WPBeginner 9 ساله شد – بازتاب ها و به روزرسانی ها

نهمین چهارم است. در 4 جولای ، 9 سال پیش ، WPBeginner را شروع کردم. باور نمی کنید که ما این همه راه طولانی را طی کرده ایم.

مثل هر سال ، می خواهم چند دقیقه وقت بگذارم و خلاصه ای از همه اتفاقات مهم در تجارت و همچنین زندگی شخصی خود را مرور کنم.

WPBeginner Turns 9

داستان WPBeginner

من از 16 سالگی شروع به استفاده از وردپرس کردم و WPBeginner را از 19 سالگی با یک مأموریت تنها شروع کردم: وردپرس را برای مبتدیان آسان کنید.

از آن زمان WPBeginner به بزرگترین سایت رایگان منابع وردپرس برای مبتدیان تبدیل شده است.

برای کسانی که تازه کار هستید ، می توانید داستان کامل WPBeginner را در صفحه درباره ما بخوانید و از صفحه از اینجا شروع کنید برای استفاده بیشتر از WPBeginner استفاده کنید.

به روزرسانی های شخصی h4>

پسرم ، سلیمان ، اکنون 20 ماهه است. زمان در حال پرواز است ، و او خیلی سریع بزرگ می شود. آماندا (همسرم) و سلیمان در بسیاری از سفرهای کاری من به من پیوسته اند و همچنین چندین سفر سرگرم کننده داشته ایم.

از آخرین پست سالگرد WPBeginner ، ما به ترکیه ، دبی ، پاکستان ، مکزیک (Cabo ، Punta Mita ، Cancun) و باهاما (دو بار) رفته ایم. سلیمان در WordCamp US در نشویل نیز شرکت کرد که تعداد حضور وی در WordCamp را به 3 می رساند.

Balkhi Family 2018

در اوایل سال جاری ، من یک جایزه برجسته جوان فارغ التحصیل از دانشگاه فلوریدا (ماده آلما) دریافت کردم. من همچنین باید از پرزیدنت سوئیت در بازی فوتبال دانشگاه شرکت کنم و با افراد شگفت انگیز زیادی ملاقات کردم.

Outstanding Young Alumnus Award at University of Florida - Syed Balkhi

من 3 روز از هفته در یک دفتر فیزیکی شروع به کار کردم. این عالی بوده است زیرا به من اجازه می دهد تمرکز کنم و کارهای بیشتری انجام دهم. همچنین وقتی در خانه هستم ، می توانم زمان بیشتری را با سلیمان سپری کنم. سال گذشته ، من نمونه کارهای املاک و مستغلات خود را گسترش دادم و یک ساختمان Wells Fargo اضافه کردم. من دفتر خود را در یکی از طبقات ایجاد کرده ام ، و داشتن بانک به عنوان مستأجر من بسیار خوب است.

Wells Fargo Building - Syed Balkhi

به روزرسانی های WPBeginner

با تشکر از همه شما ، WPBeginner به رشد دو رقمی (سال به سال) ادامه داده است. چندین به روزرسانی قابل توجه از سال گذشته انجام شده است که می خواهم آنها را برجسته کنم.

1 ما از 100000 مشترک YouTube

عبور کردیم

یکی از اهداف من در سال گذشته گذراندن 100000 مشترک در YouTube قبل از نوشتن این پست سالگرد بود. ما این کار را کردیم.

اکنون بیش از 102000 مشترک هستیم و فیلم های ما بیش از 10 میلیون بازدید دارند.

اگر هنوز مشترک نشده اید ، لطفاً پیش بروید و مشترک شدن در WPBeginner در YouTube (رایگان است).

حالا من فقط منتظر هستم که سومین دکمه پخش YouTube خود را دریافت کنم :)

من یک دکمه Gold Play و دکمه Silver play از وب سایت دیگرم ، List25 دارم که بیش از 2.3 میلیون مشترک YouTube دارد .

2. اعلان های SSL و Push

شاید متوجه شده باشید که WPBeginner اکنون از SSL استفاده می کند. از ماه ژوئیه ، Google Chrome همه وب سایت هایی را که از SSL استفاده نمی کنند به عنوان ناامن علامت گذاری می کند. حتی اگر ما هیچ هزینه ای از طریق WPBeginner جمع نمی کنیم ، با این وجود تغییر را ادامه دادیم زیرا برای امنیت خوانندگان خود ارزش قائل هستیم.

اگر می خواهید به SSL بروید ، راهنمای گام به گام ما را در نحوه دریافت گواهینامه SSL رایگان .

به عنوان بخشی از افزودن SSL ، ما همچنین اعلانهای فشار به WPBeginner. ممکن است قبلاً متوجه اعلان مشترک شوید. این یک روش عالی برای به روز ماندن در مورد پست ها و راهنماهای جدید WPBeginner است.

3. حسابرسی و بازنویسی

یکی از اهداف ما در این سال انجام ممیزی محتوای عمده پست های قدیمی ترمان است. WPBeginner دارای بیش از 2000 آموزش وردپرس رایگان است. ما تیم خود را گسترش داده ایم ، بنابراین می توانیم پست های قدیمی خود را به موقع به روز کنیم.

پس از راه اندازی گوتنبرگ ، ما نیز در حال آماده سازی یک اصلاح اساسی در محتوای اصلی هستیم. این اواخر امسال یک چالش بزرگ برای ما خواهد بود.

4. زیرساخت WPBeginner سرور بهبود یافته

تقریباً هر هفته دیگر ، من از طریق یک کاربر ایمیل می گیرم که در مورد اسرار پشت سرعتی که WPBeginner دارد بسیار سریع است. پاسخ زیرساخت و ذخیره سازی است.

WPBeginner Speed 2018

با رشد WPBeginner ، ما باید به طور مداوم در زیرساخت های سرور خود سرمایه گذاری کنیم. وردپرس میزبان شریک ، HostGator ، برای ایجاد یک زیرساخت کاملاً سفارشی در چندین مرکز داده برای ایجاد ما کار کرده است اطمینان از در دسترس بودن بالا در سال گذشته ، آنها سخت افزار ما را بهبود بخشیدند و همچنین لایه ذخیره سازی را که ما در سایت استفاده می کنیم ، بهبود بخشیدند.

من از سال 2007 مشتری HostGator هستم و WPBeginner از روز 1 میزبان آنهاست (به بررسی کامل HostGator ). من می خواهم از همه تیم آنها که در زمینه ارتقا به ما کمک کردند تشکر کنم.

توجه: WPBeginner از چندین سرور اختصاصی HostGator (میزبانی مشترک نیست).

در بالای HostGator ، ما همچنین از Sucuri استفاده می کنیم a> برای فایروال برنامه وب ما و MaxCDN به عنوان ارائه دهنده CDN ما هر دو نقش اصلی را در سرعت کلی وب سایت ما دارند.

لطفاً به راهنمای نهایی نحوه سرعت بخشیدن به وردپرس مراجعه کنید a > برای جزئیات بیشتر.

به روزرسانی های محصول h4>

هنوز هم وقتی مردم می شنوند که می گویند: “من نمی دانستم WPBeginner پشت آن محصول است” باعث تعجب من می شود. ما حتی یک صفحه محصولات در فهرست اصلی وب سایت داریم.

مجموعه افزونه های وردپرس ما اکنون در بیش از 6 میلیون وب سایت در حال اجرا است (نسبت به سال گذشته دو برابر شده است). در زیر چند به روزرسانی قابل توجه وجود دارد:

MonsterInsights

MonsterInsights محبوب ترین Google Analytics پلاگین برای وردپرس این به شما کمک می کند تمام آماری را که در داشبورد وردپرس قرار دارند مهم ببینید.

MonsterInsights به دلیل داشتن رابط گزارش دهی کاملاً جدید و به روزرسانی هایی که تیم ما ارائه داده است ، به یکی از محبوب ترین افزونه های WordPress من در سال گذشته تبدیل شده است.

دلیل اصلی اینکه من عاشق MonsterInsights هستم این است که به من کمک می کند با اعتماد به نفس کار خود را توسعه دهم. من صادقانه اعتقاد دارم که هنگامی که دقیقاً می دانید مردم چگونه وب سایت شما را پیدا می کنند و از آن استفاده می کنند دو برابر شدن میزان بازدید و فروش شما آسان است. MonsterInsights به من کمک می کند تا برای رشد تجارت خود تصمیمات داده محور را اتخاذ کنم.

گزارش های سفارشی را برای ناشران و سایت های تجارت الکترونیکی با بینش عملی ارائه می دهد که می توانم از آنها برای رشد درآمد خود استفاده کنم.

MonsterInsights Publisher Report

اگر از MonsterInsights استفاده نمی کنید ، به طور جدی از دست می دهید. می توانید نسخه رایگان MonsterInsights را بارگیری کنید از WordPress.org ، اما شما واقعاً به MonsterInsights Pro a نیاز دارید > نسخه را ببینید تا مزایای واقعی را ببینید زیرا نسخه Pro با پیگیری و گزارشات قوی تری ارائه می شود.

P.S. MonsterInsights در بیش از 2 میلیون وب سایت فعال است.

WPForms

WPForms ، سازنده فرم کشیدن و رها کردن وردپرس ما اکنون بیش از 2 است ساله. ما به وظیفه خود وفادار مانده ایم: بهترین پلاگین فرم وردپرس مبتدی را بسازید و به طرز چشمگیری در جامعه بزرگتر وردپرس طنین انداز شده است.

WPForms بیش از 10 میلیون بارگیری را پشت سر گذاشته و به طور فعال در بیش از 1 میلیون وب سایت در حال اجرا است. بهترین قسمت این است که ما با بیش از 2100 بررسی پنج ستاره دارای امتیاز متوسط ​​4.9 از 5 هستیم.

در سال گذشته ما یک نام تجاری جدید نظرسنجی و نظرسنجی افزودنی ، که به نظر من تعاملی ترین گزارش در صنعت را ارائه می دهد.

گذشته از این ، ما قسمت NPS ، ادغام جدید بازاریابی ایمیل Drip ، طرح فرم چند ستونی ، 100+ قالب فرم از پیش ساخته شده ، تولید کننده قالب فرم سفارشی و موارد دیگر را اضافه کردیم.

می توانید نسخه رایگان WPForms را بارگیری کنید یا برای باز کردن قفل ویژگیهای قدرتمندتر ، WPForms Pro را دریافت کنید.

OptinMonster

OptinMonster محبوب ترین نرم افزار بهینه سازی تبدیل برای وردپرس است. این به شما کمک می کند تا با بازیابی و رها کردن بازدیدکنندگان ، مشترکین بیشتری کسب کنید و از ترافیکی که در حال حاضر دارید درآمد کسب کنید.

تیم ما اخیراً نسخه 5.0 که همراه با یک سازنده کمپین کشیدن و رها کردن کاملاً جدید ، گزینه های هدفمند و تقسیم بندی قدرتمندتر و موارد دیگر است.

بهترین قسمت در مورد OptinMonster این است که با همه خدمات رایج ایمیل مارکتینگ ، بنابراین می توانید به راحتی از آن برای رشد لیست ایمیل خود و دریافت مشترکان بیشتر استفاده کنید.

WP Mail SMTP

در سال گذشته ، ما WP Mail SMTP ، محبوب ترین را خریداری کردیم پلاگین SMTP برای وردپرس. این به کاربران کمک می کند مشکل عدم ارسال ایمیل توسط وردپرس را برطرف کنید .

این یک مشکل بزرگ برای جامعه بزرگتر وردپرس از جمله کاربران ما است ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم این پلاگین را بخریم و کاملاً اصلاح کنیم تا از آن برای مبتدیان پسند باشد.

با Gmail ، Mailgun ، SendGrid و اساساً با سایر راه حلهای SMTP ادغام می شود. خواه ، سایت عضویت ، یا یک فروشگاه آنلاین ، اگر می خواهید مطمئن شوید که ایمیل های وردپرس شما تحویل داده می شوند ، به این افزونه نیاز دارید.

این یک افزونه 100٪ رایگان است و اکنون در بیش از 900000 وب سایت فعال است :)

گالری و گفتگوی Envira

اگر پیام سالگرد سال گذشته ما را بخوانید ، می دانید که ما همچنین گالری Envira

، یک افزونه برتر گالری وردپرس ، و Solooquy ، یک پلاگین کشویی برتر وردپرس.

در سال گذشته ، ما تصمیم گرفتیم این دو افزونه وردپرس را بفروشیم ، بنابراین می توانیم بهتر روی مجموعه ابزارهای رشد سریع خود تمرکز کنیم.

من در مورد آن در وبلاگ شخصی خود نوشتم: 5 درس از فروش چند میلیون دلاری تجارت پلاگین وردپرس .

یکی از “مشکلات” یک تجارت سریع در حال رشد این است که شما باید با دقت انتخاب کنید که روی چه چیزی تمرکز کنید ، و این تصمیم در حال حاضر به ما کمک کرده است که موفقیت بزرگی را در سال 2018 ببینیم.

از همه ممنونم h4>

من می خواهم از همه کسانی که در این سفر ما را پشتیبانی کرده اند تشکر کنم. من واقعاً از همه بازتوییت ها ، ایمیل های شخصی ، پیشنهادات محتوا و آغوش / تعاملات حضوری شما در رویدادها قدردانی می کنم.

همه شما شگفت انگیز هستند و بدون شما هیچ WPBeginner وجود ندارد.

من منتظر یک سال خوب دیگر پیش رو هستیم و ما برای سال آینده چیز بزرگی را برنامه ریزی خواهیم کرد زیرا این دهمین سالگرد ما خواهد بود.

سید بلخی
بنیانگذار WPBeginner

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/wpbeginner-turns-9-years-old-reflections-and-updates/.

دیدگاهتان را بنویسید