Platform Pro 1.3 – ابزارهای جدید برای ایجاد انقلابی در گردش کار شما

افراد در Pagelines از انتشار نسخه 1.3.1 خود برای چارچوب محبوب خبر داده اند Platform Pro . برای کسانی که نمی دانند ، Platform یک چارچوب زمینه کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد وب سایت های سفارشی را در چند ثانیه با طرح و محتوای کشیدن و رها کردن ایجاد کنید. یک سازنده طرح قابل کشیدن وجود دارد که به شما امکان می دهد طرح را به صورت صفحه به صفحه انتخاب کنید ، بنابراین ساخت وب سایت ها واقعاً آسان است.

Platform Pro Draggable Builder

موارد جدید PlatformPro 1.3 چیست؟ h4>

حدود 20 ویژگی جدید در این نسخه وجود دارد ، اما مهمترین آنها در زیر ذکر شده است:

ابزار تایپوگرافی وب

Platform Pro Typography Tool

این ابزار تایپوگرافی جدید با Google Font API تلفیق مستقیم دارد که به شما گزینه های فونت ایمن بیشتری را می دهد. از این ابزار می توانید بیش از 50 گزینه قلم را انتخاب کنید. ویژگی های قلم ، یک ظاهر طراحی شده ، فاصله ، نوع و تغییر قلم را انتخاب کنید. همچنین می توانید با استفاده از پنجره پیش نمایش زنده ، پیش نمایش نوع تایپ سفارشی خود را به صورت زنده مشاهده کنید. این روش واقعاً آسان است که تمام کارهای CSS را برای شما انجام می دهد.

MetaPanel

Platform Pro MetaPanel

قبلاً در PlatformPro بسیاری از کنترل های گزینه های متا از طریق پست ها و صفحات منفرد انجام می شد. این نوع کنترل عالی است ، اما مدیریت همه آن دردناک شد. به همین دلیل است که آنها این رابط جدید MetaPanel را اضافه می کنند که همه گزینه ها را در یک پانل ترکیب می کند تا کار شما را آسان تر کند.

پیمایش ثانویه و مارک

Platform Pro Secondary Navigation

قبلاً فقط یک قسمت پیمایش وجود داشت. اکنون با پیمایش ثانویه ، می توانید یک منوی سفارشی را در هر صفحه یا پست انتخاب کنید تا از آن به عنوان زیر ناوبری استفاده کنید. این برای ایجاد صفحات فرود بسیار خوب است. BrandNav مکان جدیدی است که به شما امکان می دهد ناوبری را به صورت درون آرم نمایش دهید. این چیزی است که Genesis به شما امکان می دهد از طریق ابزارک های Header آن را انجام دهید. اضافه شدن خوب برای Platform نیز :)

یکی از بهترین موارد در مورد PlatformPro این است که از قبل با bbPress و BuddyPress Integration ساخته شده است ، بنابراین می توانید یک سایت فروم یا شبکه با استفاده از BuddyPress که همه دارای یک موضوع منطبق هستند ، اجرا کنید.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/platform-pro-1-3-new-tools-to-revolutionize-your-workflow/.

دیدگاهتان را بنویسید