WordCamp چیست و چرا باید در آن شرکت کنید؟ [اینفوگرافیک]

ما اخیراً در فیس بوک خود نظرسنجی کردیم. صفحه انجمن با س askingال “آیا در WordCamp شرکت کرده اید؟” گزینه ها بله ، خیر یا What the heck یک WordCamp است. با کمال تعجب ، تعداد خوبی از افراد داشتیم که می گفتند نمی دانند WordCamp چیست. WordCamp یکی از اجزای حیاتی جامعه WordPress است ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم یک پوشش infographic ایجاد کنیم که WordCamp چیست ، تاریخچه WordCamps ، WordCamp برای چه کسانی است ، هنگام حضور در WordCamps چه انتظاراتی دارید و مزایای حضور در WordCamp چیست؟ . با کلیک روی تصویر زیر ، اینفوگرافیک را بررسی کنید:

What is a WordCamp

در اینجا خلاصه کوتاهی از اینفوگرافی وجود دارد:

WordCamp یک کنفرانس سازمان یافته در جامعه است که مرکز آن بستر انتشارات وردپرس است. این رویدادها بر اساس دستورالعمل های منتشر شده در central.WordCamp توسط جوامع محلی وردپرس سازماندهی ، هزینه می شوند و در آنها شرکت می کنند. .org و اصول بنیاد وردپرس. اولین WordCamp در سال 2006 در سانفرانسیسکو برگزار شد و هر سال بعد از آن رشد تعداد شهرهایی که در آن سازمان یافته اند را به همراه داشته است. از سال 2010 ، WordCamps در همه قاره ها به جز قطب جنوب وجود دارد.

در WordCamps باید همه کسانی که از WordPress استفاده می کنند و همه کسانی که باید از WordPress استفاده کنند شرکت کنند. این دسته شامل وبلاگ نویسان ، طراحان ، توسعه دهندگان ، نویسندگان ، بازاریابان ، سئوکاران ، مشاغل ، افراد غیرانتفاعی ، عکاسان ، مشاوران ، کارآفرینان و غیره است.

محتوای سخنرانی های WordCamp بسیار به استفاده یا توسعه در وردپرس متمرکز شده است. ممکن است مواردی در مورد وبلاگ نویسی ، تجارت و رسانه های اجتماعی مرتبط با استفاده از وردپرس باشد. گرچه WordCamps کنفرانس های بزرگ ، فانتزی و گران قیمت نیستند ، اما مطالب به اشتراک گذاشته شده بسیار ارزشمند هستند. تعجب نکنید اگر یک سخنران نامدار را در یک جمع محلی کم اهمیت مانند WordCamp دیدید. حتی اگر هدف WordCamps کم اهمیت باشد ، شهرهای بزرگ دارای جامعه WordPress کافی هستند تا بتوانند بیش از 700 نفر در یک رویداد شرکت کنند. شما باید آموخته باشید که بعد جدیدی از وردپرس را بیاموزید زیرا بسیاری از روشهای منحصر به فرد برای استفاده از وردپرس وجود دارد. شما باید آماده باشید تا با افراد دیگری که به همان اندازه شما وردپرس وسواس دارند (یا به اندازه شما جدید برای وردپرس) سرگرم شوید. معمولاً یک مهمانی غیرمعمول برای ملاقات با دوستان جدید ، شرکای تجاری ، کارمندان ، کارفرمایان و شریک زندگی (چه کسی می داند؟) وجود دارد

ما به شما بسیار تشویق می کنیم که در WordCamp که در منطقه شما است شرکت کنید. اگر اینگونه نیست ، پس باید به فکر تحقق آن باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد WordCamps به وب سایت رسمی WordCamp مراجعه کنید.

اگر قادر به شرکت در آن نیستید ، همیشه می توانید از سفرهای ما به این رویداد حمایت یا حمایت مالی کنید و ما نکات برجسته این رویداد را برای شما به ارمغان می آوریم. بعلاوه ، این یک روش عالی برای بیشتر نشان دادن است زیرا نام یا نام شرکت شما در تمام پست های مربوط به WordCamp ذکر می شود. برای حمایت مالی لطفاً با ما تماس بگیرید .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/what-is-a-wordcamp-and-why-you-should-attend-infographic/.

دیدگاهتان را بنویسید