Post Pagination – نحوه تقسیم پست های وردپرس به چندین صفحه

دیروز ما مقاله ای را در سایت نوشتیم که به شما نشان می دهد نحوه افزایش نمایش صفحات و کاهش نرخ گزاف گویی در وردپرس . یکی از نکاتی که ذکر کردیم تقسیم پستهای طولانی به چندین صفحه است. شما می توانید نمونه ای از نحوه تقسیم پست های خود را به دو صفحه مشاهده کنید. یا حتی در پنج صفحه . پس از نوشتن آن مقاله ، سوالات زیادی از افرادی دریافت کردیم که چندین سوال از ما می پرسند. چگونه پست ها را به چندین صفحه تقسیم می کنید؟ من برچسب را قرار دادم ، اما هیچ صفحه بندی نشان داده نمی شود. خوب نگران نباش در این مقاله ، ما به شما نحوه تقسیم پست های وردپرس به چندین صفحه را نشان خواهیم داد.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

در بیشتر مضامین کدگذاری شده ، کافی است این کد را جای گذاری کنید: هر کجا که می خواهید صفحه بعدی شروع شود. صفحه بندی به طور خودکار نشان داده می شود. توجه: مطمئن شوید که به جای استفاده از نمای تصویری در ویرایشگر پست خود ، از نمای متنی استفاده می کنید.

اگر به دلایلی ، صفحه بندی بعد از جایگذاری برچسب های صفحه بعدی نمایش داده نمی شود ، لازم است کد زیر را در حلقه single.php خود اضافه کنید.

  

هنگامی که آن را اضافه کردید ، صفحه بندی شروع به نمایش می کند. پارامترهای مختلفی برای این عملکرد وجود دارد که می توانید استفاده کنید. صفحه codex برای یکپارچه سازی صفحه پیوندها کار خوبی در توضیح آن است.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-split-wordpress-posts-into-multiple-pages/.

دیدگاهتان را بنویسید