WPBeginner 8 ساله شد – بازتاب ها و به روزرسانی ها

امروز 4 ژوئیه است که به معنی WPBeginner رسما 8 ساله است – تایپ کردن این امر غیرواقعی به نظر می رسد!

مثل هر سال ، می خواهم چند دقیقه وقت بگذارم و خلاصه ای از همه اتفاقات مهم در تجارت و همچنین زندگی شخصی خود را مرور کنم.

WPBeginner turns 8

داستان WPBeginner

من از 16 سالگی شروع به استفاده از وردپرس کردم و WPBeginner را از 19 سالگی با یک مأموریت تنها شروع کردم: وردپرس را برای مبتدیان آسان کنید.

از آن زمان WPBeginner به بزرگترین سایت رایگان منابع وردپرس برای مبتدیان تبدیل شده است.

برای کسانی که تازه کار هستید ، می توانید داستان کامل WPBeginner را در صفحه درباره ما بخوانید .

به روزرسانی های شخصی h4>

زندگی جدید پدر – سلیمان 8 ماهه است و بسیار سرگرم کننده است. من قبلاً فکر می کردم که در تفویض اختیار مهارت دارم ، اما فکر می کنم والدین بودن مجبورم کرده اند آن را به سطح جدیدی برسانم.

Solomon Balkhi

به طور کامل از حالت عادی ، من برای شام با وزیر خزانه داری ایالات متحده ، استیون منوچین دعوت شدم. شام در ساختمان خزانه داری برگزار شد و حضور در جمع چندین رهبر ملی و کارآفرین برجسته مانند شهید خان ، صاحب Jacksonville Jaguars بسیار تحقیرآمیز بود.

U.S. Treasury Secretary Dinner

من همچنین جایزه فناوری را از کانال News Pakistani News (GeoTV) دریافت کردم و در آنجا نشستم و با سفیر جدید پاکستان برای ایالات متحده گفتگو کردم.

GeoTV Award

به روزرسانی های WPBeginner

با تشکر از همه شما ، WPBeginner به رشد دو رقمی (سال به سال) ادامه داده است. چندین به روزرسانی قابل توجه از سال گذشته انجام شده است که می خواهم آنها را برجسته کنم.

1 طراحی مجدد جدید WPBeginner

در نوامبر 2016 ، را راه اندازی کردیم طراحی وب سایت جدید ما . این مهم با پیشرفت های بسیاری همراه بود: مهمترین راهنماهای ما که در به روزرسانی سال گذشته قول داده ام.

اکنون راهنماهایی جامع در مورد نحوه سرعت بخشیدن به وردپرس ، امنیت وردپرس را ارتقا دهید ، SEO SEO وردپرس را تقویت کنید ، نحوه ایجاد فروشگاه آنلاین ، نحوه ایجاد وب سایت و موارد دیگر.

ما در حال کار بر روی ایجاد راهنماهای بیشتر در ماه های آینده هستیم.

2. زیرساخت WPBeginner بهتر

از زمان طراحی مجدد ، چندین ایمیل دریافت کردم که در مورد اسرار سرعت سریع WPBeginner س askingال می کنند.

WPBeginner Speed

پاسخ این است: زیرساخت.

با رشد WPBeginner ، ما باید به طور مداوم در زیرساخت های سرور خود سرمایه گذاری کنیم. این سال گذشته ، من با تیم در HostGator a کار کردم > برای ایجاد زیرساخت کاملاً سفارشی برای WPBeginner که در چندین مرکز داده برای اطمینان از در دسترس بودن زیاد پخش شده است.

من مشتری HostGator از سال 2007 و WPBeginner از روز 1 با آنها میزبانی کرده است (به بررسی HostGator ). من می خواهم از دیوید ، پاتریک ، مت ، یانیس ، کریس ، تیلور ، مایک ، آلفرد و کل تیمی که به این نسخه کمک کردند تشکر کنم.

ما از Sucuri به عنوان دیوار آتش استفاده می کنیم ، و MaxCDN به عنوان ارائه دهنده CDN ما هر دو نقش شگرفی در سرعت کلی وب سایت ما دارند.

آخرین اما نه کمترین ، ما از DNSMadeEasy به عنوان ارائه دهنده DNS ما زیرا یکی از سریعترین ها در صنعت است.

3. WPBeginner در YouTube

کانال YouTube ما همچنان رو به رشد است زیرا هر هفته ویدیوهای جدیدی اضافه می کنیم. اکنون بیش از 62000 مشترک و 8.2 میلیون بازدید ویدیو داریم (این دو برابر سال گذشته است).

اگر هنوز مشترک نشده اید ، لطفاً ادامه دهید و مشترک شدن در WPBeginner در YouTube (این برنامه رایگان است). هدف من عبور از 100000 مشترک تا زمان نوشتن این پست در سال آینده است.

