9 بهترین نرم افزار وبینار برای کاربران وردپرس

آیا می خواهید یک وبینار در سایت وردپرس خود اجرا کنید؟ وبینارها راهی تعاملی برای دسترسی به کاربران ، به اشتراک گذاشتن تجربه شما و رشد تجارت شما فراهم می کنند. در این مقاله ، ما برخی از بهترین نرم افزارهای وبینار را برای کاربران وردپرس به اشتراک خواهیم گذاشت.

Webinar software for WordPress users

نرم افزار وبینار چیست و چه زمانی به آن نیاز دارید؟

اصطلاح وبینار از سمینار ، گردهمایی تبادل ایده ، یادگیری ، همکاری و ملاقات آمده است. تنها تفاوت این است که وبینارها در وب برگزار می شوند و همه شرکت کنندگان در استفاده از دسک تاپ یا دستگاه های تلفن همراه خود شرکت می کنند.

وبینارها در وب سایت هایی که کلاس های آنلاین برگزار می کنند محبوب هستند. یک نرم افزار وبینار به چندین کاربر امکان می دهد تا در یک جریان ویدئویی شرکت کنند. برگزارکننده و شرکت کنندگان می توانند به طور همزمان با یکدیگر تعامل ، به اشتراک گذاری محتوا ، گپ و کنفرانس داشته باشند.

اگر می خواهید یک وب سایت آموزش آنلاین راه اندازی کنید ، نگاهی به راهنمای ما در نحوه افزودن سیستم مدیریت یادگیری در وردپرس .

با این گفته ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین نرم افزارهای وبینار موجود برای کاربران وردپرس بیندازیم.

1 GoToWebinar

GoToWebinar

GoToWebinar که توسط GoToMeeting برای شما آورده شده است یکی از محبوب ترین گزینه ها برای نرم افزار وبینار است. آنها به پلت فرم قابل اعتماد و سهولت استفاده معروف هستند. این به زیبایی در همه دستگاه ها کار می کند و تجربه کاربری بسیار خوبی را ارائه می دهد.

آنها از ویژگی “عبور از کنترل” برخوردار هستند که به شما امکان می دهد کنترل صفحه کلید و ماوس خود را به هر شرکت کننده در جلسه بدهید. همچنین می توانید برنامه های دسک تاپ ، صفحه نمایش ، ارائه ها و پرونده ها را به اشتراک بگذارید.

راه حل آموزش وبینار آنها امکان ثبت نام آسان و راه اندازی سریع را فراهم می کند. راه حل آموزش وبینار همچنین نظرسنجی ها و نظرسنجی های زنده ، اشتراک مطالب دوره و توانایی میزبانی از گروه های بزرگ یا کوچک را ارائه می دهد. تمام ویژگی هایی که یک ارائه دهنده آموزش از طریق یک نرم افزار وبینار نیاز دارد ، در آن قرار دارد.

GoToWebinar برای سناریوهای مختلف استفاده از برنامه های مختلف قیمت گذاری ارائه می شود. برنامه آغازین آنها از 89 دلار در ماه برای 100 شرکت کننده شروع می شود و تا 299 دلار در ماه برای 1000 شرکت کننده افزایش می یابد.

2. وبینارهای OnAir

Webinars OnAir

یک معایب استفاده از Google Hangouts این است که نمی توانید مستقیماً از کاربران هزینه بگیرید. Webinars OnAir در اطراف Google Hangouts ساخته شده است و به شما امکان می دهد بابت عضویت در یک وبینار از کاربران هزینه دریافت کنید.

همراه با همه ویژگی های Hangouts و سپس برخی دیگر. این یک پیکسل تعبیه شده در هدف قرار دارد که به شما امکان می دهد مخاطبان خود را در سراسر وب ردیابی کنید. شما می توانید در طول برگزاری وبینار پیشنهادات ویژه ای را به شرکت کنندگان خود نشان دهید ، راهنمایی ایجاد کنید و به طور خودکار وبینار را در YouTube ذخیره کنید.

قیمت گذاری وبینارهای OnAir برای حداکثر 25 شرکت کننده از 19.97 دلار در ماه شروع می شود. با 99.97 دلار در ماه می توانید حداکثر 5000 شرکت کننده و تمام ویژگی ها داشته باشید.

3. WebinarJam

Webinar Jam

WebinarJam یکی دیگر از نرم افزارهای وبینار است که از Google Hangouts استفاده می کند و ویژگی های بازاریابی را به آن اضافه می کند. این به شما امکان میزبانی وبینارهای بسیار بزرگ با تمام ویژگی های قدرتمند یک ابزار حرفه ای وبینار را می دهد.

WebinarJam به شما امکان می دهد ثبت نام ها را مدیریت کنید ، از اشتراک صفحه و صفحه استفاده کنید ، با همه شرکت کنندگان تحت همان نرم افزار تعامل داشته باشید. این سایت برای بازاریابان ساخته شده است و دارای صفحات فرود سفارشی است که می توانید از آنها برای ثبت نام ، اعلان های ایمیل ، نظرسنجی ها ، آزمونها و پیشنهادات زنده در جلسات استفاده کنید.

همچنین به طور خودکار تمام جلسات وبینار را ضبط می کند ، شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آنها را در YouTube منتشر کنید. همچنین می توانید هر زمان که خواستید آنها را پخش کنید.

قیمت گذاری از 497 دلار در سال آغاز می شود که این امر را به یکی از ارزانترین گزینه ها تبدیل می کند.

4. StealthSeminar

StealthSeminar

StealthSeminar یکی دیگر از نرم افزارهای آسان وبینار است. این نه تنها نرم افزار زنده وبینار را ارائه می دهد ، بلکه آن را با وبینارهای ضبط شده یا وبینارهای ترکیبی خودکار ترکیب می کند. با این کار می توانید روند اجرای یک وبینار را کاملاً خودکار کنید.

شما ابزارهای قدرتمندی برای کنترل بحث و کنترل جریان کاربر دریافت می کنید. StealthSeminar همچنین به راحتی با ارائه دهندگان خدمات ایمیل مانند MailChimp ، AWeber ، و غیره

ویژگی های زیادی برای بازاریابان وجود دارد ، مانند برقراری تماس نامحدود برای اقداماتی که می تواند در هر زمان به طور خودکار خاموش شود. این برنامه همچنین تجزیه و تحلیل دقیق و آزمایش تقسیم را ارائه می دهد تا بتوانید عملکرد خود را تجزیه و تحلیل کنید و از این طریق پیشرفت کنید.

هزینه سمینار مخفی کاری 97.00 دلار هزینه ثبت نام و سپس 69.95 دلار ماهانه برای برنامه 150 کاربر است.

5. Google Hangouts

Google Hangouts

استفاده از نرم افزار وبینار موجود در حال حاضر از Google Hangouts آسان ترین است. فوق العاده سریع و رایگان است. هرکسی دارای حساب Google باشد می تواند از آن استفاده کند.

به غیر از تماس صوتی و تصویری معمول ، به چندین کاربر امکان می دهد به یک پاتوق بپیوندند. کاربران می توانند فایل ها ، چت ، صفحه رایانه را به اشتراک بگذارند و موارد دیگر.

Hangouts on Air به شما امکان می دهد وبینارهای پخش زنده داشته باشید و آنها را با دنیای افراد خاص به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید Hangout های خود را ضبط کرده و در YouTube به اشتراک بگذارید.

نکته منفی این است که ثبت نام کاربر با پرداخت هزینه یا ویژگی های بازاریابی که برای اجرای یک وبینار حرفه ای به آن نیاز دارید ، ندارد.

نگاهی به راهنمای ما در مورد نحوه جاسازی یک جلسه زنده Google+ Hangout در وردپرس و نحوه افزودن شمارش معکوس رویداد Google+ Hangout در وردپرس .

