سیستم مدیریت محتوا چیست؟ (CMS)

سیستم مدیریت محتوا یا CMS نرم افزاری است که ایجاد ، ویرایش ، سازماندهی و انتشار مطالب را تسهیل می کند. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که به شما امکان می دهد محتوای خود را در وب ایجاد و منتشر کنید. اگرچه بیشتر برای انتشار وب استفاده می شود ، اما می توان برای مدیریت محتوا در یک اینترانت یا در یک رایانه استفاده کرد.

وردپرس به کاربران امکان کنترل کامل پرونده ها ، اسناد و همچنین طراحی و نمایش محتوا را می دهد. برای انتشار مطالب با استفاده از وردپرس لازم نیست یک کد کد را بشناسید. زیبایی سیستم مدیریت محتوای خوب این است که به هر کاربری اجازه می دهد بدون هیچ گونه دانش فنی ، محتوای خود را ایجاد و مدیریت کند.

در روزهای ابتدایی ، یک کاربر متوسط ​​یا یک شرکت کوچک مجبور به اعتماد به سایتهای HTML ثابت بود زیرا توانایی پرداخت یک سیستم مدیریت محتوای ملیونی را نداشتند. این مشکل اکنون حل شده است. وردپرس منبع باز و رایگان برای استفاده هر کسی است.

وردپرس به انواع روشهای خلاقانه مورد استفاده قرار می گیرد. ما دیده ایم که وردپرس برای ساخت وب سایت های مشاغل کوچک ، وبلاگ ها ، وب سایت های دانشگاه بزرگ ، اوراق بهادار ، سایت املاک و مستغلات ، سیستم ارتباط داخلی برای شرکت ها ، دایرکتوری های وب ، پایگاه داده فیلم ، پایگاه زیرساخت برنامه ، سایت های بازی و اساساً هر چیز دیگری که شما استفاده می کنید ، مشاهده شده است. پس شما هم سایت خود را همین الان با وردپرس راه بیاندازید ما هم کمکتان خواهیم کرد خیالتان راحت! رایگان و امن برای همیشه.

دیدگاهتان را بنویسید