Themify خرید 1 دریافت 1 معامله رایگان + کوپن اضافی و هدایای iPad

دوستان ما در Themify به ما اطلاع داده است که آنها در حال خرید ویژه 1 خرید 1 رایگان برای تمام موضوعات خود هستند. برای جشن گرفتن این ویژه ، آنها یک iPad 2 رایگان هدیه می دهند. همراه با همه اینها ، ما یک روش جالب برای 20 20 تخفیف اضافی در حالی که شما از معاملات Buy 1 Get 1 استفاده می کنید ، پیدا کردیم. برای یافتن جزئیات به خواندن این مقاله ادامه دهید. ما در گذشته در مورد مضامین عالی آنها نوشته ایم از جمله: a href = “https://www.wpbeginner.com/news/minblr-yet-another-tumblr-like-wordpress-theme/”> Minblr ، و Newsy .

Themify همیشه با مضامین زیبا وردپرس طراحی شده ارائه می شود که دارای تنوع رنگی متنوع ، نسخه های موبایل و گزینه های جالب دیگر است.

Minblr

برای استفاده از این معامله فقط باید به وب سایت Themify مراجعه کنید و موردی را به سبد خرید خود اضافه کنید. سپس یک قسمت در صندوق پرداخت شما نمایش داده می شود تا موضوع جایزه را اضافه کنید. در کد کوپن ، “ wpbeginner ” را اضافه کنید

اکثر مردم حتی به فکر تکنیک کوپن ها نبودند زیرا آنها از سایت کوپن های وردپرس ما بازدید نکردند. برای اطلاع از معاملات و تخفیفات بیشتر وردپرس به آن سایت مراجعه کنید.

اکنون از معاملات Themify استفاده کنید

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/themify-buy-1-get-1-free-deal-additional-coupon-ipad-giveaway/.

دیدگاهتان را بنویسید