Grido – تم وردپرس پاسخگو مانند Tumblr بسیار شسته و رفته

امروز توسط دوستانمان در اصلاح آنها در مورد این موضوع جدیدی که منتشر کرده اند. Grido یک موضوع پاسخگو است که به طور کامل از قالب های ارسال وردپرس که آن را دوباره موضوع میکروبلاگینگ برای وردپرس . تم Grido همراه با 9 پس زمینه شیب دار برای هر پست ، 8 طرح رنگی برای سایت ، قالب ارسال ، طرح پاسخگو ، بهبود css3 ، گالری سبد و موارد دیگر است.

در اینجا نگاهی به Grido با جزئیات همراه با تصاویر صفحه:

طراحی پاسخگو h4>

Grido Responsive Preview

همانطور که مشاهده می کنید ، این طرح به طور خودکار با هر وضوح در مرورگر ، iPad ، iPhone ، Android ، Blackberry و غیره تنظیم می شود. این عالی است زیرا در هزینه های شما برای یک افزونه تلفن همراه مانند WP Touch Pro .

قابلیت های میکروبلاگینگ h4>

Grido Post Format Icons

Grido به طور کامل با قالب های WordPress Post که به شما امکان میکروبلاگ می دهد. می توانید پست های خود را به قالب های زیر اختصاص دهید: گالری ، ویدئو ، صدا ، تصویر ، نقل قول و غیره. این یک ویژگی اختیاری است و اگر نمی خواهید از آن استفاده نکنید.

پیشرفت های CSS3 h4>

در مرورگرهایی که از CSS3 پشتیبانی می کنند ، پیشرفت هایی مانند گوشه های گرد ، سایه انداز ، درخشان و سایر جلوه های انتقال را مشاهده خواهید کرد.

پیش نمایش h4>

Grido Preview

Grido فقط هزینه دارد 39 دلار برای خرید ، اما اگر عجله دارید و از کوپن “ grido ” سپس 40٪ تخفیف در این زمینه دریافت خواهید کرد. کوپن تا 16 سپتامبر 2011 معتبر است.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/grido-very-neat-responsive-tumblr-like-wordpress-theme/.

دیدگاهتان را بنویسید