نحوه نمایش تصادفی کاربران ثبت شده در وردپرس

کاربران شما سوپراستارهای سایت چند کاربره وردپرس شما هستند. روش های زیادی وجود دارد که می توانید کاربران و نویسندگان را در سایت خود برجسته کنید. پیش از این ما به شما نشان دادیم که چگونه می توانید عنوان جعبه اطلاعات نویسنده و نحوه نمایش کاربران اخیراً ثبت شده . در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه لیست تصادفی کاربران ثبت شده در وردپرس را نمایش دهید.

Displaying registered users randomly in WordPress

اولین کاری که باید انجام دهید کپی و چسباندن کد زیر در موضوع پرونده function.php یا در افزونه اختصاصی سایت .


تابع wpb_random_users () {

جهانی $ wpdb؛

$ randomusers = '
  ‘؛

  // پایگاه داده پرس و جو برای کاربران
  $ usernames = $ wpdb-> get_results (“SELECT user_nicename، user_url، user_email FROM $ wpdb-> users ORDER BY RAND () LIMIT 5”)؛

  // نمایش کاربران در یک لیست
  foreach ($ نام کاربری به عنوان $ نام کاربری) {

  if (! $ username-> user_url):

  $ randomusers. = ‘

 • ‘ .get_avatar ($ username-> user_email ، 45). $ username-> user_nicename. “
 • “؛

  دیگر:

  $ randomusers. = ‘

 • ‘ .get_avatar ($ username-> user_email ، 45). ‘ پایگاه داده و یک ردیف تصادفی انتخاب می کند ، سپس نتایج را در لیست گلوله ای با آواتار و نام کاربر خارج می کند. اگر کاربری URL وب سایت را در نمایه خود ارائه دهد ، نام کاربر را به وب سایت خود پیوند می دهد.

  مورد بعدی که باید انجام دهید نمایش لیست کاربران ثبت شده است. برای این کار ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که کد زیر را در پرونده تم خود اضافه کنید ، جایی که می خواهید لیست کاربران نمایش داده شود (مانند sidebar.php ، footer.php و غیره).

  
  

  همچنین می توانید لیستی از کاربران تصادفی سایت خود را با استفاده از این کد کوتاه در یک پست ، صفحه یا یک ابزارک .

  uesitrandomusers Prophet

  امیدواریم این مقاله به شما کمک کند لیستی تصادفی از کاربران ثبت شده را در سایت وردپرس خود نمایش دهید. اگر به دنبال نمایش لیستی از اعضای هیات خود هستید ، پس باید این آموزش را در نحوه ایجاد لیست کارمندان در وردپرس .

  اگر س anyالی یا بازخوردی دارید ، لطفاً در زیر برای ما نظر دهید. همچنین فراموش نکنید که ما را در توییتر دنبال کنید و به ما بپیوندید در Google+

  بپیوندید

منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-randomly-display-registered-users-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید