9 بهترین ابزار و پلاگین Heatmap برای سایت وردپرس شما

آیا می خواهید بینش بهتری در مورد نحوه تعامل کاربران با وب سایت شما داشته باشید؟ ابزارها و افزونه های Heatmap می توانند به شما کمک کنند که کاربران را از کجای کلیک ، میزان پیمایش خود و نحوه استفاده واقعی از سایت شما تجسم کنند. در این مقاله ، ما 9 ابزار و پلاگین Heatmap بهترین را برای سایت وردپرس شما نشان خواهیم داد.

Heatmap Tools and Plugins

Heatmap چیست؟ h4>

یک Heatmap به شما امکان می دهد نحوه استفاده بازدید کنندگان از وب سایت شما را تجسم کنید. ابزارهای Heatmap یک پوشش در بالای صفحات شما ایجاد می کنند که مناطق با فعالیت بیشتری را نسبت به مناطق با فعالیت کاربر پایین گرم تر نشان می دهد.

ابزارهای Heatmap تجزیه و تحلیل تصویری در مورد اینکه کاربران شما روی کدام مناطق کلیک ، جستجو و پیمایش می کنند ارائه می دهد. این اطلاعات به شما کمک می کند تا مشکلات کاربردی بودن وب سایت خود را درک کرده و آنها را برای تبدیل بهتر و تجربه کاربری بهینه کنید.

این ابزارها با سایر موارد متفاوت هستند ابزارهای تجزیه و تحلیل مانند Google Analytics . ابزارهای تجزیه و تحلیل سنتی اطلاعاتی مانند نحوه ورود کاربران به سایت شما ، صفحاتی را که مشاهده می کنند و نحوه انتقال آنها از یک صفحه به صفحه دیگر به شما ارائه می دهند.

ابزارهای تجزیه و تحلیل Heatmaps به شما می گویند که چگونه کاربران واقعاً از طراحی سایت شما استفاده می کنند و با آن ارتباط برقرار می کنند.

با گفتن این موارد ، در اینجا بهترین ابزارها و افزونه های نقشه گرما برای سایت وردپرس شما آورده شده است.

1 Crazy Egg

CrazyEgg

Crazy Egg احتمالاً محبوب ترین ابزار نقشه گرما است که امروزه در بازار موجود است. این نقشه های حرارتی کلیک ، نقشه های حرارتی نشانگر ماوس و نقشه های حرارتی پیمایشی را ارائه می دهد. این یک ویژگی مفید دیگر به نام نقشه حرارتی confetti است.

نقشه حرارتی Confetti توسط Crazy Egg به شما امکان می دهد داده های نقشه حرارتی را به منابع ترافیکی تقسیم کنید. این بدان معناست که شما می توانید نحوه تعامل کاربران شبکه های اجتماعی ، جستجو یا سایر منابع با وب سایت شما را مشاهده کنید.

اضافه کردن Crazy Egg به یک وب سایت وردپرس بسیار آسان است. آنها حتی افزونه ای دارند که نصب را نسیم می کند.

قیمت گذاری Crazy Egg برای 9000 بازدید کننده و 10 صفحه فعال از 9 دلار در ماه شروع می شود. محبوب ترین طرح آنها Plus است که 100000 بازدید ، 50 صفحه فعال و گزارش های ساعتی با 49 دلار در ماه را ارائه می دهد. همه برنامه ها با یک ماه استفاده آزمایشی رایگان ارائه می شوند.

برخلاف سایر ابزارهای نقشه گرما ، Crazy Egg استفاده شما را به هر سایت محدود نمی کند ، این بدان معنی است که می توانید از یک حساب مشابه در چندین وب سایت استفاده کنید.

2 جریان ماوس

Mouseflow

Mouseflow یکی دیگر از ابزارهای آسان برای استفاده در گرما برای کاربران وردپرس است. Mouseflow نقشه های حرارتی کلیک ، نقشه های حرارتی پیمایشی ، نقشه حرارتی حرکتی و نقشه گرمایی توجه را ارائه می دهد.

همچنین ضبط فعالیت بازدیدکنندگان وب سایت را ارائه می دهد. این بدان معنی است که شما می توانید به یک کاربر تعامل با سایت خود نگاه کنید. یکی دیگر از ویژگی های مفید ارائه شده توسط Mouseflow ، تجزیه و تحلیل فرم است که به شما اجازه می دهد تا ببینید چرا کاربران فرم های شما را کنار می گذارند.