6 Cisco WebEx

Cisco WebEx

Cisco WebEx یکی از رهبران صنعت در کنفرانس وب برتر و سازماندهی وبینارهای حرفه ای است. این همه ابزار حرفه ای را دارد که شما برای انجام جلسات حرفه ای نیاز دارید.

مرکز آموزش WebEx به شما امکان می دهد وبینارهایی با هدف آموزش و یادگیری ایجاد کنید. این ابزار دارای ابزارهای دیگری برای شرکت در نظرسنجی ها ، مسابقه ها ، عملکردهای پیگیری ، انجام آزمایش ها و نظرسنجی ها و غیره است. کاربران همچنین می توانند هر برنامه ، صفحه ، یادداشت و پرونده را به اشتراک بگذارند.

قیمت گذاری از 24 دلار در ماه برای 8 کاربر تا 69 دلار در ماه برای حداکثر 100 کاربر شروع می شود.

7. بزرگنمایی

Zoom

یکی دیگر از مدعیان قدرتمند در صنعت نرم افزار وبینار ، بزرگنمایی است. به شما امکان می دهد کنفرانس ها و جلسات ویدیویی بسیار تعاملی را با صدا و تصویر با کیفیت HD برگزار کنید.

یکی از جالب ترین ویژگی های بزرگنمایی امکان اشتراک صفحه نمایش موبایل از تلفن یا رایانه لوحی شماست. همچنین می توانید صفحه را به دو قسمت تقسیم کنید تا به طور همزمان panelist ها و صفحه مشترک را نشان دهید.

زوم یک برنامه رایگان با ویژگی های محدود دارد. برنامه اصلی آنها از 14.99 دلار در ماه شروع می شود. آنها همچنین یک طرح آموزشی برای مراکز یادگیری در هر شکل و اندازه دارند.

8. AnyMeeting

AnyMeeting

AnyMeeting راه حل هایی برای میزبانی وبینارهای بزرگ و کوچک ارائه می دهد. همراه با تمام ویژگی های استانداردی که شما از یک نرم افزار حرفه ای وبینار انتظار دارید.

به شما امکان میزبانی مکالمات گروهی بزرگ ، کنفرانس های ویدیویی و صوتی ، با ویژگی های اشتراک صفحه و فایل را می دهد. به عنوان یک ابزار آموزشی همچنین شامل نظرسنجی ها ، آزمونها ، آزمون های پیگیری ، یادداشت ها ، سخنرانی ها و گروه های بزرگ با حداکثر 1000 شرکت کننده است.

برنامه های قیمت گذاری AnyMeeting از 18 دلار در ماه برای 30 شرکت کننده تا 298 دلار در ماه برای 1000 شرکت کننده شروع می شود.

9. Adobe Connect

Adobe Connect

Adobe Connect یکی از قدرتمندترین و دارای ویژگی نرم افزار وبینار غنی در بازار است. همه زنگ ها و سوتهایی را که انتظار دارید از بستر ایجاد شده توسط یکی از غول های فناوری اطلاعات ارائه دهید.

Adobe Connect امکان برگزاری جلسات و کنفرانس های آنلاین ، اجرای وبینارها ، آموزش ها و دوره های آنلاین را بسیار آسان می کند. بستر بسیار تعاملی آنها اشتراک گذاری را برای مخاطبان و میزبان آسان تر می کند.

کاربران و کارشناسان بارها و بارها تجربه کاربر ، سهولت استفاده ، قابلیت اطمینان و عملکرد Adobe Connect را ستوده اند.

این برنامه دارای قیمت های مختلفی است که سالانه صورتحساب می شود. برای Adobe Connect Webinars ، قیمت گذاری از 1250 دلار در سال / مدیر وبینار برای حداکثر 100 کاربر شروع می شود.

امیدواریم این مقاله به یافتن برخی از بهترین نرم افزارهای وبینار برای کاربران وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما 40 ابزار مفید برای مدیریت و رشد وبلاگ وردپرس خود

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/9-best-webinar-software-for-wordpress-users/.

دیدگاهتان را بنویسید