Simfo – پاسخگو حداقل تم وردپرس از Themify

دوستان ما در Themify ما به ما موضوع جدیدی را پاسخ داده اند که آنها با نام سیمفو . ما تصمیم گرفتیم آن را امتحان کنیم و متوجه شدیم که تمیز و کاربردی است. Simfo در HTML5 و CSS3 کدگذاری شده است ، دارای 8 پوسته است و شامل پشتیبانی از تم های کودک است. در اینجا برخی از ویژگی های خنک کننده با تصاویر به تفصیل آورده شده است:

طراحی پاسخگو h4>

Responsive Design

همانطور که مشاهده می کنید ، طرح با هر اندازه صفحه تنظیم می شود و به راحتی در Blackberry ، iPhone و iPad ها قابل نمایش است. درصورتی که نمی دانید ، می توانید تم قدیمی و بدون پاسخ خود را درست مانند Simfo با استفاده از افزونه ای مانند WP Touch Pro .

مرتب سازی پست h4>

Post Sorting

یکی از ویژگی های مورد علاقه ما پیمایش مرتب سازی پست اختیاری بود که به شما امکان می دهد پست ها را بر اساس دسته آنها مرتب کنید.

پیوند سبد h4>

Lightbox

ویژگی جالب دیگری که یافتیم پیوند Lightbox بود. به شما امکان می دهد تصاویر ، بزرگنمایی ها و فیلم های بزرگنمایی شده و بدون نیاز به افزونه را در یک پنجره کوچک وارد کنید!

8 پوسته رنگی h4>

Skins

همچنین 8 پوسته اضافی برای انتخاب شما در نظر گرفته شده است بنابراین اگر فضای سفید را دوست ندارید می توانید از بین رنگ های مختلف انتخاب کنید.

سایر ویژگی ها h4>

  • نوار لغزنده ویژگی
  • حداکثر 4 ستون ابزارک پانویس را انتخاب کنید
  • لیست نمایش و چندین طرح نمایش شبکه
  • متن پانویس و آرم پانویس
  • منوی سفارشی هدر و پاورقی
  • RSS اختیاری ، فرم جستجو و نمادهای شبکه اجتماعی

خرید Simfo فقط 39 دلار هزینه دارد ، اما اگر عجله کنید و از کوپن “ simfo “سپس 30٪ تخفیف در این زمینه دریافت خواهید کرد. کوپن تا 20 اکتبر 2011 معتبر است.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/simfo-responsive-minimal-wordpress-theme-from-themify/.

دیدگاهتان را بنویسید