Mouseflow همچنین به شما امکان می دهد قیف ها را ردیابی کنید. همچنین می توانید قیفهای سفارشی را تنظیم کنید تا بتوانید ببینید رفتار کاربران مختلف از منابع مختلف ترافیک در سایت شما متفاوت است.

قیمت گذاری Mouseflow از 19 دلار در ماه برای 1000 جلسه ضبط شده محدود به 1 وب سایت شروع می شود. با جلسات ضبط شده بیشتر و وب سایت هایی که به طرح خود اضافه می کنید ، قیمت ها افزایش می یابد. Mouseflow همچنین یک طرح رایگان محدود به 100 جلسه ضبط شده برای یک سایت واحد را ارائه می دهد.

3 نارنجی خوش شانس

Lucky Orange

نارنجی خوش شانس یکی دیگر از گزینه های محبوب در تجزیه و تحلیل نقشه گرما است. آنها ردیابی نقشه گرما را برای کلیک ها ، حرکت و عمق پیمایش ارائه می دهند. جدا از آن ، آنها همچنین ضبط جلسه و تقسیم بندی ترافیک را ارائه می دهند.

همچنین همراه با تجزیه و تحلیل فرم ها ، کانال های تبدیل ، نظرسنجی بازدیدکنندگان و یک نرم افزار چت زنده است که می توانید به وب سایت خود اضافه کنید. لیست این ویژگی تقریباً همه مواردی را که می خواهید از یک ابزار نقشه گرما بخواهید پوشش می دهد.

قیمت Lucky Orange از 10 دلار در ماه برای 25000 بازدید از صفحه در یک سایت شروع می شود.

4. بازرسی

Inspectlet

Inspectlet یک سرویس ضبط جلسه و نقشه گرما بسیار قدرتمند است. این هر سه نوع ردیابی نقشه گرمایی را شامل می شود: کلیک ها ، حرکت مکان نما و پیمایش.

آنها همچنین دارای تجزیه و تحلیل قیف تبدیل با ویژگی فیلتراسیون بسیار قدرتمند هستند. یک فیلتر برچسب گذاری قوی وجود دارد که می توانید از آن برای نشان دادن تک تک کاربران استفاده کنید. به این ترتیب می توانید نحوه تعامل آنها در بازدیدهای برگشتی را مشاهده کنید. Inspectlet همچنین تجزیه و تحلیل فرم را برای درک و بهینه سازی تولید سرب شما ارائه می دهد.

قیمت گذاری برای Inspectlet از 39 دلار در ماه با 5000 جلسه ضبط شده محدود به 1 سایت شروع می شود. آنها همچنین یک طرح رایگان محدود به 100 جلسه ضبط شده برای یک سایت واحد را ارائه می دهند.

5. Heatmap.me

Heatmap.me

Heatmap.me ادعا می کند یکی از ساده ترین ابزارهای تجزیه و تحلیل نقشه گرما در بازار است. نصب آن آسان است و دارای کد جاوا اسکریپت بسیار کوچکی است که بدون کند کردن سرعت وب سایت شما به طور هم زمان بارگیری می شود.

برخلاف برخی از ابزارهای این لیست ، Heatmap.me نقشه های گرمایشی در زمان واقعی را ارائه می دهد. نحوه تعامل کاربران با سایت شما را به صورت زنده مشاهده می کنید. همچنین با وارد نکردن اطلاعات غیرضروری به حریم خصوصی کاربران شما احترام می گذارد.

Heatmap.me یک طرح رایگان محدود به 5 صفحه در 1 سایت را ارائه می دهد. برنامه های پرداختی آنها با پرداخت 100 دلار در ماه برای صفحات نامحدود در یک سایت شروع می شود.

6. Ptengine

Ptengine

Ptengine نقشه گرما و ابزار تجزیه و تحلیل وب را در یک مورد قرار می دهد. این برنامه نقشه ردیابی کلیک ، ردیابی تبدیل ، پیمایش و توجه را ارائه می دهد. آنها همچنین آزمایش A / B را بین دو نقشه حرارتی ارائه می دهند که این ویژگی مفیدی برای طراحان آزمایش رابط های مختلف است.

ویژگی های تجزیه و تحلیل وب آنها شامل تقسیم بندی دستگاه ، عملکرد کمپین ، فیلترهای یک کلیک و تجزیه و تحلیل صفحه است.

قیمت گذاری در Ptengine از 7 دلار در ماه برای 1 سایت ، 5 نقشه حرارتی و بازدید از صفحه 25K شروع می شود. آنها همچنین یک طرح رایگان با 1 نقشه حرارتی در یک سایت منفرد به 1000 بازدید صفحه ارائه می دهند.

7 کلیک کنید

Clicktale

Clicktale یکی دیگر از گزینه های محبوب برای تجزیه و تحلیل نقشه های حرارتی است. آنها یک فناوری ضبط جلسه بسیار قدرتمند و ویژگی های عالی تجزیه و تحلیل نقشه های حرارتی عمیق را ارائه می دهند. اما بزرگترین مزیت او این است که آنها یکپارچه سازی با سایر ابزارهای تجزیه و تحلیل که ممکن است قبلاً از آنها استفاده می کنید را ارائه می دهند ، مانند Google Analytics ، Optimizely ، Google Tag Manager ، و غیره

Clicktale دارای نقشه گرما ، ضبط جلسه ، تجزیه و تحلیل تبدیل ، تجزیه و تحلیل پیشرفته و غیره است.

Clicktale اطلاعات قیمت گذاری ذکر شده در وب سایت خود را ندارد. در عوض ، شما باید با تیم های فروش آنها تماس بگیرید تا درخواست نمایشی کنید و سپس در مورد قیمت گذاری بحث کنید.
8. مشاهدهVolution

SeeVolution

SeeVolution برای استفاده از نقشه های حرارتی در سایت وردپرس روشی بسیار آسان برای استفاده ارائه می دهد. آنها برای تمام CMS های محبوب از جمله وردپرس پلاگین دارند. جدا از نصب آسان ، آنها داشبورد بسیار تمیز و زیبایی نیز ارائه می دهند که به کاربران کمک می کند داده های مشاهده شده را درک کنند.

نقشه های حرارتی توسط SeeVolution شامل کلیک ، پیمایش ، فعل و انفعالات ماوس و نقشه های حرارتی حرکتی است. آنها همچنین شامل تجزیه و تحلیل گسترده سایت برای نمای کلی از عملکرد سایت شما هستند.

SeeVolution یک برنامه رایگان برای 1000 بازدید محدود به 1 سایت ارائه می دهد. برنامه های پرداختی آنها از 79 دلار در ماه برای 2 دامنه شروع می شود. آنها همچنین در تمام برنامه های خود به مدت 14 روز نسخه آزمایشی رایگان ارائه می دهند.
9 <.>

Hotjar

Hotjar مجموعه قدرتمندی از برنامه ها است که در یک ابزار تجزیه و تحلیل و بهینه سازی تبدیل قرار دارد. این نقشه های گرما ، ضبط جلسات ، قیف ها ، تجزیه و تحلیل فرم ، نظرسنجی ها و نظرسنجی ها و یک ابزار استخدام را برای گرفتن آزمایش کنندگان ترکیب می کند.

آنها نقشه های حرارتی کلیک ، ضربه ، اسکرول و حرکت ماوس را ارائه می دهند. با استفاده از کانال های ضبط جلسه و تبدیل می توانید مشکلات کاربردی را در سایت خود کشف و برطرف کنید. داشبورد گزارش Hotar بصری است و استفاده از آن آسان است.

برنامه های قیمت گذاری آنها از 29 دلار در ماه برای 10،000 بازدید صفحه و اندازه عکس فوری 2000 بازدید از نقشه های حرارتی ، فرم ها و ضبط ها شروع می شود. آنها همچنین یک طرح رایگان محدود ارائه می دهند که می توانید برای آزمایش آن استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین ابزارها و افزونه های نقشه گرما را برای سایت وردپرس خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما را با عنوان 9 بهترین افزونه و ابزار جستجوگر WordPress که باید استفاده کنید

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/9-best-heatmap-tools-and-plugins-for-your-wordpress-site/.

دیدگاهتان را بنویسید