Pippity در مقابل Popup (کدام یک انتخاب بهتری است؟)

به روزرسانی: بعد از چند سال که به آزمایش پلاگین های مختلف پرداختیم ، فهمیدیم که اکثر راه حل ها اشکالی ندارند و همه مشکلات را حل نمی کنند. به همین دلیل ما یک راه حل بسیار بهتر برای سایتهای خود ایجاد کردیم. این تست A / B ، گزارش داخلی ، تعداد زیادی طراحی عالی ، انواع مختلف optin ، هدف خروج و موارد دیگر دارد. می توانید آن را در OptinMonster را بررسی کنید .

با خیال راحت مقاله زیر را بخوانید ، اما مدتی است که این مقایسه به روز نشده است. ما فقط آنچه را که استفاده می کنیم توصیه می کنیم. در این حالت ، ما از افزونه ای استفاده می کنیم که خودمان ایجاد کرده ایم زیرا فقط می خواهیم از بهترین ها استفاده کنیم.

اتین مونستر را بررسی کنید

همچنین ما یک مطالعه موردی در مورد چگونگی اجازه OptinMonster به ما انجام داد مشترکان ایمیل ما را 600٪ افزایش دهید . کارشناسان صنعت مانند Search Engine Journal ، Chris Brogan ، John Dumas و افراد دیگر نیز نتایج بسیار خوبی می بینند.

چندی پیش ، ما نوشتیم بررسی ما درباره افزونه ای به نام Pippity. در نظرات ، برخی از کاربران پرسیدند که تفاوت Pippity با Popup Domination معروف چیست؟ طبق وعده داده شده ، ما دو پلاگین را در کنار هم مقایسه خواهیم کرد تا مزایا و معایب هر یک را تعیین کنیم. ما هم با مایکل دانلوپ از Popup Domination و هم با Grant Griffiths از Pippity دوست هستیم ، بنابراین این کار به همان اندازه صادقانه خواهد بود.

اگر فکر می کنید این پلاگین ها چه کارهایی انجام می دهند؟ به طور خلاصه ، آنها به شما امکان می دهند پنجره های سبک سبکی را در وردپرس ایجاد کنید تا میزان انتخاب خبرنامه ایمیل خود را افزایش دهید. حالا بگذارید وقتی این پلاگین ها را کنار هم مقایسه می کنید ببینیم کجا ایستاده اند.

ویژگی ها h4>

هر دو افزونه به شما امکان می دهد برای سایت وردپرس خود پنجره های سبد جعبه ایجاد کنید ، اما یکی دارای ویژگی های به مراتب بهتری است که دیگری فاقد آن است.

  • Pippity به شما امکان می دهد چندین پنجره بازشو داشته باشید. سلطه پنجره چنین نیست.
  • Pippity به شما امکان انجام آزمایش تقسیم A / B را می دهد. سلطه پنجره چنین نیست.
  • Pippity از گزینه Advanced Filters برای (وضعیت ارجاع ، انواع پست سفارشی ، باز شده در انتهای پست و پست خاص) برخوردار است. سلطه پنجره فقط به شما امکان انتخاب در دسته ها یا صفحات خاص را می دهد.
  • Pippity دارای تجزیه و تحلیل است. سلطه پنجره چنین نیست.
  • Pippity به شما امکان می دهد فقط به کاربران خارج شده نمایش دهید در حالی که Popup Domination این گزینه را ندارد.
  • Pippity اجازه کوکی های سفارشی را می دهد ، Popup Domain اجازه نمی دهد
  • Pippity از ویژگی Popup Bar پاداش برخوردار است
  • سلطه پنجره دارای پنجره های خروجی است. پیپیتی این کار را نمی کند.
  • Popup Domination این گزینه را دارد که وقتی موس از سایت خارج شد ، پنجره باز شود ، Pippity این کار را نمی کند.

اگر متوجه شدید Pippity در دسته ویژگی ها برنده است.

سهولت استفاده (UI / UX) h4>

استفاده از هر دو افزونه نسبتاً آسان است اما مطمئناً یک افزونه کار را بسیار آسان می کند.

هنگامی که مراحل ایجاد یک پنجره بازشو را طی می کنید ، باید به صورت دستی بر روی پیوند Popup Domination کلیک کنید. گزینه ای برای ذخیره و ادامه مرحله بعدی وجود ندارد.

Popup Domination User Interface

Pippity با ارائه گزینه ذخیره و ادامه در پایان هر مرحله ، کاربران را راهنمایی می کند. رابط کاربری کلی Pippity نسبت به کاربران جدید بسیار دوستانه تر است در حالی که Popup Domination در صفحات خود مانند Temple Fields ، List List و غیره فاقد سبک است.

نکته ای که Pippity از نظر UI فاقد آن است ، دکمه فعال سازی است که ما در بررسی ویدئو . وقتی کار با ایجاد پنجره بازشو تمام شد ، هیچ وقت نمی دانید که غیرفعال است. باید روی دکمه کوچک فعال سازی کلیک کنید. سلطه پنجره به دلیل اینکه فقط به شما امکان می دهد یک پنجره ایجاد کنید ، روش روشنی برای گفتن به کاربر در هنگام غیرفعال بودن آن است.

برنده: پیپیتی

طراحی Front-End

طراحی های زیبا باعث افزایش تبدیل می شوند. Popup Domination با 7 قالب از پیش ساخته شده در حالی که Pippity با 8 قالب از پیش ساخته شده ارائه می شود. در حالی که این طراحی ها بسیار شبیه به هم است که در بین توییترها بحث بزرگی بین بنیانگذاران وجود داشت ، ما معتقدیم که گرافیک Popup Domination از کیفیت بهتری برخوردار است. به نظر می رسد الگوهای Pippity از طرحی که الگوهای از پیش ساخته شده Popup Domination برخوردار نیستند.

طراحی برای چشم بیننده ذهنی است ، بنابراین از نظر ما Popup Domination یک برنده آشکار در این گروه است.

اگرچه این Pippity را برای ما پس نمی زند زیرا ما به راحتی می توانیم از تم های Pippity موجود استفاده کنیم و سبک آن را اصلاح کنیم.

ابزارهای برنامه نویسی h4>

هر دو افزونه از نظر توانایی اصلاح الگوها ، ابزارهای توسعه دهنده را ارائه می دهند. با این حال Pippity کار فوق العاده عالی در این زمینه انجام می دهد. به راحتی می توانید مضامین موجود را تکرار کنید و آن را سفارشی کنید. فقط پشتیبانی از ابزارهای Developer بسیار بیشتر از پشتیبانی در Popup Domination است. Pippity همچنین دارای گزینه ای برای باز کردن سبد جعبه ها با کلیک است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا واقعاً کارهای مختلف را سفارشی کنند. Popup Domination چنین گزینه ای را ندارد (یا مستندات روشنی ندارند).

انتخاب ما h4>

اگر از به روزرسانی ما کوتاهی کرده اید ، بیشتر این راه حل ها را بسیار بی دردسر و فاقد پشتیبانی می دانیم. به همین دلیل ما پلاگین خود را با نام OptinMonster ایجاد و منتشر کردیم. بهتر کدگذاری شده است ، سرعت سایت شما را کم نمی کند و همان کیفیت پشتیبانی را دارد که انتظار داشته اید از WPBeginner.

برای دریافت 10٪ تخفیف از کوپن OptinMonster WPB10 استفاده کنید

 

.

دیدگاهتان را بنویسید