WordPress.com انتقال به وبلاگهای خود میزبان را آسان تر می کند

احتمالاً گرافیک ما را در مقایسه WordPress.org خود میزبان در مقابل WordPress.com رایگان ، که در آن نسخه Self-Hosted از نظر کنترل بیشتر ، افزونه های اضافی ، مضامین اضافی و خیلی بیشتر. غالباً هنگامی که کاربران آماده انتقال به وبلاگ مستقر در میزبان خود باشند ، انتقال بسیار طولانی را طی می کنند. البته بسیاری از کاربران از بسته مشاوره ما استفاده می کنند و ما را مجبور به انجام آن می کنیم. اما اکنون وردپرس با افزودن گزینه Reds Offsite انتقال آن را کمی آسان کرده است.

هنگام انتقال از WordPress.com ، یکی از مسائل مهم این بود: “چگونه می توانم کاربران خود را به وبلاگ جدید هدایت کنم؟” یا “آیا من قادر به نگهداری تمام لینک های جستجوگرها مانند لینک دادن و غیره خواهم بود؟”. پیش از این ، می توانستید ترافیک WordPress.com خود را به وبلاگ جدید خود هدایت کنید ، اما این یک روند طولانی برای تغییر DNS بود ، و سپس دوباره آن را تغییر داد. و این فقط به شما ریدایرکت 302 می دهد. از برچسب های پست اعلامیه رسمی ، به نظر می رسد که این تغییر مسیر جدید سایت هدایت مجدد 301 خواهد بود که برای سئو بهتر است.

حالا چطور این کار را انجام می دهید؟ شما می توانید از صفحه Upgrades موجود در داشبورد خود ، این نسخه را خریداری کنید. سپس باید دامنه جدیدی را وارد کنید که می خواهید ترافیک wordpress.com شما به آنجا هدایت شود. URL را در قسمت خالی تایپ کنید و روی دکمه آبی که Redirect to this URL را می گوید کلیک کنید. در تصویر زیر ، مثال example.com به عنوان مثال.

OffSite Redirect - WordPress.com

پس از تأیید خرید ، به صفحه مدیریت دامنه ها در Upgrades> Domains منتقل می شوید. به چند مورد توجه خواهید کرد که روی تصویر زیر شماره گذاری شده است.

OffSite Redirect - WordPress.com

تصویر بالا نشان می دهد که خرید شما تأیید شده است ، بنابراین صفحه Upgrades> Domains اکنون مدیریت جدیدی را برای ارتقا Off هدایت سایت در خارج از سایت شما دارد. دوم ، تغییر مسیر در حال انجام است. دکمه رادیو دامنه خارج از سایت را به عنوان دامنه اصلی جدید شما نشان می دهد. با ویرایش قسمت URL و کلیک بر روی به روز رسانی تغییر مسیر می توانید URL مقصد را در هر زمان تغییر دهید ، یا می توانید تغییر مسیر را به طور کلی حذف کنید. اگر می خواهید تغییر مسیر را برای مدتی خاموش کنید اما نمی خواهید آن را حذف کنید ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بر روی دکمه رادیو در کنار دامنه wordpress.com اصلی خود کلیک کنید و بر روی دکمه Update Primary Domain کلیک کنید ، همانطور که نشان داده شده است در تصویر زیر.

این کار واقعاً آسان است و ما واقعاً امیدواریم که برچسب درست باشد و یک تغییر مسیر 301 باشد. ویژگی مفید دیگر. الان منتظر چی هستی؟ آیا شما آماده سوئیچ هستید؟

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/wordpress-com-makes-it-easier-to-switch-to-self-hosted-blogs/.

دیدگاهتان را بنویسید