9 بهترین وب سایت تجمع خبری (+ نحوه ساخت خود)

آیا می خواهید آخرین اخبار و به روزرسانی ها را از وبلاگهای مورد علاقه خود همه در یک مکان بخوانید؟

در این صورت ، وب سایت های گردآوری اخبار بهترین گزینه برای شما هستند. این وب سایت ها به طور خودکار آخرین مطالب وب سایت های مورد علاقه شما را در یک صفحه نشان می دهند.

به این ترتیب می توانید سریعاً همه اخبار و به روزرسانی های وبلاگ خود را بدون از دست دادن چیزی دریافت کنید.

در این مقاله ، ما بهترین وب سایت های گرد آورنده اخبار را برای استفاده در سال 2019 به اشتراک خواهیم گذاشت. همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید با استفاده از وردپرس یک وب سایت تجمیع کننده اخبار برای خود بسازید.

Best News Aggregator Websites and How to Create Your Own

وب سایت های جمع آوری اخبار چیست؟ h4>

وب سایت های گردآوری اخبار به کاربران امکان می دهند اخبار و به روزرسانی ها را از منابع مختلف در یک مکان مناسب مشاهده کنند. آنها داده ها را واکشی می کنند ، آنها را در برچسب ها / دسته ها سازماندهی می کنند و به ترتیب مناسب برای مصرف آسان نمایش می دهند.

همچنین می توانید فکر کنید که آنها مجموعه ای از اخبار و به روزرسانی های ارائه شده با توجه به ترجیح کاربر هستند.

با استفاده از گردآورنده اخبار ، نیازی نیست که از وب سایت های مختلف برای آخرین محتوای آنها بازدید کنید. در عوض ، می توانید تمام مطالب را در یک مکان پیدا کنید.

انواع مختلفی از تجمع محتوا در اینترنت وجود دارد. برخی از آنها مانند Google News هستند که به سادگی مقالاتی را از روزنامه های آنلاین معروف جمع آوری می کنند و آنها را در دسته های مرتبط نمایش می دهند.

از طرف دیگر ، موارد دیگری مانند Feedly نیز وجود دارند که تجربه شخصی تری را ارائه می دهند. آنها به شما امکان می دهند تا خوراک خود را با ناشران انتخابی خود ایجاد کنید.

Subscribe to a website using Feedly

اکثر گردآورندگان اخبار محتوای خود را منتشر نمی کنند. آنها با استفاده از مقالات را از وب سایت های دیگر می گیرند ، به همین دلیل است که آنها را خوانندگان فید نیز می نامند.

با این اوصاف ، بیایید نگاهی به بهترین وب سایت های گردآوری اخبار بیندازیم.

1. با تغذیه

Feedly News Aggregator  Website

Feedly یکی از محبوب ترین وب سایت های گردآوری اخبار در اینترنت است. به شما امکان می دهد جریان جدیدی از اخبار خود را با جدیدترین مطالب از ناشران مورد علاقه خود ایجاد کنید.

با استفاده از این سیستم عامل می توانید در محتوای مربوط به طیف گسترده ای از موضوعات مشترک شوید. شما می توانید از موتور پیشنهاد محتوای آنها برای کشف وب سایت های جدید براساس موضوعات استفاده کنید.

همچنین می توانید وب سایت ها یا وبلاگ های خبری مورد علاقه خود را به صورت دستی اضافه کنید. به عنوان مثال ، می توانید برای مقالات مرتبط با وردپرس در WPBeginner مشترک شوید.

Feedly در دو نسخه رایگان و پولی در دسترس است. این طرح رایگان به شما امکان می دهد در 100 منبع مشترک شوید و حداکثر 3 فید شخصی ایجاد کنید.

می توانید از Feedly در مرورگر استفاده کنید یا آن را به عنوان یک برنامه تلفن همراه یا افزونه مرورگر بارگیری کنید.

2. اخبار Google

Google News Aggregator

Google News یک گردآورنده اخبار قدرتمند است که از فناوری های جستجوی پیشرفته Google ، هوش مصنوعی و سابقه جستجوی خود کاربر پشتیبانی می کند. به طور پیش فرض ، اخبار برتر را بر اساس موقعیت جغرافیایی به شما نشان می دهد.

آخرین اخبار و به روزرسانی ها را برای اخبار محلی ، منطقه ای ، بین المللی ، تجاری ، فناوری ، سرگرمی ، ورزشی ، علمی و بهداشتی ارائه می دهد.

برای سفارشی کردن خبرمایه خود می توانید عناوین ، منابع و جستجوها را ذخیره کنید.

Google News یک جمع کننده اخبار رایگان است که می توانید از آن در وب ، دستگاههای Android و iOS خود استفاده کنید.

اگر به دنبال گزینه دیگری غیر Google هستید ، Bing News و Yahoo News عملکرد مشابهی را ارائه می دهند.

3. همه چیز

AllTop News Aggregator Website

AllTop اخبار و مقالات وبلاگ از محبوب ترین وب سایت های جهان مانند TechCrunch ، Mashable ، BBC ، CNN و غیره را جمع آوری می کند. این عناصر را در زمان واقعی تنظیم و نمایش می دهد.

دسته های جداگانه ای برای سیاست ، اخبار فناوری ، ورزش ، سرگرمی ، سبک زندگی ، تجارت و غیره وجود دارد. با کلیک بر روی این دسته ها ، می توانید محبوب ترین داستان ها و همچنین داستان های برتر را از منابع برتر در موضوع مرتبط پیدا کنید .

علاوه بر جدیدترین اخبار ، این یک دسته ویروسی است که در آن آخرین مطالب و روند ویروسی را به نمایش می گذارد.

4. News360

News360 News Aggregator Website

News360 یکی از محبوب ترین برنامه های جمع آوری اخبار در اینترنت است. به شما امکان می دهد اخبار جهان و همچنین داستان های مربوط به علایق خود را پیدا کنید. این یک گزینه عالی برای Google News و Feedly است.

هنگام ورود به سیستم News360 ، می توانید موضوعات مورد علاقه خود را انتخاب کنید و سپس آخرین مطالب مربوط به آن موضوعات را به شما نشان می دهد. این به شما یک جریان خبری سالم از جعبه می دهد که می توانید با افزودن یا حذف موضوعات و منابع ، آن را بیشتر شخصی سازی کنید.

News360 به شما امکان می دهد مهمترین اخبار را از بیش از 100000 منبع معتبر در اینترنت دریافت کنید.

شما می توانید News360 را در مرورگر ، iOS و دستگاه های Android خود بخوانید.

5. پاندا

Panda Content Aggregator Website

کاملا متفاوت از جمع کننده های اخبار فوق ، Panda محتوای مفید برای طراحان وب ، توسعه دهندگان و کارآفرینان فناوری را جمع می کند. این محتوا را از Dribble ، Behance ، TechCrunch ، Wired و سایر وب سایت های مشابه جمع آوری می کند.

Panda به عنوان یک گردآورنده اخبار خوب ، اخبار را با طرح جذاب تری نمایش می دهد تا به شما امکان کشف جالبترین مطالب را بدهد. خوراک محتوا برای منابعی مانند Dribble ، Awwwards ، یک شبکه کوچک تصاویر کوچک است.

6 Techmeme

Techmeme Tech News Aggregator

Techmeme یک وب سایت جمع آوری کننده اخبار فناوری است. این داستان مهمترین اخبار مربوط به فناوری را از منابع معتبر مختلف مانند TechCrunch ، Wired ، نیویورک تایمز و موارد دیگر پوشش می دهد.

صفحه اصلی دارای خبرهای برتر در زمینه فناوری ، پست های حامی مالی ، مشاغل و رویدادهای آینده فناوری است. همچنین کاربران می توانند برای مشاهده به روزرسانی ها به River River یا نمای Leaderboard که مطالب را براساس موضوعات نشان می دهد ، تغییر وضعیت دهند.

Techmeme نقطه شروع خوبی برای هر کسی است که به دنبال راهی آسان تر برای به روز نگه داشتن آخرین اخبار فناوری است.

7. صفحه متحرک

Flipboard Blog Aggregator Website

Flipboard یک سایت عالی برای جمع آوری وبلاگ است که به شما امکان می دهد خوراک محتوای خود را بر اساس علایق خود ایجاد کنید. این شامل طیف گسترده ای از موضوعات ، از جمله اخبار کسب و کار ، اخبار فناوری ، سفر ، اخبار سیاست ، زیبایی و موارد دیگر است.

همچنین می توانید از Flipboard به عنوان یک گرد آورنده اخبار محلی استفاده کنید زیرا تقریباً برای همه شهرهای جهان فید دارد.

Flipboard دارای یک طرح خیره کننده به سبک مجله است که دارای گزینه های تعاملی برای پسندیدن ، نظر دادن و به اشتراک گذاری مطالب در پروفایل های رسانه های اجتماعی شما است.

Flipboard از طریق مرورگر یا برنامه های تلفن همراه برای دستگاه های Android یا iOS در دسترس است.

8. جیبی

Pocket News Aggregator Website

Pocket یکی دیگر از برنامه های جمع آوری اخبار است که می توانید محبوب ترین مطالب را در اینترنت جستجو کنید. همچنین به شما امکان می دهد با صرفه جویی در محتوایی که دوست دارید فضای مطالعه خود را ایجاد کنید.

Pocket دارای انواع مختلفی از محتوا ، از جمله مقالات ، فیلم ها و داستان ها از طیف گسترده ای از نشریات است. این دارای دسته بندی های مختلف محتوایی مانند خواندن های ضروری ، پرطرفدار ، فناوری ، امور مالی ، بهداشت و … برای مرور آسان است.

به شما امکان می دهد محتوا را برای خواندن بعداً هنگام حرکت ذخیره کنید و به عنوان برنامه های افزودنی مرورگر و همچنین برنامه های تلفن همراه در دسترس است.
9 {. Inoreader

Inoreader

Inoreader یک نرم افزار قدرتمند Feedly alternative و feed-reader عالی است. Innoreader که در وب ، iOS و دستگاه های Android موجود است ، به شما امکان می دهد وب سایت های مورد علاقه خود را به راحتی اضافه کنید یا وبلاگ های جدیدی برای اشتراک پیدا کنید.

این گزینه ها گزینه های مختلفی را برای تصحیح ، تنظیم مجدد و نمایش محتوا در طرح ها و رنگ بندی های مختلف ارائه می دهد.

اگر قبلاً از خواننده اخبار استفاده می کنید ، می توانید اشتراک های خود را به راحتی وارد کنید. با بزرگ شدن لیست خواندن ، همچنین می توانید اشتراک ها را در مجموعه ها و موضوعات مدیریت کنید.

تقدیرنامه ها h4>

خوب ، این لیست جمع کننده اخبار ما برای پیگیری در سال 2019 بود! اما جمع کننده اخبار بسیار بیشتری وجود دارد. در اینجا برخی از موارد ارجمندی ذکر شده است که ممکن است بخواهید بررسی کنید.

نحوه ایجاد یک وب سایت تجمع اخبار با وردپرس h4>

وب سایت های گردآوری اخبار بسیار مفید هستند و تعداد بسیار زیادی از موارد کاملاً بدون استفاده وجود دارد. با ایجاد یک وب سایت گردآورنده اخبار که از این طیف های ویژه برخوردار باشد ، می توانید با فروش اشتراک ، حمایت مالی و تبلیغات به راحتی از طریق اینترنت درآمد کسب کنید .

بهترین قسمت این است که به جای ایجاد محتوای اصلی خود ، محتوا را تنظیم می کنید. شما می توانید اطلاعات بسیار مفیدی را از منابع برتر به کاربران خود ارائه دهید.

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه به راحتی وب سایت جمع کننده اخبار خود را گام به گام ایجاد کنید.

مرحله 1: راه اندازی وب سایت تجمع اخبار خود h4>

شما می توانید با استفاده از سایر سازندگان وب سایت یا نوشتن کد سفارشی خود. هر دو گزینه برای یک کاربر سطح مبتدی و بدون مهارت برنامه نویسی کاملاً دشوار است.

ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از وردپرس است.

دو نوع وب سایت وردپرس وجود دارد ، WordPress.com و WordPress.org. شما به WordPress.org نیاز خواهید داشت زیرا از این طریق آزادی و انعطاف پذیری کامل را به شما می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، به راهنمای ما در تفاوت بین WordPress.com در مقابل WordPress.org .

برای شروع با WordPress.org ، به یک حساب میزبانی وب و یک نام دامنه نیاز دارید.

به طور معمول ، یک نام دامنه 14،99 دلار در سال و میزبانی وردپرس هزینه ماهانه 7.99 دلار است. و اکنون از آنجا که همه وب سایت ها به SSL نیاز دارند ، می توانید 69.99 دلار در سال اضافی به کل آن اضافه کنید. این کاملاً پول است.

خوشبختانه ، Bluehost موافقت کرده است به کاربران ما تخفیف میزبانی با نام دامنه رایگان + گواهینامه SSL رایگان را ارائه دهید. اساساً شما می توانید فقط با 2.75 دلار در ماه شروع به کار کنید.

به سادگی از وب سایت Bluehost دیدن کنید تا خرید را کامل کنید و سپس به راهنمای ما در نحوه ایجاد وب سایت وردپرس برای دستورالعمل های گام به گام تنظیم مراجعه کنید.

مرحله 2: افزونه WP RSS Aggregator را نصب و فعال کنید h4>

بعد از اینکه وب سایت وردپرس خود را راه اندازی کردید ، مرحله بعدی نصب و فعال سازی WP RSS Aggregator. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام ما در نحوه نصب افزونه در وردپرس .

WP RSS Aggregator بهترین افزونه وردپرس برای تبدیل وب سایت وردپرس به یک جمع کننده محتوا است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا RSS های وب را بدون هیچ گونه کدگذاری ، RSS های خود را وارد ، ادغام و نمایش دهید.

برای پیکربندی تنظیمات افزونه ، از داشبورد خود به RSS Aggregator »تنظیمات مراجعه کنید.

WP RSS Aggregator Settings

تنظیمات پیش فرض برای اکثر وب سایت ها م workثر است ، با این وجود ، در صورت لزوم ، هنوز باید آنها را بازبینی و تغییر دهید.

مرحله 3. منابع ورودی را برای وارد کردن موارد خوراک اضافه کنید h4>

اکنون وب سایت شما آماده است تا نمایش خبرهای جدید را شروع کند. شما فقط باید منابعی را که می خواهید در وب سایت خود نمایش دهید اضافه کنید.

WP RSS Aggregator می تواند محتوا را از هر وب سایتی که دارای خوراک RSS است ، واکشی و نمایش دهد. اکثر وب سایت های خبری و وبلاگ دارای خوراک RSS هستند.

ابتدا از داشبورد خود به صفحه RSS Aggregator »منابع تغذیه بروید و سپس روی دکمه افزودن جدید کلیک کنید.

Add New Feed Source in WP RSS Aggregator

پس از آن ، می توانید منبع خبر خود را اضافه کنید. نام وب سایت منبع فید را وارد کنید ، به عنوان مثال WPBeginner.

بعد ، باید URL منبع خبر را وارد کنید. در اکثر موارد ، می توانید به سادگی URL وب سایت را وارد کنید.

برای تست اعتبار RSS می توانید روی پیوند “تأیید خبرمایه” در زیر قسمت URL کلیک کنید.

RSS Feed Validation Service

اگر پیوند معتبر است ، پس می توانید منبع خبر خود را منتشر کنید.

پس از اتمام ، افزونه بلافاصله واردات موارد خوراک را آغاز می کند (بستگی به فاصله پردازش خبرمایه دارد).

با مراجعه به RSS Aggregator »موارد خوراک می توانید موارد خوراک وارد شده را مشاهده کنید.

WP RSS Aggregator Feed Items in WordPress Dashboard

پس از آن ، این فرایند را تکرار کنید تا منابع فید بیشتری به وب سایت خود اضافه کنید.

مرحله 4: گردآورنده محتوای خود را به صورت زنده منتشر کنید h4>

اکنون که اقلام خوراک را وارد کرده اید ، می توانید مقالات جمع شده خود را به صورت زنده در وب سایت خود منتشر کنید.

برای انتشار فید محتوای خود ، یک صفحه یا پست جدید ایجاد کنید. در مرحله بعدی ، باید روی نماد Add New Block کلیک کرده و بلوک WP RSS Aggregator را در بخش ابزارک ها انتخاب کنید.

Add WP RSS Aggregator Block in WordPress Page

پس از اتمام ، این افزونه به صورت خودکار خوراک وردپرس شما را بارگیری می کند.

RSS News Feed Added in WordPress Page

اکنون می توانید صفحه خود را منتشر کنید و خوراک محتوای خود را به صورت زنده مشاهده کنید. نحوه مشاهده آن در وب سایت نمایشی شما در اینجا است.

RSS News Feed in WordPress Site Demo

مرحله 5: ویژگی های بیشتری به تجمیع کننده محتوای وردپرس خود اضافه کنید h4>

WP RSS Aggregator به شما امکان می دهد ویژگی های بیشتری را با افزودنیهای ممتاز خود به تجمیع کننده محتوای وردپرس خود اضافه کنید. می توانید با رفتن به RSS RSS Aggregator »سایر ویژگی ها از داشبورد خود ، افزونه های موجود را مشاهده کنید.

WP RSS Aggregator Plugin Addons

با استفاده از این افزودنی ها می توانید موارد خبره خود را به عنوان پست های وردپرس وارد کرده و یک وب سایت تجمیع کننده اخبار با ویژگی های بسیار بیشتر ایجاد کنید. افزونه Feed to Post به شما امکان می دهد این قابلیت را اضافه کنید و هر مورد فید را به محتوای مستقل خود اختصاص دهید.

همچنین می توانید تصاویر کوچک و متن های پست را با فیدها نمایش دهید. برای افزودن این ویژگی ، باید از افزودنی Excerpts & Thumbnails استفاده کنید.

برای راهنمای دقیق در مورد ویژگی های پیشرفته این افزونه ، به راهنمای کامل ما در واکشی اطلاعات در وردپرس با استفاده از WP RSS Aggregator .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد بهترین وب سایت های گردآوری اخبار و نحوه ساخت سایت خود در وردپرس اطلاعات کسب کنید. اگر ناشر محتوا هستید ، ممکن است بخواهید راهنمای ما را در بهینه سازی خوراک RSS شما . این به شما کمک می کند از وب سایت های جمع کننده اخبار که خبرمایه خود را نمایش می دهند بازدید بیشتری داشته باشید.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-news-aggregator-websites-how-to-build-your-own/.

دیدگاهتان را بنویسید