9 بهترین خدمات تماس کنفرانسی سال 2020 در مقایسه (گزینه های رایگان)

آیا به دنبال بهترین سرویس تماس کنفرانسی آنلاین برای تجارت خود هستید؟

با افزایش روند کار از راه دور ، بسیاری از مشاغل به شدت به تماس های کنفرانسی ، تماس های ویدیویی گروهی و گفتگوی گروهی تیم متکی هستند. بسیاری از خدمات عالی کنفرانس رایگان و پولی در بازار وجود دارد ، اما چگونه یکی از خدمات مناسب برای تجارت خود را انتخاب می کنید؟

در این مقاله ، ما بهترین خدمات و نرم افزار تماس کنفرانسی آنلاین را برای کمک به شما در مدیریت تیم های از راه دور ، بهبود ارتباطات و رشد کسب و کارتان مقایسه خواهیم کرد.

Comparing the best online conference call software

سلب مسئولیت شفافیت: محتوای WPBeginner از خواننده پشتیبانی می کند ، به این معنی که اگر روی برخی از پیوندهای این پست کلیک کنید ، ممکن است هزینه ارجاع کمی داشته باشیم. لطفاً بدانید که ما فقط محصولی را پیشنهاد می دهیم که از خود استفاده می کنیم و یا اعتقاد داریم برای خوانندگان ما ارزش افزوده دارد. برای جزئیات بیشتر به نحوه تأمین بودجه WPBeginner مراجعه کنید.

1. Nextiva

Nextiva

Nextiva یکی از بهترین خدمات تلفنی کسب و کار در بازار. به شما امکان می دهد با استفاده از شماره تلفن تجارت مجازی خود به راحتی تماس های کنفرانسی را مدیریت کنید.

برنامه Nextiva در همه دستگاه ها (Android ، iPhone ، لپ تاپ و رایانه های رومیزی) کار می کند. می توانید از آن برای دریافت تماس تلفنی در حین حرکت ، در خانه یا دفتر استفاده کنید.

برای تیم های از راه دور بسیار مناسب است زیرا Nextiva افزودن اعضای تیم و تنظیم قوانین ارسال تماس بر اساس بخش ها را بسیار آسان می کند.

کیفیت تماس صوتی آنها عالی است ، استفاده از برنامه ها آسان است و پشتیبانی خارق العاده ای از مشتری را ارائه می دهند. سیستم عامل آنها همچنین شامل CRM ، LiveChat و سایر ویژگیهای طیف گسترده ای است که برای مدیریت کسب و کار خود به آنها نیاز خواهید داشت.

تنها نکته منفی این است که ویژگی تماس ویدیویی آنها کمی محدود است.

توجه: ما از Nextiva در WPBeginner برای شماره تلفن مشاغل مجازی . طبق تجربه ما ، Nextiva از نظر ویژگی و قیمت از لحاظ سیستم بهترین تلفن کوچک تجارت در بازار است.

قیمت گذاری: 20 دلار در ماه برای هر کاربر ، اما اگر به تماس های کنفرانسی نامحدود نیاز دارید ، به برنامه پیشنهادی آنها نیاز خواهید داشت که از 25 دلار برای هر کاربر در ماه شروع می شود.

2. RingCentral

RingCentral

RingCentral یکی دیگر از محبوب ترین ها ارائه دهنده VOIP تجارت که خدمات تماس کنفرانسی را ارائه می دهد. آنها شماره تلفن های حرفه ای کسب و کار را با هر دو ویژگی کنفرانس صوتی / تصویری ارائه می دهند.

RingCentral همچنین یک شماره تلفن مجازی با برنامه های تلفن همراه ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از شماره تلفن یکسان در چندین دستگاه از هر مکان استفاده کنید. این کاملاً برای تیم های از راه دور که از هر مکان کار می کنند ، کار می کند.

ویژگی های پلتفرم RingCentral شامل تلفن ابری ، پیام رسانی تیمی ، کنفرانس ، هدایت تماس ، تبریک خودکار و موارد دیگر است.

همه کاربران RingCentral می توانند یک سرویس جلسه آنلاین بصورت آنلاین ، RingCentral Meetings ، دریافت کنند که به شما امکان می دهد با هر کسی در تیم و یا مشتریان خود تماس کنفرانس ویدیویی با کیفیت بالا داشته باشید.

طرح جلسات آنلاین رایگان می تواند حداکثر 100 شرکت کننده در مکالمه داشته باشد ، همراه با اشتراک صفحه نمایش ، اما فقط به تماس 40 دقیقه ای محدود می شود.

قیمت گذاری: برنامه اصلی آنها از 19.99 دلار / اپراتور در هر ماه شروع می شود. می توانید ماهانه 34.99 دلار به Office Office Premium ارتقا دهید که محدودیت های تماس را برطرف می کند و تعداد زیادی ویژگی اضافی به شما می دهد.

3. بزرگنمایی

Zoom

زوم یک نرم افزار ویدیویی کنفرانس آنلاین و جلسه آنلاین است. اگر فقط به دنبال کنفرانس ویدیویی و نرم افزار نشست آنلاین هستید ، بزرگنمایی یک گزینه عالی است.

به راحتی می توانید یک کنفرانس یا جلسه کنفرانس آنلاین تنظیم کنید و اعضای تیم خود را به سادگی با به اشتراک گذاشتن یک لینک دعوت کنید. استفاده از آن آسان است و برنامه هایی برای همه دستگاه ها از جمله تلفن های همراه در دسترس است.

زوم یک طرح خدمات رایگان ارائه می دهد که شامل تماس های کنفرانسی با حداکثر 100 شرکت کننده و جلسات 1 به 1 نامحدود است. این برای اکثر مشاغل کوچک با تیم های از راه دور کاملا کافی است.

نکته منفی برنامه رایگان این است که تماس های کنفرانسی به مدت 40 دقیقه محدود می شوند. این واقعاً ناامیدکننده است زیرا همه شرکت کنندگان شروع به دیدن یک تایمر شمارش معکوس می کنند و با گذشت 40 دقیقه ، برنامه همه را از اتاق جلسه بیرون می کند.

برخلاف دو ارائه دهنده اول لیست ما ، Zoom شماره تلفن اختصاصی تجارت مجازی را به شما نمی دهد. اما هر جلسه بزرگنمایی یک کد شماره گیری منحصر به فرد دریافت می کند که شرکت کنندگان می توانند از طریق تلفن برای عضویت در آن استفاده کنند ، درصورتی که برنامه یا دسترسی به اینترنت مطمئن ندارند.

قیمت گذاری: طرح اصلی رایگان است ، اما می توانید برای حذف محدودیت زمانی و باز کردن سایر ویژگی ها ، به برنامه پرداخت شده آنها ارتقا دهید. قیمت گذاری از 14.99 دلار در ماه برای هر میزبان شروع می شود.

توجه: تیم ما از Zoom برای جلسات داخلی تیم و تماس های ویدیویی استفاده می کند. رهبران تیم ما از برنامه Pro برخوردارند ، بنابراین آنها می توانند جلسات طولانی تری را در صورت لزوم اجرا کنند ، زیرا فقط میزبان باید یک حساب Pro داشته باشد تا جلسات طولانی مدت را اجرا کند.

4. G Suite Hangouts / دیدار با

G Suite

G Suite جلسات Google Hangout را برای تماس های کنفرانسی و جلسات ویدیویی ارائه می دهد. کنفرانس پیام رسان ، چت ، صوتی و ویدئویی ایمن را برای مشاغل و تیم های کوچک ارائه می دهد.

همچنین از طریق برنامه های Google Hangouts به صورت رایگان در دسترس است که از تماس های کنفرانس آنلاین نیز پشتیبانی می کند. با این حال ، به عنوان بخشی از G Suite ، یک آدرس ایمیل حرفه ای کسب و کار ، فضای ذخیره سازی ابری ، برنامه های Google مانند تقویم ، صفحه ها ، اسناد ، و بیشتر.

برخلاف برخی از نرم افزارهای تماس کنفرانسی موجود در این لیست ، Google Hangouts با شماره تلفن مشاغل همراه نیست. کاربران می توانند با شماره گیری در جلسات شرکت کنند ، اما شما هیچ ویژگی خدمات تلفن مناسب شغلی را ندارید.

قیمت گذاری: Google Hangouts کلاسیک رایگان است. برنامه های پولی G Suite از 6 دلار در ماه برای هر کاربر شروع می شود. یک کاربر G G Suite می تواند جلسه ای را با حداکثر 100 شرکت کننده اجرا کند. شما می توانید این محدودیت را به 150 شرکت کننده (طرح تجاری G Suite) و حداکثر 250 شرکت کننده در طرح آموزشی / آموزشی G Suite افزایش دهید.

5. تیم های Microsoft

Microsoft Teams

تیم های مایکروسافت ابزاری ارتباطی چند منظوره برای تیم های از راه دور و مشاغل کوچک است. این برنامه با پیام رسانی متنی ، گپ های گروهی ، کانال ها ، اشتراک فایل و کنفرانس صوتی / تصویری ارائه می شود.

راه اندازی تیم مشاغل کوچک بسیار آسان است. Microsoft Teams روی همه سیستم عامل ها و دستگاه ها از جمله تلفن های همراه کار می کند.

نرم افزار اساسی برای همه رایگان است ، اما شما با Office 365 که مجموعه بهره وری مایکروسافت است. Office 365 به شما امکان می دهد عنوان ایمیل تجارت حرفه ای و همه برنامه های Microsoft Office از جمله Outlook ، Word ، Excel و موارد دیگر.

مایکروسافت تیم همچنین ویژگی های یک سرویس تلفنی کسب و کار را به شما نمی دهد. در صورت نیاز به مدیریت تماس های مشتری ، ممکن است همچنان به خدمات تلفنی نیاز داشته باشید.

قیمت گذاری: تیم های اصلی Microsoft رایگان است اما می توانید به Office 365 که از 5 کاربر برای هر کاربر در ماه شروع می شود.

6. اسکایپ

Skype

Skype یک برنامه پیام رسان و تماس صوتی / تصویری محبوب است. این یک روش اصلی برای برگزاری کنفرانس های یک به یک (1: 1) برای افراد مستقل ، کارآفرینان و کاربران شخصی بوده است.

به شما امکان می دهد از طریق برنامه اسکایپ خود با شماره تلفن های محلی و بین المللی تماس بگیرید. همچنین می توانید از مناطق و کشورهای مختلف یک شماره تلفن محلی دریافت کرده و با آن شماره تماس بگیرید.

اسکایپ کنفرانس ویدیویی HD ، اشتراک صفحه ، ضبط تماس ، اشتراک فایل و سایر موارد را ارائه می دهد. اسکایپ برای تماس های 1 به 1 بسیار عالی کار می کند ، اما در طول کنفرانس ویدئویی افزودن تعداد بیشتری از شرکت کنندگان کیفیت تماس را به میزان قابل توجهی پایین می آورد.

قیمت گذاری: استفاده از برنامه اساسی Skype رایگان است. اگر شماره تلفنی اضافه می کنید یا می خواهید تماس تلفنی برقرار کنید ، باید نسخه های به روز را بخرید. قیمت گذاری براساس منطقه و نرخ مکالمه متفاوت است.

7. GoToMeeting

GoToMeeting

GoToMeeting گزینه خوب دیگری برای تماس های کنفرانسی و جلسات آنلاین است. خدمات آنها جلسات آنلاین سریع را با ابزارهای به اشتراک گذاری ساده ارائه می دهد که به همه اعضای تیم امکان می دهد در استفاده از هر دستگاهی شرکت کنند.

آنها برنامه هایی برای همه سیستم عامل ها از جمله تلفن های همراه دارند که به شما امکان می دهد جلسات را در حین حرکت انجام دهید.

به صورت اختیاری ، می توانید عنوان شماره های بدون هزینه به برنامه خود و اجازه می دهید تا کاربران برای پیوستن به تماس کنفرانسی شماره گیری کنند.

قیمت گذاری: با شروع از 12 دلار به ازای هر سازمان دهنده در ماه.

8. شل

Slack

اسلک برنامه محبوب تولید و ارتباطات برای تیم های از راه دور است. این یک ویژگی داخلی صوتی / تصویری دارد که به شما امکان می دهد بدون خارج شدن از برنامه تماس کنفرانسی برقرار کنید.

به عنوان یک ابزار همکاری تیمی ، Slack با یکپارچه سازی در بسیاری از برنامه های بهره وری محبوب که ممکن است تیم شما قبلاً از آنها استفاده کرده باشد مانند آسانا ، Google Drive ، تقویم Google ، Gmail ، بزرگنمایی و موارد دیگر.

Slack شامل خدمات تلفنی نمی شود ، بنابراین اگر به دنبال تماس کنفرانسی با مشتریان هستید یا وبینار اجرا می کنید ، نمی تواند چنین کاری انجام دهد.

قیمت گذاری: طرح اولیه رایگان محدود به 10 هزار سابقه پیام و تماس های 1: 1 است. برنامه استاندارد از 6.67 دلار به ازای هر کاربر در ماه شروع می شود.

توجه: ما از Slack برای گپ های تیم داخلی و پیام های گروهی خود استفاده می کنیم. برخی از اعضای تیم ما وقتی Zoom یا سیستم عامل های دیگر به درستی کار نمی کنند از ویژگی های تماس شل استفاده می کنند.

9. UberConference

UberConference

UberConference یکی دیگر از خدمات مکالمه رایگان کنفرانسی رایگان برای برقراری ارتباط با تیم ها و مشتریان از راه دور است.

استفاده از آن بسیار آسان است. با به اشتراک گذاشتن یک URL می توانید کاربران را به راحتی دعوت کنید و آنها برای عضویت در تماس نیازی به بارگیری چیزی ندارند. روی همه دستگاه ها از جمله تلفن های همراه کار می کند.

این پلتفرم شامل به اشتراک گذاری آسان صفحه ، رونوشت مکالمه ، موسیقی نگهدارنده سفارشی ، یادآوری تماس برنامه و برنامه ها برای همه دستگاه ها است.

این بخشی از DialPad است که به شما امکان می دهد یک سرویس تلفن تجاری را در برنامه UberConference خود ادغام کنید. همچنین می توانید آن را با Slack ، G Suite و Office 365 ادغام کنید.

قیمت گذاری: طرح رایگان به شما امکان می دهد حداکثر 10 شرکت کننده اضافه کنید. برنامه های پرداختی با 15 شرکت در هر ماه با بیش از 100 شرکت کننده در هر برنامه شروع می شود.

بهترین سرویس تماس کنفرانسی کدام است؟ h4>

همه سیستم عامل های نرم افزاری فوق الذکر به شما امکان می دهند تماس کنفرانسی و جلسات ویدیویی آنلاین داشته باشید. با این حال ، شما باید موردی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد.

اگر برای مدیریت تماس های کنفرانس صوتی خود به سرویس تلفن شغلی نیاز دارید ، Nextiva

بهترین گزینه است.

اگر می خواهید یک پلت فرم همه جانبه (تلفن + کنفرانس ویدیویی) داشته باشید ، RingCentral بهترین بستر تماس کنفرانسی است.

اگر به دنبال یک سرویس کنفرانس ویدیویی مستقل هستید ، بزرگنمایی a > بهترین است زیرا به شما امکان می دهد چندین شرکت کننده را بدون از دست دادن کیفیت اضافه کنید.

Slack و تیم های Microsoft هر دو برای همکاری بهتر تیم ، پیام رسانی متنی و اشتراک فایل با ویژگی های اساسی تماس کنفرانسی.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین نرم افزار تماس کنفرانسی آنلاین را پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید نکات ما را در مورد بهترین خدمات بازاریابی ایمیل و بهترین نرم افزار چت زنده برای مشاغل کوچک.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-conference-call-services-compared/.

دیدگاهتان را بنویسید