Minblr – بازهم یک قالب وردپرس مشابه Tumblr

دوستان ما در Themify به ما اطلاع داده است که آنها موضوع دیگری مانند Tumblr را به نام Minblr . این دومین موضوع شبیه tumblr آنهاست (اولین موضوعی که قبلاً آن را پوشش داده ایم ، Wumblr ). آنها Minblr به عنوان یک موضوع حداقل مانند Tumblr برای وردپرس که دارای یک طراحی وب مایع و پاسخگو است که اساساً به این معنی است که طرح در هر وضوح صفحه نمایش به راحتی جریان می یابد و محتوای شما به خوبی برای همه مرورگرهای اصلی از جمله دستگاه های تلفن همراه مدرن نمایش داده می شود . همراه با این موضوع با 3 گزینه طرح بندی (به طور پیش فرض با نوار کناری ، طرح 2 ستون و عرض کامل بدون نوار کناری) ، 10 پوسته رنگارنگ زیبا ، ابزارک های پاورقی ، جاسازی آسان فیلم و صدا و موارد دیگر.

در اینجا جزئیاتی از Minblr با عکسهای صفحه نمایش داده شده است:

طراحی پاسخگو h4>

Minblr - Responsive Design

آگهی ای که مشاهده می کنید ، این طرح به طور خودکار با هر وضوح در مرورگر ، iPad ، iPhone ، Android ، Blackberry و غیره تنظیم می شود. این بسیار خوب است زیرا با این کار در خرید پلاگین موبایل مانند WP Touch Pro .

10 پوسته رنگی h4>

Minblr - Color Schemes

این طرح زمینه دارای 10 پوسته رنگی مختلف است ، بنابراین می توانید با استفاده از این یک موضوع 10 سایت مختلف را که دارای طرح رنگی منحصر به فرد خود هستند ، اجرا کنید. ما همیشه دوست داریم بیش از یک گزینه رنگی برای یک موضوع داشته باشیم زیرا به کاربر قدرت می بخشد.

قالب های ارسال و سازگاری به عقب h4>

Minblr - Post Formats and More

همانطور که انتظار می رفت با انتشار جدید وردپرس 3.1 ، Minblr با ویژگی Post Format از قبل فعال شده است ، اما برای کاربران دارای وردپرس 3.0.5 و نسخه های قبلی نیز سازگاری عقب دارد.

سایر ویژگی ها h4>

  • 4 ستون ویجت پاورقی آماده دارید که در صورت تمایل می توانید از آنها استفاده کنید.
  • شما 3 طرح بندی صفحه مختلف دارید (به طور پیش فرض با نوار کناری ، طرح 2 ستون و عرض کامل بدون نوار کناری).
  • شما سازنده منوی سفارشی برای هدر و پاورقی دارید
  • پیام اصلی صفحه اصلی سفارشی را دریافت می کنید
  • شما همچنین دارای یک گالری عکس پیش فرض به سبک و بسیاری موارد دیگر هستید

Minblr برای خرید فقط 39 دلار هزینه می شود ، اما اگر عجله دارید و از کوپن “ minblr ” استفاده می کنید ، 40٪ تخفیف در این زمینه دریافت کنید. کوپن تا 11 مارس 2011 خوب است.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/minblr-yet-another-tumblr-like-wordpress-theme/.

دیدگاهتان را بنویسید