What ، Why ، و How To To از پیگیریها و Pingbacks در وردپرس

اخیراً یک کاربر از ما در مورد پیگیری و بازپرداخت در وردپرس سPressال کرده است. آنها همچنین می خواستند بدانند که چگونه می توان از این دو ویژگی به طور موثرتری استفاده کرد.

پیگیریها و پیوندها حالتهای ارتباطی بین وبلاگ های وردپرس . آنها از روزهای ابتدایی وبلاگ نویسی وجود داشته اند ، اما تعداد کمی از کاربران از این ویژگی ها اطلاع دارند.

در این مقاله ، ما درباره پیگیری و بازنگری در وردپرس توضیح خواهیم داد. ما در مورد تفاوت آنها ، نحوه کار آنها و نحوه استفاده از آنها صحبت خواهیم کرد.

What, Why, and How to's of WordPress Pingbacks and Trackbacks

پیگیری چیست؟ h4>

پیگیریها به وبلاگ نویسان امکان برقراری ارتباط بین وب سایتها را می دهد. تقریباً مانند این است که یک نفر به دیگری بگوید “این چیزی است که شما ممکن است به آن علاقه داشته باشید”.

در اینجا نحوه کارکرد پیگیری در وردپرس وجود دارد:

  • ما در وبلاگ خود یک پست می نویسیم.
  • شما می خواهید درباره پست ما نظر دهید ، اما می خواهید خوانندگان خود ببینند که چه چیزی برای گفتن دارید و می توانند درباره آن نظر دهند.
  • سپس یک پست در وبلاگ خود می نویسید و یک پیگیری برای پست وبلاگ ما ارسال می کنید. (به طور پیش فرض ، وردپرس به شما امکان ارسال پیگیری دستی را هنگام نوشتن یک پست وبلاگ نمی دهد).
  • ما پیگیری شما را دریافت خواهیم کرد و انتخاب می کنیم آن را به عنوان نظر نمایش دهیم یا نه. نمایش نظر عنوان ، گزیده ای و پیوندی به پست وبلاگ شما خواهد بود.

Pingback چیست؟ h4>

Pingbacks به بلاگ ها امکان برقراری ارتباط از طریق یک سیستم خودکار را می دهد. تقریباً مثل نظرات از راه دور است.

در اینجا نحوه عملکرد pingbacks در وردپرس آمده است:

  • ما در وبلاگ خود یک پست می نویسیم.
  • پس از آن شما در وبلاگ خود با ارسال / پیوند دادن به مقاله ما یک پست می نویسید.
  • نرم افزار وبلاگ نویسی به طور خودکار برای پلتفرم وبلاگ ما یک بازخورد ارسال می کند.
  • نرم افزار وبلاگ نویسی ما Pingback را دریافت می کند. سپس به طور خودکار به وبلاگ شما می رود تا تأیید کند که pingback از آنجا منشأ گرفته و پیوند موجود است.
  • پس از آن ، ما توانایی نمایش پینگ بک شما را به عنوان نظر خواهیم داشت. این فقط پیوندی به سایت شما خواهد بود.

Pingbacks در سایت شما نیز کار می کنند. این بدان معنی است که اگر به یکی از مقاله های خود در همان سایت پیوند دهید ، وردپرس به طور خودکار برای خود یک Pingback ارسال می کند.

به این حالت خودآزمایی گفته می شود و هنگامی که بلاگ نویسی را مرتبا شروع می کنید ممکن است آزار دهنده باشد. نگران نباشید ، آنها می توانند به راحتی خاموش شوند زیرا بعداً در این مقاله به شما نشان خواهیم داد.

تفاوت بین Trackbacks و Pingbacks چیست؟ h4>

واقعاً زیاد نیست. هر دو یک کار را انجام می دهند اما رویکردی کمی متفاوت دارند.

اولین تفاوت این است که پیگیری ها دستی هستند در حالی که پینگ بک ها خودکار هستند (فناوری ارتباطات مختلف).

ثانیا ، Pingback ها هیچ محتوایی را ارسال نمی کنند در حالی که Backback ها با گزیده ای از محتوا همراه هستند.

نحوه ارسال پیگیری و بازنگری در وردپرس h4>

از آنجا که WordPress 5.0 ، توانایی ارسال دستی پیگیری بلاگ به سایر وبلاگ ها از صفحه ویرایش پست حذف شده است.

از این ویژگی چندان استفاده نشده است و از قبل وردپرس بصورت پیش فرض Pingbacks اتوماتیک را فعال کرده است.

با این حال ، این قابلیت هنوز وجود دارد و با ویژگی های قدیمی ویرایشگر کلاسیک . به سادگی یک پست را در ویرایشگر کلاسیک ویرایش کنید ، و گزینه ارسال پیام های زیر را در قسمت ویرایش پیدا خواهید کرد.

Send trackbacks in classic editor

اگر نمی توانید متاباکس پیگیریها را در ویرایشگر کلاسیک پیدا کنید ، روی دکمه گزینه های صفحه در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. کادر کنار گزینه ‘Send trackbacks’ را علامت بزنید و وردپرس کادر send trackbacks را در زیر قسمت ویرایش نشان می دهد.

Show send trackbacks box

چگونه Pingbacks و Trackbacks را در وردپرس تعدیل کنیم؟ h4>

تعدیل نسبتاً ساده است. پیگیری و بازگردانی هر دو در زیر تعدیل نظرات . از اینجا می توانید آنها را به عنوان هرزنامه تأیید ، حذف یا علامت گذاری کنید.

Moderate pingbacks and trackbacks

طبق تجربه ما ، 99٪ از کل پیگیری ها و بازپرداخت ها هرزنامه هستند. این ساده ترین راه برای دریافت بک لینک از سایت شما برای اسپمرها است.

در مورد ما ، ما اغلب شاهد اسقاط محتوا (سارقان محتوا) هستیم که کل مقاله های ما را کلمه به کل از جمله تمام پیوندها کپی می کنند.

با توجه به این پیوندها ، نرم افزار وبلاگ نویسی آنها بطور خودکار پیامهای مقالات ما را ارسال می کند.

چند بار که متوجه شدیم پیوندها / پینگ بک ها وقتی وبلاگ نویسان قانونی با ما ارتباط برقرار می کنند مفید هستند ، آنها در واقع به ما کمک می کنند که در Mashable و NYTimes معرفی می شویم.

به طور خلاصه ، 99٪ از کل پیگیری ها / پینگ بک ها را هرزنامه یافتیم. به همین دلیل است که ما آنها را کاملاً از کار انداخته ایم. ارزش یک زمان برای تعدیل هرزنامه هرزنامه را ندارد.

روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید بفهمید چه کسی به مقاله شما پیوند داده است. آسانترین مورد این است که از Google Analytics برای یافتن افرادی که به سایت شما پیوند دارند استفاده کنید .

نحوه غیرفعال کردن پیگیریها ، Pingbacks و Self Pings

اگر از دریافت پیگیری و بازگشت پیامهای ناخواسته خسته شده اید ، گزینه ای برای شما وجود دارد که آنها را کاملاً غیرفعال کنید.

نگران نباشید ، به صفحه تنظیمات »بحث بروید و گزینه” اجازه دادن به اعلان های پیوند از وبلاگ های دیگر (بازپخش و پیگیری) “را بردارید.

Disable incoming trackbacks and pingbacks in WordPress

با برداشتن علامت آن جعبه ، پیگیری و بازگردانی پیام های بعدی (پست های موجود نیست) غیرفعال می شود.

برای غیرفعال کردن پیگیری های ارسال های موجود ، باید آموزش ما را در نحوه غیرفعال کردن پیگیری و بازگرداندن پیام های موجود در وردپرس .

اگر از خودآزمایی وبلاگ خود خسته شده اید ، می توانید به سادگی بدون خود پینگ . برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام ما در نحوه نصب افزونه وردپرس .

پس از فعال شدن ، این پلاگین خود پینگ را در سایت وردپرس شما غیرفعال می کند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد پیگیری و بازخورد وردپرس اطلاعاتی کسب کنید ، همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از باید دارای افزونه های WordPress باشد و بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی برای مشاغل کوچک.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/what-why-and-how-tos-of-trackbacks-and-pingbacks-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید