BigCommerce در مقابل WooCommerce – کدام یک بهتر است؟ (مقایسه)

آیا می خواهید فروشگاه آنلاین ایجاد کنید ؟ آیا در مورد استفاده از BigCommerce یا WooCommerce گیج شده اید؟

اگر چنین است ، پس شما تنها نیستید.

WooCommerce و BigCommerce دو محبوب ترین سیستم عامل تجارت الکترونیکی در بازار هستند. رقابت شدید است ، اما هر دو جوانب مثبت و منفی خود را دارند.

در این مقاله ، BigCommerce و WooCommerce را مقایسه خواهیم کرد و تفاوت بین آنها را نشان خواهیم داد ، بنابراین شما می توانید بهترین بستر را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

BigCommerce vs WooCommerce - Full eCommerce Platform Comparison

در بستر تجارت الکترونیکی خود به دنبال چه چیزی باشید؟ h4>

قبل از شروع مقایسه WooCommerce vs BigCommerce ، بیایید موارد مهم را جستجو کنیم که هنگام انتخاب بستر تجارت الکترونیکی خود باید به آنها توجه کنید.

  • سهولت استفاده – پلتفرمی که انتخاب می کنید باید آسان و مناسب برای مبتدیان باشد ، بنابراین می توانید در زمان نیاز به سرعت از پس مشکلات برآیید.
  • بودجه – اگر می خواهید فروشگاه خود را با بودجه راه اندازی کنید ، باید هزینه اولیه راه اندازی یک وب سایت را بررسی کنید. همچنین ، هزینه های دوره ای (سالانه یا ماهانه) را بررسی کنید.
  • روش های پرداخت – بررسی کنید آیا پلت فرم از درگاه های پرداختی که می خواهید استفاده کنید پشتیبانی می کند یا خیر. بهتر است سکویی را انتخاب کنید که از چندین دروازه پشتیبانی کند.
  • مقیاس پذیری – اطمینان حاصل کنید که این پلت فرم توانایی مقیاس گذاری برای پاسخگویی به نیازهای شما هنگام رشد فروشگاه را دارد.
  • پشتیبانی – باید پشتیبانی قابل اطمینان برای حل سریع هر مشکلی را ارائه دهد.

اینها الزامات اساسی است که شما باید هنگام برنامه ریزی برای شروع تجارت الکترونیکی خود در نظر بگیرید. علاوه بر اینها ، ممکن است برای مدیریت فاکتورها ، مالیات ها ، مدیریت موجودی کالا ، حمل و نقل ، سئو و غیره به ویژگی های دیگری نیاز داشته باشید.

با این گفته ، بیایید مقایسه کنیم که چگونه WooCommerce و BigCommerce در برابر این الزامات قرار می گیرند.

فهرست مطالب – BigCommerce در مقابل WooCommerce

بررسی اجمالی – WooCommerce vs BigCommerce

همانطور که در بالا ذکر کردیم ، WooCommerce و BigCommerce از جمله برترین سیستم عامل های تجارت الکترونیک در بازار.

با توجه به آمار فناوری تجارت الکترونیکی از BuiltWith ، WooCommerce محبوب ترین پلت فرم تجارت الکترونیکی است که 21٪ از کل بازار تجارت الکترونیک را پوشش می دهد. همین گزارش BigCommerce را به عنوان پنجمین پلتفرم محبوب نشان می دهد که 3٪ از کل سایت های تجارت الکترونیکی از آن استفاده می کنند.

اگر عبارات جستجوی “BigCommerce” و “WooCommerce” را با Google Trends مقایسه کنید ، می توانید روند مشابه “علاقه به مرور” را مشاهده کنید.

BigCommerce vs WooCommerce - Google Search Trends

WooCommerce رشد سریعی در روند جستجو داشت ، اما در سال های اخیر BigCommerce در حال جابجایی است. هنوز هم پیشرفت های زیادی دارد که انجام می شود ، اما مطمئناً محبوبیت آن در حال افزایش است.

BigCommerce چیست؟

BigCommerce eCommerce Platform

BigCommerce یک سیستم عامل تجارت الکترونیکی کاملاً میزبانی شده است. این بدان معنی است که BigCommerce به شما یک سرویس کامل شامل میزبانی ، طراحی ، محتوا ، سئو ، پرداخت ها و ویژگی های بازاریابی مورد نیاز برای ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیک را می دهد.

بنابراین به آن نرم افزار به عنوان راه حل (SaaS) یا پلتفرم همه در یک گفته می شود. با خرید یک طرح اشتراک می توانید به راحتی و به سرعت یک فروشگاه BigCommerce ایجاد کنید.

نکته منفی استفاده از BigCommerce عدم توانایی شخصی سازی است زیرا شما به ابزارهای موجود در بستر BigCommerce محدود خواهید شد.

بزرگترین مزیت با BigCommerce WordPress همراه است. افزونه که به شما امکان می دهد فروشگاه کاملاً کاربردی BigCommerce را به همراه سایت وردپرس .

ووکامرس چیست؟

WooCommerce

WooCommerce محبوب ترین افزونه تجارت الکترونیکی برای وردپرس است. به شما کمک می کند هر وبلاگ وردپرس یا وب سایت خود را به راحتی وارد فروشگاه تجارت الکترونیک کنید.

برای راه اندازی فروشگاه WooCommerce ، باید میزبانی وب را خریداری و راه اندازی کنید ، نصب وردپرس ، ووکامرس و ابزارهای مختلف بازاریابی خودتان. این روند ممکن است در ابتدا تا حدودی پیچیده به نظر برسد. با این حال ، آنقدرها که به نظر می رسد پیچیده نیست.

در بخش بعدی در مورد کاربر پسند بودن دو سیستم عامل بیشتر توضیح خواهیم داد.

سهولت استفاده – BigCommerce vs WooCommerce

انتخاب یک پلت فرم آسان برای استفاده فواید زیادی دارد. به عنوان مثال ، شما می توانید به سرعت تغییراتی ایجاد کنید یا مشکلات را برطرف کنید ، بنابراین وقت کافی برای صرف تجارت خود دارید.

اگر کاربر غیرتکنیکی هستید ، راه حلی می خواهید که بتواند بدون استخدام برنامه نویسان ، فروشگاه آنلاین خود را به راحتی مدیریت و راه اندازی کنید.

بیایید BigCommerce و WooCommerce را مقایسه کنیم تا ببینیم استفاده از آن آسان است.

BigCommerce – سهولت استفاده

با BigCommerce ، راه اندازی و نگهداری فروشگاه تجارت الکترونیک آسان است. از آنجا که این یک پلت فرم کاملاً میزبانی شده است ، نیازی به راه اندازی میزبان یا نصب هیچ نرم افزاری ندارید. همچنین لازم نیست به مسائل امنیتی ، پشتیبان گیری و عملکرد فکر کنید.

برای شروع ، می توانید با آزمایش آنها به سادگی ثبت نام کنید در 3 مرحله آسان فروشگاه خود را برنامه ریزی و راه اندازی کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که ایمیل ، آدرس مخاطب ، نام فروشگاه خود و چند جزئیات در مورد فروشگاه خود وارد کنید.

BigCommerce Setup Steps

راه اندازی فروشگاه در BigCommerce چند دقیقه طول می کشد. پس از اتمام ، می توانید داشبورد BigCommerce خود را با گزینه های سریع برای پیش نمایش فروشگاه خود ، افزودن محصولات و سفارشی سازی مشاهده کنید.

BigCommerce Dashboard

می توانید با پیش نمایش نحوه مشاهده آن در جلو شروع کنید. اگر می خواهید طرح آن را تغییر دهید ، می توانید طرح زمینه را تغییر دهید یا طرح زمینه موجود را با گزینه های طراحی موجود سفارشی کنید. پس از آن ، می توانید محصولاتی را به آن اضافه کنید.

سایر تنظیمات و گزینه ها را می توانید در پنل سرپرست در سمت راست پیدا کنید. شامل گزینه هایی برای مدیریت سفارشات ، محصولات ، مشتریان ، بازاریابی ، تجزیه و تحلیل ، برنامه ها و موارد دیگر است.

اگر شغل کاملاً جدیدی را شروع می کنید ، BigCommerce یک زیر دامنه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. نام زیر دامنه BigCommerce چیزی شبیه به این است: https://mystore.mybigcommerce.com.

اگر نام دامنه سفارشی می خواهید ، می توانید آن را مستقیماً از BigCommerce یا هر مورد دیگری خریداری کنید ثبت نام دامنه .

اگر یک سایت موجود در وردپرس را اجرا کنید ، از هدف افزونه BigCommerce WordPress که به شما امکان می دهد فروشگاه تجارت الکترونیک را به همراه وردپرس راه اندازی کنید.

در حالی که هنوز از WordPress برای مدیریت محتوای خود استفاده می کنید ، می توانید از BigCommerce برای مدیریت تجارت الکترونیکی استفاده کنید.

ووکامرس – سهولت استفاده

WooCommerce یک بستر میزبانی شده مانند BigCommerce نیست. این یک افزونه تجارت الکترونیکی وردپرس است که برای کار کردن باید در وب سایت وردپرس خود نصب کنید.

اگر فروشگاه جدیدی را شروع می کنید ، پس باید یک نام دامنه و حساب میزبانی . پس از آن شما باید وردپرس و پلاگین WooCommerce را نصب کنید.

اگر میزبانی WooCommerce a > ارائه دهنده ، پس نیازی به نصب دستی آنها نخواهید داشت زیرا خدمات میزبانی مانند میزبانی تجارت Bluehost با ووکامرس از قبل نصب شده است.

برای دستورالعمل های گام به گام ، به راهنمای ما در نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین با WooCommerce.

پس از نصب WooCommerce ، می توانید با اجرای جادوگر راه اندازی شروع به کار کنید. این به شما کمک می کند تا فروشگاه WooCommerce خود را با کارهای اساسی مانند ایجاد صفحات ، پرداخت ها ، ارز ، حمل و نقل ، مالیات و موارد دیگر در عرض چند دقیقه به سرعت راه اندازی کنید.

WooCommerce setup wizard

پس از نصب کامل ، می توانید محصولات خود را به فروشگاه خود اضافه کنید.

اگرچه این تنها چیزی است که شما برای ساخت یک فروشگاه آنلاین با WooCommerce نیاز دارید ، اما برای ایجاد فروشگاه قدرتمند و مفید باید کارهای بیشتری انجام دهید.

برای بهبود طراحی می توانید موضوعی را تغییر دهید و از افزونه ها و افزونه های WooCommerce استفاده کنید برای افزودن ویژگی های تجارت الکترونیک بیشتر.

همچنین ، باید از امنیت ، backups ، ذخیره سازی ، و جنبه های عملکرد را خودتان داشته باشید.

پلت فرم WooCommerce در مقایسه با BigCommerce کمی منحنی یادگیری دارد. از این رو ، BigCommerce در مقایسه با دو سیستم عامل راحت تر است.

برنده: BigCommerce

مقایسه هزینه: BigCommerce در مقابل WooCommerce

عامل مهم دیگری که باید هنگام انتخاب بستر تجارت الکترونیکی خود در نظر بگیرید ، هزینه راه اندازی و نگهداری فروشگاه شما است. بیایید تفاوت هزینه های WooCommerce و BigCommerce را مقایسه کنیم.

هزینه واقعی استفاده از BigCommerce چقدر است؟

BigCommerce یک پلت فرم تجارت الکترونیکی مبتنی بر اشتراک است که دارای انواع مختلفی است برنامه های قیمت گذاری عمدتا چهار برنامه قیمت گذاری وجود دارد. 3 برنامه ضروری برای مشاغل کوچک و برنامه سازمانی برای آژانس های بزرگ.

BigCommerce Pricing Plans

اساسی ترین برنامه “استاندارد” است که با قیمت 29.95 دلار در ماه در دسترس است. این قیمت هر آنچه برای راه اندازی فروشگاه آنلاین خود با یک زیر دامنه BigCommerce نیاز دارید را ارائه می دهد.

اگر می خواهید از یک نام دامنه سفارشی استفاده کنید ، پس باید یک نام دامنه خریداری کنید. می توانید نام دامنه را مستقیماً از BigCommerce با حدود 12 دلار در سال یا از هر ثبت کننده دامنه خریداری کنید.

همه برنامه ها شامل هیچ هزینه تراکنش ، محصولات نامحدود ، فضای ذخیره نامحدود پرونده ، پهنای باند نامحدود و حساب کارکنان نامحدود است. با این حال BigCommerce آستانه کل فروش شما است. به عنوان مثال ، کل سقف فروش برای طرح “استاندارد” 50 هزار دلار در سال است.

اگر فروش بیشتری انجام می دهید ، BigCommerce به طور خودکار فروشگاه شما را به یک طرح بزرگتر ارتقا می دهد. اگر قبلاً از بزرگترین طرح ضروری “Pro” آنها استفاده کرده اید ، هر ماه 200 دلار اضافی برای فروش آنلاین ، آنها 150 دلار اضافی در ماه از شما می گیرند.

اگر می خواهید از طرح زمینه و برنامه ممتازی استفاده کنید ، علاوه بر این هزینه ها ، ممکن است نیاز به هزینه بیشتری داشته باشید. مضامین پرداخت شده BigCommerce حداقل 170 دلار هزینه دارند.

هزینه واقعی استفاده از ووکامرس چقدر است؟

WooCommerce یک افزونه منبع باز وردپرس است که می توانید آن را بدون هزینه در سایتهای نامحدود بارگیری و استفاده کنید. اما برای راه اندازی فروشگاه WooCommerce به خدمات پولی دیگری نیز نیاز خواهید داشت.

اول از همه ، شما به یک نام دامنه ، یک حساب میزبانی وب سایت و یک گواهینامه SSL نیاز خواهید داشت. به طور معمول ، هزینه نام دامنه 14.99 دلار در سال ، میزبانی وب در حدود 7.99 دلار در ماه و گواهی SSL در حدود 69.99 دلار در سال است.

وقتی این هزینه ها جمع می شود ، مبلغ کل برای استارت آپ های با بودجه کوچک بسیار گران به نظر می رسد. اما خوشبختانه برخی از شرکت های میزبان هستند که خدمات میزبانی ووکامرس تخصصی را با قیمت مناسب ارائه می دهند.

از بین آنها ، میزبانی Bluehost WooCommerce گزینه قابل توجهی است . Bluehost است یک ارائه دهنده میزبانی WooCommerce به طور رسمی توصیه می شود.

آنها به کاربران WPBeginner تخفیف میزبانی + نام دامنه رایگان و گواهی SSL ارائه می دهند. در واقع ، شما می توانید فقط با 6.95 دلار در ماه شروع کنید.

→ کلیک کنید اینجا برای ادعای این پیشنهاد اختصاصی Bluehost ←

با یک برنامه تجارت الکترونیکی Bluehost ، هزینه راه اندازی یک فروشگاه آنلاین بسیار کمتر از برنامه های BigCommerce است.

اگر می خواهید از تم برتر WooCommerce یا برنامه های افزودنی پولی استفاده کنید ، هزینه های شما بالا می رود. اما خوشبختانه ، افزونه های رایگان WooCommerce و تم های رایگان WooCommerce که می توانید در عوض استفاده کنید.

به عنوان نتیجه گیری ، پلت فرم WooCommerce به وضوح یک پلت فرم مقرون به صرفه تر از BigCommerce هنگام شروع کار است.

برنده: WooCommerce

گزینه های پرداخت: BigCommerce vs WooCommerce

شرکت های ارائه دهنده پرداخت مختلف در بازار وجود دارد. گاهی اوقات ، درگاه پرداخت ممکن است در منطقه شما یا مناطق مشتریان در دسترس نباشد.

به همین دلیل انتخاب بستری که درگاه های پرداخت مورد نیاز شما را ارائه دهد بسیار مهم است. بیایید نگاهی به چگونگی مقایسه BigCommerce و WooCommerece در مورد ادغام های پرداخت بیندازیم.

گزینه های پرداخت در BigCommerce

BigCommerce گزینه های پرداخت زیادی را برای اجازه دادن به پذیرش پرداخت ها ارائه می دهد. این برنامه دارای یکپارچه سازی داخلی با بهترین سیستم عامل های پرداخت در صنعت است ، از جمله PayPal ساخته شده توسط Braintree ، Square ، Adyen ، Stripe ، Authorize.net و CyberSource.

BigCommerce Payments

هزینه پردازش کارتهای نقدی و اعتباری از 2.9٪ + 0.30 دلار در هر تراکنش شروع می شود ، اما با رشد فروشگاه BigCommerce شما کاهش می یابد.

همچنین ، با کیف پول های دیجیتال محبوب از جمله PayPal ، Amazon Pay ، Masterpass و Apple Pay ادغام شده است. افزودن این کیف پول های دیجیتال مطمئن به فروشگاه شما به بهبود قابل توجه تبدیل تلفن همراه کمک می کند.

گزینه های پرداخت در ووکامرس

WooCommerce پی پال و WooCommerce payment methods

از آنجا که WooCommerce یک پلت فرم منبع باز است ، بسیاری از خدمات پرداخت منطقه ای و کمتر محبوب نیز یکپارچه سازی برای WooCommerce ایجاد کرده اند. بنابراین ، می توانید تقریباً برای هر درگاه پرداختی که می خواهید استفاده کنید یکپارچه سازی کنید.

برنده: کراوات

ادغام ها و افزودنی ها: BigCommerce vs WooCommerce

مهم نیست که یک پلت فرم تجارت الکترونیک چقدر قدرتمند باشد ، این نرم افزار اصلی همیشه دارای مجموعه ای محدود از ویژگی ها است.

آن زمان است که ادغام ها و افزودنی ها به کار شما می آیند. بیشترین ادغام برای وب سایت های تجارت الکترونیکی ابزارهای بازاریابی از طریق ایمیل ، تولید سرب ، تجزیه و تحلیل و خدمات اطلاع رسانی.

اکنون ، بیایید نگاهی بیندازیم که BigCommerce و WooCommerce از نظر یکپارچه سازی شخص ثالث در دسترس برای هر کدام قرار دارند.

افزونه ها و ادغام های BigCommerce

BigCommerce با صدها برنامه شخص ثالث و ادغام در به شما کمک می کند ویژگی های قدرتمندی را به فروشگاه BigCommerce خود اضافه کنید. در بازار برنامه BigCommerce هر دو افزونه رایگان و پرداختی موجود است.

BigCommerce Apps

این مجموعه شش برنامه ویژه دارد که به عنوان موارد ضروری ، موارد ضروری حمل و نقل ، طراحی ، بازاریابی و پرداختها دسته بندی می شوند. می توانید به سرعت برنامه هایی را از این مجموعه ها برای فروشگاه خود انتخاب کنید.

علاوه بر این ، ده ها برنامه در دسته هایی مانند حسابداری و مالیات ، تجزیه و تحلیل و گزارش دهی وجود دارد ، CRM و خدمات مشتری ، تهیه محصول و موارد دیگر.

افزونه ها و ادغام های WooCommerce

WooCommerce یک افزونه منبع باز است که در بالای محبوب ترین نرم افزار سیستم مدیریت محتوا (CMS) ساخته شده است ، وردپرس . به شما امکان دسترسی به بیش از 55000 افزونه رایگان وردپرس و هزاران افزونه حق بیمه را می دهد.

می توانید این افزونه ها را در مخزن رسمی افزونه WordPress.org ، وب سایت رسمی WooCommerce و وب سایت های پلاگین پیدا کنید. فروشگاه رسمی افزونه های WooCommerce شامل بیش از 250 برنامه افزودنی رایگان و حق بیمه برای گسترش ویژگی های تجارت الکترونیکی شما است.

WooCommerce Extensions

با چنین مجموعه گسترده ای از پلاگین ها ، می توانید تقریباً برای هر ویژگی قابل تصور پلاگین دریافت کنید. گزینه های زیادی برای افزودن فرم های تماس ، سرب وجود دارد فرم های نسل ، تجزیه و تحلیل ، SEO a > ، بهینه سازی عملکرد و موارد دیگر.

اکثر سرویس های شخص ثالث معروف پلاگین های خود را برای ادغام با فروشگاه WooCommerce شما ساخته اند. همچنین اگر مهارت رمزگذاری یا استخدام توسعه دهنده ای دارید ، می توانید فقط برای فروشگاه خود یک افزونه WooCommerce ایجاد کنید.

برنده: WooCommerce

مقیاس پذیری: WooCommerce vs BigCommerce

ویژگی های مقیاس پذیری ضروری هستند زیرا هنگام رشد وب سایت شما به منابع بیشتری نیاز دارید. بیایید ببینیم سیستم عامل های WooCommerce و BigCommerce چگونه مقیاس پذیر هستند.

مقیاس پذیری در BigCommerce

از آنجا که BigCommerce یک راه حل کاملاً میزبانی شده است ، لازم نیست نگران موارد فنی مانند فضای ذخیره سازی ، پشتیبان گیری ، زمان خرابی ، به روزرسانی یا امنیت باشید. با رشد کسب و کار ، باید برنامه خود را ارتقا دهید و BigCommerce بقیه موارد را برطرف می کند.

BigCommerce به شما یک راه حل بدون دردسر برای گسترش تجارت خود می دهد.

مقیاس پذیری در WooCommerce

WooCommerce یک پلتفرم خود میزبان است که مسئولیت مدیریت منابع ، پشتیبان گیری ، به روزرسانی و امنیت وب سایت شما را کاملاً بر عهده دارد.

اکثر برترین شرکت های میزبانی وردپرس به شما امکان می دهند برنامه میزبانی خود را برای تأمین نیازهای وب سایت در حال رشد خود ارتقا دهید. . با این وجود ، فرآیند به روزرسانی می تواند شامل برخی مراحل گیج کننده با برخی از شرکت ها باشد.

می توانید از ارائه دهنده خدمات میزبانی شده وردپرس مانند WP Engine که میزبانی WooCommerce را آسان می کند.

در نتیجه ، BigCommerce و WooCommerce گزینه های مقیاس پذیری زیادی دارند. با این حال ، BigCommerce ممکن است انتخاب بهتری برای مشاغلی باشد که به دنبال یک راه حل بدون دردسر هستند.

برنده: BigCommerce

پشتیبانی: BigCommerce vs WooCommerce

پشتیبانی عامل مهم دیگری است که شما باید هنگام انتخاب بستر تجارت الکترونیکی خود بررسی کنید. شما به پشتیبانی فوری و با کیفیت نیاز دارید.

بیایید ببینیم چگونه می توانید در سیستم عامل BigCommerce و WooCommerce پشتیبانی دریافت کنید.

گزینه های پشتیبانی برای BigCommerce

به عنوان یک بستر کاملاً میزبان ، BigCommerce دارای گزینه های پشتیبانی عالی است. می توانید از داشبورد BigCommerce خود که شامل پشتیبانی تلفنی ، پشتیبانی از طریق ایمیل ، پشتیبانی از گفتگوی زنده ، پشتیبانی از انجمن و موارد دیگر است ، به چندین گزینه پشتیبانی دسترسی داشته باشید.

وقتی به مشکلی برخوردید ، می توانید به راحتی روی هر یک از این گزینه ها کلیک کرده و درخواست پشتیبانی کنید. پشتیبانی BigCommerce بصورت 24/7 روز در دسترس است.

مرکز راهنمایی BigCommerce برای یافتن پاسخ س questionsالات شما بسیار مفید است. این پایگاه دانش غنی برای کمک به شما در استفاده صحیح از BigCommerce ، جامعه پرسش و پاسخ و وبلاگ برای آخرین اخبار BigCommerce دارد.

BigCommerce Help Center for Support

گزینه های پشتیبانی از WooCommerce

WooCommerce یک سیستم عامل خود میزبان است و چندین سیستم عامل وجود دارد که می توانید از فروشگاه خود پشتیبانی بخواهید.

برای مشکلات اصلی افزونه WooCommerce ، می توانید به تالار گفتمان پشتیبانی WooCommerce در WordPress.org یا وب سایت رسمی WooCommerce مراجعه کنید. در این انجمن های پشتیبانی ، می توانید مشکلات حل شده را مشاهده کرده و همچنین مسائل جدیدی را ارسال کنید.

وب سایت WooCommerce دارای یک صفحه پشتیبانی شامل اسناد ، آموزش ها و راهنماهای بسیار گسترده است که به شما امکان می دهد راه حل های خود را پیدا کنید.

WooCommerce Docs for Support

اگر با موضوع و برنامه های افزودنی WooCommerce مشکلی دارید ، می توانید از توسعه دهندگان مربوطه پشتیبانی بگیرید. شرکت میزبان وب شما مسئولیت کمک به هرگونه مسئله مرتبط با سرور را بر عهده خواهد داشت.

همچنین ، می توانید بسیاری از آموزش های مربوط به WooCommerce را در وبلاگ های وردپرس مانند WPBeginner پیدا کنید. به دلیل محبوبیت آن ، گزینه های پشتیبانی زیادی برای ووکامرس وجود دارد.

برنده: BigCommerce

نتیجه گیری: BigCommerce vs WooCommerce – کدام یک از بسترهای تجارت الکترونیک بهتر است؟ h4>

BigCommerce و WooCommerce هر دو سیستم عامل قدرتمندی هستند که می توانید از آنها برای راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیک استفاده کنید. از آنجا که شما باید یکی را انتخاب کنید ، این به مهارت های فنی ، بودجه برآورد شده و تنظیمات شخصی شما برمی گردد.

BigCommerce پلت فرم بسیار آسان تر است زیرا همه چیز است در یک راه حل. نیازی به راه اندازی چیزی ندارید و می توانید سریع شروع کنید.

آنها همچنین از پشتیبان گیری ، امنیت و مقیاس پذیری همه چیز را مدیریت می کنند ، بنابراین یک راه حل واقعی بدون دردسر است.

بهترین قسمت این است که با وردپرس بصورت یکپارچه کار می کند.

نکته منفی استفاده از BigCommerce این است که شما کنترل محدودی بر فروشگاه خود دارید. برنامه های قیمت گذاری ثابت ، موضوعات محدود و برنامه های یکپارچه سازی و روش های خاصی برای مقیاس بخشیدن به تجارت شما وجود دارد. شما نمی توانید از هیچ ابزاری خارج از BigCommerce استفاده کنید.

WooCommerce یک سیستم عامل خود میزبان است که به شما امکان کنترل کامل می دهد بیش از وب سایت شما شما آزادید که قیمت گذاری را برای خدمات مختلف مقایسه کنید و با بهترین برنامه شروع کنید. به همین دلیل است که می توانید فروشگاه WooCommerce را با سرمایه گذاری بسیار کمتری نسبت به BigCommerce راه اندازی کنید.

ضرر استفاده از ووکامرس منحنی یادگیری برای مبتدیان و چالش های مقیاس پذیری است که هنگام رشد با آن روبرو می شوید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند جوانب مثبت و منفی BigCommerce vs WooCommerce را مقایسه کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما را با Shopify vs WooCommerce .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/opinion/bigcommerce-vs-woocommerce-which-one-is-better-comparison/.

دیدگاهتان را بنویسید