4. ویترین های هفتگی

طی چند سال گذشته ، ما به طور مداوم درخواست ویترین موضوعات را دریافت کرده ایم. به همین دلیل امسال هدف ما این بود که ویترین های هفتگی جمعه ها انجام دهیم.

تاکنون کار بسیار خوبی انجام شده است و ما مشتاقانه منتظر انجام ویترین های بیشتری هستیم.

به روزرسانی های محصول h4>

تقریباً هر هفته ، یک ایمیل از خواننده ای می گیرم که می گوید: “من نمی دانستم WPBeginner پشت آن محصول است”. اکنون حتی یک صفحه محصولات در منوی اصلی داریم.

مجموعه افزونه های وردپرس ما اکنون در بیش از 3 میلیون وب سایت در حال اجرا است. در زیر برخی از قابل توجه ترین به روز رسانی ها وجود دارد:

WPForms

ما WPForms را راه اندازی کردیم ، سازنده فرم کشیدن و رها کردن سال گذشته با هدف ایجاد مبتدی ترین افزونه فرم وردپرس دوستانه. من فکر می کنم ما کار خوبی لعنتی انجام می دهیم.

بیش از 1.1 میلیون بارگیری داشته و به طور فعال در بیش از 300000 وب سایت در حال اجرا است. بهترین بخش این است که ما دارای میانگین امتیاز 4.9 از 5 با بیش از 652 بررسی پنج ستاره هستیم.

می توانید آن را به صورت رایگان از بارگیری کنید وب سایت WPForms یا از فهرست افزونه های WordPress.org .

لطفا امتحان کنید ، بنابراین می توانید ببینید که چرا بسیاری از مردم آن را دوست دارند!

MonsterInsights

سال گذشته ، محبوب ترین افزونه Google Analytics را برای وردپرس از Yoast خریداری کردیم و آن را به MonsterInsights تغییر نام دادیم. من واقعاً به خاطر به روزرسانی هایی که به ویژه ردیابی تجارت الکترونیکی پیشرفته ، ردیابی پیوند سهام و سایر موارد انجام داده ایم ، افتخار می کنم.

اگر صاحب مشاغل جدی هستید ، نسخه MonsterInsights Pro را بررسی کنید زیرا به شما کمک می کند اطلاعات واقعاً ارزشمندی را در Google Analytics خود باز کنید ، بنابراین می توانید تجارت خود را به سطح بعدی برسانید.

OptinMonster

OptinMonster محصول شاخص ما است و ما اخیراً اعلام کردیم نسخه 4.0 .

به روزرسانی جدید شامل داشبورد جدید ، حساب های فرعی + کنترل مجوز ، گردش کار طراحی بهتر و موارد دیگر است.

OptinMonster با تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت متروکه به مشترک ، به شما کمک می کند تا لیست ایمیل خود را رشد دهید. اگر از آن استفاده نمی کنید ، مشترکان خود را از دست می دهید.

گالری Envira

گالری Envira امسال بیش از 100000 نصب فعال را انجام داده است. این قوی ترین افزونه گالری وردپرس است که در واقع سریع و آسان استفاده می شود.

ما بیش از دوازده مورد اضافی داریم از گالری محتوای ویژه گرفته تا WooCommerce گرفته تا Lightroom. من واقعاً از نسخه بعدی Envira که تیم ما روی آن کار می کند هیجان زده هستم.

مدرسه ما در کامبوج h4>

من سنتی را 3 سال پیش شروع کردم که اولین مدرسه خود را در گواتمالا ساختیم. من و آماندا پس از ساخت 3 مدرسه در گواتمالا از طریق مداد نوید ، می خواستیم در منطقه دیگری همکاری کنیم.

دوستم نیل پاتل من را از صندوق دهکده کامبوج با من بیل و نانسی آشنا کرد. به لطف کار عالی آنها ، ما توانستیم یک مدرسه ابتدایی در کامبوج بسازیم. در حالی که من نتوانستم در مراسم افتتاحیه شرکت کنم زیرا سلیمان بسیار جوان است ، من قطعاً مشتاقانه منتظر رفتن به آنجا هستم.

Cambodian Village Fund

از همه ممنونم h4>

من می خواهم از همه کسانی که در این سفر ما را پشتیبانی کرده اند تشکر کنم. من واقعاً از همه بازتوییت ها ، ایمیل های شخصی ، پیشنهادات محتوا و آغوش / تعاملات حضوری شما در رویدادها قدردانی می کنم.

همه شما شگفت انگیز هستند و بدون شما هیچ WPBeginner وجود ندارد.

من منتظر یک سال خوب دیگر پیش رویم.

سید بلخی
بنیانگذار WPBeginner

P.S. ما در حال استخدام یک برنامه نویس افزونه وردپرس تمام وقت (کار از راه دور) و یک متخصص پشتیبانی فنی هستیم. اگر شما یا کسی که می دانید علاقه مند به عضویت در تیم رشد سریع ما هستید ، .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/wpbeginner-turns-8-years-old-reflections-and-updates/.

دیدگاهتان را بنویسید