WP.org به وردپرس

طی یک و نیم سال گذشته ، اگر در دامنه wp.org تایپ کرده باشید ، به WPBeginner هدایت می شوید. این یک تعجب غیرمنتظره و ناخوشایند برای بسیاری بود زیرا شما واقعاً می خواستید از WordPress.org ، خانه سیستم مدیریت محتوای محبوب دیدن کنید. امروز ، خوشحالم که اعلام کردم دامنه را به بنیاد وردپرس اهدا کرده ایم .

برای اکثر شما ، این معنی ندارد و زندگی طبق معمول ادامه دارد. برای کسانی که بیشتر درگیر انجمن وردپرس هستند ، این یک معامله بزرگ است زیرا اکنون می توانید wp.org را در توییت ها ، پیام های اسلک ، وضعیت فیس بوک و غیره تایپ کنید بدون اینکه به من یا WPBeginner فحش دهید.

من می دانم که این تغییر مسیر ناامیدکننده بود زیرا بسیاری از شما با توئیت به من ایمیل های عصبانی ارسال کرده اید. از همه شما و حتی کسانی که جاده بزرگراه را طی کردند ، می خواهم به خاطر اقدامات خود عذرخواهی کنم.

حالا احتمالاً از خود می پرسید چه چیزی تغییر کرده است؟

پاسخ کوتاه بسیار زیاد است.

من و همسرم اولین بچه خود را باردار هستیم. این به من دید جدیدی از زندگی به طور کلی داده است.

Balkhi Baby

از اتمام اراده جدید تا کار در زمینه افزایش پوشش بیمه عمر من ، اتفاقات زیادی رخ داده است. برای اولین بار در زندگی ام ، در مورد شرایط نادیده گرفته شده فکر می کنم. برخی از شما که پیرتر و بسیار خردمندتر هستید این را “بزرگ شدن” می نامید.

من همه مواردی را که برای من بسیار مهم هستند نوشتم و وردپرس از مهمترین موارد بعد از خانواده من است. این خانواده بزرگ من است و می توانید ببینید اگر در هر یک از WordCamps . من در 10 سال گذشته از وردپرس استفاده می کردم و WPBeginner تقریبا 7 سال است که وجود دارد.

به عبارت دیگر ، وردپرس 40٪ از زندگی من بخشی از من بوده است.

همانطور که به تمام کارهایی که وردپرس برای من انجام داده فکر می کنم ، اهدای wp.org به بنیاد وردپرس کمترین کاری است که می توانم انجام دهم.

وردپرس بسیار بزرگتر از یک شخص یا یک سازمان است. این دلیل وجود بنیاد وردپرس است. اکنون اگر اتفاقی برای من بیفتد ، حداقل می دانم که این دامنه برای بالاترین پیشنهاد (به جای اینکه در خانه امن باشد) به حراج در بنیاد حراج نمی شود.

تنها افسوس من این است که زودتر این کار را نکردم. اما خوشحالم که الان این کار را کردم.

زندگی هر روز به ما درس های جدید می آموزد و من مطمئن هستم که چیزهای زیادی را با کودک جدید یاد خواهم گرفت.

من می خواهم از همه کسانی که از من حمایت کرده اند تشکر کنم و مشتاقانه منتظر ادامه خدمت به انجمن وردپرس هستم.

به راستی ،

سید بلخی
بنیانگذار WPBeginner

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/wp-org-to-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید