9 روش اثبات شده برای اصلاح صفحه سفید مرگ وردپرس (WSoD)

هیچ چیز از مرور در سایت وردپرس خود و مواجه شدن ناگهانی با صفحه سفید مرگ (WSoD) بدتر نیست. این خطا باعث می شود وب سایت شما برای مدیران و بازدید کنندگان غیرقابل دسترسی باشد.

به دلیل کمبود اطلاعاتی که دلیل یا راه حل احتمالی را نشان می دهد ، WSoD نیز می تواند بسیار ناامید کننده باشد. با این حال ، این یکی از رایج ترین خطاهای وردپرس است. بنابراین گرچه نگران کننده است ، در اکثر موارد قابل حل است.

در این پست ، ما توضیح خواهیم داد که WordPress WSoD چیست و علل شایع آن چیست. مهمتر از همه ، ما شما را از طریق 9 راه حل بالقوه برای بکاپ گیری و راه اندازی سایت شما در سریعترین زمان ممکن راهنمایی خواهیم کرد.

بیایید شروع کنیم!

صفحه سفید مرگ وردپرس چیست؟ h2>

وردپرس White Screen of Death (که به آن “WSoD” نیز گفته می شود) به دلیل نام خود ، هنگامی اتفاق می افتد که به جای صفحه وب موردنظر برای دسترسی به آن ، با یک صفحه سفید خالی روبرو شوید.

بسته به مرورگری که استفاده می کنید ، می توانید پیام های مختلف خطا دریافت کنید. در زیر مثالی در Google Chrome آورده شده است که شامل هشدار خطای HTTP 500 “این صفحه نیست کار می کند و قادر به رسیدگی به درخواست نیست “:

wordpress wsod chrome

صفحه سفید مرگ وردپرس در Google Chrome

اکنون بیایید نگاهی به صفحه سفید مرگ در Mozilla Firefox بیندازیم:

wordpress wsod firefox

WordPress WSoD در Mozilla Firefox

همانطور که می بینید ، این فقط یک صفحه سفید ساده است. این شامل هیچ خطای مفید یا پیام هشدار دهنده نیست.

صفحه سفید مرگ وردپرس تقریباً همیشه ناشی از خطاهای کد PHP یا فرسودگی حد حافظه است.

دلیل احتمالی دیگر موضوع یا پلاگین معیوب است. اگر نمای وب سایت وب خراب باشد ، مسئله اخیر ممکن است مسئله باشد ، اما منطقه مدیر وردپرس شما بالا باشد. برای بررسی سریع اینکه آیا داشبورد موجود در سایت شما کار می کند ، به سادگی به yourdomain.com/wp-admin بروید. p>

بنابراین ، چگونه WSoD را برطرف می کنید؟ خوشحالم که پرسیدید!
صفحه سفید وردپرس ناامید کننده است گیج کننده است اما در نهایت قابل رفع است! ? در اینجا 9 راه حل آسان برای آزمایش وجود دارد ⬇ برای توییت کلیک کنید

نحوه اصلاح صفحه سفید مرگ وردپرس (9 روش) h2>

هنگامی که صفحه سفید مرگ وردپرس را تجربه می کنید ، اولویت شما رفع آن در سریعترین زمان ممکن است. با این حساب ، بیایید به 9 راه حل احتمالی که می توانید برای حل آن استفاده کنید ، نگاهی بیندازیم.

1 افزونه های وردپرس خود را غیرفعال کنید h3>

یکی از ساده ترین و متداول ترین روش ها برای اصلاح WordPress WSoD این است که به سادگی غیرفعال کردن تمام افزونه های خود a > غالباً ، سایتی به دلیل به روزرسانی نکردن افزونه خراب می شود.

اگر همچنان می توانید به قسمت سرپرست خود دسترسی پیدا کنید ، یک راه سریع برای انجام این کار رفتن به افزونه ها از داشبورد ، همه افزونه ها را انتخاب کنید و سپس از منوی کشویی اقدامات عمده روی WSOD: Deactivate all WordPress Plugins setting

غیرفعال کردن تمام تنظیمات افزونه های وردپرس

با این کار همه افزونه های شما غیرفعال می شوند.

در صورت حل این مشکل ، باید مقصر را پیدا کنید. برای این کار می توانید پلاگین ها را یکی یکی فعال کنید و پس از هر بار فعال سازی سایت را دوباره بارگیری کنید. وقتی نمای شما پایین می آید ، پلاگین بد رفتاری را پیدا کرده اید.

سپس می توانید برای کمک به توسعه دهنده پلاگین مراجعه کنید یا بلیط پشتیبانی را در دایرکتوری پلاگین وردپرس ارسال کنید.

اگر نمی توانید به داشبورد خود دسترسی پیدا کنید ، می توانید از سرویس گیرنده پروتکل انتقال پرونده (FTP) استفاده کنید برای دسترسی به فهرست پرونده های سایت خود.

در پوشه wp-content پوشه ریشه خود ، پوشه افزونه ها را پیدا کنید. نام آن را در امتداد “plugins_old” تغییر دهید:

WSoD: Rename your plugins folder

پوشه پلاگین های خود را تغییر نام دهید

سپس ، سایت خود را دوباره از قبل بررسی کنید. اگر این کار کرد ، باید تک تک پلاگین ها را یکی یکی آزمایش کنید. پوشه پلاگین خود را مجدداً به “افزونه ها” تغییر دهید ، و سپس به صورت جداگانه نام هر پوشه پلاگین را در داخل آن قرار دهید تا زمانی که پوشه معیوب را پیدا کنید.

2. به یک قالب پیش فرض وردپرس h3> بروید

اگر مشکل از یک افزونه نیست ، طرح زمینه وردپرس شما ممکن است دلیل صفحه سفید مرگ باشد. . برای دیدن اینکه آیا این مسئله به وجود آمده است ، می توانید با تغییر دادن به یک موضوع پیش فرض ، طرح زمینه خود را جایگزین کنید. p >

اگر می توانید به قسمت سرپرست خود دسترسی پیدا کنید ، در داشبورد خود به ظاهر> مضامین بروید. طرح زمینه پیش فرض وردپرس مانند Twenty Twenty را بیابید و فعال کنید:

WSOD: switch to a default theme

قالب بیست و بیست وردپرس.

سپس ، سایت خود را دوباره آزمایش کنید. اگر کارساز باشد ، می دانید که مشکل از موضوع شماست.

اگر نمی توانید به داشبورد خود دسترسی پیدا کنید ، روند کار همان افزونه ها است.

برای دسترسی به پرونده های سایت خود از FTP استفاده کنید و نام پوشه wp-content / themes خود را به چیز دیگری تغییر دهید:

WSoD: theme folder نام پوشه موضوعات خود را تغییر دهید

سپس وردپرس به آخرین موضوع پیش فرض که به احتمال زیاد بیست و بیست است ، باز می گردد. اگر مضامین دیگری ندارید ، می توانید یکی از آن را از فهرست قالب وردپرس بارگیری کنید و سپس آن را در پوشه موضوعات خود بارگذاری کنید .

پس از آن ، ادامه دهید و سایت خود را دوباره بررسی کنید. اگر کارساز باشد ، شاید موضوع شما با یک تضاد یا بروزرسانی نامطلوب مواجه شده باشد. در این صورت ، ممکن است لازم باشد برای کمک به توسعه دهنده مراجعه کنید یا تغییر مضامین را در نظر بگیرید.

3 پاک کردن حافظه پنهان مرورگر و افزونه وردپرس h3>

اگر به قسمت عقب سایت وردپرس خود دسترسی دارید اما هنوز WSoD را در قسمت پیشین مشاهده می کنید ، ممکن است به دلیل وجود مشکل در حافظه پنهان خود .

برای رفع آن ، پاک کردن حافظه پنهان مرورگر وب و افزونه حافظه پنهان وردپرس (با فرض اینکه یکی را نصب کرده اید).

اگر در سایت وردپرس خود یک پلاگین caching نصب کرده اید ، مانند WP Rocket یا WP Super Cache ، اکثر آنها یک روش سریع برای پاک کردن حافظه پنهان از طریق صفحه تنظیمات افزونه ارائه می دهند.

با استفاده از WP Super Cache به عنوان مثال ، در داشبورد WordPress می توانید به تنظیمات > WP Super Cache > حذف حافظه پنهان بروید:

delete plugin cache

صفحه تنظیمات افزونه WP Super Cache

نحوه پاک کردن حافظه پنهان از MyKinsta

اگر کاربر Kinsta هستید ، یک روش آسان نیز برای شما وجود دارد تا حافظه پنهان خود را پاک کنید MyKinsta . برای این کار وارد حساب خود شوید. روی ابزارها کلیک کنید و سپس پاک کردن حافظه پنهان را در بخش پنهان سایت کلیک کنید:

kinsta site cache

گزینه کش را در MyKinsta

پاک کنید

هنگامی که حافظه نهان را خالی کردید ، تغییرات خود را ذخیره کنید. سپس مجدداً به سایت خود سر بزنید تا ببینید آیا این مسئله مسئله را اصلاح کرده است یا خیر. در غیر این صورت ، وقت آن است که به سراغ راه حل دیگری برویم.

4 حالت اشکال زدایی را روشن کنید h3>

اگر هنوز صفحه سفید مرگ وردپرس را مشاهده می کنید ، قسمت سرپرست کار نمی کند ، یا فکر می کنید مشکل را پیدا کرده اید اما می خواهید بیشتر کار کنید ، می توانید حالت اشکال زدایی را فعال کنید . این خطاهای رخ داده در وب سایت شما را نشان می دهد.

برای فعال کردن اشکال زدایی ، باید https wp-config.php پرونده نصب وردپرس شما. در داخل آن باید خط زیر را پیدا کنید:

 تعریف ("WP_DEBUG" ، نادرست) 

“false” را به “true” تغییر دهید و سپس سایت خود را بارگیری کنید. اگر این خط وجود ندارد ، می توانید آن را به بالای پرونده اضافه کنید.

به جای صفحه سفید ، یک صفحه سفید و برخی پیام های خطا دریافت خواهید کرد. این پیشرفت بزرگی نیست ، اما فقط یک شروع است. در پیام خطای WSoD باید مشخص شود که مشکل در کدام پرونده ایجاد شده است ، مانند این:

 امکان اعلام مجدد get_posts وجود ندارد () قبلاً در
/var/www/html/wordpress/wp-includes/post.php:1874) در
/var/www/html/wordpress/wp-content/plugins/my-test-plugin/my-test-plugin.php در خط 38 

در انتهای این مثال پیام می توانید ببینید که مشکل در خط 38 افزونه ای به نام my-test-plugin است. بنابراین غیرفعال کردن آن افزونه باید مشکل را برطرف کند.

اگر بعد از فعال کردن حالت اشکال زدایی اصلاً خطایی مشاهده نکردید ، ممکن است لازم باشد با میزبان وب خود تماس بگیرید a > ممکن است اشکال زدایی در سرور شما به درستی پیکربندی نشده باشد.

مشتریان Kinsta این گزینه را دارند که از استفاده کنند در ابزار اشکال زدایی . از داشبورد MyKinsta ، روی نام وب سایت خود و سپس ابزار کلیک کنید. در بخش اشکال زدایی وردپرس ، فعال کردن را انتخاب کنید:

kinsta debugging tool

چگونه برای فعال کردن حالت اشکال زدایی وردپرس در MyKinsta

سپس می توانید در بخش گزارشات داشبورد MyKinsta خود به گزارش خطای خود دسترسی پیدا کرده و آنها را کاوش کنید تا درباره این مشکل بیشتر بدانید.

بخاطر داشته باشید که روشن بودن حالت اشکال زدایی می تواند برخی از اطلاعات وب سایت شما را در معرض کاربران تأیید نشده قرار دهد. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که وقتی کار را تمام کردید ، حالت را همیشه خاموش کنید.

5. محدودیت حافظه خود را افزایش دهید h3>

اگر بعد از امتحان برخی از راه حل های فوق ، هنوز صفحه ترسناک WSoD خالی را مشاهده کردید یا در شکایت از محدودیت حافظه یا حافظه خسته شده خطایی مشاهده کردید ، باید حافظه بیشتری را به برنامه اختصاص دهید.

این را می توان از طریق پرونده wp-config.php در بسیاری از نصب های وردپرس انجام داد. پرونده را باز کرده و کد زیر را اضافه کنید:

 define ('WP_MEMORY_LIMIT'، '64M')؛ 

اگر به نظر نمی رسد این کار کند ، چند گزینه دارید. در یک محیط منظم ، می توانید از فایل .htaccess خود برای افزایش حافظه a استفاده کنید > به سادگی خط زیر را اضافه کنید:

 php_value memory_limit 64M 

اگر نمی توانید به .htaccess پرونده ، می توانید از فایل php.ini خود برای افزایش حد حافظه استفاده کنید. p >

برای انجام این کار ، از طریق FTP به سرور خود متصل شوید. در فهرست ریشه سایت خود ، به دنبال php.ini پرونده . پس از یافتن آن ، خط زیر را در هر کجای فایل اضافه کنید:

 memory_limit = 64M 

اگر حافظه شما هنوز خالی است و باید موارد بیشتری را اختصاص دهید ، ممکن است در برنامه شما مشکلی وجود داشته باشد. شاید موضوع یا یکی از افزونه های شما از مقدار بی رویه منابع استفاده کند.

در این مرحله ، ممکن است بخواهید یک برنامه نویس را استخدام کنید تا نگاهی بیندازد. حتی میزبان شما نیز می تواند با نشان دادن گزارش های SQL و سایر آمار منابع سایت شما ، به شما کمک کند.

“مشتریان Kinsta نیازی به افزایش حد حافظه خود ندارند زیرا همه برنامه های ما محدودیت حافظه پیش فرض 256 مگابایت را تعیین می کنند .

6. مشکلات مجوز پرونده را بررسی کنید h3>

یکی دیگر از علل احتمالی WSoD مسائل مربوط به اجازه و مالکیت است. امکان این است که خودتان این مشکل را برطرف کنید. با این حال ، مگر اینکه واقعاً بدانید که چه کاری انجام می دهید ، توصیه می کنیم از این کار جلوگیری کنید زیرا می توانید سهواً آسیب پذیری ایجاد کنید که مهاجمان می توانند از آن سوit استفاده کنند.

وقتی صحبت از مجوزهای وردپرس می شود ، سه قانون ساده برای پیروی وجود دارد:

 • پرونده ها باید روی 664 یا 644 تنظیم شوند.
 • پوشه ها باید روی 775 یا 755 تنظیم شوند.
 • پرونده wp-config.php باید روی 660 ، 600 یا 644 تنظیم شود.

اگر به دسترسی SSH به سرور خود دسترسی دارید ، می توانید قوانین مناسب را با دستور زیر را اجرا کنید ، آن را از فهرست اصلی وردپرس اجرا کنید:

 یافتن سودو. نوع f -exec chmod 664 {} +
سودو پیدا کردن نوع d -exec chmod 775 {} +
sudo chmod 660 wp-config.php 

اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید یا کمی ترسیده اید ، ادامه دهید و از میزبان وب خود کمک بخواهید.

7. مشکلات بروزرسانی خودکار خراب را بررسی کنید h3>

گاهی اوقات وردپرس با بروزرسانی ها با مشکلی روبرو می شود ، مانند زمانی که سرور تمام می شود. بیشتر اوقات ، این مشکل به طور خودکار برطرف می شود. با این حال ، در برخی موارد نادر ، ممکن است منجر به صفحه سفید مرگ وردپرس شود.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که وارد دایرکتوری ریشه وردپرس خود شوید و ببینید آیا یک فایل .maintenance در آنجا وجود دارد (ممکن است نام پرونده نیز به اختصار باشد).

کاری که می خواهید انجام دهید این است که سعی کنید آن پرونده را حذف کرده و سایت خود را دوباره بارگیری کنید.

اگر به روزرسانی موفقیت آمیز بود ، اما وردپرس موفق به حذف خودکار این پرونده نشد ، همه چیز باید به حالت عادی برگردد.

اگر به روزرسانی کامل نشده باشد ، ممکن است به طور خودکار مجدداً راه اندازی شود ، در این صورت شرایط باید به همان حالت قبلی برگردند.

اگر همه موارد دیگر ناموفق بود ، روش به روزرسانی دستی WordPress را دنبال کنید ، که باید یکبار و برای همیشه مشکل را حل کند همه.

8. خطاهای نحوی را برطرف کنید یا نسخه پشتیبان تهیه کنید h3>

یکی دیگر از دلایل مهم WordPress WSoD این است که کد را در سایت وردپرس خود ویرایش کنید و به طور تصادفی چیزی را اشتباه تایپ کنید یا از نحو اشتباه استفاده کنید.

یک نویسه در مکان اشتباه می تواند کل سایت شما را از بین ببرد ، به همین دلیل شما باید هرگز کد را در سایت تولید مستقیم خود ویرایش نکنید .

اما جای نگرانی نیست. شما همیشه می توانید از طریق FTP به سایت خود متصل شوید و تغییری را که به صورت دستی ایجاد کرده اید برگردانید. اگر نمی دانید چه تغییری باعث ایجاد این مشکل شده است ، این جایی است که داشتن پشتیبان گیری از وردپرس مفید است.

در اینجا در Kinsta ، می توانید سایت خود را با یک نسخه قبلی به زمان قبلی برگردانید کلیک. برای انجام این کار ، به داشبورد MyKinsta خود وارد شوید و به پشتیبان گیری بروید:

The backup feature in MyKinsta

ویژگی پشتیبان گیری در MyKinsta

به خاطر داشته باشید که اگر حالت اشکال زدایی را در وردپرس فعال کنید a > در اوایل ، ممکن است یک پیام خطا نیز وجود داشته باشد که نشان دهنده خطای نحوی تجزیه است. اگر چنین است ، باید دقیقاً به شما بگوید کد کد را از کجا پیدا کنید.

9. قابلیت پردازش متن PHP را افزایش دهید h3>

در این مرحله ، اگر WSoD هنوز حل نشده است ، یک ترفند اضافی وجود دارد که می توانید امتحان کنید. در موارد نادر ، این مشکل ممکن است به دلیل طولانی بودن یک صفحه یا پست رخ دهد.

اگر چنین است ، می توانید با افزایش محدودیت های بازگشت و بازگشت ، قابلیت پردازش متن PHP را در سایت خود تنظیم کنید. برای انجام این کار ، کد زیر را در پرونده wp-config.php خود جای گذاری کنید:

 / * ترفند برای ارسال های طولانی /
ini_set ('pcre.recursion_limit' ، 20000000)؛
ini_set ('pcre.backtrack_limit'، 10000000)؛ 

پس از افزودن این کد ، تغییرات خود را ذخیره کنید. سپس سایت خود را تازه کنید تا ببینید آیا اکنون کار می کند یا نه.
با صفحه وحشتناک مرگ وردپرس مواجه هستید؟ worry نگران نباشید … این 9 راه حل باعث می شود سایت شما به صورت فلش پشتیبان تهیه و اجرا شود! ? برای توییت کلیک کنید

خلاصه h2>

صفحه سفید مرگ وردپرس می تواند بسیار ناامید کننده ، حتی ترسناک باشد. یک سری موارد وجود دارد که می تواند اشتباه پیش برود ، اما خوشبختانه شرایط معمولاً آنطور که به نظر می رسد بد نیست.

یک پلاگین ساده و / یا بررسی تم باید در بیشتر موارد مشکل WSoD را برطرف کند. آشنایی بیشتر با حالت اشکال زدایی وردپرس قطعاً مشکلات بیشتری را روشن می کند و شما را راهنمایی کند

اگر با سایر موارد WordPress White Screen of Death مواجه شده اید ، به ما اطلاع دهید تا بتوانیم از آن بیاموزیم و تجربه را به اشتراک بگذاریم!


اگر از این مقاله لذت بردید ، پس از آن دوست دارید Kinsta’s WordPress platform hosting. وب سایت خود را توربوشارژ کرده و از تیم پیشکسوت وردپرس ما پشتیبانی 24/7 ساعته دریافت کنید. زیرساختهای Google Cloud ما بر مقیاس گذاری خودکار ، عملکرد و امنیت تمرکز دارند. بگذارید تفاوت Kinsta را به شما نشان دهیم! برنامه های ما را بررسی کنید a >

منبع:
https://kinsta.com/blog/wordpress-white-screen-of-death/.

دیدگاهتان را بنویسید