Image Alt Text vs Title Image در وردپرس – تفاوت چیست؟

مقدار زیادی از محتوای وب از تصاویر تشکیل شده است با این حال بسیاری از دارندگان وب سایت تصاویر خود را برای سرعت یا رتبه بندی بهتر جستجو بهینه نمی کنند حتی اگر وردپرس گزینه افزودن متن alt و عنوان تصویر را در اختیار شما قرار می دهد ، اغلب مبتدیان تفاوت و نحوه استفاده از آنها را نمی فهمند. در این مقاله ، ما تفاوت بین متن alt تصویر و عنوان تصویر را در وردپرس به شما نشان خواهیم داد.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

متن و عنوان تصویر Alt چیست h4>

Alt text یا متن جایگزین صفتی است که در HTML به برچسب تصویر اضافه می شود. این متن در داخل ظرف تصویر ظاهر می شود که تصویر امکان نمایش ندارد. این به موتورهای جستجو کمک می کند تا درک کنند که یک تصویر چیست. متن جایگزین نیز در صورت یافتن تصاویر موجود در یک صفحه بسیار مفید است.

Alternate text displayed in a broken image container

عنوان تصویر ویژگی دیگری است که می تواند به برچسب تصویر در HTML اضافه شود. برای تهیه عنوانی برای تصویر شما استفاده می شود. هنگامی که تصویری نمایش داده نمی شود ، متنی که درون برچسب عنوان وارد می کنید به کاربر نشان داده نمی شود. در عوض ، هنگامی که کاربر ماوس خود را به یک تصویر می برد ، در پنجره بازشو نمایش داده می شود.

Title attribute displayed over the image in popup text

برچسب Alt و عناوین تصویر همچنین برای بهبود دسترسی وب سایت شما برای کسانی که دستگاه بینایی ضعیف دارند یا صفحه خوان هستند ، استفاده می شود. یک صفحه خوان کل مقاله را می خواند و وقتی به یک تصویر می رسد ، آن را می گوید Image: Title XYZ. این به کاربر این امکان را می دهد تا بداند چرا تصویر را در آنجا اضافه کردی حتی اگر نمی تواند آن را ببیند.

نحوه افزودن متن Alt به یک تصویر در وردپرس h4>

وردپرس به شما امکان می دهد هنگام بارگذاری تصاویر Alt با استفاده از رسانه بارگذار داخلی ، متن Alt را برای آنها اضافه کنید.

Adding alt text while uploading a image in WordPress

همچنین می توانید با مراجعه به رسانه »کتابخانه و کلیک بر روی پیوند ویرایش در زیر تصویر ، متن alt را به یک تصویر اضافه کنید.

Adding alternate text by editing a file in media library

نحوه افزودن عنوان تصویر در وردپرس h4>

وقتی در حال بارگذاری تصویری با استفاده از بارگذار رسانه داخلی وردپرس هستید ، یک قسمت عنوان مشاهده خواهید کرد. این قسمت عنوان توسط وردپرس برای رسیدگی به پرونده های رسانه ای شما استفاده می شود و نباید با ویژگی عنوان در داخل تصویر اشتباه گرفته شود.

Title in the media uploader is not the title attribute used inside img tag p >

عنوانی که هنگام بارگذاری تصویر اضافه می کنید فقط توسط کتابخانه رسانه WordPress برای نمایش لیست پرونده های رسانه شما استفاده می شود.

اگرچه این عنوان به شما کمک می کند تا پرونده های رسانه ای را در کتابخانه رسانه ای وردپرس قرار دهید ، اما این ویژگی عنوان نیست که ما در مورد آن صحبت می کنیم. در اینجا نحوه افزودن ویژگی عنوان به تصاویر خود در وردپرس وجود دارد.

اگر از ویرایشگر پست تصویری استفاده می کنید ، باید روی تصویر کلیک کنید و سپس روی دکمه ویرایش تصویر کلیک کنید.

Editing an image inside WordPress visual editor

با این کار صفحه پنجره ویرایش تصویر در جایی ظاهر می شود که باید روی گزینه های پیشرفته کلیک کنید. با این کار گزینه افزودن ویژگی عنوان تصویر نمایش داده می شود.

Adding image title attribute in WordPress using visual editor

برای آن دسته از کاربرانی که از ویرایش کمی HTML نمی ترسند. کافی است به ویرایشگر متن بروید و ویژگی عنوان را به این ترتیب به برچسب تصویر خود اضافه کنید:


همچنین می توانید از افزونه ای به نام عنوان تصویر را بازیابی کنید که از عنوان عنوان در آپلود کننده به عنوان ویژگی عنوان تصاویر استفاده می کند.

چرا و چگونه باید از عنوان Alt Text و تصویر استفاده کنید

ما به کاربران خود توصیه می کنیم که هم از متن alt و هم از عنوان تصویر با تصاویر خود استفاده کنند. یک مزیت آشکار این است که به موتورهای جستجو کمک می کند تصاویر شما را کشف کرده و در نتایج جستجوی تصویر نمایش دهند. مزیت دیگر این است که این برچسب ها باعث بهبود قابلیت دسترسی سایت شما می شوند و تصاویر شما را برای افراد با نیازهای ویژه توضیح می دهند.

موتورهای جستجو ، به ویژه گوگل ادعا می کند که آنها فقط بر روی برچسب alt به عنوان یک عامل رتبه بندی برای تصاویر تمرکز می کنند. با این حال ، این بدان معنا نیست که آنها صفت عنوان را کاملاً نادیده می گیرند. با استفاده از کلمات کلیدی که تصاویر شما را توصیف می کنند ، متن های مختلف را در هر دو ویژگی اضافه کنید.

همچنین بخاطر داشته باشید که کلمات کلیدی زیادی را در برچسب های alt و عنوان وارد نکنید. در عوض ، متن های توصیفی و مفیدی بنویسید که در واقع تصویر را توصیف می کنند.

امیدواریم این مقاله به شما در درک متن متن alt و عنوان تصویر در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید نگاهی به راهنمای ما در مورد رفع مشکلات تصویر رایج در وردپرس .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و Google+ .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/image-alt-text-vs-image-title-in-wordpress-whats-the-difference/.

دیدگاهتان را بنویسید