چیست: WordCamp

WordCamp اصطلاحی است که برای کنفرانس های محلی وردپرس که به صورت محلی سازمان یافته استفاده می شود. آنها توسط جوامع محلی وردپرس در سراسر جهان استفاده می شوند ، همه موارد مربوط به وردپرس را پوشش می دهند. WordCamp.org و بنیاد وردپرس دستورالعمل هایی را منتشر می کنند که هر WordCamp در سراسر جهان دنبال می کند اولین WordCamp در سال 2006 در سانفرانسیسکو برگزار شد و از آن زمان WordCamps در صدها کشور در سراسر جهان برگزار شده است.

WordCamp Logo

این کنفرانس ها فرصت هایی را برای توسعه دهندگان قالب و افزونه وردپرس ، مشاغل محلی ، وبلاگ نویسان ، طراحان ، بازاریاب ها ، سئوکاران ، معاملات مسکن ، کارآفرینان ، افراد غیرانتفاعی و تقریباً هر کس دیگری که فکر می کنید برای گرد هم آمدن ، ملاقات یکدیگر و گرفتن فرصت هایی ارائه می دهند  تا نیازهای جوامع محلی خود را بشناسند و اینکه وردپرس چگونه می تواند در رفع این نیازها به آنها کمک کند.

این رویدادها همچنین مکان خوبی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وردپرس از توسعه دهندگان و کاربران فصلی و با تجربه تر وردپرس است.

در WordCamp مباحث تحت پوشش می تواند از چگونگی تولید افزونه ها تا نکات  مربوط به مبتدیان در مورد شروع استفاده از وردپرس میتواند باشد.

با حضور طیف گسترده ای از افراد  ، این یک روش عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وردپرس ، تجارت و ایجاد دوستی بین افراد مختلف است.

با صحبت با یکدیگر ، فرصت های زیادی خواهید داشت تا در مورد وردپرس بیشتر بدانید و به طور کلی تجارت خود را گسترش دهید.

همچنین به وردپرس کمک خواهید کرد که جامعه وردپرس مکانی همدلانه و دوستانه باشد..

دیدگاهتان را بنویسید