WPStores.com – راه حل امن تجارت الکترونیکی وردپرس به زودی ارائه می شود

وردپرس و تجارت الکترونیکی هنوز یک ترکیب کاملاً دشوار است. اگرچه افزونه هایی مانند GetShopped و مضامین دیگری مانند Templatic سعی کرده اند راه حل هایی را ارائه دهند ، چنین چیزی برای مبتدیان واقعی وجود ندارد که یک راه حل کامل ارائه دهد.

همانطور که می دانید ما در داده های Blog World Expo آخر هفته گذشته. در آنجا متوجه این مفهوم شگفت انگیز شدیم که دوستان ما در Page.ly در حال برنامه ریزی آن هستند. این سایت جدید WPStores.com

نام دارد

WPStores.com یک راه حل تجارت الکترونیکی وردپرس است که توسط page.ly طراحی شده است مشکلی در راه اندازی و نگهداری یک وب سایت فعال شده برای تجارت الکترونیکی وجود دارد. مثل Shopify آسان فکر کنید a> با قدرت عالی مدیریت محتوای وردپرس در یک بسته امن. سرانجام وردپرس + تجارت الکترونیک آسان شد.

جزئیات: h4>

ما با راه اندازی این محصول شما را در جریان قرار می دهیم. در حالی که همه چیز در این راه حل تجارت الکترونیکی عالی به نظر می رسد ، ما کنجکاو هستیم ببینیم که آنها چه نوع گزینه های برنامه های وابسته را ارائه می دهند. بسیاری از ما در حال حاضر می دانیم که برنامه های وابسته در فروش خوب فروش بسیار مهم هستند. ویژگیی که امکان ادغام با Clickbank ، E-Junkie یا حتی یک ماژول برنامه وابسته سفارشی را فراهم می کند ، موضوعی است که می خواهیم در این محصول مشاهده کنیم.

آیا از این محلول هنگام بیرون آمدن استفاده می کنید؟

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/wpstores-com-secured-wordpress-ecommerce-solution-coming-soon/.

دیدگاهتان را بنویسید