Pluginception: استفاده از افزونه برای ایجاد پلاگین در وردپرس

هر از چندگاهی از یكی از كاربران خود ایمیلی دریافت می كنیم كه توضیح می دهد چگونه سایت وردپرس خود را خراب كرده اند در حالی كه می خواستند كد دیگری را به پرونده functions.php خود اضافه كنند. به همین دلیل بود که ما یک آموزش در مورد نحوه چسباندن کد به درستی در وردپرس . بعلاوه ، اگر کدی که پیست می کنید چیزی است که شما می خواهید مستقل از آن باشد ، ما حتی پیشنهاد می کنیم از افزونه خاص سایت a >

برخی از شما که این مطلب را می خوانید ، احتمالاً در توانایی ایجاد پلاگین خاص سایت بدون شکستن وبلاگ وردپرس خود خیلی مطمئن نیستید. اگر این شما هستید پس به جای درست آمده اید. به تازگی @ otto42 با یک پلاگین منحصر به فرد به نام پلاگین که در واقع به شما امکان می دهد پلاگین های خود را ایجاد کنید. اگر هرکدام از شما تاکنون فیلم آغازین را با لئوناردو دی کاپریو دیده باشید ، الهام بخش نام پلاگین خواهید بود. در این فیلم لئوناردو اساساً وارد رویاهای مردم می شود و رویاهای بیشتری را در آن رویاها ایجاد می کند (گیج کننده است؟). خوب ، به روشی مشابه این پلاگین به شما امکان می دهد پلاگین هایی را در داخل یک پلاگین ایجاد کنید.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر ویدیو را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری نیاز دارید ، به خواندن ادامه دهید.

برای شروع کدگذاری اولین افزونه خود ، باید Pluginception را بارگیری و نصب کنید. برای وردپرس ،

پس از نصب افزونه ، روی افزونه ها »ایجاد یک پلاگین جدید کلیک کنید. با این کار صفحه ای به شما منتقل می شود که می توانید تمام اطلاعات پلاگین خود را وارد کنید. تنها خطی که باید پر کنید نام پلاگین است اگرچه داشتن سایر اطلاعات نیز خوب است.

Pluginception for WordPress

هنگامی که همه اطلاعات را پر کردید و پلاگین خود را ایجاد کردید ، صفحه ویرایشگر به شما نمایش داده می شود که می توانید هر کدی را که می خواهید اضافه کنید.

Pluginception for WordPress

مزیت افزودن افزونه ها به این روش این است که وقتی به طور تصادفی کد خود را بهم می ریزید ، نگران شکستن سایت وردپرس خود نخواهید بود. افزونه به جای اینکه باعث بارگیری صحیح سایت شما نشود ، فعال نخواهد شد و به شما اخطاری در قسمت باطن می دهد.

بارگیری افزونه برای وردپرس

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/pluginception-using-a-plugin-to-create-a-plugin-in-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید