Yoast SEO vs All in One SEO Pack – بهترین پلاگین سئو وردپرس کدام است؟

آیا به دنبال بهترین افزونه SEO WordPress هستید؟ اگر هستید ، احتمالاً انتخاب خود را به دو محبوب ترین افزونه SEO WordPress محدود کرده اید: Yoast SEO و All in One SEO Pack. در WPBeginner ، اغلب از ما س askedال می شود که کدام یک بهتر است؟ در این مقاله ، Yoast SEO vs All in One SEO Pack را با هم مقایسه خواهیم کرد تا بدانیم بهترین پلاگین SEO WordPress کدام یک است.

Yoast SEO vs All in One SEO - Which one is best WordPress SEO plugin

درباره مدعیان ما h4>

هر دو بسته همه موارد در یک SEO و Yoast SEO افزونه ها دارای پایگاه کاربری متدین هستند و از محبوب ترین و پرکاربردترین افزونه های وردپرس در تمام دوران ها هستند.

بسته همه در یک سئو در سال 2007 توسط مایکل توربرت و استیو مورتیبوی ایجاد شده است. از آن زمان به بعد پایگاه گسترده کاربران را بدست آورده و به یکی از بیشترین دانلود پلاگین های وردپرس در همه زمان ها تبدیل شده است.

Yoast SEO ، با عنوان SEO WordPress توسط Yoast در سال 2010 شروع به کار کرد. این سایت توسط Joost de Valk ایجاد شده است. با بهبودهای مداوم و مداوم در افزونه ، به زودی رقیب اصلی All in One SEO شد. .

این دو افزونه بسیار عالی هستند و تمام ویژگی هایی را که باید برای به دست آوردن حداکثر مزایای جستجوگرها در سایت وردپرس خود داشته باشید ارائه می دهند.

با این گفته ، بیایید Yoast SEO و All in One SEO را مقایسه کنیم تا بفهمیم کدام یک از آنها بهترین افزونه SEO WordPress است.

نصب و راه اندازی h4>

برای درک و پیاده سازی موفقیت آمیز مفاهیم SEO در وب سایت ها ، آموزش و تمرین زیادی لازم است. یک افزونه سئو وردپرس می تواند راه اندازی بهترین روش های جستجوگرها بدون مهارت خاصی را برای مبتدیان آسان کند.

بیایید ببینیم این دو پلاگین هنگام نصب و راه اندازی تنظیمات اولیه SEO در وب سایت های وردپرس چگونه روی هم قرار می گیرند.

Yoast SEO h4>

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال کردن افزونه Yoast SEO . برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام ما در نحوه نصب افزونه وردپرس .

پس از فعال شدن ، کاربران می توانند به صفحه SEO »داشبورد رفته و جادوگر پیکربندی را در زیر برگه عمومی راه اندازی کنند.

Launching Yoast SEO configuration wizard

با این کار یک جادوگر گام به گام ظاهر می شود که شما را در مراحل نصب راهنمایی می کند. این امر به مبتدیان این امکان را می دهد تا بدون احساس غرق شدن در اصطلاحات پیچیده و گزینه ها ، سریعاً شروع به کار کنند.

onfiguration wizard in Yoast SEO

Yoast SEO یک افزونه قدرتمند است و گزینه های زیادی دارد که شما باید یکی یکی از آنها استفاده کنید. ما این کار را برای شما آسان کرده ایم ، نگاهی به راهنمای ما در نحوه نصب و راه اندازی افزونه Yoast SEO در وردپرس .

بخش تنظیمات Yoast SEO به طور مرتب به صفحه هایی تقسیم می شود که هر صفحه دارای زبانه های مختلف برای تنظیمات مربوطه است.

با این کار کاربران می توانند گزینه ای را در تنظیمات پیدا کنند.

Settings in Yoast SEO

راهنمای روی صفحه در همه صفحات تنظیمات Yoast SEO در دسترس است. فقط روی دکمه بنفش راهنما در بالا کلیک کنید ، و برای نمایش فیلم یا متن در مورد گزینه های صفحه گسترش می یابد.

Yoast SEO on-screen help

تنظیمات منظم سازمان یافته ، جادوگر پیکربندی برای مبتدیان و گزینه های کمک روی صفحه ، تنظیم Yoast SEO را در سایت وردپرس برای مبتدیان بسیار آسان می کند.

همه موارد موجود در بسته SEO h4>

ابتدا باید بسته همه در یک SEO SEO . برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام ما در نحوه نصب افزونه وردپرس .

با فعال شدن ، موارد منوی All in One SEO را درست در زیر داشبورد پیدا خواهید کرد. با کلیک بر روی آن ، به صفحه تنظیمات افزونه منتقل می شوید.

همه در یک بسته SEO ، همه تنظیمات را در یک صفحه دارد. این امر کمی طاقت فرسا به نظر می رسد ، اما برخی از کاربران ممکن است این روش را آسان تر و سریعتر از تنظیمات چند صفحه ای Yoast SEO بدانند.

صفحه تنظیمات به بخشهای مختلف تقسیم شده است. هر بخش مربوط به تنظیمات یک منطقه یا ویژگی خاص است ، به عنوان مثال: تنظیمات صفحه اصلی ، تنظیمات عنوان ، تنظیمات نمایش و غیره.

در کنار هر گزینه یک نماد راهنما وجود دارد. با کلیک بر روی نماد ، شرح مختصری و گاهی پیوندی به مستندات اضافی نشان داده می شود. این امر باعث می شود که مبتدیان به راحتی درک کنند چه کاری انجام می دهند.

در اینجا راهنمای کاربر All in One SEO Pack ، که به شما در راه اندازی صحیح افزونه کمک می کند.

هنگامی که تنظیمات عمومی را با دقت انجام دادید ، آماده استفاده از All in One SEO در سایت وردپرس خود هستید.

نتیجه گیری: h4>

Yoast SEO و All in One SEO گزینه های زیادی دارند. این باعث می شود تنظیمات کمی ترسناک باشد. هر دو افزونه تمام تلاش خود را می کنند تا کارها را ساده کرده و تنظیمات SEO خود را برای کاربران آسان کنند. ما احساس می کنیم Yoast SEO با تنظیمات چند صفحه ای و زبانه ای خود ، کمی بهتر از All in One SEO کار می کند.

برنده: Yoast SEO

کارهای SEO روز به روز h4>

سئو یک فرآیند مداوم است و هر پست یا صفحه جدیدی که به وب سایت خود اضافه می کنید دارای نمره سئو خود می باشد. این بدان معنی است که شما از افزونه SEO خود برای بهینه سازی محتوای خود برای موتورهای جستجو هنگام افزودن آن استفاده خواهید کرد. راهنمای ما را در مورد چگونگی پست های وبلاگ وردپرس خود را برای جستجوگرها بهینه کنید .

بیایید ببینیم که چگونه مدعیان ما در هنگام انجام کارهای روزمره SEO در سایت وردپرس شما جمع می شوند.

Yoast SEO

Yoast SEO دارای یک ابزار قدرتمند تجزیه و تحلیل محتوا است که به شما کمک می کند تک تک پست ها یا صفحه های وب سایت خود را بهینه کنید.

درست در زیر ویرایشگر پست ، Yoast SEO metabox را با پیش نمایش قطعه ، قسمت کلمات کلیدی تمرکز و تجزیه و تحلیل محتوا مشاهده خواهید کرد.

Yoast SEO meta box in WordPress

پیش نمایش قطعه نشان می دهد عنوان و شرح سایت شما در موتورهای جستجو چگونه به نظر می رسد. Yoast SEO به طور خودکار عنوان پست شما را به عنوان عنوان و گزیده ای را به عنوان توضیحات استفاده می کند ، اما ما به شما توصیه می کنیم با کلیک روی دکمه ویرایش قطعه ، آن را تغییر دهید

وارد کردن کلمه کلیدی تمرکز در Yoast SEO به شما این افزونه را می دهد تا محتوای شما را برای آن کلمه کلیدی خاص تجزیه و تحلیل کند.

تجزیه و تحلیل در قسمت تجزیه و تحلیل محتوا نشان داده شده است ، جایی که Yoast SEO در مورد چگونگی بهبود نمره SEO پست های خود پیشنهاداتی ارائه می دهد.

متا جعبه Yoast SEO دارای دو بخش دیگر است. برای رفتن به نمای پیشرفته می توانید روی نماد چرخ دنده کلیک کنید.

Advanced post settings in Yoast SEO

نمای پیشرفته چیزی است که اکثر مبتدیان هرگز نباید از آن استفاده کنند مگر اینکه بدانید چه کاری انجام می دهید. به شما امکان می دهد موتورهای جستجو را از دنبال کردن یا فهرست کردن پست / صفحه متوقف کنید.

دوم ، نماد اجتماعی است که تنظیمات اجتماعی پست شما را نشان می دهد.

Yoast SEO social settings for posts

اینجا جایی است که می توانید تصویر مقاله را برای فیس بوک و توییتر تنظیم کنید. می توانید بانک توصیف و عنوان را ترک کنید زیرا Yoast SEO از عنوان و شرح اصلی شما در برچسب های متا نمودار باز استفاده می کند.

همه در یک بسته SEO h4>

All in One SEO دارای یک متاباکس مشابه برای ویرایش تنظیمات SEO در یک پست از طریق پست است. به سادگی یک پست را ویرایش کنید و در زیر ویرایشگر پست جعبه متا All in One SEO را پیدا خواهید کرد.

All in One SEO metabox for single posts and pages

برخلاف Yoast SEO ، این متا جعبه بسیار ساده است. می توانید عنوان و توضیحات را ویرایش کنید ، اما هیچ تجزیه و تحلیل محتوا یا امتیاز دهی به سئو وجود ندارد.

All in One SEO ابزارهای پیشرفته ای را برای هر پست ارائه می دهد که به شما امکان می دهد نمایه سازی و دنبال کردن توسط موتورهای جستجو را کنترل کنید. حتی گزینه ای دارد که All in One SEO را برای آن پست یا صفحه خاص خاموش می کند.

برای ویژگی های اجتماعی ، باید با مراجعه به صفحه همه در یک سئو »مدیر ویژگی ها افزونه Social Meta را فعال کنید.

Adding social features to All in One SEO

با فعال کردن این افزونه ، یک برگه تنظیمات اجتماعی در جعبه متا All in One SEO در زیر ویرایشگر پست اضافه می شود. این افزونه به شما امکان می دهد تصاویر و توضیحات سفارشی را برای استفاده توسط فیس بوک و توییتر تنظیم کنید.

Social settings in All in One SEO to add open graph meta data

نتیجه گیری h4>

هر دو افزونه ویرایش تنظیمات SEO را بر اساس پست به پست آسان می کند. All in One SEO Pack رویکردی ناب و تمیز دارد و به کاربران امکان می دهد در صورت تمایل زمینه های اضافی را اضافه کنند.

از طرف دیگر Yoast با تصمیم گیری درباره رویکرد گزینه ها و افزودن ویژگی هایی که برای همه سایت ها ضروری است ، اضافه می شود.

با این حال ، ما احساس می کنیم که تجزیه و تحلیل محتوا ، کلمه کلیدی تمرکز و امتیازدهی SEO به Yoast SEO یک امتیاز بزرگ می دهد.

برنده: Yoast SEO

ابزارها و ویژگی های اضافی h4>

جستجوگرها در صفحه یک فرایند جامع است به همین دلیل هر دو این افزونه ها علاوه بر برچسب های متا با ابزارها و ویژگی های اضافی ارائه می شوند.

این ویژگی ها برای از بین بردن نیاز به نصب چندین افزونه SEO دیگر و ارائه یک راه حل واقعی همه در یک مورد وجود دارد.

Yoast SEO

Yoast SEO دارای مجموعه ای جامع از ویژگی ها است که بیشتر جنبه های بهینه سازی در سایت را پوشش می دهد. برخی از این ابزارها عبارتند از:

 • نقشه های سایت XML
 • پیمایش Breadcrumb
 • باز کردن نمودارهای متا نمودار
 • وارد کردن داده ها از Google Webmaster Tools
 • داخلی robots.txt و .htaccess ویرایشگر
 • وارد کردن / صادرات داده های SEO

همه در یک بسته SEO h4>

All in One SEO همچنین دارای چندین ویژگی است اما برخی از آنها به طور پیش فرض فعال نمی شوند. برای فعال سازی باید به همه در یک سئو »مدیر ویژگی ها مراجعه کنید.

 • نقشه سایت XML
 • Robots.txt
 • ویرایشگر پرونده
 • بوت مسدود کننده بد
 • برچسب های متا نمودار را باز کنید
 • وارد کردن و صادرات داده های SEO
 • مدیر عملکرد

نتیجه گیری h4>

هر دو افزونه تقریباً مجموعه یکسانی از ابزارها و ویژگی ها را ارائه می دهند. All in One SEO فاقد پیمایش آرد سوخاری و وارد کردن داده از ویژگی های Google Search Console است. با این وجود ، نداشتن این دو ویژگی تاثیری چشمگیر در سئو سایت شما نخواهد داشت.

ما همچنین دوست داریم که All in One SEO به شما اجازه می دهد عملکرد را فقط در صورت لزوم فعال کنید.

برنده: کراوات

پشتیبانی و موارد اضافی h4>

اگرچه استفاده از هر دو افزونه نسبتاً آسان است و دارای مستندات رایگان گسترده ای است ، گزینه های پشتیبانی رایگان شما بسیار محدود است.

بیایید ببینیم که هر دو افزونه چگونه از پشتیبانی حرفه ای و افزونه ها استفاده می کنند.

Yoast SEO h4>

افزونه رایگان Yoast SEO بدون پشتیبانی است و شما با مسئولیت خود از آن استفاده می کنید. اگرچه می توانید در تالارهای گفتمان پشتیبانی WordPress.org س questionsال کنید و از سایر کاربران کمک بگیرید ، اما پاسخ رسمی تیم Yoast به شما تضمین نمی شود.

برای پشتیبانی حرفه ای ، باید Yoast SEO premium را خریداری کنید. قیمت مجوز یک سایت 69 دلار است و با افزودن سایت های بیشتر ، این قیمت افزایش می یابد.

مجوز حق بیمه همچنین دارای برخی از ویژگی های اضافی مانند کلمات کلیدی چند تمرکز ، و یک مدیر تغییر مسیر است.

Yoast SEO همچنین برخی از افزونه های اضافی پرداخت شده را برای سایت های خاص با نیازهای خاص SEO ارائه می دهد. این افزونه های افزودنی عبارتند از:

 • سئو ویدیویی
 • سئو محلی
 • سئو اخبار

همه در یک بسته SEO h4>

نسخه رایگان All in One SEO بدون پشتیبانی است. نسخه All in One SEO Pack Pro با یک سال پشتیبانی حرفه ای ارائه می شود.

مجوز نسخه حرفه ای هر سال 97 دلار برای یک سایت هزینه دارد. کاربران WPBeginner می توانند با استفاده از .

نسخه حرفه ای All in One SEO معمولاً یک نسخه عمده از پلاگین رایگان است. همچنین با ویژگی های اضافی مانند پشتیبانی از محصولات WooCommerce ، گزینه های SEO دسته بندی ، نقشه سایت XML ویدیو و غیره

نتیجه گیری h4>

مجوز Yoast SEO ارزان تر است اگر فقط برای یک سایت به آن نیاز داشته باشید. با این حال ، با افزودن سایت های بیشتر ، قیمت ها افزایش می یابد. از طرف دیگر ، می توان از یک مجوز All in One SEO در سایت های نامحدود استفاده کرد.

برنده: همه در یک بسته SEO

حکم ما h4>

All in One SEO و Yoast SEO هر دو افزونه بسیار خوبی هستند ، بنابراین هر مقایسه ای بین این دو افزونه باید بسیار نزدیک باشد.

ما شخصاً از Yoast SEO در همه وب سایت های خود استفاده می کنیم و آن را بهترین پلاگین SEO WordPress می دانیم. این ویژگی های بیشتری مانند وارد کردن داده ها از ابزارهای وب مستر ، پیمایش پودر نان ، بخش اطلاعات شما ، ویژگی های اجتماعی و غیره ارائه می دهد.

اما بهترین ویژگی تحلیل محتوا است که فکر می کنیم بسیاری از مبتدیان به درک چگونگی نوشتن عنوان پست ، توضیحات و استفاده از کلمات کلیدی در محتوای خود کمک می کنند.

امیدواریم این مقایسه Yoast SEO vs All in One SEO Pack به یافتن بهترین افزونه SEO WordPress برای سایت شما کمک کند. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را با عنوان 9 بهترین افزونه و ابزار جستجوگر WordPress که باید استفاده کنید .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/opinion/yoast-seo-vs-all-in-one-seo-pack-which-is-the-best-wordpress-seo-plugin/.

دیدگاهتان را بنویسید