Headway 2.0 – مبتدی ترین تم وردپرس

دوستان ما در Headway تم امروز صبح نسخه جدید 2.0 را اعلام کرده است. ما در حال توسعه موضوع بودیم و نسخه جدید آن واقعاً از نوعی است. اما بیایید به توضیح این که چرا Headway مناسب ترین تم وردپرس برای مبتدیان است ، برگردیم. Headway به شما امکان می دهد بدون ویرایش یک خط کد ، اندازه مورد نظر خود را تغییر دهید ، مرتب کنید و عناصر دیگری را به تم وبلاگ خود اضافه کنید. به معنای واقعی کلمه ، به شما امکان می دهد در عرض چند دقیقه سایت های جدید وردپرس ایجاد کنید. به نظر ما ، تعریف این مضمون با کلمات عدالت عمل نمی کند ، بنابراین این ویدیو است. آن را تماشا کنید ، همچنین متقاعد خواهید شد:

اگر ویدئو را تماشا کرده اید ، می توانید ببینید که آیا بازاریاب هستید ، یک وبلاگ نویس جدید هستید یا کسی که فقط به دنبال ایجاد صفحات فرود است ، Headway یک موضوع عالی است. بهترین قسمت این است که اکنون حتی با Multi-Site کار می کند. در اینجا لیستی از ویژگی های جدید وجود دارد:

  • جادوگر شروع سریع
  • مدیر سبک ها
  • سیستم ستون برای برگها
  • به روزرسانی خودکار
  • جستجوگرها و بهینه سازی سرعت
  • پشتیبانی چند سایت از وردپرس

نکته اصلی در مورد Headway این است که شما می توانید بدون ویرایش یک خط کد ، وبلاگ خود را بصورت بصری در هر ساختار قابل تصوری با بهینه سازی عالی سایت و بهینه سازی سایت ایجاد کنید. شما به عنوان یک مبتدی کاملاً تحت کنترل هستید. با شناخت شخصی گرانت و کلی ، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که در صورت داشتن هر گونه س groupال ، گروه بزرگی از افراد حاضر به کمک شما و حمایت از شما هستند. همچنین یک جامعه عالی وجود دارد که مایل است به آنها کمک کند.

تنها نکته این است که Headway 87 دلار قیمت دارد ، اما ارزش هر یک پنی را دارد. برای راه اندازی ویژه ، اگر از کوپن “ woot ” استفاده کنید ، 30٪ تخفیف ارائه می دهند. کد فقط تا جمعه (29 اکتبر 2010) خوب است. اکنون با قیمت 60 دلار آن را بخرید زیرا نه تنها هزینه یک محصول عالی را پرداخت می کنید ، بلکه پشتیبانی مادام العمر را نیز پرداخت می کنید.

خرید Headway Now

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/headway-2-0-the-most-beginner-friendly-wordpress-theme/.

دیدگاهتان را بنویسید