What’s New in ویژگی ها و عکس های وردپرس 3.1 (“Reinhardt)”

بروزرسانی: وردپرس نام پروژه را به راینهارت تغییر داد.

مت مولن وگ از انتشار وردپرس 3.1 که مدتها منتظر مانده بود ، در وبلاگ رسمی وردپرس . در ماه سپتامبر ، ما مقاله ای درباره آنچه در وردپرس 3.1 می آید (ویژگی ها) تا به شما در ویژگی هایی که ممکن است اضافه شود ، یک قله دزدکی حرکت کنید. در این مقاله ، ما دقیقاً به شما نشان خواهیم داد که چه مواردی در نسخه از نظر ویژگی هایی با تصاویر جالب ایجاد شده است و چه ویژگی هایی باعث پیشرفت آن نشده است.

قالب های ارسال WordPress

WordPress Post Formats Screenshot

وردپرس گزینه ای را برای شما فراهم کرده است که چندین قالب ارسال در وردپرس 3.1 داشته باشید. اشکال در ارسال قالب چیست؟ قالب های ارسال اطلاعات متا است که می تواند توسط تم ها برای سفارشی سازی ارائه یک پست استفاده شود. خوب ، اکنون در قالب پست ساده انگلیسی ، روشی برای سبک کردن یک پست خاص وجود دارد. با استفاده از این ویژگی می توانید نمایش “قالب” یک پست خاص را تعیین کنید. این ویژگی جنبه وبلاگ نویسی وردپرس را گسترش می دهد زیرا اکنون می توانید فیلم ها ، پیوندها ، تصاویر ، فایلهای دیداری ، نقل قول ها ، وضعیت ها و … را همه در یک مکان داشته باشید و بهترین قسمت این است که بر اساس آن سبک می شود. برای توسعه دهندگان ، واقعاً تفاوتی با طبقه بندی های سفارشی ندارد ، جز این که سازمان یافته تر است و برای استاندارد سازی داخلی ساخته شده است. اکنون ، کاربران می توانند مضامین بیشتری مانند Wumblr – تم میکروبلاگینگ برای وردپرس را انتظار داشته باشند.

برای برنامه نویسان: در اینجا چه ، چرا و نحوه ایجاد قالب های ارسال در وردپرس 3.1

نوار مدیر وردپرس h2>

WordPress Admin Bar Screenshot

اگر از وبلاگ WordPress.com استفاده کرده اید ، از قبل با این موضوع آشنا هستید. در وردپرس 3.1 ، یک نوار مدیریت اضافه می شود تا انتهای پشت و جلوی وبلاگ شما متصل شود. این ویژگی برای افرادی که نصب چند سایته دارند بسیار مفید خواهد بود ، اما برای کاربران تک سایت نیز مفید خواهد بود زیرا به شما امکان دسترسی با یک کلیک به داشبورد ، فرم ارسال جدید و غیره را می دهد. به گفته مت مولن وگ ، این “اولین قدم” است به سمت ویرایشگر جلویی “.

پیوند داخلی در وردپرس h2>

WordPress Internal Linking Screenshot

پیوند داخلی برای WordPress SEO a بسیار مناسب است. > پیش از این ، اگر یک وبلاگ نویس می خواست پیوندهایی به مقاله های قبلی خود اضافه کند ، مجبور شد یک برگه جدید در مرورگر خود باز کند ، آدرس اینترنتی را پیدا کند و سپس آن را اضافه کند. خوب ، در وردپرس 3.1 ، تیم اصلی سیستم پیوند داخلی را فراهم کرده است که به شما امکان می دهد پست مناسب را از طریق پایگاه داده خود جستجو کنید و به آن پیوند دهید. برای استفاده از این ویژگی ، باید از ویژوال پست ویرایشگر استفاده کنید و سعی کنید یک لینک پیوند ایجاد کنید. گزینه جدیدی اضافه شده است که می توانید آن را در تصویر بالا مشاهده کنید.

صفحه بندی و ستون Ajaxified

WordPress Ajax Pagination

قبلاً ، مرتب سازی صفحه بندی پست های وردپرس درد بزرگی بود. اکنون می توانید به سادگی شماره صفحه ای را که می خواهید به آن بروید وارد کنید. همچنین ، ستون ها اکنون قابل مرتب سازی هستند. همانطور که مشاهده می کنید یک پیکان در سمت راست عنوان قرار دارد.

تازه سازی تم مدیر آبی h2>

WordPress Admin Skin

طرح زمینه آبی برای Admin Panel در UI تازه شد. در اینجا بلیط اصلی برای آن آمده است.

سeriesالات پیشرفته طبقه بندی h2>

این مورد برای مبتدیان نیست ، اما ما فکر می کنیم که توسعه دهندگان از این موضوع خوشحال خواهند شد. این ویژگی راهی آسان تر برای اجرای نمایش داده های پیشرفته ایجاد می کند. به عنوان مثال ، در حال حاضر راهی برای درخواست پست هایی که در گروه “اتومبیل” هستند اما فاقد برچسب “BMW” هستند وجود ندارد. این امر باعث می شود تا کاربران سیستم های دسته بندی پیچیده ای را برای شبیه سازی طبقه بندی های متعدد ایجاد کنند. با این کار مرتب سازی پست ها و انواع دیگر پست ها برای توسعه دهندگانی که می خواهند وردپرس را از حد مجاز عبور دهند بسیار آسان خواهد شد. بیشتر بخوانید در چند مورد درخواست طبقه بندی .

صفحات پاک کننده نوشتن h2>

از آنجا که وردپرس از انواع مخاطبان (مبتدی ، متوسط ​​، پیشرفته و غیره) استفاده می شود ، تیم UI تصمیم گرفته است که با حذف بسیاری از زمینه های گیج کننده مانند زمینه های سفارشی وردپرس و سایر موارد. اما می توانید این زمینه ها را با شخصی سازی داشبورد وردپرس خود را دریافت کنید. از طریق صفحه Screen.

داشبورد شبکه Super Admin جدید h2>

این به مدیران شبکه امکان می دهد داشبورد فوق العاده مدیر جدیدی را جدا کنند که از داشبورد کاربر-مدیر جدا باشد. دارای منوها ، صفحات و غیره است. با این کار سر و صدا از داشبورد سرپرست معمولی سایتهای خاص برطرف می شود. اطلاعات بیشتر درباره صفحه مدیر شبکه Network .

بایگانی های سفارشی نوع پست h2>

در وردپرس 3.0 ، انواع پست سفارشی معرفی شدند. اما راهی برای داشتن صفحه بایگانی وجود ندارد که یک نوع پست سفارشی خاص را لیست کند ، مگر اینکه توسعه دهنده برای هر نوع پست سفارشی صفحه سفارشی ایجاد کند. در وردپرس 3.1 ، یک صفحه جدید به طور خودکار ایجاد می شود. (شیرین!)

بیش از دو هزار تعهد برای WordPress 3.1 وجود داشت. تیم اصلی سخت کار کرد و انتشار حتی 2 ماه به تأخیر افتاد زیرا برای قبل از تعطیلات کریسمس برنامه ریزی شده بود. اما دوباره ، ما ترجیح می دهیم یک نسخه کامل داشته باشیم ، به جای اینکه بسیاری از ویژگی ها را رها کنیم. یک ویژگی خوب به وردپرس 3.2 منتقل شد که امیدواریم در نسخه بعدی لحاظ شود.

برچسب الگو QuickPress پیشرفته h2>

برنامه هایی برای آماده سازی QuickPress ، انواع پست سفارشی و تهیه کد جلویی برای آن وجود داشت. این برای نسخه 3.2 منتقل شده است. توسعه دهنده اصلی ، اندرو ناچین گفت:

“در نهایت ، گروهی از مشارکت کنندگان برای انجام انعطاف پذیری مناسب باید چیزی شبیه به این را اجرا کنند. این فراتر از کارهای خوب جوربین کشش چندانی نداشت. “

امیدواریم این ویژگی در وردپرس 3.2 قابل توجه باشد.

ما می خواهیم از توسعه دهندگان اصلی وردپرس و همه کسانی که با مشارکت کدها یا آزمایش بتا در ایجاد این نسخه مشارکت داشتند ، تشکر کنیم. این یک نسخه شگفت انگیز است.

لیست کامل ویژگی های وردپرس 3.1 را مشاهده کنید. [استفاده از https راهنمای نهایی برای به روزرسانی وردپرس Infographic ]

اکنون وردپرس خود را ارتقا دهید :)

منبع:
https://www.wpbeginner.com/news/whats-new-in-wordpress-3-1-django-features-and-screenshots/.

دیدگاهتان را بنویسید