Headway 3.0 – این برای مبتدیان بسیار عالی به نظر می رسد

ما قبلاً معتقدیم که Headway بیشترین تم وردپرس دوستانه مبتدی . آنها اخیراً در وبلاگ رسمی خود ، اوج دزدکی حرکت کوچک را در Headway 3.0 و برخی اخبار بسیار مهم / مهم دیگر منتشر کردند.

اول و مهمترین ، تیم Headway با همکاری 3 شرکت برتر درجه یک برای تولید چند موضوع کودکانه زیبا ظاهر شده است. بنابراین انتظار افزایش تنوع در مضامین برای پیشروی را دارید. این یک خبر شگفت انگیز برای همه ما دوستداران Headway است.

دوم ، گرانت گریفیتس همچنین اظهار داشت که آنها به دلایل پایداری تجارت ، قیمت گذاری را تغییر می دهند. در حال حاضر ، همه مشتریان Headway یک بار برای مضامین Headway که شامل پشتیبانی و به روزرسانی مادام العمر است. با این حال ، با عرضه Headway 3.0 ، قیمت ها افزایش می یابد و این یک هزینه مکرر سالانه یا نیمه سالانه خواهد بود. آن دسته از کاربرانی که پیش از انتشار Headway 3.0 به آنها اجداد رسیده اند ، همچنان بدون هیچ گونه پرداخت اضافی ، به روزرسانی و پشتیبانی نامحدود را حفظ می کنند. بنابراین اگر من جای شما بودم ، من الان به حق پدربزرگ می شوم! اکنون کپی مطالب Headway Themes را بگیرید و در صورت استفاده از کوپن 20٪ تخفیف بگیرید ” wpbeginner “.

آخرین اما مطمئناً کمترین نیست ، فیلم را ببینید تا ببینید چه چیزی در Headway 3.0 در دسترس است.

وقت را از دست ندهید و در آخر به عنوان آداپتورهای متاخر که برای دریافت به روزرسانی و پشتیبانی هزینه های مکرر پرداخت می کنند ، باشید. با گرفتن نسخه کپی خود از سررسیدهای موضوعات اکنون (20 درصد تخفیف در کوپن) ، به مدل پرداخت قدیمی تبدیل شوید. – wpbeginner)

P.S. یکی از کاربران ما پرسید کد کوپن را کجا وارد کنید. وقتی به صفحه بررسی می روید ، به پایین سمت راست ، پایین دکمه ثبت نام و خرید نگاه کنید. یک لینک بسیار کوچک وجود دارد که می گوید “آیا یک کد کوپن دارید؟” بر روی آن کلیک کنید ، و می توانید آن را در آنجا وارد کنید…

بروزرسانی: آنها فقط یک صفحه نمایش دقیق دیگر از نحوه کارکرد سیستم شبکه ارسال کردند:

p >

وقت را از دست ندهید و در آخر به عنوان آداپتورهای متاخر که برای دریافت به روزرسانی و پشتیبانی هزینه های مکرر پرداخت می کنند ، باشید با گرفتن نسخه کپی خود از سررسیدهای موضوعات اکنون (20 درصد تخفیف در کوپن) ، به مدل پرداخت قدیمی تبدیل شوید. – wpbeginner)

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/headway-3-0-this-looks-pretty-awesome-for-beginners/.

دیدگاهتان را بنویسید