9 بهترین افزونه Facebook WordPress برای رشد وبلاگ شما

آیا به دنبال بهترین افزونه های فیس بوک برای وردپرس هستید؟ فیس بوک با بیش از 1 میلیارد کاربر فعال بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی جهان است. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های وردپرس فیس بوک را برای کمک به شما در جهت رشد وبلاگ و بازدید بیشتر ، انتخاب کرده ایم.

Best Facebook plugins for WordPress

1. تعداد به اشتراک گذاشته شده

Shared Counts

تعداد به اشتراک گذاشته شده یکی از بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس . به شما امکان می دهد به راحتی دکمه های اشتراک اجتماعی را به پست های وردپرس خود از جمله دکمه اشتراک فیس بوک اضافه کنید.

برای سرعت و عملکرد بسیار بهینه شده است a > و می تواند تعداد اشتراکات برای فیس بوک ، توییتر ، LinkedIn و موارد دیگر را به طور دقیق نشان دهد. این دارای چندین سبک دکمه است که به شما امکان می دهد تا یکی از بهترین موارد را در سایت خود انتخاب کنید.

2. خوراک فیس بوک سفارشی

Custom Facebook Feed

Feed Feed فیس بوک به شما امکان می دهد پست های خود را از یک صفحه Facebook در وب سایت WordPress خود نمایش دهید. این فید سفارشی فیس بوک پاسخگو ، سئو دوستانه و قابل تنظیم است. حتی می توانید چندین فید را از صفحات مختلف فیس بوک واکشی کرده و با استفاده از کد کوتاه در هر کجای وب سایت خود نمایش دهید.

می توانید صفحه جدیدی برای فید فیس بوک خود ایجاد کنید یا آن را در نوار کناری وبلاگ خود نمایش دهید. این افزونه برای سرعت بهینه شده است و تغییر رنگ / سبک فیدهای خود را از منطقه مدیر وردپرس بسیار آسان می کند. برای دستورالعمل های دقیق ، به مقاله ما در مورد چگونگی ایجاد فید فیس بوک سفارشی در وردپرس .

3. Pixel Cat – پیکسل فیس بوک

Pixel Cat - Facebook Pixel

افزونه Pixel Cat Facebook Pixel به شما امکان می دهد پیکسل هدفگذاری مجدد فیس بوک خود را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. این پیکسل به شما امکان می دهد تبلیغات سفارشی را به کاربران فیس بوک که از وب سایت شما بازدید کرده اند نشان دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به مقاله ما در مورد نحوه نصب پیکسل هدفگذاری مجدد فیس بوک در وردپرس.

جدا از نصب آسان پیکسل فیس بوک در وردپرس ، این پلاگین به شما کمک می کند ردیابی مشتریان WooCommerce و نمایش تبلیغات بهتر در فیدهای فیس بوک آنها.

4. بررسیهای فیس بوک

Facebook Reviews

افزونه Facebook Reviews به شما امکان می دهد مرورهای صفحه Facebook را در وب سایت وردپرس خود نمایش دهید. همراه با ویجت آسان برای استفاده که به شما امکان می دهد وب سایت خود را به صفحه فیس بوک خود متصل کرده و نظرات کاربران فیس بوک را نمایش دهید.

این به شما کمک می کند اثبات اجتماعی را به وب سایت خود اضافه کنید و به برند خود اعتماد کنید. نسخه رایگان خوب کار می کند ، اما برای نمایش نظرات در قالب های غنی Schema.org .

5. ابزارک فیس بوک

Facebook Widget

افزونه Facebook Widget به شما امکان می دهد به راحتی عنوان افزونه صفحه Facebook به نوار کناری وبلاگ شما. استفاده از آن بسیار آسان است و دارای کد کوتاه است که می توانید برای نمایش جعبه Facebook Like در هر جای وب سایت خود استفاده کنید.

با گزینه های سفارشی سازی مشابه پلاگین پیش فرض صفحه فیس بوک ارائه می شود. می توانید عکس های نمایه ، جلد صفحه را نشان دهید ، عرض / ارتفاع را سفارشی کنید و زبان را انتخاب کنید.

6 Nextend Social Connect

Nextend Social Login

افزونه Nextend Social Connect اجازه می دهد تا کاربران برای ثبت نام و ورود به سیستم در وب سایت شما با استفاده از پروفایل های اجتماعی خود. این از ورود به سیستم با فیس بوک ، Google و Twitter.

با فرمهای پیش فرض ورود به سیستم وردپرس و ثبت نام بصورت یکپارچه کار می کند ، بنابراین کاربران این امکان را دارند که از Facebook استفاده کنند یا از روش ثبت نام پیش فرض استفاده کنند. پس از ثبت نام ، کاربران می توانند با مراجعه به صفحه پروفایل کاربری خود در قسمت سرپرست ، ارتباط اجتماعی خود را در هر زمان قطع کنند.

7. دسترسی خودکار به فیس بوک ارسال خودکار

همانطور که از نامش پیداست ، AccessPress Facebook Auto post به شما امکان می دهد مقالات جدید را به طور خودکار در صفحه یا نمایه فیس بوک خود به اشتراک بگذارید. پس از فعال شدن ، باید به نمایه خود متصل شوید و به وب سایت خود اجازه دهید.

به شما امکان می دهد محتوایی را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید: پست ها ، صفحات و انواع پست های سفارشی. حتی می توانید اشتراک گذاری یک مورد را قبل از انتشار غیرفعال کنید. برای دستورالعمل های دقیق نصب ، به مقاله ما در مورد نحوه ارسال خودکار از وردپرس به فیس بوک .

8. WP قراردادن فیس بوک

WP Embed Facebook

پلاگین WP Embed Facebook سهولت رویدادهای فیس بوک را جاسازی کنید ، صفحات ، نمایه ها و فیلم های فیس بوک در وب سایت وردپرس خود.

همچنین می توانید از آن برای افزودن دکمه Like یا اشتراک فیس بوک استفاده کنید. این افزونه دارای یک کد کوتاه مفید است که می توانید از آن برای قرار دادن موارد مختلف در هر نقطه از سایت خود استفاده کنید. همچنین با مستندات بسیار خوبی ارائه می شود تا به شما کمک کند حداکثر استفاده را از آن ببرید.

9. Yoast SEO

Yoast SEO

Yoast SEO سئو وردپرس کامل پلاگین در بازار. به غیر از افزودن برچسب های SEO ، این موارد بسیاری از کارهای دیگر را برای بهبود وب سایت شما از جمله ویژگی های اجتماعی انجام می دهد.

می توانید از آن برای رفع اشکال در تصویر بند انگشتی نادرست فیس بوک و افزودن خودکار برچسب های متا Open Open Graphic به هر صفحه وب سایت همچنین می توانید به موتورهای جستجو اجازه دهید پروفایل های شبکه های اجتماعی مرتبط با وب سایت خود را کشف کنند.

این همه ، امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های WordPress Facebook را برای رشد وبلاگ خود کشف کنید. همچنین ممکن است بخواهید این موارد قابل اجرا را مشاهده کنید نکاتی برای هدایت بازدید به سایت وردپرس خود .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/best-wordpress-facebook-plugins-to-grow-your-blog/.

دیدگاهتان را بنویسید