Shopify vs WooCommerce – کدام یک از بسترهای بهتر است؟ (مقایسه)

آیا به راه اندازی فروشگاه آنلاین ؟ مطمئن نیستید که باید از Shopify استفاده کنید یا WooCommerce؟

Shopify و WooCommerce دو سیستم عامل تجارت الکترونیکی برتر در جهان هستند که هرکدام موافقان و مخالفان خود را دارند.

به عنوان یک صاحب مشاغل ، انتخاب یک بستر مناسب تجارت الکترونیکی متناسب با نیازهای کسب و کار شما برای موفقیت بسیار مهم است.

در این راهنما ، ما مقایسه دقیق Shopify و WooCommerce را به شما نشان خواهیم داد. هدف این است که مزایا و معایب آنها را شکسته و به شما کمک کند بهترین گزینه را برای فروشگاه تجارت الکترونیک خود انتخاب کنید.

Shopify vs WooCommerce

از آنجا که این مقایسه دقیق Shopify در مقابل WooCommerce است ، در اینجا یک جدول سریع از مطالب آورده شده است:

نمای کلی: Shopify در مقابل WooCommerce

قبل از شروع مقایسه عمیق این دو محبوب ترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی در وب ، مهم است که ما اصول اولیه را پوشش دهیم و موارد برجسته این پلت فرم را برجسته کنیم.

Shopify چیست؟

Shopify یک مورد همه چیز است یک سیستم عامل تجارت الکترونیکی که ایجاد یک فروشگاه آنلاین ، پذیرش پرداخت ها و مدیریت موجودی خود را از طریق یک سیستم عامل بدون نگرانی در مورد جنبه های فنی مدیریت یک وب سایت مانند میزبانی وب ، امنیت ، ذخیره سازی و غیره برای شما آسان می کند.

ووکامرس چیست؟

WooCommerce یک افزونه تجارت الکترونیک منبع باز است ساخته شده برای وردپرس. به شما امکان می دهد از قدرتمندترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) استفاده کنید و از آن برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین استفاده کنید. به دلیل ماهیت منبع باز ، می توانید تمام جنبه های فروشگاه خود را شخصی سازی کنید و به راحتی برنامه های افزودنی سفارشی بسازید.

تصمیم گیری برای انتخاب بین دو سیستم عامل کاملاً به نیاز و سطح مهارت شما بستگی دارد.

در بستر تجارت الکترونیک خود به دنبال چه چیزی باشید؟ h4>

موارد کمی وجود دارد که شما باید کاملاً به خاطر داشته باشید هنگام راه اندازی فروشگاه آنلاین . این عوامل کلیدی به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید کدام یک از پلتفرم ها برای نیازهای شما مناسب تر است

  • بودجه – هزینه اولیه راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیکی کاملاً کاربردی.
  • سهولت استفاده – استفاده از آن حتی برای مبتدیان مطلق نیز باید آسان باشد.
  • روش های پرداخت – باید از چندین روش های پرداخت (به عنوان مثال PayPal ، Stripe ، سایر پردازنده های بازرگانی).
  • ادغام ها – تعداد خدمات و ابزارهای شخص ثالثی که می توانید برای رشد تجارت خود ادغام کنید.
  • مقیاس پذیری – این پلت فرم باید بتواند با رشد کسب و کار شما مقیاس بندی کند.

این موارد اساسی است که همه دارندگان فروشگاه های اینترنتی باید در نظر بگیرند. با این حال ، بسته به نیاز خود ، ممکن است بخواهید گزینه های دیگری مانند حمل و نقل ، مدیریت موجودی ، فاکتور ، مالیات ، حمل و نقل و غیره را نیز مورد بررسی قرار دهید.

هدف ما از این مقاله این است که نگاهی عمیق به نحوه Shopify و WooCommerce a > بر روی این الزامات اساسی بایستید و کدام یک از آنها برای نیازهای شما مناسب است.

هزینه: Shopify در مقابل WooCommerce

هزینه اغلب مهمترین در نظر گرفتن دارندگان وب سایت تجارت الکترونیکی است. شما باید هزینه شروع کار را ارزیابی کنید در حالی که هزینه های متغیر خدمات و نرم افزارهای الحاقی را نیز در نظر داشته باشید.

هزینه واقعی استفاده از Shopify

Shopify کار را بسیار آسان می کند فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید. برنامه اساسی آنها از 29 دلار در ماه شروع می شود و شما می توانید با برنامه 79 $ یا طرح Advanced Shopify با قیمت 299 دلار در ماه به طرح Shopify ارتقا دهید.

Shopify pricing

هر یک از این برنامه ها شامل نام دامنه ، گواهی SSL و میزبانی وب.

برنامه اصلی دارای ویژگی های کافی برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین جدید است. می توانید محصولات نامحدود ، 2 حساب کاربری ، فضای ذخیره نامحدود فایل و موارد دیگر اضافه کنید.

با این حال ، این قیمت گذاری شامل ابزارها و افزودنی های شخص ثالث نیست که باید فروشگاه Shopify خود را به سطح بالاتری برسانید. با رشد کسب و کار شما ، این هزینه ها شروع به جمع شدن می کند و شما به زودی هزینه های بسیار بیشتر از برنامه اولیه را پرداخت خواهید کرد.

پرداخت ها عامل دیگری است که بر هزینه های شما تأثیر می گذارد. Shopify راه حل پرداخت Shopify خود را ارائه می دهد که هزینه هر معامله 2.9٪ + 30 سنت هزینه دارد.

اگر می خواهید از درگاه های پرداخت شخص ثالث یا حساب بازرگان خود استفاده کنید ، برای همه معاملات هزینه ثابت 2.0٪ از شما کسر می شود. با استفاده از طرح Shopify Advanced که هر ماه 299 دلار هزینه دارد می توانید این هزینه را به 0.5٪ کاهش دهید.

این هزینه های پردازش پرداخت هنگام استفاده از درگاه های پرداخت خارجی نسبتاً زیاد است. با این حال ، اگر تازه کار خود را شروع کرده اید و می خواهید از راه حل پرداخت Shopify استفاده کنید ، هزینه ها نسبتاً قابل مقایسه با سیستم عامل های معروف مانند Stripe و Braintree است.

هزینه واقعی استفاده از ووکامرس h4>

WooCommerce یک پلاگین تجارت الکترونیک برای WordPress.org (همچنین به عنوان وردپرس خود میزبان شناخته می شود). این منبع آزاد است و به صورت رایگان به عنوان یک افزونه وردپرس در دسترس است.

با این حال ، شما به نام دامنه ، گواهی SSL و حساب میزبانی وردپرس برای راه اندازی فروشگاه WooCommerce.

معمولاً هزینه نام دامنه 14.99 دلار ، هزینه گواهی SSL 69.99 دلار و میزبانی وب در حدود 7.99 دلار در ماه است. این ارزان نیست ، به ویژه هنگامی که تازه کار خود را شروع می کنید.

خوشبختانه چندین شرکت میزبان وجود دارند که اکنون برنامه های تخصصی میزبانی ووکامرس که هزینه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

Getting started with WooCommerce

Bluehost ، وردپرس و WooCommerce ارائه دهنده میزبانی رسمی ، موافقت کرده است که یک نام دامنه رایگان ، گواهی SSL رایگان و تخفیف در میزبانی وب به کاربران ما ارائه دهد.

این به شما کمک می کند فروشگاه اینترنتی خود را با حداقل 6/95 دلار در ماه راه اندازی کنید.

here اینجا را کلیک کنید برای ادعای این پیشنهاد اختصاصی Bluehost ←

همانطور که مشاهده می کنید ، هزینه راه اندازی یک فروشگاه اصلی WooCommerce به میزان قابل توجهی کمتر از Shopify است. WooCommerce همچنین درصدی از معاملات خود را از شما دریافت نمی کند که امتیاز خوبی است.

اما هزینه WooCommerce با خرید پسوندهای پرداختی شروع به جمع شدن می کند. هزینه های میزبانی شما نیز با رشد فروشگاه آنلاین افزایش می یابد.

با این وجود ، یک مزیت آشکار استفاده از ووکامرس این است که شما اغلب می توانید جایگزین های رایگان برای پسوندهای پرداختی پیدا کنید. همچنین می توانید هزینه های خود را فقط با خرید ابزارها و افزونه ها در صورت نیاز کنترل کنید.

با توجه به تعداد تم های رایگان و افزونه های رایگان موجود در WooCommerce ، قطعاً از نظر هزینه برنده است.

برنده: WooCommerce

سهولت استفاده: Shopify vs WooCommerce

اکثر کاربرانی که یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنند طراحان وب یا توسعه دهندگان نیستند. حتی کاربرانی که با مفاهیم اساسی آشنا هستند به بستری نیاز دارند که استفاده از آن آسان باشد و از سر راه آنها خارج شود.

بیایید ببینیم که چگونه Shopify و WooCommerce از نظر کاربرپسندی انباشته می شوند.

Shopify – سهولت استفاده h4>

Shopify یک بستر کاملاً میزبانی شده است و به این معنی است که شما نیازی به نصب ، مدیریت یا به روزرسانی هیچ نرم افزاری ندارید. همچنین لازم نیست نگران امنیت ، عملکرد ، پشتیبان گیری و مشکلات سازگاری باشید.

به محض ثبت نام ، به شما کمک می کند تا طرحی را برای وب سایت خود انتخاب کنید. پس از آن ، آنها شما را از طریق سفارشی سازی راهنمایی می کنند و سپس به شما در افزودن محصولات کمک می کنند.

Shopify customization

Shopify با یک رابط کشیدن و رها کردن بصری همراه است. مدیریت محصولات ، فروش و موجودی کالا در داخل Shopify نسیم است.

یک نکته منفی در این تجربه کاربری هدایت شده ، صیقلی و بسیار بهینه شده این است که کنترل شما را محدود می کند. فقط می توانید از ابزارهای طراحی و توسعه ارائه شده توسط Shopify یا افزونه های موجود در بازار آنها استفاده کنید.

با این وجود ، آنچنان که به نظر می رسد بد نیست. برای بیشتر کاربران ، انتخاب گسترده برنامه های افزودنی و موضوعات موجود در Shopify برای شروع کار و رشد فروشگاه آنلاین شما بیش از حد کافی است.

WooCommerce – سهولت استفاده h4>

WooCommerce یک بستر میزبانی شده مانند Shopify نیست . این بدان معناست که شما باید WooCommerce را نصب کنید ، به روزرسانی ها را مدیریت کنید ، نسخه پشتیبان تهیه کنید و اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما امن است . افزونه های رایگان و پولی زیادی وجود دارد که می تواند بیشتر این کارها را برای شما به صورت خودکار انجام دهد.

WooCommerce setup wizard

WooCommerce در هنگام شخصی سازی بسیار انعطاف پذیر است. شما کنترل کامل کل سیستم عامل را دارید. شما می توانید با کمک بیش از 55000+ افزونه وردپرس ، هرگونه قابلیت تصور را به وب سایت خود اضافه کنید.

با این وجود سازنده داخلی طراحی کشیدن و رها کردن وجود ندارد. می توانید از یکی از سازندگان صفحه وردپرس مانند Beaver Builder ، اما به هزینه شما می افزاید.

بزرگترین نقطه ضعف انعطاف پذیری این است که با یک منحنی یادگیری همراه است و نیاز به مدیریت عملی تر وب سایت شما دارد. همچنین باید برای یک حساب بازرگان یا سرویس مشابه آن مانند Stripe / PayPal ثبت نام کنید.

گرچه جادوگر راه اندازی شده با راهنمای WooCommerce مفید است ، اما نزدیک به پردازش و سهولت استفاده از Shopify نیست.

برنده: خرید

روشهای پرداخت: Shopify در مقابل WooCommerce

درگاه های پرداخت زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای پذیرش آنلاین پرداخت ها . برخی از روش های پرداخت ممکن است برای شما مناسب نباشد و برخی دیگر در دسترس مشتریان شما نباشد.

به همین دلیل مهم است که پلتفرمی که انتخاب می کنید چندین گزینه پرداخت ارائه دهد. بیایید نگاهی به نحوه مقایسه Shopify و WooCommerce در مورد ادغام پرداخت بیندازیم.

گزینه های پرداخت در Shopify

Shopify گزینه های پرداخت زیادی را ارائه می دهد که می توانید برای دریافت پرداخت از مشتریان استفاده کنید. این راه حل پرداخت خاص خود به نام Shopify Payments (با پشتیبانی Stripe) و همچنین همه درگاه های پرداخت شخص ثالث محبوب است.

Shopify Payments

مشکل این است که Shopify برای هر معامله ای که از طریق درگاه های پرداخت شخص ثالث انجام می شود ، 2٪ هزینه اضافی می گیرد. این مبلغ بالای هزینه های معامله است که توسط درگاه پرداخت شارژ می شود. با پرداخت 299 دلار در ماه برای طرح Advanced Shopify می توانید هزینه را به 0.5٪ کاهش دهید.

پرداختهای Shopify دارای کارت اعتباری مسطح است ، اما هزینه معامله دیگری ندارد. نرخ کارت های اعتباری برای برنامه اولیه از 2.9 + + 30 start شروع می شود و برای سایر برنامه ها کمتر است.

گزینه های پرداخت در ووکامرس h4>

WooCommerce PayPal و پرداختهای راه راه به طور پیش فرض. همچنین از سایر ارائه دهندگان خدمات پرداخت معروف از طریق افزونه ها پشتیبانی می کند.

WooCommerce payment methods

برای درگاه های پرداخت ، WooCommerce حتی از بسیاری از خدمات پرداخت منطقه ای و کمتر محبوب پشتیبانی می کند. از آنجا که هیچ مانعی برای ورود وجود ندارد ، هر شرکت پرداخت می تواند افزونه هایی را برای WooCommerce ایجاد کرده و از آن پشتیبانی کند.

به عنوان یک سیستم عامل خود میزبان ، فقط درگاه پرداخت یا بانکتان از شما هزینه های تراکنش دریافت می کنند. WooCommerce هرگز از معاملات فروشگاهی شما یک درصد٪ هزینه نمی گیرد که یک امتیاز مهم محسوب می شود.

اگر انتخاب حساب بازرگان خود و استفاده از دروازه شخص ثالث برای شما مهم است ، با استفاده از ووکامرس پس انداز زیادی خواهید کرد. اما اگر فروشگاه کوچکی هستید و مایلید از Shopify Payments استفاده کنید که نرخ کارت اعتباری برابر با Stripe / Paypal را دارد ، تفاوتی نخواهد داشت.

برنده: کراوات

ادغام ها و افزودنی ها: Shopify vs WooCommerce

مهم نیست که یک بستر تجارت الکترونیکی چقدر قوی باشد ، شما برای رشد فروشگاه خود همیشه به ابزارها و خدمات شخص ثالث نیاز خواهید داشت. به عنوان مثال ، یک نرم افزار بازاریابی از طریق ایمیل ، ابزار تولید سرب ، ابزارهای تجزیه و تحلیل ، خدمات ارائه خدمات و غیره

Shopify و WooCommerce هر دو دارای یک فهرست گسترده برنامه های افزودنی هستند و آنها با بسیاری از خدمات شخص ثالث ادغام می شوند.

افزودنیها و ادغام های Shopify h4>

Shopify با یک API قدرتمند و یک App Store همراه است که در آن می توانید افزونه های شخص ثالث را برای فروشگاه Shopify خود خریداری کنید. آنها صدها برنامه در فروشگاه دارند که هر ویژگی را که می خواهید به فروشگاه خود اضافه کنید ، پوشش می دهد.

Shopify App Store

برای تولید سرب ، آنها با نرم افزارهایی مانند OptinMonster ادغام می شوند که به شما کمک می کند لیست ایمیل خود را رشد داده و رها کردن سبد خرید را کاهش دهید. آنها برنامه هایی برای سئو ، بررسی محصولات ، تخفیف ها ، شمارش معکوس و موارد دیگر دارند.

فروشگاه برنامه Shopify شامل هر دو برنامه رایگان و پولی است. برنامه های رایگان معمولاً توسط سرویس های شخص ثالث ایجاد می شوند که قیمت گذاری خاص خود را دارند و این برنامه فقط فروشگاه شما را با API های آنها ادغام می کند. قیمت افزونه های پرداختی متفاوت است و اکثر برنامه ها اشتراک ماهانه دارند.

افزونه ها و ادغام های ووکامرس h4>

WooCommerce extensions

WooCommerce منبع باز است و در بالای وردپرس ساخته شده است. به شما امکان دسترسی به بیش از 55000 رایگان افزونه های وردپرس و بسیاری از افزونه های پرداخت شده دیگر. p >

برای افزودن درگاه های پرداخت می توانید از این افزودنی ها استفاده کنید ، تولید سرب ، سئو ، بهینه سازی عملکرد و تقریباً هر ویژگی که فکرش را بکنید.

به دلیل مانع ورود کم ، تعداد زیادی ادغام و افزودنی برای WooCommerce در مقایسه با Shopify در دسترس است. تقریباً همه ابزارها و ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث افزونه های خاص خود را دارند تا به صورت یکپارچه با فروشگاه WooCommerce شما ادغام شوند.

همچنین می توانید یک توسعه دهنده را برای ایجاد یکپارچه سازی یا افزونه فقط برای وب سایت خود استخدام کنید. با این حال مهم است که به خاطر داشته باشید که سفارشی سازی WooCommerce بسیار ساده تر است. پس از اینکه شخصاً مراحل ارسال یک افزونه برای وردپرس و ارسال برنامه به فروشگاه Shopify را طی کرده ایم ، می توان گفت که این روند در Shopify vs WooCommerce بسیار سخت تر است.

برنده: WooCommerce

Shopify در مقابل WooCommerce Dropshipping

Shopify vs WooCommerce dropshipping

Dropshipping یک تجارت آنلاین است که فروشگاه تجارت الکترونیکی محصولات را در انبار نگه نمی دارد. در عوض ، با خرید محصولات از فروشندگان و سپس ارسال مستقیم آنها به مشتری ، سفارشات را کاملاً پر می کند.

به دلیل سربار کم ، dropshipping در سراسر جهان محبوب شده است. بسیاری از کاربران ما از ما خواستند که WooCommerce vs Shopify را برای تقسیم کالا مقایسه کنیم و اینکه کدام یک از آنها برای تجارت dropshipping بهتر است.

رها کردن با Shopify h4>

هنگام ایجاد یک تجارت dropshipping ، جلوی وب سایت شما دقیقاً مانند هر فروشگاه آنلاین به نظر می رسد. کاربران شما می توانند محصولات را مرور کنند ، آنها را به سبد خرید اضافه کنند و مانند سایر فروشگاه های تجارت الکترونیک ، پرداخت کنند.

بسته به فروشنده هایی که انتخاب می کنید ، باید سفارش کاربر را برای حمل و نقل ارسال کنید.

Shopify همچنین دارای برنامه های ادغام برای چندین بازار محبوب dropshipping مانند AliExpress ، Oberlo ، Printify و غیره است. با این حال ، هر یک از این بازارهای محصول حق عضویت ، حمل و نقل و سایر هزینه های خاص خود را دارد که باید هنگام ساخت وب سایت dropshipping خود با Shopify در خاطر داشته باشید.

رها کردن با WooCommerce

WooCommerce یک انتخاب محبوب در میان مشاغل dropshipping است. عمدتا به این دلیل است که WooCommerce به شما اجازه می دهد برنامه های افزودنی را نصب کنید که انجام سفارشات را نسیم می کند.

به راحتی می توانید افزونه هایی را پیدا کنید که به شما امکان می دهد محصولات را فوری وارد کنید ، سفارشات خود را از وب سایت خود انجام دهید و موارد دیگر. حتی می توانید بازار تجارت الکترونیکی خود را ایجاد کنید و به سایر فروشندگان اجازه می دهد در وب سایت شما به فروش بپردازند.

به خاطر داشته باشید که تأمین کننده و فروشنده شما ممکن است حداقل شرایط سفارش ، حق عضویت و سایر هزینه ها را داشته باشد. هنگام افزودن محصولات به فروشگاه فروش WooCommerce ، باید این موارد را بخاطر داشته باشید.

برنده: WooCommerce

مقیاس پذیری و رشد: Shopify در مقابل WooCommerce

احتمالاً اصطلاح “دردسرهای رشد” را از مدیران عامل مختلف شنیده اید. با رشد کسب و کار خود ، به منابع بیشتری برای مدیریت چالش ها و اهداف جدید نیاز خواهید داشت.

Shopify و WooCommerce برای مقابله با تعداد زیادی از بازدیدها و سفارشات می توانند مقیاس بندی شوند ، اما به یک اندازه ایجاد نشده اند. بیایید نگاهی به چگونگی مقایسه این دو پلت فرم تجارت الکترونیکی در هنگام مقیاس پذیری بیندازیم.

مقیاس پذیری در Shopify

Shopify enterprise

Shopify قسمتهای فنی فروشگاه شما را اداره می کند و این بدان معناست که شما هرگز نگران عملکرد ، امنیت و مقیاس پذیری نخواهید بود. وقتی کسب و کار شما شروع به رشد کرد ، می توانید به راحتی برنامه های Shopify خود را ارتقا دهید.

زیرساخت های آنها به راحتی از پس رشد کار شما بر می آیند بدون اینکه نگران خرابی ها ، پشتیبان گیری ها ، به روزرسانی ها یا امنیت باشید. آنها همچنین خدمات سازمانی را به عنوان بخشی از طرح Shopify Plus ارائه می دهند.

این قسمت دردناک رشد را از بین می برد ، اما همچنین به هزینه های کاری شما نیز می افزاید. هزینه های شما رشد می کند و شما باید طبق آن برنامه ریزی کنید.

قسمت خوب این است که شما مجبور به استخدام / مدیریت یک تیم فنی داخلی نیستید هزینه های شما جبران می شود.

مقیاس پذیری در ووکامرس h4>

WooCommerce Scalability

WooCommerce یک پلتفرم خود میزبان است که مسئولیت حفظ به روزرسانی ، پشتیبان گیری و امنیت وب سایت شما را بر عهده دارد.

شروع کننده شما برنامه میزبانی WooCommerce با شروع ترافیک بیشتر در فروشگاه ، منابع شما تمام خواهد شد.

قسمت خوب این است که با کنترل کامل وب سایت ، گزینه های زیادی برای مدیریت رشد در اختیار دارید. شروع با مدیریت بهتر منابع با ذخیره سازی برای ارتقا to برنامه میزبانی خود به سرورهای قدرتمندتر.

هزینه های میزبانی WooCommerce شما افزایش می یابد ، اما شما کنترل بهتری بر منابع خواهید داشت و می توانید مطمئن شوید که برای منابع مورد نیاز خود پرداخت نمی کنید. می توانید از مدیریت شده وردپرس میزبان ارائه دهنده مانند WP Engine یا LiquidWeb به به مقیاس فروشگاه ووکامرس خود کمک کنید.

با وجود کنترلی که ووکامرس ارائه می دهد ، برخی از صاحبان مشاغل به سادگی راه حل بدون دردسر را ترجیح می دهند.

برنده: خرید

گزینه های پشتیبانی WooCommerce vs Shopify

استفاده از WooCommerce و Shopify کاملاً آسان است. با این حال ، گاهی اوقات ممکن است برای یادگیری نحوه انجام کار جدید در فروشگاه خود به کمک نیاز داشته باشید.

بیایید ببینیم WooCommerce و Shopify چگونه پشتیبانی را مدیریت می کنند و گزینه های شما برای دریافت کمک در صورت نیاز چیست.

گزینه های پشتیبانی در Shopify

Shopify یک بستر کاملاً میزبانی شده است ، به این معنی که آنها نرم افزار را کنترل می کنند و کسانی هستند که بهترین پلتفرم خود را می دانند.

Shopify پشتیبانی 24/7 روزانه از طریق گپ زنده ، تلفن ، ایمیل و توییتر را فراهم می کند. Shopify برای کاربرانی که می خواهند خودشان مشکلات را برطرف کنند ، اسناد گسترده ای ، راهنماهای راهنمای ، دانش ، آموزش های ویدئویی و انجمن ها را ارائه می دهد.

Shopify support options

همچنین یک فهرست از Shopify Experts نگهداری می کند که در صورت نیاز به کمک بیشتر یا اگر می خواهید یک راه حل شخص ثالث را ادغام کنید ، می توانید آنها را استخدام کنید.

Shopify از برنامه های شخص ثالث یا موضوعاتی که استفاده می کنید پشتیبانی نمی کند.

گزینه های پشتیبانی برای WooCommerce

WooCommerce محبوب ترین پلت فرم تجارت الکترونیکی در جهان است ، به این معنی که گزینه های پشتیبانی زیادی وجود دارد که در صورت لزوم می توانید از آنها استفاده کنید.

وب سایت رسمی دارای اسناد ، آموزش ها و راهنماهای گسترده ای است که به شما امکان می دهد به خود کمک کنید. آنها همچنین دارای انجمن های پشتیبانی هستند که می توانید از سایر کاربران و کارشناسان WooCommerce کمک بگیرید.

WooCommerce یک بستر میزبانی خودکار است ، به این معنی که ارائه دهنده میزبانی شما مسئول پشتیبانی از مشکلات مربوط به سرور شما است.

برای طرح زمینه و افزونه های WooCommerce شما ، این توسعه دهندگان مسئول پاسخگویی به س supportالات پشتیبانی در مورد محصولاتشان هستند.

به دلیل محبوبیت بسیار زیاد ، یافتن توسعه دهندگان برای کمک به شما در رفع مشکلات فروشگاه WooCommerce بسیار آسان تر و اغلب ارزان تر است. شما می توانید توسعه دهندگان را در وب سایت های freelancing پیدا کنید برای رفع مشکلات WooCommerce.

برنده: خرید کنید

WooCommerce vs Shopify: بهترین بستر تجارت الکترونیکی کدام یک است؟ h4>

Shopify و WooCommerce هر دو سیستم عامل قدرتمندی برای راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیکی شما هستند. این واقعاً به مهارت ها و تنظیمات شخصی شما برمی گردد.

Shopify بسیار آسان تر است استفاده کنید. نیازی به نصب چیزی نیست و می توانید سریع شروع کنید. تنظیم پرداخت آسان تر است و آنها به راحتی می توانند برنامه های قیمت گذاری را درک کنند.

عیب Shopify این است که شما کنترل کاملی بر همه چیز ندارید. هزینه های شما می تواند با کارمزد معاملات ، افزودنی ها و ادغام ها زیاد شود. گزینه های ارتقا Your شما محدود به انتخاب برنامه ها است و شما نمی توانید هزینه ها را به صورت پرداخت همزمان با رشد خود مدیریت کنید.

WooCommerce منبع باز است و به شما کامل می دهد کنترل وب سایت شما هزینه آن بسیار کمتر از یک فروشگاه آنلاین با WooCommerce به ویژه با این شرکتهای میزبان WooCommerce .

عیب این است که شما مجبورید نرم افزار را حفظ کنید. با کمی منحنی یادگیری همراه است. با این حال ، میلیون ها مبتدی از آن استفاده می کنند و آنها خیلی سریع مرحله یادگیری را پشت سر می گذارند.

اگر به دنبال یک راه حل مقرون به صرفه هستید و می خواهید کنترل کامل فروشگاه آنلاین خود را داشته باشید ، WooCommerce بهترین بستر برای شماست.

اگر می خواهید چیزی کاملاً بدون دردسر و دارای مقیاس پذیری بی نهایت باشد ، Shopify بستر بهتری برای شماست.

امیدواریم این مقاله به شما در مقایسه جوانب مثبت و منفی Shopify در مقابل ووکامرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در نحوه انتخاب بهترین سازنده وب سایت .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/opinion/shopify-vs-woocommerce-which-is-the-better-platform-comparison/.

دیدگاهتان را بنویسید