Microsoft Teams vs Slack: کدام برنامه همکاری بهتر است؟

در سال 2019 ، بازار نرم افزار همکاری تیمی به 9.5 میلیارد دلار در سطح جهانی .

و با وضعیت COVID-19 منجر به تغییر عمده ای به سمت کار از راه دور ، ابزار همکاری و گفتگو بیش از هر زمان دیگری مهم هستند.

مشاغل در حال پیاده سازی نرم افزار همکاری هستند تا بهره وری خود را در این اوقات نامشخص بالا نگه دارند.

همانطور که احتمالاً قبلاً می دانید ، علاوه بر گزینه های این دو رهبران واضح بازار در این بخش تیم های Slack و Microsoft هستند.

این یک رقابت شدید در بازار است – بیشتر در مورد آن – که فراتر از تعداد کاربران است زیرا Slack در سال 2020 یک پرونده شکایت رقابت از مایکروسافت در اروپا با ادعای اینکه” مایکروسافت “محصول تیم های خود را به طور غیرقانونی در مجموعه بهره وری آفیس خود در بازار متصل کرده است”.

به طور خلاصه: این بازی بین دو شرکت است.

کنار گذاشتن اختلافات حقوقی برای لحظه ای و تمرکز بر روی بهره وری ، کدام یک از دو گزینه بهترین انتخاب برای تجارت شماست؟

در این پست ، ما تیم های مایکروسافت را در مقابل اسلک مقایسه خواهیم کرد و برای کمک به شما در پاسخ به این س keyال اصلی و انتخاب یک برنده ، به ویژگی های آنها ، قیمت گذاری ، تجربه کاربر ، سهم بازار فرو می رویم.

تیم های مایکروسافت در مقابل اسلک – سهم بازار h2>

اگر حتی چند سال پیش به سهم بازار در فضای نرم افزار همکاری نگاه می کردید ، کاملاً متفاوت به نظر می رسید.

Slack با رشد تیم های مایکروستفت در میان مشتریان سازمانی پیشتاز بود اما سرعت آن چنان زیاد نبود که اسلاک نگران بود. در سال 2020 ، این یک داستان متفاوت است.

در سال 2019 ، تیم های مایکروسافت از نظر تعداد کاربران فعال روزانه از Slack پیشی گرفتند – 13 میلیون در ماه ژوئیه.

microsoft teams slack users

Microsoft Teams vs Slack کاربران 2014-2019 (منبع: Statista.com)

و هیچ نشانه ای از کاهش سرعت رشد جدید خود را نشان نمی دهد.

سفارشات مربوط به خانه در خانه مربوط به COVID-19 منجر به کار بیشتر از راه دور شد و پایگاه کاربران تیم های مایکروسافت را به میزان قابل توجهی افزایش داد 75 میلیون در نیمه اول سال 2020.

البته شلیک نیز در حال رشد است ، اما با همان سرعت شگفت آور نیست.

آیا تیم های مایکروسافت سستی را از بین می برند؟ h3>

آیا Slack در خطر از دست دادن نبرد برای بازار همکاری است؟ اجازه دهید داده ها را بررسی کنیم.

تیم های مایکروسافت تعداد زیادی کاربر را از طریق سازمان های بزرگ ، مدارس ، کارمندان دولت و پایگاه مشتری Office 365 موجود خود اضافه می کند.

اگر شما Slack هستید ، این بخشهای زیبا نمودار ترسناک :

slack microsoft teams technology penetration enterprises

مایکروسافت تیم ها و سهم بازار شرکت Slack در سال 2019

از اواخر سال 2019 ، مایکروسافت به طور واضح رهبری شرکت ها و سازمان های دولتی را به عهده گرفته است ، 65٪ از پاسخ دهندگان نظرسنجی از آنها استفاده می کنند.

اما Slack همچنان رهبر برجسته بخشهای نوپا و در بین توسعه دهندگان و سایر کارگران جوان و با فن آوری است.

اگر شما تیم های مایکروسافت هستید ، این یک نمودار ترسناک است:

slack microsoft teams technology penetration startups

سهم بازار راه اندازی تیم های مایکروسافت مایکروسافت 2017–2019

مایکروسافت در این بخش بازار پیشرفت چندانی ندارد و اسلک نشانه های کمی از توقف فعالیت خود در استارت آپ ها به زودی نشان می دهد.

مایکروسافت ممکن است کاربران بیشتری داشته باشد و همزمان هزاران نفر را از شرکت های بزرگ استخدام کند ، اما فناوری های پیشرفته استارت آپ های بودجه دار هنوز Slack را ترجیح می دهند. بنابراین به نظر می رسد که نبرد برای ارتباطات اداری و همکاری تیمی هنوز بلاتکلیف است.
همراه با # بازپرداخت در کارت ها برای آینده قابل پیش بینی ، ابزارهایی مانندSlackHQ وMicrosoftTeams برای هر روز ضروری هستند زندگی team ? اما تیم شما باید از کدام یک استفاده کند؟ ادامه مقایسه را بخوانید … ⬇️ برای توییت کلیک کنید

تیم های مایکروسافت در مقابل اسلک – بررسی اجمالی ویژگی ها h2>

ویژگی تیم های Microsoft شلیک
کانال ها (تیم ها)
پیامهای خصوصی Ltd.>
خیر از کاربران Ltd.> حداکثر 500 هزار برنامه رایگان نامحدود
پیامهای نامحدود
جستجوی پیام جامع ✔ (حداکثر 10000 پیام با برنامه رایگان)
اشتراک فایل
دسترسی مهمان حتی برای برنامه های پرداختی به 5 حساب محدود است همکاری نامحدود با کاربران خارجی برای برنامه های پولی
اشتراک صفحه ✔ (در برنامه رایگان گنجانده نشده است)
تماس های صوتی و تصویری (1 در 1) نامحدود نامحدود
کنفرانس های ویدیویی حداکثر 250 کاربر با برنامه های پولی حداکثر 15 کاربر با برنامه های پولی
برنامه های وب ، دسک تاپ و موبایل Ltd.>
میانبرها و ابزارهای بهره وری (40+ میانبر برای برنامه دسک تاپ) (50+ میانبر برای برنامه دسک تاپ با بیشترین در دسترس برای برنامه وب نیز.)
رباتها و ابزار گردش کار Ltd.> ✔ چه کسی ربات (فقط پرداخت می شود) و Chatbots شخص ثالث lack SlackBot
ادغام ها 472 برنامه برای انتخاب حداکثر 10 برنامه رایگان ، با 2000+ برنامه برای انتخاب

هر دو تیم Microsoft و Slack لیستی جامع از ویژگی ها را ارائه می دهند که به تیم شما در همکاری و انجام کارهای بیشتر کمک می کند.

ویژگی هایی مانند پیام خصوصی کانال های عمومی و عمومی (یا تیمی) ، سابقه پیام قابل جستجو ، تماس های کنفرانسی ویدیویی ، اشتراک صفحه ، اشتراک فایل (با کنترل مجوز از مجموعه Office 365 مانند SharePoint) و موارد دیگر ، به شرکت ها کمک می کند تا از نزدیک با یکدیگر همکاری کنند ، حتی اگرچه از نظر جسمی در یک دفتر نیستند .

از نظر ویژگی ها ، هر دو راه حل کاملاً یکسان هستند. Slack در بعضی از زمینه ها دارای مزیت است ، در حالی که تیم های Microsoft در برخی موارد دارای مزیت هستند.

یک تفاوت اساسی این است که همکاری با تیم های خارجی در تیم های مایکروسافت بسیار محدود است. محدودیت پنج کاربر حتی در برنامه های پولی است مگر اینکه مجوزهای بیشتری بخرید ، جایی که Slack امکان همکاری خارجی نامحدود با برنامه های پولی را دارد.

