9 بهترین آرم ساز رایگان برای کمک به شما در ظاهر حرفه ای (2020)

آیا به دنبال بهترین سازنده آرم رایگان برای ایجاد یک آرم جدید برای تجارت خود هستید؟

چه یک وب سایت مشاغل کوچک دارید یا یک شروع یک وبلاگ ، می خواهید مانند یک حرفه ای به نظر برسید. این به معنای داشتن یک آرم عالی متناسب با برند شما است ، اما اگر یک طراح گرافیک نباشید می تواند یک چالش باشد.

در این مقاله ، ما بهترین سازندگان آرم رایگان را به شما نشان خواهیم داد که می توانید بدون ایجاد مهارت در طراحی ، یک لوگوی حرفه ای ایجاد کنید.

Best logo makers to help you look like a pro

چرا به یک آرم عالی نیاز دارید؟ h4>

برای ایجاد و ایجاد هویت تجاری برای کسب و کار ، وبلاگ یا نام تجاری شخصی خود به یک آرم عالی نیاز دارید.

یک آرم را به عنوان تصویر نمایه برای کسب و کار خود در نظر بگیرید. شما می توانید از آن در وب سایت خود ، حساب های رسانه های اجتماعی ، خبرنامه ایمیل و کارت های بازرگانی.

این به مشتریان شما کمک می کند تجارت شما را با یک هویت بصری شناسایی و مرتبط کنند.

در یک دنیای ایده آل ، به یک طراح حرفه ای پول می دهید تا یک آرم برای شما ایجاد کند. اما هنگامی که با عنوان دیگر روبرو هستید هزینه های ساخت یک وب سایت ، ممکن است به یک گزینه لوگو ارزان تر یا حتی رایگان نیاز داشته باشید.

استفاده از سازنده لوگو گزینه بسیار خوبی برای استخدام یک شرکت طراحی برای تولید یک آرم سفارشی برای وب سایت خود .

استفاده از هر یک از سازندگان آرم در زیر آزاد است. توجه داشته باشید که برای برخی از آنها برای بارگیری و نگهداری آرم ارائه شده باید هزینه پرداخت کنید.

1 Tailor Brands ’Logo Maker

Tailor Brands' logo maker

مارک های خیاط یک سازنده آرم رایگان ارائه می دهد که استفاده از آن فوق العاده آسان است. شما به سادگی نام تجاری خود را تایپ کرده و (به صورت اختیاری) عنوان خود را تایپ می کنید ، کلیک کنید تا چند گزینه انتخاب شود ، سپس در عرض چند ثانیه یک آرم برای شما ایجاد می کند.

این یک آرم است که برای یک شرکت خیالی ، Monster Movies ایجاد کرده ایم. سازنده لوگو پس از انتخاب گزینه های مورد نظر ، این را برای ما ایجاد کرد.

Example logo for Monster Movies created by Tailor Brands logo maker

برای مشاهده آرم خود باید وارد سیستم شوید. به عنوان آرم اصلی خود ، برای انتخاب آرم های جایگزین به شما نشان داده می شود. اگر هرکدام را دوست ندارید ، می توانید برای ادامه ایجاد موارد دیگر کلیک کنید.

می توانید آرم خود را شخصی سازی کنید ، سبک ، قلم ها ، فاصله متن ، رنگ و موارد دیگر را تغییر دهید. پس از پایان کار ، می توانید آرم را با یک پرداخت بارگیری کنید.

بله ، ممکن است ماهانه قیمت گذاری کنید ، اما نیازی به اشتراک ندارید مگر اینکه از سرویس های تجاری دیگر مانند ابزارهای مدیریت رسانه های اجتماعی Tailor Brands استفاده کنید ، سازنده وب سایت و موارد دیگر. بهترین روش ارزشمند برای بدست آوردن تمام ویژگی ها پرداخت 12.99 دلار در ماه برای هر سال قبل است.

بهترین برای: کل مبتدیان ، به ویژه کسانی که می خواهند از ابزارهای دیگر Tailor Brands نیز استفاده کنند.

2. آرم ساز Looka’s

Looka's logo maker

Looka’s ایجاد آرم تقریباً مشابه فرآیند Tailor Brands است. برای ایجاد آرم خود ، نام شرکت خود را تایپ می کنید ، نوع شرکتی را انتخاب می کنید و سپس به Looka می گویید چه سبک هایی را دوست دارید.

با Looka ، شما همچنین می توانید سه رنگ و نماد را انتخاب کنید که فکر می کنید با نام تجاری شما مناسب است. اگر گیر کرده اید ، می توانید از این مرحله صرف نظر کنید.

برای مشاهده آرم های خود ، مانند سازنده آرم Tailor Brands ، باید وارد شوید یا یک حساب کاربری ایجاد کنید. می توانید گزینه های زیادی را پیمایش کنید و یکی را که می خواهید سفارشی کنید انتخاب کنید.

در اینجا برخی از گزینه هایی که برای ما ایجاد کرده است وجود دارد:

Several logo options created by Looka's logo maker for Monster Movies

هنگام سفارشی سازی یک آرم ، پیش نمایش فونت ها ، رنگ ها و ترکیب های مختلف آسان است. سپس می توانید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و در طرح خود تغییراتی ایجاد کنید.

برای استفاده از آن باید آرم تمام شده خود را خریداری کنید. ارزانترین گزینه در اینجا 20 دلار است. اگر پرونده های اضافی مانند نسخه های تغییر اندازه آرم خود را برای پروفایل های شبکه های اجتماعی می خواهید ، می توانید تا 80 دلار نیز پرداخت کنید. اینها هزینه های یکبار مصرف است و پرداخت های مکرر نیستند.

بهترین حالت برای: هرکسی که به آرم با وضوح بالا احتیاج دارد ، شاید برای استفاده در چاپ باشد.

3 . سازنده آرم سازنده Contact Contact

Constant Contact's logo maker

سازنده آرم سازنده Constant Contact بسیار سریع شروع به کار می کند. فقط نام مارک خود را تایپ کنید تا شش گزینه به شما ارائه شود. اگر هیچ یک از این موارد را دوست ندارید ، برای مشاهده دامنه بیشتر “بیشتر” را کلیک کنید.

Logos created by Constant Contact's logo maker, for Monster Movies

پس از انتخاب گزینه ای ، باید یک حساب رایگان ایجاد کنید. پس از آن ، با تغییر سبک ، اندازه قلم ، رنگ و موارد دیگر می توانید آرم خود را ویرایش کنید.

می توانید پیش نمایش شکل آرم خود را در یک وب سایت ، در شبکه های اجتماعی و حتی روی یک تی شرت مشاهده کنید. بارگیری و استفاده از آن کاملاً رایگان است. شما مجبور به پرداخت هیچ چیز نیستید.

برای دسترسی به خدمات تماس دائمی نیز. به عنوان مثال ، می توانید یک وب سایت یا وبلاگ با استفاده از سازنده وب سایت Constant Contact ، یا می توانید از بستر بازاریابی آنها برای ایجاد یک خبرنامه ایمیل .

بهترین برای: آرم های با کیفیت خوب که می توانید کاملاً رایگان بارگیری کنید.

4. Hatchful: Shopify’s Logo Maker

Hatchful's logo maker

Hatchful ، از Shopify ، یکی دیگر از سازندگان آرم آسان و سرگرم کننده است. فقط با چند کلیک می توانید طیف وسیعی از آرم های بالقوه را ایجاد کنید.

تا وقتی مورد دلخواه خود را دریافت نکنید می توانید گزینه های بیشتری ایجاد کنید. این چیزی است که ما برای Monster Movies دریافت کردیم:

Logos for Monster Movies created by Hatchful

برای ویرایش قلم ، رنگ ها ، نماد (در صورت داشتن لوگوی خود) و موارد دیگر می توانید روی آرم انتخابی خود کلیک کنید.

بارگیری آرم انتخابی خود رایگان است ، اگرچه باید وارد سیستم شوید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. در بارگیری ، انواع مختلف آرم خود را دریافت خواهید کرد. اینها فقط شامل آرمهایی با اندازه رسانه های اجتماعی نیستند ، بلکه همچنین یک Favicon برای وب سایت خود.

بهترین برای: به سرعت چندین نسخه مختلف از آرم خود را به صورت رایگان ایجاد کنید.

5. Canva Pro’s Logo Maker

Canva Pro logo maker

Canva Pro کمی متفاوت از سازندگان آرم بالا است. این یک ابزار ایجاد آرم نیست بلکه یک کل ابزار طراحی گرافیکی است که می توانید برای ایجاد تقریباً هر چیزی از آن استفاده کنید.

در حالی که Canva یک برنامه رایگان دارد ، Canva Pro به شما امکان می دهد به بسیاری از عناصر اضافی ، به علاوه امکان بارگذاری فونت های خود و ایجاد یک بسته تجاری ، دسترسی پیدا کنید. هزینه آن از 12.95 دلار در ماه است ، اگرچه می توانید آن را به مدت 30 روز به صورت رایگان امتحان کنید.

با Canva Pro می توانید از بین چند الگو آرم قابل جستجو انتخاب کنید که سپس می توانید هرچقدر بخواهید اصلاح کنید. در اینجا یکی از موارد ایجاد شده برای Monster Movies وجود دارد:

برای بارگیری لوگوی خود باید در یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید و اگر می خواهید به طیف گسترده ای از ابزار Canva دسترسی داشته باشید به یک حساب حرفه ای احتیاج خواهید داشت.

بهترین برای: دارندگان وب سایتی که می خواهند گرافیک دیگری فراتر از آرم ها ایجاد کنند.

6. Logo سازنده Ucraft

Ucraft logo maker

مانند Hatchful ، Ucraft a > یک آرم ساز کاملاً رایگان است. برای بارگیری آرم خود نیازی به پرداخت هزینه نیست.

گرچه رویکرد متفاوتی از اکثر سازندگان آرم است که تاکنون بررسی کرده ایم. Ucraft برای شما آرم تولید نمی کند یا الگوهایی را ارائه نمی دهد. در عوض ، یک بوم خالی به شما می دهد تا لوگوی منحصر به فرد خود را طراحی کنید.

تعداد زیادی نماد برای انتخاب وجود دارد. ده ها مورد مربوط به هیولاها را پیدا کردیم. این نمادها از The Name Project تهیه شده اند و همان نمادهایی هستند که توسط سازنده آرم Squarespace استفاده شده است.

فونت ها انتخاب بسیار محدودی هستند ، مگر اینکه موارد اضافی را بارگذاری کنید.

روند ایجاد آسان و بصری است ، با یک رابط کشیدن و رها کردن جایی که می توانید آیکون ها ، متن و اشکال بسیار اساسی را اضافه کنید.

Monster Movies logo created with Ucraft logo maker

شما کنترل های دقیق تنظیم شده توسط برخی دیگر از سازندگان آرم را ندارید ، مانند گزینه تنظیم فاصله حروف. اما برای بارگیری آرم خود نیازی به پرداخت هزینه نیست.

بهترین برای: آرمهای مبتنی بر آیکون سریع ، به ویژه اگر سبک سبک کارتونی را می خواهید.
7 <. designhill logo maker>

The Designhill logo maker

Designhill آرم ساز به روشی کاملاً مشابه با Looka کار می کند. برخی از مارک های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و سپس سه رنگ را انتخاب می کنید.

سپس جستجوی تصویر به شما نشان داده می شود ، بنابراین می توانید نمادهای بالقوه را برای نشان خود پیدا کنید و انتخاب کنید. همانند نمادهای Ucraft ، این موارد توسط The Noun Project تهیه می شوند.

سازنده آرم با مجموعه ای از طرح های مختلف ارائه می شود. برای دیدن آنها باید نام و آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

Logos created with Designhill for Monster Movies

اگر هیچ یک از آرم هایی که برای شما ایجاد شده اند را دوست ندارید ، می توانید بیشتر ایجاد کنید. پس از انتخاب تصویری که دوست دارید ، می توانید بر روی آن کلیک کرده و آن را ویرایش کنید. ویرایشگر امکان کنترل دقیق اندازه و فاصله قلم را به شما می دهد ، طیف گسترده ای از قلم های مختلف را برای انتخاب و موارد دیگر به شما ارائه می دهد.

بهترین برای: ایجاد گزینه های مختلف آرم که از نمادهایی که انتخاب کرده اید استفاده می کند.

8. GraphicSprings ‘Logo Maker

GraphicSprings logo maker

GraphicSprings یک آرم کشیدن و رها کردن آسان ارائه می دهد سازنده ، جایی که می توانید از بین طیف وسیعی از تصاویر انتخاب کنید. یک انتخاب منطقی از قلم ها وجود دارد ، به علاوه گزینه ای برای افزودن فاصله حروف و جلوه های متنی.

بسیاری از تصاویر موجود بسیار رنگارنگ تر و با جزئیات بیشتری نسبت به آیکون هایی هستند که برخی دیگر از سازندگان آرم ارائه می دهند. در صورت مناسب بودن با برند شما ، گزینه های خوبی برای گرافیک ساده نیز وجود دارد.

A logo created using the GraphicSprings logo maker

یک نکته منفی این است که هیچ راهی آسان برای جستجوی تصاویر وجود ندارد. شما باید از طریق آنها پیمایش کنید تا مورد دلخواه خود را پیدا کنید.

به محض اینکه آرمی را طراحی کردید که از آن راضی باشید ، برای بارگیری پرونده های آرم خود یکبار هزینه 19.99 دلار پرداخت می شود.

بهترین برای: ایجاد یک آرم دقیق ، بالقوه رنگارنگ.

9. Logogenie’s Logo Maker

The Logogenie logo maker

مانند سایر تولیدکنندگان آرم ، Logogenie کمی درخواست می کند اطلاعات از شما سپس طیف وسیعی از آرم ها را ایجاد می کند که می توانید از آنها انتخاب کنید. آنچه آنها برای ما ارائه دادند این است:

Logos created in Logogenie for Monster Movies

هنگامی که آرم را انتخاب کردید ، می توانید با تغییر رنگ ، قلم و موارد دیگر ، آن را اصلاح کنید. طیف مناسبی از قلم ها برای انتخاب و تعداد خوبی از نمادها وجود دارد.

این سازنده آرم نسبت به برخی گزینه های دیگر کمی پیشرفته تر است. شما می توانید فاصله حروف قلم های خود را بهینه کنید و می توانید عناصر را جلو یا پشت دیگران حرکت دهید.

Logogenie ارزانترین تولید کننده آرم نیست. قیمت آرم شما از 24.90 دلار خواهد بود. اگر گزینه های اضافی مانند قالب شبکه های اجتماعی می خواهید ، باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.

بهترین حالت برای: ویرایش دقیق آرم ، به ویژه متن روی آرم شما.

بهترین آرم ساز کدام است؟ انتخاب متخصص ما: h4>

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین سازنده آرم برای شما کدام است؟

این کاملاً به تجربه شما و آنچه می خواهید بدست آورید بستگی دارد.

اگر کاملاً مبتدی هستید ، احتمالاً یک سازنده آرم می خواهید که گزینه های زیادی برای انتخاب شما ایجاد کند. مارک های خیاط و Looka سازندگان آرم گزینه های خوبی در اینجا هستند.

اگر به دنبال گزینه کاملاً رایگان آرم ساز هستید ، پس سازنده آرم Constant Contact بهترین است.

اگر تجربه بیشتری دارید و به دنبال ابزاری آسان برای طراحی هستید ، Canva Pro انعطاف پذیری و کنترل زیادی را ارائه می دهد.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد بهترین سازندگان آرم که به شما کمک می کنند مانند یک حرفه ای ظاهر شوید ، بیاموزید. همچنین ممکن است بخواهید به راهنمای ما در بهترین سازندگان وب سایت یا بهترین بسترهای وبلاگ نویسی برای راه اندازی وب سایت بعدی خود.

پس از دریافت وب سایت ، لیست بهترین خدمات بازاریابی از طریق ایمیل ، بنابراین می توانید ترافیک وب سایت .

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/showcase/best-logo-makers/.

دیدگاهتان را بنویسید