9 بهترین پلاگین آزمون برای وردپرس (2020)

آیا به دنبال بهترین پلاگین های آزمون برای سایت وردپرس خود هستید؟ بسیاری از وب سایت های معروف مانند BuzzFeed از آزمونها برای ایجاد محتوای ویروسی و افزایش تعامل کاربر در وب سایت های خود استفاده می کنند. در این مقاله ، بهترین پلاگین های مسابقه را برای وردپرس انتخاب کرده ایم که به شما کمک می کند کاربران خود را درگیر کنید و زمان صرف شده در سایت خود را افزایش دهید.

Best quiz plugins for WordPress

1. LearnDash

LearnDash

LearnDash بهترین افزونه WordPress LMS موجود در بازار. این برنامه دارای یک ویژگی قدرتمند مسابقه است که به شما امکان می دهد هر نوع مسابقه مورد نیاز خود را ایجاد کنید. این دارای چندین نوع س includingال است از جمله: تک گزینه ای ، چند گزینه ای ، متن آزاد ، مرتب سازی ، تطبیق ، مقاله ، پر کردن جای خالی و نظرسنجی.

برخی از ویژگیهای دیگر عبارتند از: آزمونهای زمان دار ، س questionsالات تصادفی ، بانک س questionالات ، آزمونهای چند صفحه ای ، تلاش های محدود و موارد دیگر. گزینه های مسابقه ارسال شامل هدایت مجدد ، پیام ها ، نمایش نتایج آزمون در چندین سبک ، جدول رده بندی ، گواهینامه ها و سطح است.

آیا شما هستید فروش دوره های آنلاین یا ایجاد محتوای ویروسی ، LearnDash انعطاف پذیرترین افزونه آزمون وردپرس برای انواع آزمونها است.

2. TryInteract

TryInteract

TryInteract یک برنامه قدرتمند مبتنی بر وب برای تولید آزمونهای ویروسی و استفاده از آنها برای تولید سرنخ ، ایجاد پیگیری رسانه های اجتماعی ، ایجاد ترافیک و بهبود تبدیل ها است. به شما امکان می دهد آزمونهای بسیار تعاملی با یک سازنده مسابقه با کشیدن و رها کردن بسیار جذاب ایجاد کنید.

شما می توانید سبک ها ، رنگ ها ، طرح ها و بیش از 100 الگوی آزمون آماده برای استفاده را انتخاب کنید. این از شاخه های مسابقه پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد س questionsالات را بر اساس پاسخ کاربر به س questionsالات قبلی نشان دهید. می توانید از سیستم امتیازدهی آنها استفاده کنید تا در انتها نتایج را به راحتی نشان دهید.

می توان آن را به راحتی با استفاده از یک کد کوتاه ساده به سایت وردپرس اضافه کرد و به زیبایی با ایمیل مارکتینگ و نرم افزار CRM .

3. مسابقه WP

WP Quiz

WP Quiz یک پلاگین مسابقه انعطاف پذیر و با کاربرد آسان برای وردپرس است. با سه نوع مسابقه: چیزهای بی اهمیت ، شخصیت و کارت های تلنگر. می توانید به سوالات و پاسخ های خود تصاویر اضافه کنید ، به کاربران اجازه دهید مسابقه را دوباره راه اندازی کنند ، نتایج را در پایان نشان دهند و موارد دیگر.

مسابقه WP با دو گزینه استایل همراه است: مسابقه چند صفحه ای یا تک صفحه ای. شما توانایی پیمایش خودکار و افزودن دکمه های اشتراک اجتماعی . نسخه حرفه ای از این افزونه به شما امکان می دهد کاربران را مجبور به انجام عملی برای مشاهده نتایج ، تصادفی سازی سوالات و پاسخ ها ، تایمر شمارش معکوس و تبلیغات نمایش .

4. استاد آزمون و نظرسنجی

Quiz and Survey Master

Quiz and Survey Master یک پلاگین مسابقه انعطاف پذیر است و افزونه نظرسنجی وردپرس . این پلاگین قدرتمند دو در یک ممکن است کمی لبه به نظر برسد ، اما با ویژگی های عالی و مستندات گسترده آن را جبران می کند.

از چندین س questionsال پشتیبانی می کند ، از جمله چند گزینه ای ، درست و غلط ، جای خالی و موارد دیگر را پر می کند. همچنین به شما امکان می دهد چندین صفحه نتیجه ایجاد کنید ، بنابراین می توانید آنها را بر اساس امتیاز کاربر سفارشی کنید. همراه با پشتیبانی از طریق ایمیل ، گواهینامه ها ، تابلوهای امتیازات ، نکات ، جعبه نظرات و حتی ویژگی های بیشتر با افزونه های پرداختی در دسترس است.

5. مسابقه لمسی

mTouch Quiz

مسابقه mTouch یک افزونه مسابقه وردپرس مخصوص موبایل است که با تحرک و یادگیری در ذهن نوشته شده است. از نکات ، چندین پاسخ صحیح ، برجسته کردن پاسخ صحیح در حین یا بعد از مسابقه ، محدود کردن تلاش برای پاسخ و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

می توانید صفحه های سفارشی شروع و پایان و همچنین س questionsالات تصادفی ایجاد کنید. همچنین برای نشان دادن یک کارت امتیاز در انتها دارای مقادیر امتیاز است.
6 گربه مسابقه

Quiz Cat

Quiz Cat یک افزونه مسابقه رایگان وردپرس است که دارای رابط کاربری آسان و گزینه های عالی برای ایجاد آزمونهای ویروسی برای وب سایت شماست. به شما امکان می دهد به هر سال و پاسخ تصاویر اضافه کنید. همچنین می توانید برای مسابقه خود صفحه شروع و پایان ایجاد کنید.

پس از فعال شدن ، این افزونه از شما می خواهد که به API وب سایت آنها متصل شوید. با این حال ، بدون اتصال به API بسیار خوب کار خواهد کرد. استفاده از آن با گزینه های ساده ای که واقعا خوب کار می کنند آسان است.

7. مسابقه HD

HD Quiz

مسابقه HD یکی دیگر از افزونه های جالب رایگان مسابقه برای وب سایت های وردپرس است. این یک طراحی پاسخگو است و به شما امکان می دهد آزمونهای نامحدودی با تعداد پرسش و پاسخ به تعداد مورد نیاز خود ایجاد کنید. همچنین می توانید از تصاویر GIF به همراه س questionsالات و پاسخ های خود برای تعامل و سرگرمی بیشتر آنها استفاده کنید.

سایر ویژگی های قابل توجه شامل تایمر مسابقه ، راهنمای ابزار س toolال برای نکات ، به اشتراک گذاری اجتماعی ، استفاده از تصاویر به عنوان پاسخ ، امتیازدهی و موارد دیگر است.

8. مسابقه جریان ARI

ARI Stream Quiz

مسابقه جریان ARI به شما امکان می دهد از آزمونها برای نسل سرب با جمع آوری آدرس ایمیل و نام کاربری. این از ادغام با MailChimp و سایر خدمات بازاریابی ایمیل . به غیر از تولید سرب ، سازنده مسابقه واقعی دارای رابط کاربری آسان برای ساخت آزمونهای شما است.

برای عملکرد سریعتر از ajax استفاده می شود ، چندین موضوع دارد ، یکپارچه سازی شبکه های اجتماعی ، پشتیبانی از Open Graph و موارد دیگر.

9. مسابقه زنجیری

Chained Quiz

مسابقه Chained یک افزونه مسابقه وردپرس با ویژگی منطق شرطی است که در آن سوال بعدی در مسابقه به پاسخ کاربر به سوال قبلی بستگی دارد. این به شما امکان می دهد آزمونهای شخصیتی بسیار تعاملی ایجاد کنید که به صورت پویا تغییر می کنند.

از پاسخ های چند گزینه ای ، تک گزینه ای و انشایی پشتیبانی می کند. می توانید به هر پاسخ صحیح امتیازدهی کنید و تصمیم بگیرید که وقتی کاربر پاسخی را انتخاب کرد چه کاری انجام دهد.

بهترین پلاگین آزمون وردپرس کدام است؟ h4>

پس از بررسی هر یک از این افزونه ها ، معتقدیم که LearnDash و TryInteract هستند جامع ترین راه حل های ساخت مسابقه در بازار.

اگر ساخت یک وب سایت LMS ، پس ما به شما توصیه می کنیم با LearnDash .

اگر به دنبال یک راه حل مستقل برای ساخت سریع آزمونهای ویروسی هستید ، هیچ چیز برتری ندارد TryInteract .

امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه آزمون برای وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را در مورد چگونگی پیگیری تعامل کاربر در وردپرس با Google Analytics.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-quiz-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید