9 بهترین افزونه خوراک RSS وردپرس در مقایسه (2020)

آیا به دنبال بهترین افزونه خوراک RSS وردپرس برای وب سایت خود هستید؟

افزونه های خوراک RSS ، کشیدن خودکار محتوا از وب سایت های دیگر و نمایش آن بر روی سایت شما را آسان می کند. آنها همچنین می توانند برای افزایش تعامل ، ایجاد ترافیک و افزایش بازدید از صفحه استفاده شوند.

در این مقاله ، ما بهترین بهترین افزونه های RSS Feed RSS را که می توانید در وب سایت خود استفاده کنید ، به اشتراک خواهیم گذاشت.

Comparing the best WordPress RSS feed plugins

چرا از افزونه RSS Feed RSS استفاده می کنیم؟ h4>

RSS feeds به وب سایت ها اجازه می دهد مطالب را در قالب فایل XML منتشر کنند. با این کار کاربران می توانند مانند Feedly ، با استفاده از خواننده های RSS به اشتراک مطالب خود بپردازند.

به طور پیش فرض ، وردپرس خوراک های RSS را برای پست های وبلاگ ، دسته ها ، نویسندگان و موارد دیگر منتشر می کند.

علاوه بر خواندن ، از فیدهای RSS می توان برای برداشتن محتوا از یک وب سایت و نمایش آن در هر مکان دیگری نیز استفاده کرد.

ممکن است بخواهید از یک افزونه خوراک RSS برای تهیه محتوای وب سایت های مختلفی که دوست دارید استفاده کنید. همچنین می توانید جدیدترین مطالب را از وب سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و یوتیوب بیرون بکشید تا در وردپرس نمایش داده شوند.

در حالی که وردپرس دارای یک ابزارک RSS داخلی است ، به شما اجازه نمی دهد صفحه نمایش را برای افزودن تصاویر کوچک ، دکمه های اجتماعی و غیره شخصی سازی کنید. به همین دلیل اکثر افراد از یک افزونه RSS برای قابلیت های اضافه شده استفاده می کنند.

با این گفته ، بیایید نگاهی بیندازیم به بهترین پلاگین های RSS Feed RSS که می توانید استفاده کنید.

1. گردآورنده RSS WP

WP RSS Aggregator

WP RSS Aggregator بهترین افزونه وردپرس برای تبدیل وب سایت وردپرس به یک جمع کننده محتوا است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا RSS های وب را بدون هیچ گونه کدگذاری ، RSS های خود را وارد ، ادغام و نمایش دهید.

به شما امکان می دهد محتوا را از سایر خصوصیات وب ، منابع شخص ثالث و سایر وبلاگ ها دریافت کنید. حتی می توانید آن مطالب را به عنوان پست های وبلاگ در وردپرس وارد کرده و در پایگاه داده وردپرس خود ذخیره کنید.

می توانید از آن برای واکشی لیست های مشاغل ، لیست های املاک و مستغلات ، مقالات خبری یا تصحیح پست های برتر از وبلاگ های مورد علاقه خود استفاده کنید. با افزودنیهای آنها ، حتی می توانید محتوای کاملی از جمله تصاویر از فیدهای RSS را که فقط شامل گزیده ای هستند ، بکشید.

از این افزونه می توان برای وبلاگ نویسی خودکار استفاده کرد. با این حال ، استفاده از آن برای تراشیدن محتوای کامل از وب سایت های شخص ثالث ممکن است منجر به نقض حق چاپ و مشکلات حقوقی شود.

برای دستورالعمل های دقیق ، به راهنمای ما در عنوان نحوه واکشی و نمایش فیدهای RSS در وردپرس .

قیمت گذاری: از 59 دلار در سال با یک سال پشتیبانی و به روزرسانی شروع می شود.

2. خوراک اینستاگرام Smash Balloon

Smash Balloon Instagram Feed

اگر می خواهید جدیدترین مطالب اینستاگرام را از نمایه یا هشتگ خود جاسازی کنید ، بنابراین به Smash Balloon Feed Instagram. از آنجا که اینستاگرام استفاده از فیدهای RSS را آسان نمی کند ، این افزونه از API آنها برای نمایش خودکار عکس ها از حساب اینستاگرام شما در وردپرس استفاده می کند.

استفاده از آن آسان است و دارای چندین طرح و سبک است. این افزونه به طور پیش فرض از طریق تلفن همراه پاسخگو است ، به این معنی که در همه دستگاه ها و اندازه صفحه نمایش خوب است.

فیدهای اینستاگرام همچنین به شما امکان می دهد فیدهای سفارشی اینستاگرام را با استفاده از هشتگ ایجاد کنید. همچنین می توانید پست های اینستاگرام خود را مستقیماً به صفحات محصول در ووکامرس برای افزایش فروش.

همچنین از Stories Instagram پشتیبانی می کند ، و می توانید آنها را در پنجره سبد جعبه در وب سایت شما ، در نتیجه جذب کاربر بیشتر برای داستان های شما.

قیمت گذاری: آنها دارای یک افزونه فید رایگان اینستاگرام با ویژگی های محدود. Feed Instagram Pro Custom از 49 دلار در سال برای برنامه شخصی برای استفاده در 1 سایت شروع می شود. همچنین می توانید تمام افزونه های Smash Balloon را برای سایتهای نامحدود با قیمت 299 دلار در سال دریافت کنید.

3. خبر فیس بوک سفارشی Smash Balloon

Smash Balloon Facebook Feed

Feed Smash Balloon Custom Facebook Feed بهترین افزونه فید فیس بوک در بازار است. به شما امکان می دهد پست ها را از صفحات و گروه های فیس بوک خود به راحتی نمایش دهید.

Facebook براساس میزان مشارکت کاربر ، میزان دسترسی محتوای شما را تعیین می کند. این بدان معناست که کاربران هنگام تعامل با آن ، بیشتر به روزرسانی های فیس بوک شما را مشاهده خواهند کرد.

افزودن آخرین فید محتوای Facebook به سایت وردپرس شما راهی آسان برای افزایش تعامل است. Smash Balloon’s Custom Facebook Feeds به شما امکان می دهد جدیدترین پست ها را از گروه ها و صفحات فیس بوک خود در وردپرس به زیبایی نمایش دهید.

استفاده از آن آسان است و می توانید هر تعداد گروه و صفحه را که دوست دارید متصل کنید. همچنین می توانید برای ایجاد یک فید ، فیدها را با هم ادغام کنید و یا از چندین فید در مناطق مختلف وب سایت خود استفاده کنید.

این افزونه دارای چندین طرح بندی است و به شما امکان می دهد ظاهر فید فیس بوک خود را متناسب با طرح وب سایت خود تنظیم کنید.

قیمت گذاری: آنها دارای افزونه فید رایگان فیس بوک با ویژگی های محدود. برنامه فیس بوک سفارشی فیس بوک برای برنامه شخصی برای استفاده در 1 سایت از 49 دلار در سال شروع می شود. همچنین می توانید تمام افزونه های Smash Balloon را برای سایتهای نامحدود با قیمت 299 دلار در سال دریافت کنید.

4 . خوراک RSS Feedzy

Feedzy RSS Feeds یکی دیگر از افزونه های عالی RSS Feed RSS برای ارسال پست وبلاگ است. به شما امکان می دهد مطالب را از آر اس اس RSS نامحدود واکشی کرده و در وب سایت خود نمایش دهید.

Feedzy دارای چندین الگو برای کنترل نحوه نمایش فیدها است. می توانید چیدمان پست را به دلخواه خود تنظیم کنید که باعث می شود محتوا برای وب سایت شما بومی به نظر برسد.

همچنین با پیوندهای وابسته شما ادغام می شود که به شما امکان می دهد محصولات را با شناسه وابسته خود نمایش دهید و از طریق ارسال ترافیک وابسته به وب سایت های شخص ثالث درآمد کسب کنید.

برای کسانی که به دنبال ویژگی های وبلاگ نویسی خودکار هستند ، Feedzy دارای یک مقاله چرخان است که با استفاده از WordAI مقالات وارد شده به وبلاگ خود را مجدداً بیان می کند. (توجه: این همچنان نقض حق چاپ است و ممکن است به موارد حقوقی منجر شود).

قیمت گذاری: از 59 دلار در سال شروع می شود. همچنین یک برنامه مادام العمر دارد که از 159 دلار شروع می شود.

5. فیدهای توییتر Smash Balloon

Feedzy RSS Feeds

خبرهای توییتر Smash Balloon ساده ترین راه برای نمایش فیدهای توییتر در وب سایت وردپرس شماست. این به شما کمک می کند اثبات اجتماعی اضافه کنید ، پیروان توییتر را افزایش می دهد و تعامل را افزایش می دهد.

این افزونه به شما امکان می دهد تا به راحتی فیدهای توییتر را واکشی کرده و در سایت خود نمایش دهید. با طرح ها و سبک های زیبایی از جمله لیست ، سبک شبکه ، چرخ فلک و موارد دیگر همراه است.

با ادغام حساب های مختلف ، هشتگ ها ، کلمات کلیدی و موارد دیگر می توانید فیدهای توییتر سفارشی ایجاد کنید. همراه با پیمایش بی نهایت است و کاربران می توانند همزمان با پایین رفتن ، توییت های بیشتری را بارگیری کنند.

این دکمه های تعامل بومی توییتر را نشان می دهد مانند: اقدامات پسندیدن ، بازتوییت مجدد و پاسخ. همه رسانه ها و فیلم ها در یک پنجره جعبه سبک باز می شوند ، بنابراین کاربران شما هرگز وب سایت شما را ترک نمی کنند.

افزونه با حافظه پنهان داخلی سریع رعد و برق است و در همه دستگاه های دارای طرح پاسخگو عالی به نظر می رسد.

قیمت گذاری: آنها دارای افزونه فید رایگان توییتر با ویژگی های محدود. Twitter Twitter Feed Pro برای برنامه شخصی برای استفاده در 1 سایت از 49 دلار در سال شروع می شود. همچنین می توانید تمام افزونه های Smash Balloon را برای سایتهای نامحدود با قیمت 299 دلار در سال دریافت کنید.

6. خبرهای Balloon Smash برای YouTube

Smash Balloon Twitter Feeds

خبرهای Smash Balloon for YouTube بهترین افزونه فید YouTube برای وردپرس است. به شما امکان می دهد فیلم های YouTube خود را در وب سایت خود به نمایش بگذارید.

به طور پیش فرض ، می توانید به راحتی با قرار دادن URL ویدیوی YouTube خود ، فیلم ها را در وردپرس جاسازی کنید. با این حال ، هیچ گزینه طراحی به شما نمی دهد و شما باید هر ویدیو را به صورت دستی اضافه کنید.

با فیدهای YouTube Smash Balloon ، به محض بارگذاری در YouTube ، می توانید جدیدترین ویدیوها را به طور خودکار در وب سایت خود نمایش دهید.

این افزونه دارای گزینه های زیبایی مانند طرح شبکه ساختمانی ، طرح گالری ، لیست و موارد دیگر است. همه چیدمان ها مناسب موبایل هستند و در صفحه های کوچکتر بسیار زیبا به نظر می رسند.

این برنامه همچنین از پخش جریانی مستقیم پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد فید جریان های آینده و در حال پخش مستقیم از کانال خود را به صورت خودکار نمایش دهید.

شما می توانید از طریق کلمات کلیدی ، کانالهای متعدد ، فیدهای سفارشی ایجاد کنید و فیدها را با هم ترکیب کنید. این شامل اقدامات سفارشی هنگام تکمیل ویدیوی YouTube مانند نمایش پیوند به صفحه محصول یا نمایش تصاویر کوچک سایر فیلم های شما است.

قیمت گذاری: آنها دارای افزونه فید رایگان YouTube با ویژگی های محدود. برنامه YouTube Feeds Pro ویژه برنامه شخصی برای استفاده در 1 سایت از 49 دلار در سال شروع می شود. همچنین می توانید تمام افزونه های Smash Balloon را برای سایتهای نامحدود با قیمت 299 دلار در سال دریافت کنید.

7 تصویر ویژه در RSS Feed

Smash Balloon YouTube Feeds

تصویر ویژه در RSS Feed کار بدون نوشتن کد ، تصویر برجسته را به RSS های خود اضافه کنید در وردپرس. می توانید چندین سبک برای تصویر بند انگشتی پست یا تصویر برجسته خود انتخاب کنید.

از گزینه های قالب بندی استاندارد برای تصویر برجسته استفاده می کند ، که به تجمع اخبار مانند Feedly اجازه می دهد تا به طور خودکار آن را به طور برجسته شناسایی و نمایش دهند. همچنین با برترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل کار می کند که از ویژگی لیست RSS به ایمیل پشتیبانی می کند.

قیمت گذاری: افزونه پایه رایگان است. یک نسخه پولی با ویژگی های اضافی با شروع از 59.88 دلار در سال برای یک مجوز سایت وجود دارد.

8. خواننده فوق العاده RSS

Featured image in RSS feed

Super RSS Reader a > یک روش عالی برای نمایش مطالب از چندین منبع خبری RSS در نوار کناری وردپرس شماست.

همراه با ویجت آسان است. همچنین می توانید عناوین پست ها را به عنوان یک خبررسانی اخبار نمایش دهید ، ایده آل برای وب سایت هایی که می خواهند اخبار جدید را از منابع دیگر نشان دهند.

ویجت همچنین از طرح بندی زبانه دار برای نمایش تغذیه از چندین منبع پشتیبانی می کند. این شامل پشتیبانی از تصویر برجسته ، سبک های مختلف ، و انتخاب رنگ است.

قیمت گذاری: رایگان

9. خوراک RSS CBX برای انواع پست سفارشی

Super RSS Reader

RSS RSS CBX برای پست سفارشی انواع روشی آسان برای نمایش انواع پیام های سفارشی در خوراک پیش فرض وردپرس شما .

به طور پیش فرض ، وردپرس به شما امکان می دهد پشتیبانی RSS از هر نوع پست سفارشی . با این حال ، بیشتر افرادی که در وب سایت شما مشترک می شوند فقط خبر اصلی شما را مشاهده می کنند که فقط شامل پست های وبلاگ است.

این افزونه این مشکل را برطرف می کند و به شما امکان می دهد فیدهای ارسال پست سفارشی خود را در فید اصلی وردپرس ادغام کنید. می توانید به سادگی انتخاب کنید که کدام نوع پست ها در خوراک RSS اصلی شما نمایش داده شوند و تغییرات خود را ذخیره کنید.

قیمت گذاری: رایگان

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های RSS feed را برای وب سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقایسه ما را با بهترین افزونه های صفحه ساز WordPress و بهترین نرم افزار چت زنده برای مشاغل کوچک.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-wordpress-rss-feed-plugins/.

دیدگاهتان را بنویسید