترکیبی تصادفی دریافت خواهید کرد که ارتباط خاصی با شما نخواهد داشت. این یک رمز عبور کاملاً مستقل خواهد بود که شکستن آن دشوار است ، چه حدس بزنید کمتر. یک مجموعه تصادفی از حروف ، اعداد و نویسه های خاص را می توان یک رمز عبور قوی در نظر گرفت.

انواع مختلف رمزهای عبور را می توان تولید کرد

در همه موارد کاربران به رمزهای عبور پیچیده نیاز ندارند. گاهی اوقات شرایطی پیش می آید که باید سریع یک رمزعبور ساده بسازید که بتوانید آن را بخاطر بسپارید. بنابراین ، با استفاده از مولد رمز عبور ، می توانید هم طولانی ترین و گیج کننده ترین رمز عبور و هم ترکیبی ساده را که به خاطر بسپارید ، ایجاد کنید. برای انجام این کار ، نیازی به جستجوی رمزهای عبور قوی در سایتها با لیست ترکیبات نیست ، فقط برای اینکه نتیجه بگیرید از ژنراتورها استفاده کنید.

رمز ورود ایجاد شده سطح امنیتی حساب شما را افزایش می دهد h3>

گفتن اینکه رمزعبور رمز عبور پیچیده تر و طولانی تر دشوار است ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد. اما با کمک یک مولد رمز عبور می توانید پیچیده ترین و طولانی ترین ترکیب را برای اطمینان از ایمنی یکپارچگی داده ها ایجاد کنید. یک ترکیب حیله و تزویر به محافظت از حساب شما در برابر هک کردن کمک می کند. علاوه بر این ، با کمک برخی ژنراتورها می توانید یک رمز عبور پیچیده ایجاد کنید ، اما نه فقط یک مجموعه تصادفی از حروف و اعداد ، بلکه ترکیبی است که می توانید به خاطر بسپارید.

تولیدکننده گذرواژه در زمان زیادی صرفه جویی می کند ، مخصوصاً اگر مجبور باشید گذرواژه های زیادی ایجاد کنید

صرفه جویی در وقت که معمولاً صرف ایجاد گذرواژه برای حسابهای مختلف می شود ، قابل توجه است. در برخی شرایط ، هنگام ثبت نام بسیاری از حساب ها ، به تعداد زیادی رمز ورود مختلف نیاز دارید. ارائه رمزهای عبور مشابه ، به عنوان مثال hyper1 ، hyper2 ، hyper3 غیرعاقلانه و ایمن نیست. در چنین شرایطی ، بهتر است از قابلیت های تولید کننده رمز عبور استفاده شود ، که رمزهای عبور کاملاً متفاوتی را برای حساب های مختلف انتخاب می کند. این صرفه جویی بسیار خوبی در وقت و منابع تخیل شما است.

بهترین روش ها برای ایجاد گذرواژه های قوی

رمز ورود قوی و قوی اولین و مهمترین قدم برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شماست.

برای ایجاد یک ترکیب قابل اعتماد ، باید دستورالعمل های اساسی را دنبال کنید. اول از همه ، رمزهای عبور مختلف برای حساب های مختلف ایجاد کنید. به عنوان مثال ، شما در وب سایت HyperHost ثبت نام کرده اید – از یک رمز عبور استفاده کنید ، سپس به صفحه کنترل میزبانی دسترسی پیدا کرده اید – از رمز عبور کاملاً دیگری استفاده کنید ، و غیره … در این حالت ، هک کردن شما برای مهاجمان مشکل خواهد بود و اگر یک حساب هک شود ، به احتمال زیاد حساب دوم ایمن خواهد ماند.

همچنین ، به روزرسانی مرتبا رمزهای عبور را فراموش نکنید ، و مهمترین چیز این نیست که آنها را به افراد غیر مجاز منتقل کنید. گذرواژه ها باید خصوصی بمانند ، مگر اینکه نیازی به آن نداشته باشید.

برای ذخیره ایمن رمزهای عبور ، باید نه تنها از امکانات بی حد و حصر حافظه خود ، بلکه از برنامه های ویژه طراحی شده – مدیران رمز عبور نیز استفاده کنید. برای به حداکثر رساندن امنیت حساب خود ، علاوه بر ایجاد رمز عبور قوی ، از احراز هویت دو عاملی استفاده کنید ، گذرواژه های خود را در سایت های مشکوک وارد نکنید ، از Wi-Fi عمومی استفاده نکنید و از دسترسی به VPN برای گشت و گذار در اینترنت.

تولیدکننده رمز ورود تا چه اندازه ایمن است؟

برخی از کاربران معتقدند که استفاده از مولدهای گذرواژه ایمن نیست زیرا ممکن است توسط افراد متجاوز به سرقت برود. در واقع ، حتی اگر پایگاه داده رمزهای عبور ایجاد شده در سرویس های تولید کننده ذخیره شود ، انتخاب سرویس های خاص برای رمزهای عبور کاربر خاص تقریباً غیر واقعی و بسیار پیچیده است. در مقایسه با این ، بی رحمی که توسط مهاجمان استفاده می شود بسیار راحت تر است. بنابراین ، نگران آن دسته از رمزهای عبور نباشید که با کمک ژنراتور ایجاد کرده اید ، خواه کسی بخواهد آنها را بدزدد. تولید کننده رمز ورود HyperHost مجموعه ای از نویسه های تصادفی را در سمت مرورگر کاربر ایجاد می کند. بنابراین ، آن ذخیره نمی شود و افراد غیر مجاز نمی توانند به آن دسترسی پیدا کنند.

آنچه کارشناسان امنیتی برای ایجاد رمز عبور قوی توصیه می کنند ، قبلی را بخوانید مقاله

بنابراین ، پس از ایجاد گذرواژه قوی با ژنراتور ، باید از ذخیره ایمن آن مراقبت کنید. در بالا ، ما قبلاً در مورد برنامه های ویژه ای برای ذخیره گذرواژه های شما صحبت کرده ایم – LastPass ، RoboForm ، KeePass ، رمز عبور مهم ، OneSafe. استفاده از آنها تجربه اینترنت شما را بسیار ساده می کند و همچنین سطح امنیت را افزایش می دهد. مدیران رمز عبور به شما امکان می دهند انواع مختلف رمزهای عبور را ذخیره کنید ، از دستگاه ها و سیستم عامل های مختلف به برنامه دسترسی پیدا می کنید ، می توانید ورود خودکار را تنظیم کنید ، اما مهمتر از همه ، لازم نیست که تمام رمزهای عبور قابل اعتماد و مهم را در ذهن خود نگه دارید. و این صرفه جویی خوبی در وقت و تلاش است.

ایمنی اینترنت بیش از هر زمان دیگری مرتبط است. بنابراین ، ما توصیه می کنیم از رمز عبور آنلاین برای اطمینان از ایمنی داده های خود و صرفه جویی در وقت.

سازنده رمز عبور

منبع:
https://hyperhost.ua/info/ru/zachem-ispolzovat-generator-paroley-5-prichin.

دیدگاهتان را بنویسید