9 افسانه رایج وردپرس لغو شده است (با توضیح)

با وجود اینکه وردپرس محبوب ترین سازنده وب سایت در جهان است ، اطلاعات نادرست زیادی در مورد وردپرس در اینترنت وجود دارد. برخی از این افسانه ها و باورهای غلط رایج در وردپرس در نهایت باعث سردرگمی کاربران شده و آنها را به سمت انتخاب بستر نادرست سوق می دهد. در این مقاله ، ما بهترین اسطوره های وردپرس را با توضیحات دقیق لغو خواهیم کرد ، بنابراین شما می توانید بهترین بستر وب سایت را برای نیازهای خود (خواه وردپرس باشد یا نه) انتخاب کنید.

Common WordPress myths debunked

توجه: وقتی می گوییم وردپرس ، ما در مورد WordPress.org خود میزبان صحبت می کنیم ، نه اینکه با WordPress.com اشتباه گرفته شود. آنها دو سیستم عامل متفاوت هستند ، به راهنمای ما در مورد تفاوت بین WordPress.org vs WordPress.com .

1 وردپرس فقط یک ابزار وبلاگ نویسی است h4>

Website builder

یکی از دائمی ترین افسانه های وردپرس ، اشتباه گرفتن وردپرس فقط به عنوان یک نرم افزار وبلاگ نویسی است.

اینطور نیست.

وردپرس قدرتمند سازنده وب سایت که می تواند برای ساخت تقریباً هر نوع وب سایتی که قابل تصور است استفاده شود. این بیش از 31٪ از کل وب سایت های موجود در اینترنت را تأمین می کند و تعداد زیادی از این وب سایت ها فقط وبلاگ نیستند.

وردپرس برای سایت های شرکتی ، ایجاد فروشگاه آنلاین / سایت تجارت الکترونیکی ، مجلات آنلاین و موارد دیگر استفاده می شود. این توسط دولت ها ، دانشگاه ها ، و بسیاری از 500 شرکت Fortune استفاده می کنند.

افزونه تجارت الکترونیکی وردپرس محبوب> / a> ، WooCommerce ، در واقع بزرگترین پلت فرم تجارت الکترونیکی در جهان است (بزرگتر از Shopify ، Magento و دیگران).

آیا می خواهید با استفاده از وردپرس یک وب سایت غیر وبلاگی راه اندازی کنید؟ در اینجا برخی از راهنماهای مفید برای شما آورده شده است.

اگر این کافی نیست ، در اینجا لیستی کامل از انواع مختلف وب سایت را می توانید با وردپرس ایجاد کنید.

2. وردپرس امن نیست h4>

Website security

افسانه رایج دیگری که اغلب می شنویم این است که امنیت وردپرس نسبت به برخی دیگر از نرم افزارهای اختصاصی کمتر است.

وردپرس بسیار ایمن است و این یکی از دلایل محبوبیت آن است. وردپرس یک نرم افزار منبع باز که به معنای در دسترس بودن کد منبع آن است به صورت آنلاین برای هر کسی برای مطالعه و یافتن نقاط ضعف امنیتی.

WordPress بسیار انعطاف پذیر است و با انجام چند مرحله اضافی می توان امنیت آن را بیشتر تقویت کرد.

بدافزار و حملات Brute Force در وب رایج است و فقط به وردپرس محدود نمی شود. به همین دلیل سرویس های امنیتی تخصصی مانند Sucuri وجود دارد. که خدمات مانیتورینگ و فایروال وب سایت را ارائه می دهند برای محافظت در برابر تهدیدات رایج وب.

شما می توانید با قدم های ساده مانند استفاده از رمزهای عبور قوی و رعایت برخی از بهترین اقدامات امنیتی ، سایت وردپرس خود را از امنیت بیشتری برخوردار کنید.

ما گام به گام راهنمای امنیتی وردپرس را آماده کرده ایم که به شما کمک می کند وب سایت خود را مانند یک حرفه ای ایمن کنید.

3 وردپرس از تجارت الکترونیکی پشتیبانی نمی کند h4>

eCommerce

افسانه رایج دیگر وردپرس این است که از تجارت الکترونیکی پشتیبانی نمی کند. به طور پیش فرض ، وردپرس از ویژگی سبد خرید برخوردار نیست.

با این وجود افزونه های وردپرس که قابلیت تجارت الکترونیکی را به وردپرس اضافه می کنند. معروف ترین آنها WooCommerce است ، که قدرت بیش از 42٪ وب سایت تجارت الکترونیکی در جهان.

چه بخواهید کالاهای فیزیکی بفروشید و چه بارگیری های دیجیتال ، می توانید این کار را به راحتی با یکی از افزونه های تجارت الکترونیکی وردپرس .

ما یک راهنمای گام به گام در نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین با وردپرس.

4. آینده وردپرس نامشخص است h4>

Future of WordPress

وردپرس یک نرم افزار رایگان و منبع باز است. بسیاری از افرادی که نمی دانند نرم افزار منبع باز چگونه کار می کند ، این افسانه را باور دارند که آینده وردپرس مشخص نیست و ممکن است به طور ناگهانی ناپدید شود.

وردپرس توسط یک شخص ساخته نشده است ، بلکه جامعه ای از توسعه دهندگان پرشور و حرفه ای است. این یک علامت تجاری محافظت شده متعلق به یک سازمان غیرانتفاعی به نام WordPress Foundation است که از نام تجاری WordPress محافظت می کند و باعث گسترش نرم افزار منبع باز می شود.

هزاران مورد کوچک و شرکتهای بزرگ وردپرس محصولات و خدمات مبتنی بر وردپرس را می فروشند. بسیاری از این شرکت ها به طور فعال در انجمن وردپرس شرکت می کنند.

انجمن وردپرس فقط یک شرکت ، شخص یا یک گروه کوچک نیست که به طور ناگهانی ناپدید می شود. از صدها و هزاران نفر از سراسر جهان تشکیل شده است. در حالی که وردپرس خود رایگان است ، این سیستم زیست محیطی به تنهایی میلیون ها دلار درآمد سالانه برای مشاغل درگیر تأمین می کند.

خلاصه اینکه وردپرس به جایی نمی رود و آینده آن درخشان است.

5. پشتیبانی بسیار محدودی از WordPress

در دسترس است

Support options

نگرانی رایج دیگری که توسط برخی از کاربران سطح مبتدی ابراز شده این است که از آنجا که آنها به هیچ کس برای استفاده از وردپرس پول نمی دهند ، هیچ کس نمی تواند در صورت نیاز به پشتیبانی به آنها کمک کند.

تعداد زیادی پشتیبانی وردپرس رایگان در سراسر اینترنت وجود دارد. وب سایت رسمی WordPress.org دارای یک انجمن پشتیبانی بسیار فعال است که می توانید سوالات خود را بصورت رایگان بپرسید و از سایر کاربران وردپرس کمک بگیرید.

WPBeginner خود یک سایت آنلاین رایگان منابع دارای تعداد زیادی آموزش و راهنمای وردپرس است.

در اینجا برخی از منابع مفیدی است که در WPBeginner پیدا خواهید کرد (همه آنها کاملا رایگان هستند).

  • وبلاگ WPBeginner – مکان اصلی برای همه آموزشها و راهنماهای WordPress.
  • دیکشنری WPBeginner – واژه نامه وردپرس ما بهترین مکان برای آشنایی با زبان وردپرس است
  • فیلم های WPBeginner – کاربران جدید وردپرس می توانند با استفاده از این 23 فیلم برای تسلط بر وردپرس شروع کنند.
  • WPBeginner در YouTube – نیاز دستورالعمل های ویدیویی بیشتر؟ با بیش از 110،000 مشترک و 10 میلیون بازدید + در کانال YouTube ما مشترک شوید.
  • طرح WPBeginner – افزونه ها ، ابزارها و سرویس هایی را که در WPBeginner استفاده می کنیم بررسی کنید. لی>
  • معاملات WPBeginner – تخفیف های ویژه محصولات و خدمات WordPress برای کاربران WPBeginner.

با این وجود ، اگر با پرداخت هزینه به شخصی احساس راحتی بیشتری می کنید ، توسعه دهندگان ، آژانس ها و مشاغل وردپرس بسیاری وجود دارند که پشتیبانی پولی را نیز به شما ارائه می دهند. به مقاله ما در بهترین مکان برای مشاهده توسعه دهندگان وردپرس را استخدام کنید .

6. وردپرس رایگان است بنابراین باید از کیفیت پایینی برخوردار باشد h4>

WordPress quality

یکی دیگر از افسانه های رایج وردپرس این است که از وردپرس رایگان است ، پس باید کیفیت پایینی داشته باشد. مبتدیان از ما پرسیده اند که چرا توسعه دهندگان بهترین کار خود را برای یک نرم افزار رایگان انجام می دهند؟

وردپرس فقط توسط یک شخص یا یک تیم کوچک ساخته نشده است. توسط هزاران توسعه دهنده توسعه یافته و توسط میلیون ها وب سایت مورد استفاده قرار می گیرد. کد برای بازخوانی ، موشکافی و بررسی کیفیت ، منبع باز است.

بهترین شیوه های برنامه نویسی را دنبال کرده و از آنها پیروی می کند. کد پشت وردپرس کاملا محکم ، سازگار پسند ، باز و رایگان است. این همچنین یک سیستم انتشار هنری با یک رابط کاربری بسیار آسان است. به همین دلیل وردپرس بسیار محبوب است و از سایر نرم افزارهای CMS در جهان بسیار جلوتر است.

وردپرس توسط بزرگترین مارک ها استفاده می شود از جمله CNN ، Microsoft ، Adobe ، The New York Times و بسیاری دیگر.

7. همه سایت های وردپرس مشابه به نظر می رسند h4>

WordPress themes

یک افسانه رایج در وردپرس در بین مبتدیان این است که همه سایت های وردپرس شبیه به هم هستند. وردپرس از مضامین استفاده می کند که ظاهر بصری هر وب سایت دارای وردپرس را کنترل می کند و هزاران مضمون وردپرس در دسترس است. بسیاری از آنها رایگان هستند ، اما همچنین مجموعه بزرگی از تم های برتر WordPress نیز دارید.

فروشگاه های قالب وردپرس مانند StudioPress ، CSSIgniter ، Themify و بسیاری دیگر که تم های وردپرس با طراحی زیبا را برای انواع وب سایت ها می فروشند. این مضامین برای خود گزینه های سفارشی سازی دارند ، بنابراین می توانید رنگ ، طرح را تغییر دهید ، آرم خود را اضافه کنید و هر کاری را که می خواهید با موضوع خود انجام دهید.

آخر اما نه مهمتر ، افزونه های صفحه ساز WordPress که به شما امکان می دهد بدون ایجاد مهارت در برنامه نویسی از یک رابط کشیدن و رها کردن ساده برای ایجاد طرح بندی های خود استفاده کنید.

به طور خلاصه ، سایت وردپرس شما دقیقاً همانطور که می خواهید به نظر برسد ظاهر خواهد شد!

8. وردپرس ویژه مبتدیان است h4>

Advanced users

افسانه رایج دیگری که ما اغلب از کاربرانی می شنویم که اطلاعات زیادی در مورد وردپرس ندارند این است که بیشتر مناسب کاربران سطح مبتدی است که هیچ CSS ، HTML یا برنامه نویسی را نمی دانند.

این کاملاً درست نیست. در حالی که استفاده از وردپرس برای مبتدیان بسیار آسان است ، اما توسط شرکت ها ، مشاغل و توسعه دهندگان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. وردپرس در میان کاربران مبتدی و پیشرفته به همان اندازه محبوب است.

نکته مهم برای مبتدیان این است که آنها می توانند وب سایت های خود را بدون یادگیری مهارت برنامه نویسی یا طراحی وب ایجاد کنند. برای توسعه دهندگان ، وردپرس انعطاف پذیری زیادی برای گسترش نرم افزار با کد سفارشی با استفاده از پلاگین ها و موضوعات فراهم می کند.

9. وردپرس برای سایت های بزرگ (با بازدید بالا) مناسب نیست h4>

website performance

این افسانه توسط توسعه دهندگان سیستم عامل های دیگر تبلیغ می شود که نمی توانند تصدیق کنند وردپرس برخی از محبوب ترین وب سایت ها را در اینترنت تأمین می کند. این شامل وب سایت های پر بازدید مانند Techcrunch ، نیویورکر ، ورایتی و سایت WPBeginner سایت خودمان است.

از آنجا که وردپرس یک پلتفرم خود میزبان است ، شما مسئولیت مدیریت عملکرد و مقیاس بندی منابع سرور خود را با رشد وب سایت خود دارید. ما یک مرحله به مرحله راهنمای عملکرد وردپرس داریم که به شما کمک می کند یاد بگیرید چگونه می توانید عملکرد وردپرس را کنترل کنید.

اگر نمی خواهید با جنبه فنی کنار بیایید ، می توانید از عنوان میزبان مدیریت شده وردپرس مانند موتور WP که از جنبه فنی برای شما مراقبت می کند.

امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند افسانه های رایج وردپرس را لغو کرده و قدرت واقعی وردپرس را بهتر درک کنید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را در حقایق جالب ببینید درباره وردپرس (اینفوگراف) .

اگر در مورد وردپرس قانع نیستید ، پس توصیه می کنیم نگاهی به لیست ما گزینه های محبوب وردپرس برای دیدن اینکه آیا هر یک از سیستم عامل های دیگر بهتر با نیاز شما مطابقت دارد.

اگر این مقاله را دوست داشتید ، لطفاً در کانال YouTube برای آموزش های ویدئویی وردپرس. همچنین می توانید ما را در Twitter و فیس بوک .

منبع:
https://www.wpbeginner.com/opinion/9-most-common-misconceptions-about-wordpress/.

دیدگاهتان را بنویسید