Automattic Revamps Code Poet برای تبدیل شدن به چیزی فراتر از یک سایت لیست

این شنبه ، اتوماتیک رسماً راه اندازی شد Code Poet و آن را فراتر از سایت لیست گسترش داد. برای آن دسته از شما که نمی دانید ، قبلاً Code Poet فقط بود فهرست متخصصان وردپرس که توسط Automattic ، شرکت پشت WordPress.com به شما آورده شده است. با استفاده از این نسخه جدید ، اکنون منبعی برای هر کسی است که با وردپرس “چیزهایی” ایجاد می کند (نه لزوما توسعه دهندگان).

تیم آن را در چهار کلمه خلاصه می کند. یاد بگیرید ، آموزش دهید ، الهام بگیرید و انگیزه ایجاد کنید . این دقیقاً نوع انرژی مورد نیاز ما در جامعه است. از هم اکنون ، می توانید لیستی از کتابهای پیشنهادی را مشاهده کنید (در حال حاضر فقط 2 مورد ذکر شده است). بخشی برای مصاحبه وجود دارد که تیم قصد دارد با متخصصین وردپرس مصاحبه کند (در حال حاضر 2 مورد در دسترس است). همچنین مجموعه ای از منابع مفید نیز وجود دارد.

این برای فهرست رسمی به چه معناست؟ با توجه به اینکه تقریباً وجود ندارد زیرا در انتها به پایین رانده می شود ، ما معتقدیم که برنامه هایی برای بازسازی آن وجود دارد. به ما گفتند در حالی که آنها در حال حاضر شامل شرکتهای جدید نیستند ، همه برای ارائه شرکتهای خود باز هستند. به محض اینکه دوباره فهرست را باز کنند ، در فهرست قرار می گیرد. ما فقط می توانیم فرض کنیم که تیم در حال کار بر روی ساخت فهرست به عنوان بخشی از وب سایت است. امیدواریم که آنها به طور کلی از شر آن خلاص نشوند.

ما علاقه مندیم ببینیم که این پروژه چگونه تکامل می یابد.

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/automattic-revamps-code-poet-to-become-more-than-just-a-listing-site/.

دیدگاهتان را بنویسید