WPBeginner Exclusive – Bluehost 2.95 دلار در ماه + دامنه رایگان (معامله با مدت زمان محدود)

آیا می خواهید یک وبلاگ جدید راه اندازی کنید ، ارائه دهندگان خدمات میزبانی را تغییر دهید یا از WordPress.com منتقل شوید؟ بگذارید این کار را برای شما آسان کنیم. دوستان ما در Bluehost توافق کرده اند که به همه کاربران WPBeginner زمان محدودی ارائه دهد معامله: 60٪ تخفیف و نام دامنه رایگان .

Bluehost 2.95 Special

این پیشنهاد فوق العاده انحصاری در تاریخ 26 ژوئیه 2016 (ساعت 11:59 PM MST) منقضی می شود و فقط از طریق WPBeginner ارائه می شود.

شما می توانید وبلاگ خود را با حداقل 2.95 دلار در ماه شروع کنید که کمترین قیمت آنها im این پیشنهاد را ادعا کنید ←

چرا Bluehost؟ زیرا آنها یک ارائه دهنده میزبانی رسمی وردپرس هستند.

Bluehost یکی از قدیمی ترین شرکتهای میزبانی وب در وب است (از سال 1996 شروع شده است – قدیمی تر از Google). آنها بزرگترین نام تجاری در میزبانی وردپرس هستند و میزبان میلیون ها وب سایت از جمله چندین وب سایت ما هستند.

افشای کامل: هنگام خرید با استفاده از لینک ارجاع ما ، بدون هیچ هزینه اضافی برای شما ، ما کمیسیون کمی دریافت خواهیم کرد. این هزینه ارجاع را فقط برای توصیه هر شرکت دیگری دریافت می کنیم ، اما ما فقط محصولی را پیشنهاد می دهیم که شخصاً از آنها استفاده می کنیم و / یا معتقدیم برای خوانندگان ما ارزش افزوده خواهد داشت.

این پیشنهاد برای چه کسانی مناسب است؟ h4>

خوب همه ، اما به ویژه: کسانی که وبلاگ جدیدی را شروع می کنند یا از WordPress.com به یک وبلاگ WordPress.org که خود میزبان آن است می روند.

ما یک مقاله کامل در مورد WordPress.com vs WordPress.org ، اما در اینجا خلاصه ای از دلیل استفاده از وردپرس خود میزبان آورده شده است:

  • شما یک نام دامنه رایگان دریافت می کنید (فقط اگر با Bluehost بروید)
  • به مضامین بیشتری و گزینه های سفارشی سازی طراحی دسترسی دارید.
  • می توانید افزونه ها را نصب کنید.
  • بدون محدودیت می توانید تبلیغات خود را اجرا کنید.
  • شما می توانید فروشگاه خود را ایجاد کنید.
  • شما محتوای خود را در اختیار دارید و آنها را کنترل می کنید (در حالی که در WordPress.com محدود به شرایط خدمات آنها هستید و آنها اغلب تبلیغات را به کاربران شما نشان می دهند مگر اینکه شما به آنها پول پرداخت نکنید) >

هنوز متقاعد نشده اید؟

پیشنهاد جایزه: تیم متخصص ما به شما در شروع کار کمک می کند. Bluehost به ما قول داد که اگر با استفاده از لینک ارجاع ما ثبت نام کنید ، آنها به ما جبران می کنند تا تنظیمات وبلاگ را برای شما انجام دهیم. ما حتی وبلاگ WordPress.com شما را به WordPress خود میزبانی خواهیم کرد. نحوه ادعای این پیشنهاد به شرح زیر است:

1 با استفاده از لینک معرفی ما ثبت نام کنید

2 فرم را در این صفحه پر کنید و تمام!! / p>

چه کسی نباید از این پیشنهاد استفاده کند؟ h4>

این پیشنهاد برای همه خوب نیست. هدف ما در WPBeginner این است که کاربران را راهنمایی کنیم تا بدون توجه به اینکه دستمزد می گیریم یا نه ، بهترین تصمیم را بگیرند.

بزرگترین جذابیت در اینجا اصطلاح “فضای نامحدود و پهنای باند” است ، و ما می خواهیم آن را توضیح دهیم.

روشی که این شرکتهای میزبان اشتراکی قادر به ارائه چنین قیمتهای مقرون به صرفه هستند این است که به چندین کاربر اجازه می دهد یک سرور بزرگ را به اشتراک بگذارند. با داشتن چندین سایت در یک سرور ، به آنها امکان می دهد هزینه ها را برای همه کاهش دهند.

پس انداز خود را مانند سوار شدن بر اتوبوس در مقابل اتومبیل خود بدانید.

با این گفته ، چیزی به نام نامحدود وجود ندارد. در حالی که می گوید نامحدود ، شما هنوز محدودیت استفاده دارید. اگر سایت شما شروع به بارگیری قابل توجهی از سرور کند ، با ادب شما را مجبور به ارتقا می کنند. اگر آنها این اقدام را انجام ندهند ، تأثیرات منفی بر عملکرد کلی هر سایت دیگری دارد که از همان سرور استفاده می کند.

هرچه خرد متعارف پیش می رود ، هزینه های سربار شما با تجارت شما افزایش می یابد!

اگر وب سایت شما ماهانه میلیون ها بازدید صفحه دارد ، بنابراین این طرح میزبانی 2.95 دلاری برای شما مفید نخواهد بود. شما باید به دنبال دریافت VPS یا حتی میزبانی وردپرس مدیریت شده .

با این وجود اگر تازه کار خود را شروع می کنید یا وب سایت مشاغل کوچکی دارید ، هیچ دلیلی ندارد که ماهانه صدها دلار برای منابعی که استفاده نمی کنید بپردازید. قطعاً باید کاملاً از این پیشنهاد میزبانی مشترک استفاده کنید.

→ ثبت نام با Bluehost اکنون ← – پایین ترین قیمت تاکنون + a نام دامنه رایگان.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/wpbeginner-exclusive-bluehost-2-95-month-free-domain-limited-time-deal/.

دیدگاهتان را بنویسید