9 بهترین افزونه گالری ویدیوی YouTube برای وردپرس

افزودن فیلم های YouTube در پست های وبلاگ وردپرس بسیار آسان است. اما اگر می خواهید یک گالری ویدیوی YouTube در وردپرس اضافه کنید ، پس به یک پلاگین برای آن نیاز دارید. این پلاگین ها نه تنها فیلم های YouTube را در یک گالری نمایش می دهند ، بلکه بارگیری ویدیو را برای سرعت و سئو بهینه کنید. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های گالری ویدیوی YouTube را برای وردپرس انتخاب کرده ایم.

هر یک از این افزونه های YouTube برای وردپرس دارای مجموعه ای از ویژگی های خاص خود هستند و همه آنها به صورت رایگان در دسترس هستند.

1. گالری Envira

Envira Gallery

Envira Gallery بهترین افزونه گالری وردپرس ، و دارای یک افزودنی ویدیو است.

Envira به شما امکان می دهد از ویدئوهای YouTube ، Vimeo ، Wistia و حتی فیلم های وردپرس خود میزبان گالری ایجاد کنید.

شما می توانید گالری ها ، گالری های صفحه بندی خود را نمایش دهید ، فیلم ها را در یک جعبه سبک و موارد دیگر باز کنید.

همچنین دارای یک ویجت آسان برای استفاده است. می توانید آن را به یک نوار کناری بکشید و رها کنید و یک گالری ویدیو را در هر منطقه آماده ویجت نمایش دهید.

2 گالری ساده YouTube

YouTube Simple Gallery

YouTube Simple Gallery یک پلاگین گالری YouTube بسیار ساده و آسان است. از انواع پست سفارشی برای افزودن فیلم استفاده می کند و حتی می توانید فیلم های خود را دسته بندی کنید. این افزونه دارای یک کد کوتاه است که می توانید از صفحه ویرایشگر پست وارد کنید. پس از فعال شدن ، به طور خودکار یک صفحه گالری ویدیو حاوی کد کوتاه ایجاد می کند. شما می توانید این صفحه و کد کوتاه را برای نیازهای خود ویرایش کنید.

این افزونه ویدیوها را در یک پنجره جعبه سبک زیبا باز می کند. از صفحه تنظیمات افزونه می توانید اندازه ویدیو و تصویر کوچک را کنترل کنید. یک نکته منفی افزونه این است که فیلم ها را به صورت لیست ساده نمایش می دهد. با این حال ، اگر کمی CSS می دانید به راحتی می توانید آن را به یک شبکه پاسخگو تبدیل کنید.

3. ویترین YouTube

YouTube Showcase

یوتیوب ویترین یکی دیگر از افزونه های آسان YouTube برای وردپرس است. از انواع پست سفارشی برای فیلم ها استفاده می کند. شما می توانید دسته ها و برچسب ها را به فیلم های خود اضافه کنید و فیلم ها را به صورت ویژه اضافه کنید. پس از فعال شدن ، این افزونه می تواند به طور خودکار صفحه گالری ویدیو را برای شما تنظیم کند. همچنین دارای دو ابزارک آسان برای استفاده برای فیلم های برجسته و فیلم های اخیر است.

طرح پیش فرض گالری زیبا از جعبه خارج شده است. به کاربران شما این امکان را می دهد بدون اینکه از صفحه خارج شوند ، همه فیلم ها را مرور کنند.

4. YourChannel: کانال YouTube در وب سایت شما

YourChannel

اگر کانال YouTube خودتان را مدیریت می کنید یا فیلم های مورد نظر را دوست دارید ، YourChannel ساده ترین راه برای نمایش سریع فیلم های خود را ارائه می دهد. به سادگی یک شناسه کاربر یا کانال را وارد کنید تا ویدیوها برای شما دریافت شود. نه تنها این ، همچنین تصویر بنر کانال ، تعداد مشترکین و تعداد مشاهده ، بارگذاری ها ، لیست های پخش و غیره را واکشی می کند.

با استفاده از کد کوتاه ساده می توانید به راحتی کانال خود را در هر پست یا صفحه وردپرس اضافه کنید. همچنین به شما امکان می دهد اندازه تصویر بند انگشتی ، نمایش داده های متا ، تنظیمات دکمه پخش و غیره را انتخاب کنید

5 گالری ویدیوی وردپرس

WordPress Video Gallery

افزونه WordPress Video Gallery یک افزونه قدرتمند و بسیار قابل تنظیم گالری YouTube برای وردپرس است. همراه با یک پخش کننده flv HD داخلی و می تواند فیلم های شما را در پوسته های سفارشی با کیفیت HD نشان دهد. تنظیمات پیش فرض باید برای اکثر وب سایت ها کارساز باشد اما اگر می خواهید آنها را تغییر دهید ، گزینه های زیادی برای انجام هر کاری که می خواهید پیدا خواهید کرد.

این افزونه دارای چند نمونه فیلم است و به طور خودکار صفحه گالری ویدیو را ایجاد می کند. می توانید به سادگی به صفحه بروید و ببینید گالری شما چگونه است. پس از رضایت شما می توانید فیلم های پیش فرض را اضافه کرده و فیلم های خود را اضافه کنید.

6. ویدئو جعبه کار از افزونه Vimeo & Youtube

Workbox YouTube video plugin

افزونه Workbox Video با YouTube ، Vimeo و Wistia کار می کند. به شما امکان می دهد تا با افزودن URL های تصویری ساده ، گالری های ویدیویی خود را به راحتی ایجاد کنید. این افزونه دارای یک صفحه تنظیمات جامع است که به شما امکان کنترل و شخصی سازی گالری ویدیو را می دهد. با استفاده از کد کوتاه می توانید گالری ویدئو را در هر پست یا صفحه وردپرس اضافه کنید.

بهترین قسمت این است که می توانید چندین گالری با فیلم های مختلف ایجاد کنید. با این کار می توانید فیلم های خود را در دسته ها ، موضوعات یا کانال ها تنظیم کنید.

7. uTubeVideo Gallery

uTube Video Gallery

افزونه uTubeVideo Gallery یک افزونه گالری فیلم غنی از ویژگی برای وردپرس است. به شما امکان می دهد چندین گالری ایجاد کنید و آنها را به صفحه وردپرس و صفحات اضافه کنید. گالری uTubeVideo به طور خودکار ریز عکسها را برای فیلم های شما واکشی می کند و آنها را در سایت وردپرس شما ذخیره می کند و در نتیجه بارگذاری سریعتر صفحه انجام می شود.

8. WPG Cool Gallery

WPG Cool Gallery

WPG Cool Gallery یک پلاگین گالری پاسخگو با کاربرد آسان برای YouTube است و ویمئو . این ویدئو را در یک طرح خوب شبکه نمایش می دهد. فیلم ها در یک پنجره زیبا نمایش داده می شوند. با استفاده از کد کوتاه می توانید گالری را به پست ها و صفحات وردپرس اضافه کنید. این افزونه همچنین فیلم ها را با تماس های ajax بارگذاری می کند که به شما امکان می دهد همه فیلم ها را در همان صفحه مشاهده کنید.

9. گالری ویدئو Ultimate

Ultimate Video Gallery

Ultimate Video Gallery روشی سریع و آسان برای مدیریت فیلم های YouTube خود در وردپرس فراهم می کند. به سادگی URL های ویدیو را جای گذاری کنید و به طور خودکار جزئیات ویدیو را از YouTube واکشی می کند. شما می توانید گالری های نامحدود ایجاد کنید و با استفاده از کد کوتاه آن گالری ها را به راحتی به پست ها یا صفحات وردپرس خود اضافه کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین پلاگین رایگان گالری YouTube را برای سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید اینها را بررسی کنید نکات مفید YouTube برای ادویه سایت وردپرس خود با فیلم .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube مشترک شوید برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/x-best-youtube-video-gallery-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید