Wordfence vs Sucuri – کدام یک بهتر است؟ (در مقایسه)

Wordfence و Sucuri دو مورد از بهترین و محبوب ترین ها هستند افزونه های امنیتی وردپرس موجود در بازار.

برای ایمن نگه داشتن سایت وردپرس شما بسیار توصیه شده و فوق العاده مفید هستند. این امر باعث می شود که افراد مبتدی نتوانند کدام یک از آنها را برای آنها مناسب انتخاب کنند.

در حالی که Sucuri و Wordfence بسیاری از ویژگی های مشابه را دارند ، هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

در این مقاله ، Wordfence و Sucuri را با هم مقایسه خواهیم کرد تا در نظر کارشناسان کدام یک برای امنیت کلی وردپرس بهتر است.

Sucuri vs Wordfance which one is better for security

مقایسه Wordfence و Sucuri – به دنبال چه چیزی بگردید؟ h4>

Wordfence و Sucuri دو افزونه امنیتی برتر وردپرس هستند. هر دو از محافظت جامعی در برابر حملات بی رحمانه ، آلودگی به بدافزار و سرقت اطلاعات برخوردار هستند.

شما به عنوان یک مالک وب سایت ، باید یک پلاگین امنیتی انتخاب کنید که نه تنها از وب سایت شما محافظت کند بلکه به طور کارآمد آن را انجام دهد. شما همچنین می خواهید چیزی داشته باشید که به تعمیر و نگهداری کمی احتیاج داشته باشد ، بنابراین می توانید بر رشد تجارت خود تمرکز کنید.

سرانجام ، شما باید یک پلاگین امنیتی انتخاب کنید که استفاده از آن آسان باشد و برای راه اندازی / نگهداری آن به مهارت های فنی نیاز ندارد.

برای این راهنما ، ما Sucuri vs Wordfence را در کنار هم مقایسه خواهیم کرد. مقایسه ما به دسته های زیر تقسیم می شود:

  • سهولت استفاده
  • فایروال برنامه وب سایت (WAF)
  • نظارت و اعلان های امنیتی
  • اسکنر بدافزار
  • وب سایت هک شده پاکسازی کنید

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به نحوه جمع شدن Wordfence و Sucuri بیندازیم و کدام یک به عنوان بهترین افزونه امنیتی وردپرس به طور کلی معرفی می شود.

سهولت استفاده h4>

امنیت وب سایت یک حوزه کاملاً پیچیده و فنی است. به همین دلیل اولین دسته مقایسه ما سهولت استفاده است.

بیایید ببینیم استفاده از Wordfence vs Sucuri برای محافظت از وب سایت شما چقدر آسان است.

Wordfence – سهولت استفاده h4>

راه اندازی Wordfence بسیار آسان است. بلافاصله پس از نصب افزونه ، از شما می خواهد آدرس ایمیلی را در جایی که مایلید اعلان های امنیتی را دریافت کنید ، ارائه دهید. همچنین باید با شرایط خدمات آنها موافقت کنید.

Wordfence setup

پس از آن ، یک جادوگر رو به رو خواهید دید که به شما کمک می کند تا با داشبورد Wordfence آشنا شوید. این نشان می دهد که شما اعلان ها و اسکن های امنیتی را در کجا خواهید دید

Wordfence dashboard

افزونه فایروال برنامه وب سایت را در حالت یادگیری روشن کرده و اسکن خودکار را در پس زمینه اجرا می کند. بسته به اندازه وب سایت خود ، با پایان اسکن اعلان هایی را مشاهده خواهید کرد.

با کلیک بر روی اعلان ، جزئیات آن با اقدامات پیشنهادی نشان داده می شود که باید انجام دهید. به عنوان مثال ، در اینجا به ما نشان داد که قالب وردپرس ما نسخه جدیدتری در دسترس دارد.

Security issues

فایروال بصورت پیش فرض بصورت یک افزونه وردپرس اجرا می شود که بسیار کارآمد نیست. Wordfence به شما امکان می دهد برای حفاظت بهتر آن را در حالت طولانی اجرا کنید ، اما باید آن را به صورت دستی تنظیم کنید (بعداً در مورد این اطلاعات بعداً).

تنظیمات اصلی افزونه Wordfence کاملاً ساده است و به ورودی کاربر زیاد نیاز ندارد. رابط کاربری کمی بهم ریخته است که ممکن است یافتن تنظیمات / گزینه خاصی را برای مبتدیان دشوار کند.

Sucuri – سهولت استفاده h4>

Sucuri یک رابط کاربری تمیزتر ارائه می دهد و هیچ درخواست غیرضروری روی صفحه ظاهر نمی شود. همچنین هنگام فعال سازی اسکن سریع انجام می شود و اعلان ها را در داشبورد پلاگین مشاهده خواهید کرد.

Sucuri dashboard

فایروال برنامه وب سایت Sucuri (WAF) یک فایروال مبتنی بر ابر است که به این معنی است که در سرور شما اجرا نمی شود. به عبارت دیگر ، در پایان کار شما هیچگونه نگهداری فنی لازم نیست.

باید کلید API خود را اضافه کرده و تنظیمات DNS را برای نام دامنه خود پیکربندی کنید. این به دیوار آتش اجازه می دهد ترافیک مخربی را قبل از رسیدن به سرور میزبانی وردپرس .

پس از راه اندازی ، دیگر نگران به روزرسانی یا نگهداری آن نخواهید بود.

Sucuri همچنین انجام تنظیمات سخت افزاری توصیه شده امنیتی را در وب سایت شما آسان می کند. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که کلیک کنید تا تنظیمات مختلف سخت شدن امنیت را اعمال کنید

Hardening WordPress security with Sucuri

رابط کاربری کلی خوب است. با این حال ، کاربران هنوز هم برای یافتن گزینه هایی که به دنبال آن هستند ، باید بیشتر حفاری کنند.

به روزرسانی سرورهای نام در ثبت دامنه یک مرحله اضافی است که برای راه اندازی فایروال Sucuri مورد نیاز است و برای برخی از کاربران غیر فنی ممکن است کمی دشوار باشد. خوبی این است که بیشتر ثبت کنندگان دامنه محبوب مانند Domain.com ، GoDaddy و غیره می توانند به شما در تنظیم آن کمک کنند.

برنده: Sucuri

فایروال برنامه وب سایت (WAF)

فایروال برنامه وب ترافیک وب سایت شما را کنترل کرده و تهدیدات امنیتی رایج را مسدود می کند. روش های مختلفی برای اجرای فایروال وجود دارد (برنامه مبتنی بر ابر مبتنی بر).

ما اعتقاد داریم فایروال های مبتنی بر ابر در طولانی مدت کارآمدتر و قابل اطمینان ترند.

هر دو Sucuri و Wordfence فایروال برنامه وب سایت را ارائه می دهند ، بیایید ببینیم تفاوت آنها چیست.

فایروال برنامه وب سایت Wordfence

Wordfence فایروال برنامه وب سایت را ارائه می دهد که ترافیک مخرب وب سایت را کنترل و مسدود می کند.

Wordfence firewall

این یک فایروال سطح برنامه است ، به این معنی که روی سرور شما اجرا می شود و از کارآیی کمتری نسبت به فایروال مبتنی بر ابر برخوردار است.

به طور پیش فرض ، Wordfence آن را با حالت اصلی روشن می کند. این بدان معنی است که فایروال به عنوان یک افزونه وردپرس اجرا می شود ، بنابراین قبل از جلوگیری از حمله ، وردپرس باید بارگیری شود. این می تواند منابع سرور زیادی را اشغال کند و کارآمد نیست.

برای تغییر آن ، باید فایروال Wordfence را به صورت دستی در حالت طولانی تنظیم کنید. این به فایروال Wordfence اجازه می دهد تا قبل از رسیدن به نصب وردپرس ، میزان بازدید و مرور را کنترل کند.

از آنجا که این یک فایروال نقطه پایانی است ، Wordfence فقط وقتی می تواند به سرور میزبان شما دسترسی پیدا کند ، می تواند از ترافیک جلوگیری کند. در صورت حمله DDOS یا اقدام بی رحمانه ، منابع سرور شما همچنان تحت تأثیر قرار می گیرد و عملکرد وب سایت شما پایین می آید. حتی ممکن است خراب شود.

وقتی Wordfence را برای اولین بار فعال می کنید ، فایروال آنها در حالت یادگیری است. این می آموزد که چگونه شما و سایر کاربران به وب سایت وردپرس . در این مدت چندین قانون فایروال اعمال نمی شود تا اطمینان حاصل شود که کاربران قانونی وب سایت به طور تصادفی مسدود نشده اند.

فایروال برنامه وب سایت Sucuri

Sucuri فایروال برنامه وب سایت مبتنی بر cloud را ارائه می دهد ، به این معنی که حتی قبل از رسیدن به سرور میزبان شما ، ترافیک مشکوک را مسدود می کند.

Sucuri WAF

با این کار منابع سرور زیادی در شما صرفه جویی می شود و بلافاصله بهبود می یابد سرعت وب سایت شما . سرورهای CDN Sucuri در مناطق مختلف واقع شده اند که یکی دیگر از مزایای سرعت وب سایت است.

برای استفاده از فایروال ، باید تنظیمات DNS نام دامنه خود را تغییر دهید. این تغییر به شما اجازه می دهد تا تمام بازدیدهای وب سایت شما از طریق سرورهای Sucuri انجام شود.

حالت اصلی یا گسترده ای وجود ندارد. پس از تکمیل نصب ، Sucuri’s WAF شروع به محافظت از وب سایت شما در برابر درخواست های مخرب ، حملات DDOS و تلاش برای حدس زدن رمز عبور می کند.

آنها یک الگوریتم یادگیری ماشین قوی دارند که به اندازه کافی پیچیده است تا از مثبت کاذب جلوگیری کند.

هنگامی که DDoS را تجربه می کنید ، Sucuri به شما امکان می دهد از حالت High Security به حالت Paranoid بروید. این کار باعث می شود که سرور وب سایت شما خراب نشود.

برنده: Sucuri

نظارت و اعلان های امنیتی h4>

به عنوان یک مالک وب سایت ، باید در اسرع وقت بدانید که مشکلی در وب سایت شما وجود دارد. یک مسئله امنیتی می تواند هزینه و هزینه شما را برای مشتریان فراهم کند.

برای دریافت این اعلان ها ، باید مطمئن شوید که سایت وردپرسی شما می تواند ایمیل ارسال کند. بهترین راه برای اطمینان از این است که با استفاده از سرویس SMTP برای ارسال ایمیل های وردپرس.

بیایید ببینیم Wordfence و Sucuri چگونه نظارت و هشدارهای وب سایت را کنترل می کنند.

نظارت و هشدارهای Wordfence

Wordfence دارای یک سیستم اعلان و هشدار عالی است. ابتدا اعلان ها در کنار منوی Wordfence در نوار کناری و داشبورد مدیریت وردپرس برجسته می شوند.

Dashboard notifications in Wordfence

با توجه به شدت آنها برجسته می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ، و نحوه رفع آن می توانید روی اعلانی کلیک کنید.

با این وجود ، این امر را فقط هنگام ورود به داشبورد وردپرس مشاهده خواهید کرد.

Wordfence همچنین با اعلان های فوری از طریق ایمیل همراه است. برای پیکربندی هشدارهای ایمیل ، به صفحه Wordfence »همه گزینه ها بروید و به پایین در بخش” تنظیمات هشدار ایمیل “پیمایش کنید.

Email alerts in Wordfence

از اینجا می توانید هشدارهای ایمیل را روشن یا خاموش کنید. برای ارسال هشدار ایمیل می توانید سطح شدت را نیز انتخاب کنید.

نظارت و هشدارهای Sucuri

Sucuri همچنین اعلان های مهم را در داشبورد شما نمایش می دهد. گوشه سمت راست بالای صفحه برای نمایش وضعیت فایلهای اصلی وردپرس اختصاص داده شده است.

Sucuri dashboard alerts

در زیر آن ، گزارشهای حسابرسی و وضعیت سلامت سایت را مشاهده خواهید کرد.

Sucuri با یک سیستم مدیریت هشدار کامل ارائه می شود. به سادگی از صفحه امنیت Sucuri »تنظیمات بازدید کرده و به برگه هشدارها بروید.

Sucuri Alerts

می توانید آدرس های ایمیلی اضافه کنید که می خواهید به آنها اطلاع داده شود. پس از آن ، می توانید هشدارهای ایمیل را بیشتر سفارشی کنید.

Customize Sucuri email alert notifications

می توانید رویدادهایی را که می خواهید از آنها مطلع شوید ، تعداد هشدارها در هر ساعت و تنظیمات مربوط به حملات بی رحمانه ، انواع ارسال ها و ایمیل های هشدار را انتخاب کنید.

فایروال برنامه وب سایت آنها همچنین هشدارهای سطح بالای خودکار را به ایمیل شما ارسال می کند.

برنده: کراوات

بدافزار اسکنر h4>

هر دو افزونه دارای داخلی هستند اسکنرهای امنیتی برای بررسی سایت وردپرس برای بدافزار ، پرونده های تغییر یافته و کد مخرب.

بیایید ببینیم Wordfence و Sucuri چگونه بدافزار و سایر موارد را اسکن می کنند.

اسکنر بدافزار Wordfence

Wordfence دارای یک اسکنر قدرتمند است که بسیار شخصی سازی می شود تا بتواند محیط میزبانی و نگرانی های امنیتی شما را برطرف کند.

به طور پیش فرض ، اسکن با تنظیمات محدود اسکن فعال می شود (برای صرفه جویی در منابع سرور در برنامه های میزبانی مشترک ).

Wordfence scanner

برای نسخه رایگان ، Wordfence به طور خودکار یک برنامه اسکن برای سایت شما تصمیم می گیرد. کاربران نسخه برتر می توانند برنامه اسکن خود را انتخاب کنند.

می توانید اسکنر را تنظیم کنید تا در حالت های مختلف اجرا شود. برخی از گزینه های اسکن فقط با نسخه برتر در دسترس هستند.

اسکنر Wordfence همچنین می تواند پلاگین و مضامین شما را برای مطابقت با نسخه مخزن بررسی کند.

اسکنر بدافزار Sucuri

اسکنر بدافزار Sucuri از Sucuri’s Sitecheck API استفاده می کند. این API به طور خودکار سایت شما را در برابر چندین API مرور ایمن بررسی می کند تا اطمینان حاصل کند که وب سایت شما در لیست سیاه نیست.

این برنامه به طور خودکار یکپارچگی پرونده های اصلی وردپرس شما را بررسی می کند تا مطمئن شود که آنها اصلاح نشده اند.

می توانید تنظیمات اسکن را از صفحه Sucuri Security »تنظیمات و کلیک کردن روی برگه اسکنر سفارشی کنید.

Sucuri scanner settings

اسکنر رایگان Sucuri روی فایلهای موجود در وب سایت شما اجرا می شود. این یک اسکنر خاص وردپرس نیست ، بنابراین در تشخیص هر نوع بدافزار و کد مخرب فوق العاده مهارت دارد.

مزاحمت کمتری در منابع سرور شما وجود دارد که یک امتیاز اضافی است.

برنده: Sucuri

تمیز کردن وب سایت هک شده h4>

تمیز کردن سایت هک شده وردپرس آسان نیست. بدافزار می تواند چندین پرونده را تحت تأثیر قرار دهد ، پیوندهایی را در محتوای شما تزریق کند یا شما را از وب سایت خود مسدود کند.

تمیز کردن دستی همه چیز توسط خودتان برای بیشتر مبتدیان امکان پذیر نیست.

خوشبختانه Wordfence و Sucuri خدمات پاکسازی سایت و حذف بدافزار را ارائه می دهند. بیایید نگاهی بیندازیم که کدام یک این کار را بهتر انجام می دهد.

پاکسازی سایت Wordfence

سرویس پاکسازی سایت Wordfence در برنامه های رایگان یا حق بیمه آنها لحاظ نشده است. بصورت جداگانه به عنوان سرویس الحاقی فروخته می شود.

Wordfence site cleanup service

پاکسازی سایت همچنین به شما یک مجوز Wordfence برتر برای یک وب سایت می دهد.

روند پاک سازی بدافزار کاملاً رو به جلو است. آنها سایت شما را از نظر بدافزار / عفونت اسکن کرده و سپس همه پرونده های آسیب دیده را پاک می کنند.

تیم آنها همچنین نحوه دسترسی هکرها به سایت شما را بررسی خواهد کرد. آنها گزارش مفصلی از کل روند پاکسازی با پیشنهاداتی برای پیشگیری در آینده تهیه می کنند.

پاک کردن سایت Sucuri

تمام برنامه های پرداخت شده Sucuri شامل خدمات پاکسازی وب سایت هستند. این شامل پاکسازی سایت ، حذف لیست سیاه ، تعمیر هرزنامه SEO و محافظت WAF برای پیشگیری در آینده است.

Sucuri website cleanup

آنها در تمیز کردن بدافزار ، کد اسپم تزریق شده و پرونده های دسترسی درب پشت بسیار خوب هستند.

روند کار کاملاً رو به جلو است. شما بلیط پشتیبانی را باز می کنید و تیم آنها کار بر روی روند پاکسازی را آغاز می کند.

آنها از اطلاعات ورود به سیستم شما برای دسترسی به FTP / SSH یا cPanel استفاده می کنند. در طول فرآیند ، آنها هر پرونده ای را که لمس می کنند ثبت می کنند و به طور خودکار از همه موارد پشتیبان تهیه می کنند.

ویننر: کراوات

نتیجه گیری h4>

Wordfence و Sucuri هر دو افزونه امنیتی عالی وردپرس هستند. با این حال ، ما معتقدیم که Sucuri بهترین است به طور کلی افزونه امنیتی وردپرس.

این نرم افزار WAF مبتنی بر ابر را ارائه می دهد که ضمن جلوگیری از ترافیک مخرب و حملات بی رحمانه ، عملکرد و سرعت وب سایت شما را بهبود می بخشد.

Wordfence گزینه رایگان خوبی است اگر استفاده از فایروال و اسکنر سمت سرور مهم نیست.

اگر به دنبال فایروال وب سایت رایگان مبتنی بر ابر هستید ، می توانید از Cloudflare به عنوان یک گزینه رایگان ، اما از حفاظت جامعی برخوردار نیست. مقایسه ما را با Sucuri vs Cloudflare .

یادداشت سردبیر: ما برای تقویت امنیت خود از Sucuri در وب سایت WPBeginner استفاده می کنیم. بررسی دقیق Sucuri .

امیدواریم این مقاله به شما در مقایسه Wordfence در مقایسه با Sucuri و دریابید کدام یک برای نیازهای شما بهتر است. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای کامل امنیت وردپرس برای دستورالعمل های گام به گام برای محافظت از وب سایت شما.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/opinion/wordfence-vs-sucuri-which-one-is-better-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید