Sucuri vs CloudFlare (موافقان و مخالفان) – کدام یک بهتر است؟

با توجه به تأکید بیشتر بر امنیت وب سایت در چشم انداز دیجیتال امروز ، یکی از رایج ترین درخواست هایی که از خوانندگان دریافت کرده ایم انجام تجزیه و تحلیل جوانب مثبت و منفی است Sucuri vs CloudFlare برای توضیح اینکه کدام یک بهتر است. Sucuri و CloudFlare خدمات آنلاین هستند که خدمات محافظت از فایروال وب سایت ، CDN و DDoS را ارائه می دهند. در این مقاله ، ما Sucuri vs Cloudflare را با جوانب مثبت و منفی مقایسه خواهیم کرد تا بدانیم کدام یک بهتر است.

Sucuri vs CloudFlare (Pros and Cons)

حتی ایمن ترین وب سایت ها در اینترنت در برابر حملات انکار سرویس توزیع شده (DDoS) ، تلاش برای هک کردن و تزریق بدافزار آسیب پذیر هستند.

به عنوان یک مالک سایت وردپرس می توانید از برخی از بهترین اقدامات امنیتی مانند محافظت از رمز عبور دایرکتوری مدیر ، محدود کردن تلاش برای ورود به سیستم ، افزودن احراز هویت دو عاملی ، و غیره

با این حال این نکات فقط در سطح نرم افزار کار می کنند که وب سایت شما را بیشتر در برابر انواع دیگر حملات باز می گذارد. این حملات می تواند باعث خسارت مالی ، از دست دادن داده ها ، رتبه بندی پایین جستجو و تجربه بد کاربر شود.

Sucuri و CloudFlare فایروال برنامه وب سایت (WAF) را ارائه می دهد.

این بدان معنی است که تمام بازدیدهای وب سایت شما از طریق اسکنرهای سرور آنها انجام می شود. اگر درخواستی مخرب به نظر برسد ، فایروال قبل از اینکه به وب سایت شما برسد ، آن را مسدود می کند.

از نظر ظاهری ، این دو سرویس تقریباً یکسان به نظر می رسند ، اما تفاوتهای اساسی وجود دارد.

در این مقایسه ، ما به موارد زیر توجه خواهیم کرد:

  • ویژگی ها
  • قیمت گذاری
  • سرویس حذف بدافزار

در پایان ، شما دقیقاً خواهید فهمید که کدام بستر برای شما بهترین است.

آماده هستید؟ بیایید Sucuri و Cloudflare را مقایسه کنیم.

ویژگی ها h4>

در این بخش ، ما ویژگی های ارائه شده توسط Sucuri و CloudFlare را بررسی خواهیم کرد.

توجه به این نکته مهم است که هر دو سرویس برنامه های مختلفی را ارائه می دهند که با مجموعه ای از ویژگی های متفاوت ارائه می شوند.

به عنوان یک کاربر ، مطمئن شوید که قربانی سایت بازاریابی آنها نشده اید زیرا همه برنامه ها با همه ویژگی ها ارائه نمی شوند.

ویژگی های CloudFlare

CloudFlare بیشتر به دلیل خدمات CDN رایگان تنظیم کنید. آنها در کاهش حملات DDOS با استفاده از محصول Application Firewall خود در وب تخصص دارند. CloudFlare سایت شما را در حین حمله یا تحت ترافیک شدید که سرور شما پاسخگو نیست در دسترس کاربران قرار می دهد.

فایروال وب سایت آنها ترافیک مشکوک را قبل از رسیدن به وب سایت شما مسدود می کند. فایروال همچنین به صورت ارسال های ارسالی گسترش می یابد که از وب سایت شما در برابر نظر هرزنامه و ثبت نام ناخواسته .

CloudFlare website firewall

CloudFlare همچنین ارائه می دهد و گواهینامه های SSL سفارشی با تمام برنامه های خود. برنامه های رایگان و حرفه ای فقط به شما امکان استفاده از گواهی CloudFlare را می دهد. برای دریافت گواهی سفارشی ، باید به طرح کسب و کار یا سازمانی آنها ارتقا دهید.

در حالی که CloudFlare گزینه ای رایگان را ارائه می دهد که شامل CDN ، سایر ویژگی های دیگر از جمله Firewall Application Website آنها نیاز به یک برنامه پرداخت دارند.

CloudFlare سرویس اسکن سرور را برای شناسایی بدافزار ارائه نمی دهد. همچنین اگر بخواهید ساعت آنها را هک کنید ، ضمانت حذف بدافزار را ارائه نمی دهد.

ویژگی های Sucuri

Sucuri یکی از معتبرترین سرویس های نظارت و امنیت وب سایت است. آنها خدمات جامع نظارت بر وب سایت ، اسکن بدافزار ، حفاظت از DDoS و حذف نرم افزارهای مخرب را ارائه می دهند.

Sucuri CloudProxy ، یک فایروال وب و سرویس تعادل بار را ارائه می دهد. با مسدود کردن حملات DDoS ، تزریق کد ، رباتهای بد و سایر تهدیدهای وب سایت ، از دسترسی مشکوک به وب سایت شما جلوگیری می کند. مطالعه موردی ما را در مورد چگونگی سوكوری به ما كمك كرد تا 450000 حمله را در مدت 3 ماه مسدود كنیم .

Sucuri ادغام با رایگان Let’s Encrypt SSL برای برنامه اصلی آنها. همچنین می توانید از گواهینامه های سفارشی SSL همراه با برنامه های شغلی و حرفه ای آنها استفاده کنید.

Sucuri CloudProxy

Sucuri به طور منظم وب سایت شما را برای تغییر پرونده ، تزریق کد و بدافزار اسکن می کند. آنها سایتهای هک شده را پاک می کنند ، با پشتیبانی از همه نرم افزارهای محبوب CMS مانند WordPress، Joomla، Drupal و غیره

برنده: Sucuri یک برنده واضح است زیرا آنها ترکیبی بهتر از ابزارها و خدمات را ارائه می دهند (فایروال وب سایت + تعادل بار + پاک سازی بدافزار / تعمیر هک).

قیمت گذاری h4>

قیمت گذاری برای بسیاری از مشاغل کوچک عامل مهمی است.

در اینجا ، ما برنامه های مختلف قیمت گذاری ارائه شده توسط CloudFlare و Sucuri را مقایسه خواهیم کرد ، بنابراین شما می دانید دقیقاً چه چیزی را برای پول خود دریافت می کنید.

رایگان همیشه بهتر نیست :)

برنامه های قیمت گذاری CloudFlare h4>

CloudFlare CDN سرویس برای همه. آنها بابت پهنای باند هزینه ای از شما دریافت نمی کنند و این بدان معناست که شما قادر خواهید بود از CDN رایگان آنها بدون در نظر گرفتن میزان ترافیک استفاده کنید.

با این حال ، این طرح رایگان همراه با فایروال برنامه وب سایت نیست. وب سایت شما ممکن است از CDN بهره مند شود ، اما در برابر حملات DDoS ، هرزنامه ، ترافیک بد و غیره به درستی محافظت نمی شود.

برای فایروال برنامه وب آنها ، شما به برنامه Pro نیاز دارید که هزینه آن 20 دلار در ماه است (این چیزی است که شما برای بهبود امنیت نیاز دارید).

این برنامه حرفه ای شامل تخفیف پیشرفته DDoS و SSL سفارشی نیست. برای این ویژگی ها ، شما به طرح تجاری آنها نیاز دارید که هر ماه 200 دلار هزینه دارد.

برنامه های قیمت گذاری Sucuri

برخلاف CloudFlare ، Sucuri برنامه رایگان ارائه نمی دهد. برنامه پشته امنیتی وب سایت آنها از 199.99 دلار برای یک شروع می شود سال ، که ارزان تر از برنامه Pro CloudFlare است.

این طرح اساسی شامل نظارت کامل بر وب سایت ، فایروال برنامه وب سایت ، حفاظت از DDoS ، حذف بدافزار و گواهی نامه رایگان LetsEncrypt SSL است.

Sucuri به جای اینکه ویژگی ها را از برنامه های سطح پایین حذف کند ، از اولویت به عنوان مشوقی برای برنامه های پردرآمد خود استفاده می کند.

به عنوان مثال ، زمان تخمینی حذف بدافزار برای برنامه اصلی 12 ساعت ، 6 ساعت برای برنامه حرفه ای و 4 ساعت برای برنامه کسب و کار است. با این حال ، زمان واقعی پاکسازی سریعتر از آن برای همه مشتریان است.

آنها به عنوان بخشی از همه برنامه ها پشتیبانی 24 ساعته و 7 ساعته را ارائه می دهند. مشترکان طرح کسب و کار آنها همچنین می توانند از پشتیبانی Live Chat استفاده کنند.

برنده: Sucuri یک انتخاب بدیهی برای مشاغل کوچک در زمینه قیمت گذاری است. هزینه CloudFlare Pro 240 دلار در سال در مقابل Sucuri 199 دلار در سال است و ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد. برای باز کردن قفل ویژگی های مشابه ، باید به برنامه $ 2400 در سال CloudFlare بروید. گرانترین برنامه Sucuri با قیمت 499 دلار در سال است.

سرویس حذف بدافزار h4>

جدا از حملات انکار سرویس ، بدافزار و تزریق کد رایج ترین تهدیدهایی است که صاحبان سایت وردپرس با آن روبرو هستند.

بیایید ببینیم که هر دو سرویس چگونه از وب سایت شما در برابر تهدیدات رایج محافظت می کنند.

Website security and malware removal

CloudFlare – حذف امنیت و بدافزار h4>

نسخه رایگان CloudFlare اساساً یک شبکه تحویل محتوا است که به سرعت وب سایت شما کمک می کند.

فایروال امنیتی وب سایت با طرح پولی آنها همراه است. این CloudFlare برای استفاده از مجموعه قوانین سفارشی آماده است. این قوانین از سایت شما در برابر هک های تزریق کد رایج ، سو explo استفاده های XSS JavaScript و ارسال فرم ها محافظت می کند.

با این وجود ، آنها تشخیص تغییر پرونده ، اسکن بدافزار ، نظارت بر لیست سیاه و بسیاری از ویژگی های امنیتی دیگر را ارائه نمی دهند. می توانید برنامه های شخص ثالث را برای اسکن بدافزار اضافه کنید ، اما هزینه این خدمات برای شما هزینه های اضافی خواهد داشت.

Sucuri – حذف امنیت و بدافزار h4>

Sucuri یک شرکت متمرکز بر امنیت است. آنها متخصص در نظارت بر وب سایت ها و محافظت از آنها در برابر بدافزار و حملات دیگر هستند.

فایروال برنامه وب سایت Sucuri از شما در برابر DDOS ، تزریق SQL ، تزریق XSS JavaScript ، نظرات و هرزنامه فرم تماس محافظت می کند.

با این وجود ، اگر چیزی از تمام موانع امنیتی عبور کرد و به نوعی به وب سایت شما رسید ، Sucuri پیشنهاد می دهد وب سایت شما را (به صورت رایگان) تمیز کنید.

اگر قبلاً وب سایتی را تحت تأثیر بدافزار قرار داده اید ، Sucuri نیز آن را پاک می کند.

برنده: Sucuri – برای ترکیب فایروال برنامه وب سایت با نظارت ، محافظت در برابر بدافزار و تمیز کردن خدمات.

نتیجه گیری h4>

CloudFlare و Sucuri هر دو در برابر حملات DDoS به وب سایت شما محافظت می کنند. CloudFlare در زمینه شبکه تحویل محتوا کمی بهتر عمل می کند.

قیمت Sucuri در ویژگی های کلی ، نظارت بر امنیت بهتر و قیمت های کمتر بهتر است. اگر از CMS مانند وردپرس استفاده می کنید ، Sucuri همان چیزی است که شما نیاز دارید.

امیدواریم این مقاله به شما در مقایسه جوانب مثبت و منفی Sucuri در مقابل CloudFlare کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را از 7 بهترین افزونه پشتیبان گیری از وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/opinion/sucuri-vs-cloudflare-pros-and-cons-which-one-is-better/.

دیدگاهتان را بنویسید