تیم های مایکروسافت کنفرانس ویدیویی قوی تری ارائه می دهد. این برنامه می تواند از کنفرانس های ویدیویی حداکثر 250 کاربر یا رویدادهای زنده با حداکثر 10 هزار نفر پشتیبانی کند (با استفاده از ترکیبی از تیم ها ، Microsoft Stream و Yammer).

microsoft teams live events

رویدادهای زنده تیم های Microsoft

این قدرت واقعی تیم ها را به نمایش می گذارد – بقیه مجموعه Office 365 از قابلیت های آن پشتیبانی و گسترش می یابد. بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد تیم ها فقط برای شرکت ها یا سازمان های بزرگتر مفید است ، بنابراین یک مزیت عینی نیست.

تیم های مایکروسافت در مقابل اسلک – مقایسه برنامه های رایگان h2>

اما هنگامی که دقیقاً به آنچه در Microsoft Team در مقابل برنامه های رایگان Slack ارائه می شود نگاه می کنید ، کدام یک از آنها برجسته می شود؟

اول از همه ، Slack کاربران و پیام های نامحدود را با همه برنامه ها ارائه می دهد ، و Microsoft Teams حداکثر 500000 (اساساً برای بیشتر شرکت ها نامحدود) و پیام های نامحدود ارائه می دهد.

یک تفاوت بزرگ این است که Slack فقط به شما امکان می دهد تا حداکثر 10000 پیام بایگانی شده را در فضای کاری رایگان جستجو کنید.

Slack 10,000 messages prompt

هشدار 10000 پیام کوتاه

مایکروسافت در اینجا محدودیت مصنوعی ندارد ، به شما اجازه می دهد تمام تاریخ پیام خود را آزادانه جستجو کنید.

طرح رایگان Microsoft Teams همچنین شامل اشتراک صفحه است ، در حالی که برای استفاده از آن ویژگی در Slack باید به یک برنامه پولی ارتقا دهید.

تماس های ویدئویی تیمی و کنفرانس ویدیویی در مقیاس کوچک نیز به عنوان بخشی از نسخه رایگان Microsoft Teams گنجانده شده است. اما با Slack ، شما به نسخه های صوتی و تصویری دقیقاً یک به یک محدود می شوید.

مطمئناً بسیاری از شرکتها از یک راه حل جداگانه مانند بزرگنمایی برای جلسات ویدیویی استفاده می کنند ، بنابراین این یک معامله ساز نیست.

به طور کلی ، برنامه رایگان Microsoft Teams دارای ویژگی های قفل باز بیشتر از Slack و محدودیت های کمتر است.

اما تا زمانی که تیم شما اعتماد زیادی به اشتراک صفحه یا تماس های ویدیویی نداشته باشد ، تجربه کاربر Slack محدودیتی احساس نخواهد شد.

تیم های مایکروسافت در مقابل اسلک – قیمت گذاری h2>

زمان آن فرا رسیده است که در برنامه Microsoft Teams vs Slack و قیمت های پرداخت شده عمیق تر فرو برویم. کدام طرح پرداخت شده بهترین ارزش است؟

با نگاهی دقیق به برنامه های اسلاک شروع می کنیم.

slack plans

برنامه های شل و قیمت گذاری

برنامه اصلی Slack “استاندارد” از 6.67 دلار به ازای هر کاربر در ماه شروع می شود.

محدودیت پیام های قابل جستجو ، برنامه ها و ادغام ها و تماس های ویدیویی را از بین می برد. همچنین شامل 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی فایل به ازای هر کاربر ، بجای 5 گیگابایت برای فضای کاری.

همچنین به فضای کاری شما اجازه می دهد مهمان و همیاری خارجی اضافه کنید ، ایده آل برای آژانس ها و مشاورانی که همکاری نزدیک با شرکا و مشتریان .

برای اطمینان از انطباق با هر صنعت یا مقررات محلی می توانید سیاست های نگهداری سفارشی پیام ها و پرونده ها را تنظیم کنید.

سرانجام ، این “گروه های کاربر” را قادر می سازد ، راهی برای گروه بندی کاربران فراتر از کانال ، برای ارسال پیام به تیم ها یا بخش ها.

هزینه “Plus” به ازای هر کاربر 12.50 دلار است و شامل انطباق و گزینه های امنیتی پیشرفته تر ، پشتیبانی از زمان پاسخگویی 4 ساعته و فضای ذخیره سازی 20 گیگابایتی برای هر کاربر است.

سپس ، بیایید نگاهی دقیق به برنامه ها و قیمت های تیم های مایکروسافت بیندازیم.

توجه داشته باشید که هیچ برنامه پرداختی فقط برای Microsoft Teams وجود ندارد ، اما در عوض برنامه های Microsoft 365 شامل نسخه برتر Teams و برنامه های دیگر است.

microsoft teams plans

مایکروسافت برنامه ها و قیمت های تیم ها

برنامه های پرداختی مایکروسافت با “Microsoft 365 Business Basic” شروع می شود ، و ماهیانه برای هر کاربر 5.00 دلار برای مجموعه ای از ابزارهای همکاری آنها ، از جمله تیم ها و SharePoint. این طرح شامل دسترسی به نسخه های دسک تاپ مجموعه Office 365 مانند Word و PowerPoint نیست.

شما با برنامه ریزی و ضبط جلسه ، 1 ترابایت فضای ذخیره سازی OneDrive برای هر کاربر ، و ویژگی های امنیت مانند ورود به سیستم تک و احراز هویت چند عاملی را اجرا کرد.

ارزانترین ردیف همچنین شامل ابزارهای مدیریتی برای مدیریت کاربران و مطابقت آنها است.

“Microsoft 365 Business Standard” 12.50 دلار قیمت دارد و بر ویژگی های تیم های موجود تأثیر نمی گذارد. بلکه به تیم شما امکان می دهد تا به نسخه های کامل دسک تاپ Word ، Excel و PowerPoint دسترسی پیدا کنید.

ارزانترین برنامه مایکروسافت کمی ارزان تر از Slack است اما برای هر کاربر فقط پنجاه دلار است. این یک مزیت قیمت کافی نیست که آن را به یک انتخاب آشکار برای مشاغل کوچک تبدیل کند.

هزینه های برنامه های سطح دوم 12.50 دلار با مزیت ویژگی های پیشرفته تر برای هر دو طرح است.

مزیت قیمت واقعی درصورتی است که شرکت شما قبلاً برای مجموعه Microsoft 365 هزینه پرداخت کرده باشد. برنامه های تجاری و شرکتی از قبل شامل دسترسی به تیم های برتر است.

بنابراین اگر شرکت شما قبلاً هزینه مایکروسافت 365 را پرداخت کرده است ، می توانید نسخه برتر تیم ها را بدون پرداخت هزینه بیشتر دریافت کنید.

Microsoft Teams vs Slack – رابط کاربری h2>

سپس ، بیایید نگاهی دقیق به UI بیندازیم. به طور خاص ، ما در نظر خواهیم گرفت که آسان است که کاربران جدید از سرنخ بدون استفاده از پلت فرم برای همکاری و مدیریت پروژه ها به راحتی کار کنند.

رابط کاربری Slack براق است و به استاندارد صنعت تبدیل شده است.

اما نه تنها ، در سالهای اخیر ، Slack با ایجاد یک آموزش مرحله به مرحله برای کاربران جدید ، ایجاد یک روند پردازشی طبیعی را دو برابر کرده است.

Onboarding experience with Slack

تجربه باربری با شلیک

البته ، هیچ مشکلی برای شروع کار وجود ندارد ، حتی بدون راهنما. می توانید در برگه “افراد” کاربران جدید را به فضای کاری خود مدیریت و اضافه کنید.

slack manage people

فضای کاری شل

کاربران بالقوه از طریق ایمیل دعوت نامه دریافت می کنند. اگر آنها قبلاً یک حساب Slack داشته باشند ، بدون نیاز به ایجاد یا به خاطر سپردن رمز ورود جدید ، فضای کاری شما به حساب موجود آنها اضافه می شود.

به راحتی می توانید با کلیک بر روی کانال شلیک اضافه کنید. پیوند “افزودن کانال” در منوی نوار کناری (در قسمت کانال ها).

slack create channel

سستی فضای کاری – ایجاد کانال

ارسال پیام به تیم خود به آسانی رفتن به کانال و شروع به تایپ کردن است. می توانید از طریق یک پیام در یک کانال را به یک شخص خاص (یا چندین نفر) هدف قرار دهید با استفاده از @ و نام کاربری آنها .

با این کار مطمئن خواهید شد که اسلک پیامی را که برای آنها ارسال می کنید به آنها اطلاع دهد.

slack send message

ذکر سستی

موارد زیادی در مورد Slack وجود دارد و سایر قسمتهای UI را در بخشهای مربوط به رباتها و میانبرهای زیر پوشش خواهیم داد.

بعد ، بیایید نگاهی دقیق تر به رابط کاربری Microsoft Teams بیندازیم.

بیشتر رقبای Slack تقلید می کنند و تیم های مایکروسافت از این قاعده مستثنی نیستند. لمس و احساس رابط کاربری خیلی متفاوت نیست.

تیم های مایکروسافت پس از ثبت نام در قالب اسناد و فیلم آموزشی راهنمایی هایی ارائه می دهند. اما شامل یک آموزش تعاملی گام به گام مانند Slack نیست.

microsoft teams user interface

تیم های مایکروسافت رابط کاربری

“تیم ها” از Slack جایگزین منوی “کانال ها” می شوند. هر تیم می تواند کانال های مختلفی برای جدا نگه داشتن ارتباطات برای پروژه های مختلف (یکی از اصلی ترین نقاط فروش Slack) داشته باشد.

اگر قبلاً از Slack استفاده کرده اید ، کانالها تنها راهی نیستند که UI هنگام باز کردن آن Slack را به شما یادآوری می کند. وقتی روی یک دکمه یا منو کلیک می کنید ، به جای صفحه کاملاً جدید ، یک جعبه نور باز می شود.

به عنوان مثال ، می توانید با کلیک روی دکمه “ایجاد کانال های بیشتر” در هر صفحه تیم ، کانال های جدید ایجاد کنید.

microsoft teams create channel

ایجاد یک کانال جدید در تیم های Microsoft

مانند Slack ، همچنین می توانید از کسی @ مطمئن شوید که متوجه پیام شما شده است.

microsoft teams mentions

پیام تیم های مایکروسافت p >

توانایی ایجاد چندین تیم با کانال های خاص خود می تواند برای شرکت ها و سازمان های بزرگتر مفید باشد.

استفاده از هر دو ابزار آسان است ، اما وقتی صحبت از آموزش گام به گام و UX عمومی می شود ، Slack کمی لبه دارد.

Microsoft Teams vs Slack – میانبرها و بهره وری h2>

بعد ، بیایید ببینیم کدام ابزار بهترین میانبرهای صفحه کلید و سایر ابزارهای بهره وری را دارد.

اسلک با میانبرها و بهره وری نوآورانه بهره وری است. هک تقریباً در مورد همه موارد. حتی برنامه وب Slack نیز لیستی جامع از میانبرهای صفحه کلید دارد که می توانید برای افزایش بهره وری استفاده کنید.

slack shortcuts

میانبرهای صفحه کلید در Slack

با فشار دادن Command + / در Mac و CTRL + / در رایانه های دیگر می توانید این لیست را تغییر دهید.

برخی از میانبرهای مورد علاقه ما عبارتند از:

  • ویرایش پیام ارسالی فقط با فشار دادن کلید.
  • با فشار دادن CTRL (⌘) + SHIFT + A. همه پیام های خوانده نشده را بخوانید.
  • مشاهده همه پیام های ستاره دار با CTRL (⌘) + SHIFT + S.
  • با ALT + کلیک چپ (موس) هر پیامی را به عنوان خوانده نشده علامت گذاری کنید.
  • برای رفتن به آخرین پیام خوانده نشده از SHIFT + ALT (گزینه) + استفاده کنید.

فراتر از میانبرها ، Slack همچنین گزینه های جستجوی پیشرفته ای دارد که به شما کمک می کند پیام های مورد نظر خود را سریعتر پیدا کنید.

به عنوان مثال ، می توانید پیام های emoji را با پارامتر جستجو “دارای:” پیدا کنید. اگر تیم شما از یک شکلک مشخص برای شناسایی معاملات بسته یا پیامهای دارای اولویت استفاده کند ، این بسیار عالی است

اگر قبلاً کاربر هستید اما هنوز به Slack تسلط ندارید ، حتماً راهنمای ما را در نحوه استفاده از Slack ، از جمله 18 هک هک بهره وری که چندان شناخته نشده اند. .

البته تیم های مایکروسافت نیز از این روش پیروی کرده و سعی کرده اند میانبرهای مشابهی را برای افزایش بهره وری پیاده سازی کنند ، اما به اندازه برخی از ظرافت های دقیق Slack سازمان یافته و مفید نیستند.

microsoft teams shortcuts

مایکروسافت میانبرهای صفحه کلید تیم ها

توجه کنید که بیشتر میانبرها فقط باز کردن یک برگه خاص هستند ، نه اینکه به شما در انجام سریع یک کار اساسی کمک کنند.

میانبرهایی مانند ویرایش پیام اخیر با یک کلید ، علامت گذاری پیام ها به عنوان خوانده نشده و موارد مشابه که می توانند کار ما را تسریع کنند ، از دست می دهیم.

Slack از لحاظ میانبرها و بهره وری برنده بارز است.

تیم های مایکروسافت در مقابل اسلک – ربات ها و گردش کار h2>

در این بخش ، ما می توانیم ربات ها و گردش کار پیشرفته را با هر ابزار غوطه ور کنیم.

“Slackbot” قابل اعتماد Slack به طور خودکار در هر فضای کاری گنجانده می شود.

slack slackbot

Slackbot div >

می توانید در مورد نحوه استفاده از Slack ، تنظیم یادآوری ها و موارد دیگر س questionsال کنید. به طور کلی ، Slackbot فقط زندگی Slack شما را آسان می کند. ربات خوب. ?

Slackbot هوشمند است و دارای بسیاری از ویژگی های مفید است که به شما کمک می کند جریان کار ساده را بدون درنگ انجام دهید. همچنین مجموعه ای از ادغام های مختلف دارد که به شما کمک می کند گردش کار ضروری را خودکار کنید.

به عنوان مثال ، می توانید پاسخ های خودکار به س essentialالات اساسی مرتبط با پروژه تنظیم کنید ، مانند “آخرین مهلت X؟” همچنین با اکثر برنامه های مدیریت کار مانند Asana ، Trello و Pipefy . با استفاده از این برنامه ها ، می توانید به عنوان مثال یادآوری ها و به روزرسانی های خودکار را برنامه ریزی کنید.

در کل ، Slackbot یک متحد مورد اعتماد برای هر حرفه ای است که دوست ندارد به صورت دستی اطلاعات را کپی و جای گذاری کند.

microsoft teams add bot

افزودن رباتها به تیمهای Microsoft

از طرف دیگر ، تیم های مایکروسافت چت بات امضا به همان روش ندارند. شما می توانید از لیست گزینه ها انتخاب کنید ، اما بسیاری از آنها فقط یک کار خاص را برای یک برنامه شخص ثالث انجام می دهند.

خوشبختانه گزینه های دیگری مانند Workbot وجود دارد که به شما در تنظیم گردش کار خودکار پیشرفته کمک می کند. این ارتباط با چندین برنامه و ادغام داده ها مانند Slackbot ارتباط برقرار می کند.

اگرچه ویژگی های ربات قابل مقایسه است ، به شرط آنکه ویژگی صحیحی را در Microsoft Teams نصب کنید ، شروع کار با Slackbot بسیار آسان تر است.

تیم های مایکروسافت در مقابل اسلک – ادغام h2>

با افزایش بیش از 2000 برنامه برای افزایش قابلیت های خود ، Slack رهبر برجسته ای در مورد ادغام ها و برنامه ها است.

در این زمان ، 530+ تیم مایکروسافت برنامه های مرتبط و یکپارچه سازی های موجود در فروشگاه AppSource. اما ، اگر شرکت شما از قبل با Office 365 کار می کند ، ممکن است فکر کنید که Microsoft Teams در اینجا از مزیت برخوردار است.

خیلی سریع نیست.

slack microsoft office 365 integrations

ادغام Slack’s Office 365

Slack برای همه برنامه های مهم Office 365 ، از جمله Outlook ، Calendar ، برنامه های یکپارچه را دارد. ، OneDrive و SharePoint.

Slack همچنین دارای بیش از 2000 برنامه و یکپارچه سازی دیگر از جمله کل G Suite است.

slack apps

برنامه های شل div >

با وجود تعداد زیاد ادغام های مختلف ، شما باید در اینجا به Slack نیز امتیاز دهید.

اگر به ایده هایی برای استفاده از ابزار همراه با Slack نیاز دارید ، از 40+ محصول SaaS استفاده کنید که ما برای رشد می کند.

تیم های مایکروسافت در مقابل اسلک – امنیت و انطباق h2>

هر دو تیم Slack و Microsoft ویژگی های امنیتی ضروری مانند احراز هویت دو عاملی را برای همه برنامه های خود ارائه می دهند .

ممکن است فکر کنید که مایکروسافت به عنوان شغل متمرکز بر شرکت برتر است ، اما Slack در طی چند سال گذشته نیز بازی خود را بهبود بخشیده است.

slack security

سستی امنیت div >

در حقیقت ، Slack با بیشترین گواهینامه های استاندارد ISO سازگار است و شما همچنین می توانید از فضاهای کاری خاص پیکربندی شده که با HIPAA سازگار هستند نیز درخواست کنید (انطباق HIPAA فقط برای برنامه های سازمانی موجود است.)

این باعث می شود Slack برای شرکت هایی در بیشتر صنایعی که به دنبال یک برنامه همکاری هستند اما نگران امنیت هستند گزینه مناسبی باشد. > یا انطباق.

اما Microsoft Teams از طریق ادغام های بومی خود ، کنترل دسترسی ، مدیریت اطلاعات و امنیت کمی بهتر را ارائه می دهد.

microsoft teams security

مایکروسافت معماری اطلاعات تیم ها

گزینه های اداری پیشرفته بسیاری نیز برای مدیران IT وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که Microsoft Teams با خط مشی ها و مقررات داخلی یک شرکت سازگار است.

سخت است که در اینجا یک برنده واضح خوانده شود ، زیرا هر دو شرکت امنیت و رعایت آن را جدی می گیرند.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که اگرچه ابزارهای اداری Slack برای پلاس و برنامه های سازمانی محفوظ است ، حتی طرح اصلی تیم های مایکروسافت بیشتر این قابلیت را شامل می شود.

کدام محصول همکاری جریان برای کسب و کار شما بهترین است؟ h2>

اگر تا اینجا موفق شدید ، احتمالاً فقط یک سوال برای شما باقی مانده است.

کدام ابزار همکاری برای من ، تیم های مایکروسافت یا اسلک بهتر است؟

پاسخ به سناریوی فعلی و نیازهای شما بستگی دارد:

اگر شرکت شما قبلاً از Office 365 Business استفاده کرده و هزینه آن را پرداخت می کند ، تیم های مایکروسافت می توانند منطقی باشند. این بسیاری از ویژگی های مشابه Slack را ارائه می دهد ، و یک برنامه حرفه ای هزینه اضافی برای شما نخواهد داشت زیرا قبلاً هزینه آن را پرداخت کرده اید.

اما اگر این کار را نکنید ، دلیل کمی برای ایجاد سوئیچ وجود دارد.

خلاصه h2>

منبع:
https://kinsta.com/blog/microsoft-teams-vs-slack/.

دیدگاهتان را بنویسید