HotFix: نحوه رفع اشکالات در وردپرس قبل از بروزرسانی هسته بعدی

اضافه کار ، وردپرس به یک پروژه بسیار بزرگ تبدیل شده است که میلیون ها وب سایت را تأمین می کند. ما دائماً شاکی هستیم ، چرا وردپرس این همه به روزرسانی مانند وردپرس 3.4.2 و غیره دارد. واقعیت این است که به روزرسانی کافی ندارد. حتی با تمام آزمایشات بتا در محیط های مختلف ، همیشه یک احتمال جزئی وجود دارد که تیم اصلی یک یا دو اشکال را از دست بدهد. در حالی که این اشکال ممکن است همه را تحت تأثیر قرار ندهد ، اما برخی را تحت تأثیر قرار می دهد. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه قبل از به روزرسانی هسته بعدی با استفاده از افزونه ای به نام HotFix ، رفع اشکالات در وردپرس را انجام دهید.

آموزش فیلم h4>

مشترک شدن در WPBeginner

اگر فیلم را دوست ندارید یا به دستورالعمل های بیشتری احتیاج دارید ، به خواندن ادامه دهید.

Hotfix پلاگین توسط دو مورد ایجاد می شود همکاران اصلی وردپرس ، مارک جاکیث و اندرو ناچین. نکته اصلی این افزونه ارائه رفع اشکال های انتخاب شده است ، بنابراین لازم نیست تا نسخه بعدی وردپرس صبر کنید.

به عنوان مثال ، برخی از کاربران پس از انتشار وردپرس 3.4.2 ، مشکلی را در زمینه افزودن و به روزرسانی فیلدهای سفارشی گزارش کردند. در حالی که به روزرسانی رسمی وردپرس انجام نشده است ، Hotfix اشکال را برطرف کرده است.

برای استفاده از Hotfix در سایت خود ، تنها کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه است. همین هیچ تنظیمات باطن وجود ندارد. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که این پلاگین را به روز نگه دارید.

توجه: داشتن این افزونه به این معنی نیست که باید به روزرسانی هسته وردپرس را متوقف کنید.

دریافت Hotfix

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/hotfix-how-to-get-bug-fixes-in-wordpress-before-the-next-core-update/.

دیدگاهتان را بنویسید