WPForms – افزونه فرم تماس با وردپرس برای مبتدیان

یک روز نمی گذرد که کسی از ما نپرسد بهترین پلاگین فرم تماس با وردپرس چیست؟ با تقاضای بسیار و پاسخ های اخیر نظرسنجی WPBeginner ، مشخص شد که ما نیاز به ایجاد یک پلاگین فرم وردپرس داریم. بنابراین ما این کار را کردیم.

WPForms Header Image

امروز ، ما بسیار افتخار می کنیم که راه اندازی WPForms ، کشیدن و رها کردن وردپرس را اعلام کنیم. سازنده فرم که کاملاً مبتدیانه ترین افزونه فرم تماس با وردپرس در بازار است.

اکنون فقط با چند کلیک می توانید به راحتی یک فرم تماس زیبا ، فرم اشتراک ایمیل ، فرم پرداخت و انواع دیگر فرم های آنلاین بدون نوشتن یک خط کد ایجاد کنید.

از آنجا که بسیاری از مخاطبان ما کلیساها ، سازمانهای غیرانتفاعی و استارتاپهایی هستند که لزوماً بودجه لازم برای تهیه پلاگین برتر را ندارند ، WPForms Lite 100٪ رایگان است و تمام ویژگی های اساسی مورد نیاز شما را دارد.

برای کسانی که تمام ویژگی های WPForms مانند فرم های چند صفحه ای ، ادغام های پرداخت ، ادغام های بازاریابی ، منطق شرطی و موارد دیگر را می خواهند ، باید نسخه برتر ما را بررسی کنید .

نمای کلی فیلم WPForms را در زیر مشاهده کنید:

مشترک شدن در WPBeginner

ویژگی های WPForms

برخلاف سایر افزونه های فرم تماس ، WPForms از یک ذهنیت ویژگی اول ساخته نشده است بلکه از یک ذهنیت اول تجربه کاربر ساخته شده است.

معنای آن این است که شما می توانید بدون نیاز به استخدام توسعه دهنده یا یادگیری نحوه کدگذاری ، از تمام ویژگی هایی که WPForms به همراه دارد استفاده کنید.

ما به معنای واقعی کلمه درد ایجاد فرم های آنلاین را از بین بردیم و آن را آسان کردیم. در زیر برخی از ویژگی هایی که چرا صاحبان مشاغل هوشمند ، وبلاگ نویسان ، طراحان و حتی توسعه دهندگان WPForms را دوست دارند ، آورده شده است. شما نیز چنین خواهید کرد.

سازنده فرم آنلاین را بکشید و رها کنید

WPForms Online Form Builder

ما WPForms را با در نظر گرفتن کاربران WPBeginner ساخته ایم ، بنابراین هدف ما این بود که استفاده از همه موارد بسیار آسان باشد.

به شما امکان می دهد فرم های وردپرس را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید. می توانید به راحتی زمینه های فرم سفارشی را اضافه کنید ، آنها را مرتب کنید و اساساً در 5 دقیقه یا کمتر یک فرم کامل ایجاد کنید (بدون کدگذاری لازم است).

الگوهای فرم از قبل ساخته شده

Form Templates

ما معتقد به ایجاد گردش کار هوشمند هستیم که کارهای پیچیده را آسان می کند.

اکثر افزونه های فرم تماس با شما نیاز دارند فرم خود را از ابتدا بسازید ، اما حقیقت این است که اغلب لازم نیست مگر اینکه کاملاً بخواهید.

WPForms همراه با الگوهای فرم از قبل ساخته شده برای کمک به شما ارائه می شود شما در وقت صرفه جویی می کنید در صورت لزوم می توانید زمینه ها را اضافه ، حذف یا ترتیب مجدد کنید.

چه بخواهید یک فرم تماس ساده ایجاد کنید ، چه یک فرم نقل قول ، فرم کمک مالی ، فرم سفارش پرداخت یا فرم اشتراک درخواست کنید ، ما یک الگوی فرم برای شما داریم.

موبایل آماده ، سازگار با سئو و بهینه شده برای سرعت

WPForms 100٪ پاسخگو و سازگار با تلفن همراه است.

از آنجا که سرعت برای تجربه کاربر و سئو سایت بسیار مهم است ، ما برای اطمینان از حداکثر سرعت ، هر سeryال را در قسمت جلویی و پشت جلویی بهینه می کنیم.

می توانید فرم های خود را در هر صفحه با عنوان و توضیحات بهینه شده تعبیه کنید و تمام انعطاف پذیری مورد نظر خود را از طریق یک افزونه فرم تماس به شما بدهد.

تمام زمینه ها و ویژگی های مورد نیاز

WPForms Features

WPForms دارای تمام زمینه ها و ویژگی هایی است که به دنبال آن هستید.

از دکمه های رادیویی گرفته تا بارگذاری پرونده ها تا فرم های چند صفحه ای ، می تواند همه کارهایی را که برای انجام آن نیاز دارید انجام دهد.

به راحتی می توانید فرم های خود را با یک سرویس بازاریابی ایمیل مانند MailChimp یا AWeber . شما می توانید برای رزرو و سفارشات پرداخت های خود را با PayPal جمع آوری کنید (ادغام Stripe ما به زودی انجام می شود.)

بهترین قسمت این است که شما می توانید همه این کارها را بدون استخدام برنامه نویس انجام دهید.

به لیست کامل ویژگی های WPForms به همراه فیلم های هرکدام مراجعه کنید.

چرا ما WPForms را ساختیم؟ (تاریخچه) h4>

م Balkسس و مدیرعامل ما ، سید بلخی ، دارای یک پشت صحنه پست وبلاگ WPForms که جزئیات دلیل ساخت WPForms را توضیح می دهد.

برای کوتاه نگه داشتن داستان ، محبوب ترین افزونه فرم تماس با وردپرس ، فرم تماس 7 ، بیش از 4 میلیون نصب فعال دارد.

این نسخه “ساده و انعطاف پذیر” آنهاست:

Contact Form 7 UI

پس چرا اینقدر محبوب است؟ زیرا بسیاری از کاربران توانایی خرید گزینه حق بیمه را ندارند و فرم تماس 7 رایگان است.

اکنون گزینه بسیار بهتری برای استفاده آسان و رایگان در اختیار دارید: WPForms Lite .

ماموریت ما برای WPForms ساختن یک افزونه فرم وردپرس است که برای مبتدیان ، بازاریاب ها و صاحبان مشاغل ساده که از نظر فن آوری آسان نیستند.

نقل قول از پست وبلاگ سید بلخی همه چیز را توضیح می دهد:

ما کارهای ساده را آسان تر کردیم به جای اینکه اجازه دهیم کارهای پیچیده چقدر کار ساده ای است.

ویژه زمان محدود h4>

اگر به نسخه برتر WPForms علاقه مند هستید ، دیوانه خواهید بود که این معامله را از دست دهید.

مانند هر پلاگین حق بیمه دیگر ، مجوزهای WPForms برای به روزرسانی و پشتیبانی نیاز به تمدید سالانه دارند.

با این حال فقط برای مدت زمان محدودی ، ما مجوز مادام العمر ULTIMATE را برای طرفداران اولیه خود ارائه می دهیم.

این بدان معنی است که شما پدربزرگ می شوید ، بنابراین مجبور نیستید هرگز هزینه به روزرسانی و پشتیبانی سالانه را پرداخت کنید در حالی که هنوز از هر ویژگی جدیدی که هرگز منتشر خواهیم کرد لذت می برید.

اکنون WPForms را دریافت کنید!

از این کوپن WPForms استفاده کنید: WPB10 تا 10٪ تخفیف اضافی برای خرید خود دریافت کنید.

این ویژه زمان پرتاب محدود است و منقضی می شود بنابراین تا زمانی که ادامه دارد از آن استفاده کنید.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/wpforms-most-beginner-friendly-wordpress-contact-form-plugin/.

دیدگاهتان را بنویسید