نحوه حذف حالت ویرایشگر دیداری در وردپرس

آیا می خواهید حالت ویرایشگر دیداری را در وردپرس حذف کنید؟ ویرایشگر دیداری در وردپرس یک رابط WYSIWYG برای نوشتن محتوا فراهم می کند. با این حال، بعضی از کاربران که با کد های HTML آشنا هستند ترجیح میدهند از ویرایشگر متنی استفاده کنند. در این مقاله، ما به شما نحوه حذف حالت ویرایشگر دیداری و استفاده از ویرایشگر متنی در وردپرس را نشان خواهیم داد.

چرا حالت ویرایشگر دیداری را در وردپرس حذف کنیم؟

ویرایشگر دیداری یک محیط برای مبتدیان برای نوشتن محتوا در وردپرس، همراه با یک رابط کاربری خوب WYSIWYG با گزینه های مفید برای انتخاب رنگ و قالب هنگام نوشتن پست ارائه می دهد.

ویرایشگر دیداری در وردپرس

ویرایشگر دیداری همچنین می تواند برای نمایش پست های شما با استفاده از همان قلم ها و رنگ های تم وردپرس شما برنامه ریزی شود.

با این حال ، بعضی از کاربران  ترجیح می دهند از ویرایشگر متن که محتوا را در قالب کد های HTML میباشد، استفاده کنند.

ویرایشگر متنی در وردپرس

بزرگترین مشکل درباره ویرایشگر دیداری این است که وقتی بین حالت Visual / Text جابجا می شوید ، می تواند بر قالب بندی پست شما تأثیر بگذارد. بعضی اوقات ویرایشگر دیداری ممکن است قالب بندی اضافی را که احتیاجی به آن ندارید را نیز به پست نهایی اضافه کند.به عنوان مثال در ویرایشگر متنی ممکن است از خط جدید(Enter) استفاده کنید در حالی که این خط جدید در ویرایشگر متنی تبدیل به یک تگP اضافه خواهد شد.

این تاثیرگذاری ها مشکلات بزرگی نیستند، اما می توانند آزار دهنده باشند.

بنابراین، بیایید ببینیم چگونه میتوان حالت ویرایشگر دیداری را در وردپرس حذف کرد .

حذف حالت ویرایشگر دیداری در وردپرس

ابتدا باید از قسمت پیشخوان و در بخش کاربران وارد شناسنامه مربوط به خود شوید.در اینجا می توانید پروفایل کاربری خود را در وردپرس ویرایش کنید.

غیرفعال کردن ویرایشگر دیداری

در زیر ویرایشگر دیداری، باید علامت گزینه “غیرفعال کردن ویرایشگر دیداری هنگام نوشتن” را فعال نمایید تا ویرایشگر دیداری را برای شما نمایش ندهد.

برای ذخیره تنظیمات خود ، فراموش نکنید که روی دکمه “به روز رسانی شناسنامه” در انتهای صفحه کلیک کنید.

اکنون می توانید یک پست را ویرایش کنید یا یک پست جدید ایجاد کنید. مشاهده خواهید کرد که ویرایشگر دیداری دیگر در دسترس نخواهد بود.

ویرایشگر بدون داشتن حالت دیداری
محتوای HTML در ویرایشگر متنی

توجه: این تنظیم بر سایر کاربران ثبت شده در سایت وردپرس شما اعمال نخواهد شد و فقط مربوط به شناسنامه کاربری مربوط به شما میباشد.

آموزش ویدیویی

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری چگونگی حذف حالت ویرایشگر دیداری کمک کرده باشد.

.

دیدگاهتان را بنویسید