چگونه از تکرار عنوان ها در پست وردپرس جلوگیری کنیم؟(همراه با ویدیو آموزشی)

عنوان و آدرس پست وبلاگ شما نقش مهمی در سئو سایت دارد. داشتن عنوان پست تکراری می تواند بر عملکرد SEO سایت شما تأثیر منفی بگذارد. وردپرس با اضافه کردن یک شماره در انتهای URL از ایجاد ادرس های تکراری جلوگیری میکند. با این حال این عناوین هنوز تکراری هستند و شما باید سعی کنید از آنها اجتناب کنید. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از تکرار عنوان پست در وردپرس جلوگیری کنید.

Prevent duplicate post titles in WordPress

نحوه مدیریت عنوان های تکراری توسط وردپرس

وردپرس به طور خودکار از عنوان پست برای URL استفاده میکند .

در صورت عنوان تکراری پست ، وردپرس سعی می کند عنوان را با اضافه کردن یک عدد در انتهای URL مانند شکل زیر مشخص کند.

آدرس URL در پست ها با عناوین تکراری

از آنجا که هر دو عنوان پست هنوز از کلمات کلیدی یکسانی استفاده می کنند ، این امر می تواند موتورهای جستجو را هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه کدام پست باید برای کلمات کلیدی در این رتبه بندی مورد استفاده قرار گیرد ، گیج کند.

 ویدیو آموزشی

ما در این ویدیو به شما نحوه جلوگیری از عناوین تکراری در وردپرس را به همراه نحوه نصب پلاگین آموزش میدهیم .

اگر فیلم را دوست ندارید یا به راهنمایی بیشتری احتیاج دارید ، ادامه مقاله را از دست ندهید .

جلوگیری از تکرار عنوان پست در وردپرس

اگر از یک وب سایت با تنها یک ادمین استفاده می کنید ، می توانید به راحتی با تغییر عنوان و حذف شماره از URL های وردپرس از این اتفاق جلوگیری کنید. با این حال ، مدیریت این عناوین در سایت هایی با چند نویسنده مشکل تر است .

اما نگران نباشید ، راه حلی که ما قصد پوشش آن را داریم به شما کمک می کند از عنوان های تکراری پست جلوگیری کرده و به نویسندگان شما توصیه میکند آنها را تغییر دهند.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که پلاگین جستجو عنوان منحصر به فرد را نصب کنید .

به سادگی به نوشته ها »افزودن نوشته بروید و یک عنوان پست منحصر به فرد وارد کنید. این پلاگین عنوان پست را بررسی می کند و به شما اطلاع می دهد که منحصر به فرد است ،

عنوان پست غیر تکراری

اکنون میتوانید با ایجاد یک نوشته جدید دیگر همین روند را تکرار کنید ولی این بار از عنوانی استفاده کنید که قبلاً برای پست دیگری استفاده کرده اید.

این افزونه به شما اطلاع می دهد که این عنوان قبلاً استفاده شده است.

هشدار عنوان پست تکراری

این هشدار شما را از ویراست پست ، ذخیره و منتشر کردن باز نمیدارد ولی به شما و تمام نویسنده ها هشدار میدهد تا از یک عنوان جایگزین برای پست استفاده کنند .
امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا از تکرار عنوان پست در وردپرس جلوگیری کنید.

 

 

.

دیدگاهتان را بنویسید