9 بهترین پلاگین PDF برای وردپرس

آیا می خواهید فایل های PDF را به سایت وردپرس خود اضافه کنید؟ به طور پیش فرض ، وردپرس نمی تواند فایل های PDF را در پست ها یا صفحات ایجاد یا تعبیه کند. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های PDF را برای وردپرس انتخاب کرده ایم.

Best PDF plugins for WordPress

1 PDF Viewer

PDF Viewer

PDF Viewer به شما امکان می دهد فایل های PDF را در داخل پست ها و صفحات وردپرس خود نمایش دهید. از اسکریپت Mozilla’s PDF.js برای ارائه اسناد PDF به زیبایی با ابزار پیمایش ، جستجو ، پرش بین صفحات ، چاپ و بارگیری فایل های PDF استفاده می کند.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در نحوه افزودن نمایشگر PDF در وردپرس .

2. WP Advanced PDF

WP Advanced PDF

افزونه PDF WP Advanced به کاربران شما امکان می دهد پستها و صفحات در قالب PDF. می توانید بارگیری PDF را برای همه کاربران یا فقط برای کاربران ثبت نام شده فعال کنید. می توانید از قلم ها ، لوگوهای سفارشی استفاده کنید و حتی به پرونده های PDF خود علامت علامت اضافه کنید.

3. PDF و چاپ توسط BestWebSoft

PDF and Print

همانطور که از نامش پیداست ، این پلاگین یک دکمه بارگیری و چاپ PDF به پست ها ، صفحات و انواع پست سفارشی . شما می توانید عنوان وب سایت خود را اضافه کنید ، تصویر برجسته ، سبک های سفارشی و قلم ها. این پلاگین همچنین می تواند هنگام تولید PDF یا ایجاد نسخه دوستانه چاپگر ، کد کوتاه را اجرا کند.

4. PDF Image Generator

PDF Image Generator

PDF Image Generator یک تصویر روی جلد برای فایلهای PDF ایجاد می کند که برای بارگیری در پست های وردپرس اضافه می کنید. این پلاگین می تواند با استفاده از اولین صفحه در PDF یا تصویر برجسته ، این تصویر جلدی را ایجاد کند. سپس نماد بارگیری تصویر بند انگشتی پیوند داده شده به فایل PDF را نمایش می دهد.

برای کارکرد این افزونه ، ارائه دهنده میزبانی وردپرس باید ImageMagick و GhostScript را بر روی سرور خود نصب کرده اند.

5. تصاویر کوچک PDF

PDF Thumbnails

مشابه افزونه قبلی ، تصویر بند انگشتی PDF نیز در هنگام بارگذاری یک تصویر کوچک از صفحه اول فایل PDF شما ایجاد می کند. با این حال ، فایل PDF و تصویر بند انگشتی شما به عنوان دو فایل جداگانه باقی می مانند. شما باید به صورت دستی تصویر کوچک ایجاد شده را وارد کرده و سپس آن را به فایل PDF پیوند دهید.
6. DK PDF

DK PDF

این افزونه قدرتمند به کاربران امکان می دهد با کلیک روی یک دکمه ، پست ها و صفحات شما را در قالب PDF بارگیری کنند. همراه با یک رابط کاربری آسان برای قرار دادن دکمه بارگیری PDF و ایجاد هدر و پاورقی سفارشی خود برای بارگیری PDF.

همچنین این افزونه دارای کد کوتاه است که به شما امکان می دهد محتوای داخل PDF را کنترل کنید. همچنین می توانید محتوایی را که نمی خواهید در بارگیری PDF قرار گیرد پنهان کنید.

7. PDF Embedder

PDF Embedder

همانطور که از نام آن پیداست ، افزونه PDF Embedder به شما امکان می دهد فایل های PDF را در پست ها و صفحات وردپرس جاسازی کنید. این افزونه از JavaScript برای تعبیه پرونده ها با یک نوار ابزار کاملاً کاربردی استفاده می کند که به کاربران امکان بزرگنمایی ، پیمایش و حتی بارگیری فایل PDF را می دهد.

8. افزونه WordPress PDF Light Viewer

PDF Lite Viewer

افزونه WordPress PDF Lite Viewer خصوصاً در جاسازی فایلهای PDF بسیار بزرگ بسیار خوب است. این از کتابخانه Java.cript Java.Script برای نمایش پرونده های PDF به عنوان flipbooks با ناوبری عکس استفاده می کند. بیننده PDF دارای دکمه های بزرگنمایی ، ناوبری و تمام صفحه است. همچنین کاملاً پاسخگو است و می تواند در اندازه های مختلف دستگاه کار کند.

9. مدیر PDF BSK

BSK PDF Manager

BSK PDF Manager یک مدیر فایل برای فایل های PDF در یک سایت وردپرس است. اگر مرتباً پرونده های PDF را بارگذاری می کنید ، ممکن است بخواهید آنها را دسته بندی کرده ، به صورت لیست یا بارگیری واحد نمایش دهید. این افزونه مدیریت فایل های PDF در وردپرس را آسان می کند.

افزونه های جایزه h4>

این افزونه ها راهی برای تولید یا جاسازی فایلهای PDF ارائه نمی دهند. با این حال ، اگر فایلهای PDF را در سایت وردپرس خود ارائه می دهید ، ممکن است مفید باشد.

10. جستجوی WP

SearchWP

SearchWP یک افزونه وردپرس پولی است. به شما امکان می دهد تجربه جستجوی بهتری را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. یکی از ویژگی های این افزونه امکان جستجو در متن داخل فایل های PDF است. با این حال ، نمی تواند فایل های PDF رمزگذاری شده ، ذخیره شده در خارج از کتابخانه رسانه یا تصاویر به عنوان متن را جستجو کند. به راهنمای ما در نحوه بهبود جستجوی وردپرس با SearchWP مراجعه کنید

11 OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster ابزاری قدرتمند است که به شما کمک می کند لیست ایمیل خود را رشد دهید. با استفاده از OptinMonster می توانید بازدیدکنندگان رها شده را به مشترک تبدیل کنید. می توانید در ازای بارگیری رایگان منبع PDF ، از کاربران بخواهید برای لیست ایمیل خود ثبت نام کنند.

همچنین می توانید از آن برای ارائه ارتقا محتوا . به این لیست از 30 ایده برای ارتقا content محتوا به 10X مشترکین خود.

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های PDF برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را ببینید 24 باید دارای افزونه های وردپرس برای وب سایت های تجاری باشند .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-pdf-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید