9 بهترین افزونه توصیف برای وردپرس

آیا به دنبال بهترین افزونه های توصیفی برای سایت وردپرس خود هستید؟ توصیفات اثبات اجتماعی به وب سایت خود و ایجاد اعتماد در بین کاربران خود. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های توصیفی وردپرس را که می توانید در وب سایت خود استفاده کنید ، دستی انتخاب کرده ایم.

Best testimonial plugins for WordPress

1. روتاتور توصیفی

Testimonial Rotator

Testimonial Rotator یک افزونه آسان برای استفاده از توصیفات وردپرس است. این اجازه می دهد تا شما یک چرخ فلک توصیفی ایجاد کنید و توصیفات چرخشی را در هر نقطه از وب سایت خود اضافه کنید.

همچنین می توانید چندین چرخاننده ایجاد کنید و به صورت دستی اطلاعات مشتری مانند بازخورد ، عنوان شغل و عکس را وارد کنید. برای راهنمایی دقیق گام به گام ، به مقاله ما در مورد نحوه افزودن توصیفات چرخشی در وردپرس .

2. توصیفات آسان

Easy Testimonials

آیا می خواهید به مشتریان اجازه دهید نظرات خود را ارسال کرده و در وب سایت شما نمایش دهند؟ Easy Testimonials به شما امکان می دهد فرم بازخورد مشتری را در وب سایت خود اضافه کنید ، بنابراین می توانید توصیفات را جمع آوری کنید. همچنین می توانید به صورت دستی از ناحیه سرپرست وردپرس خود گواهی نامه وارد کنید.

پس از آن ، می توانید به راحتی با استفاده از یک کد کوتاه ساده توصیفات را نمایش دهید. برای راهنمایی های دقیق ، به راهنمای ما در مورد نحوه افزودن صفحه بررسی مشتری در وردپرس .

3. ابزارک توصیفات

Testimonials widget

ابزارک توصیفات یکی دیگر از افزونه های توصیفات وردپرس قابل انعطاف است. با وجود نام ، به شما امکان می دهد توصیفات را در هر نقطه از وب سایت خود اضافه کنید.

همراه با یک ابزارک نوار کناری به شما امکان می دهد به راحتی توصیفات را در ستون های کناری نمایش دهید. توصیفات در یک چرخ و فلک با جلوه های کشویی و محو زیبا نمایش داده می شوند.

4 توصیفات قوی

Strong testimonials

Strong Testimonials یکی از قابل تنظیم ترین افزونه های توصیفی وردپرس است. این گزینه با گزینه های نمایشگر متعدد از جمله کشویی توصیف ، طرح شبکه ، طرح سنگ تراشی ، طرح تک ستون و موارد دیگر ارائه می شود.

همچنین شامل یک فرم سفارشی است که به مشتریان شما امکان می دهد به راحتی مرورها و توصیفات خود را اضافه کنند. اگر نظرات مشتری را در > رسانه های اجتماعی ، سپس این پلاگین همچنین می تواند Facebook ، Twitter ، YouTube و موارد دیگر را جاسازی کند.

5. مبانی توصیفی

Testimonial Basics

مبانی توصیف نامه یک راه حل کامل برای مدیریت وب سایت وردپرس شماست. این شامل چندین سبک نمایش ، ویجت نوار کناری و فرم بازخورد برای جمع آوری توصیفات کاربر است.

توصیفات ارسالی توسط کاربر از Gravatar برای واکشی عکس مشتری. با این حال ، می توانید مستقیماً عکس ها را مستقیماً از منطقه مدیر وردپرس خود بارگذاری کنید.

6. توصیفات WP با ابزارک چرخاننده

WP Testimonials

WP Testimonials یک پلاگین ساده و بسیار قابل تنظیم برای توصیفات است. به شما امکان می دهد به راحتی توصیفات را اضافه کرده و آنها را به دسته ها و برچسب ها مرتب کنید.

پس از ایجاد توصیفات ، می توانید آنها را با استفاده از کد کوتاه نمایش دهید. این کد کوتاه دارای پارامترهای بسیاری است که می توانید از آنها برای شخصی سازی ظاهر توصیفات استفاده کنید. این پلاگین همچنین با یک ابزارک با گزینه های مشابه پیشنهاد کد کوتاه ارائه می شود.

7. توصیفات BNE

BNE Testimonials

BNE Testimonials یکی دیگر از گزینه های آسان برای افزودن توصیفات به سایت وردپرس شما است. همراه با یک کد کوتاه و یک ابزارک نوار کناری برای نمایش آسان توصیفات.

دارای یک طرح کشویی و لیست ساده برای توصیفات است که سبک طرح زمینه شما را برای نمایش به ارث می برد.

8. گواهی

Testimonial

Testimonial یک افزونه توصیفات وردپرس مستقیم با گزینه های ساده و توانایی انتخاب رنگ های خود است.

دارای موارد جعبه قابل جمع شدن است و به شما امکان می دهد قلم ها ، اندازه های قلم ، رنگ متن و عکس های مختلف را انتخاب کنید. این پلاگین کشویی یا روتاری ندارد ، بنابراین توصیفات به سبک شبکه یا لیست نمایش داده می شوند.

9. اسلایدر توصیفی

Testimonial Slider

اسلایدر Testimonial Slider یک اسلایدر توصیفی وردپرس مدرن با تجربه کاربری بهتر ارائه می دهد. همراه با یک نوار لغزنده و همچنین طرح لیست ساده. همچنین می توانید جلوی جلوی فرم تماس برای جمع آوری توصیفات مشتری.

با استفاده از ابزارک کد کوتاه یا نوار کناری می توانید توصیفات را در هر مکان اضافه کنید. نوار لغزنده توصیف سازگار با لمس / موبایل است و در تمام اندازه های صفحه نمایش عالی است.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین افزونه گواهی را برای وب سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست کامل ما را از باید دارای افزونه های وردپرس باشند برای وب سایت های تجاری.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/plugins/9-best-testimonial-plugins-for-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید